Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 571244 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #375 dnia: Wrzesień 24, 2010, 03:44:42 pm »
Manamune jak dla mnie to mus, jak sie go wystackuje to nie ma zadnych problemow z mana i mozna spamowac skille caly czas.

Mozna cos pokombinowac z hybryda ad/ap i wrzucic trinity, hextech revolver czy rageblade. Moze ja kupie ale nie predko bo malo ostatnio gram a wczoraj Malphite kupilem.  No i czekam na info o tym nowym champie.
Imo manamune jest useless...Zakladajac, ze to postac carry czyli bazuje na AD...Wedlug mnie must be to black cleaver, bo wiekszosc zadanego dmg przez miss to auto attack.Jedyny dmg ma jeszcze skill Q, a E bazuje na AP bardziej uzywam go do slowa.Ulti dobre w early (albo do 16 lv,) jak juz ludzie maja prawie caly item bulid to dosc maly dmg.IE+black cleaver to miazga.Postac nawala bardzo szybko, wiec jakis itemek pod cryty musi byc.

Co do Sony, to jak dla mnie caly pomysl na postac jest OP.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #376 dnia: Wrzesień 24, 2010, 04:57:57 pm »
poki co nie widzialem dobrego range carry DPS-a bazującego skutecznie na AP. Tez mi się wydaje, że pure AD (1 bloodth. 1 black cleav. 1 phantom dancer i ew ten na zwiekszony damage z crytow.) musi miec taki set. Z czego ten black Cleav. to było już udowadnianie, że jak nei ma super cepów w enemy teamie, to lepiej go zastąpić czymś innym, ew. złożyć na końcu.

Armor pen. wyciągasz lajtowo z runek i na squishy postacie to styka.

Btw coś więcej wiadomo o tej niby nowej mapie? Bo na poslkim forum lol'a przekopywanie topicu gdzie 99% info to domysły graczy znudziło mi się po 5 stronie, a jest ich tam chyba już +20.

I jaka nowa postać?

Dziś twierdzę, że Sona z odpowiednim teamem na mid i end game w team fighte'ach jest po prostu OP w ciul i jeszcze trochę. Na dodatek z tego co widzę fest banalna postać w grze. Pewnie za jakiś tydzień - 2 nerf. Jedyne co mi się w niej super podoba to ostatni jej skin. Bard true metal FTW \m/
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #377 dnia: Wrzesień 24, 2010, 05:11:55 pm »
mnie miską fajnie sie gra z tym bulidem
http://leaguecraft.com/strategies/guide/8193-doubly-s-min-max-guide-to-ad-miss-fortune.xhtml
tylko nie mozna miec jakiegos chuja w teemie który nie pozwala ci iśc na mida :D


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #378 dnia: Wrzesień 24, 2010, 05:14:42 pm »
poki co nie widzialem dobrego range carry DPS-a bazującego skutecznie na AP. Tez mi się wydaje, że pure AD (1 bloodth. 1 black cleav. 1 phantom dancer i ew ten na zwiekszony damage z crytow.) musi miec taki set. Z czego ten black Cleav. to było już udowadnianie, że jak nei ma super cepów w enemy teamie, to lepiej go zastąpić czymś innym, ew. złożyć na końcu.

Armor pen. wyciągasz lajtowo z runek i na squishy postacie to styka.

Btw coś więcej wiadomo o tej niby nowej mapie? Bo na poslkim forum lol'a przekopywanie topicu gdzie 99% info to domysły graczy znudziło mi się po 5 stronie, a jest ich tam chyba już +20.

I jaka nowa postać?

Dziś twierdzę, że Sona z odpowiednim teamem na mid i end game w team fighte'ach jest po prostu OP w ciul i jeszcze trochę. Na dodatek z tego co widzę fest banalna postać w grze. Pewnie za jakiś tydzień - 2 nerf. Jedyne co mi się w niej super podoba to ostatni jej skin. Bard true metal FTW \m/
Nie chce mi sie cytowac wszystkiego po kolei, wiec napisze tak.
Sama nazwa carry oznacza postac pod AD.Postacie pod AP maja przydomek caster, przynajmniej tak mi sie zawsze wydawalo.
Sona to taki no skill champ, gdzie biegasz wokol team fightu i klikasz skille na przemian...
Co do tej nowej mapy, to bedzie taki wielki patch z poprawa grafy+mapa, pewnie jeszcze jakiegos champa dodadza.
Jedyne co wiadomo to, to, ze nie bedzie szybciej niz przed halloween.



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #379 dnia: Wrzesień 24, 2010, 05:33:48 pm »


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #380 dnia: Wrzesień 24, 2010, 10:43:30 pm »
oooo widzę, że pare osób pyka w LoL :>
League of Legends


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #381 dnia: Wrzesień 25, 2010, 12:58:33 am »
Kupiłem sobie tą nową postać. Miodzio :)
SwS pełną gębą :P


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #382 dnia: Wrzesień 25, 2010, 08:40:29 am »
Kupiłem sobie tą nową postać. Miodzio :)
SwS pełną gębą :P
Niema to jak no-skill champ, ktorym biega sie po team fighcie i bezmyslnie wyciska klawisze  :P.
Faceroll jak cholera.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #383 dnia: Wrzesień 25, 2010, 09:07:57 am »
wiesz seken, bardzo teorytycznie tak, ale jak próbujesz się robić tą postacią na ofensywny support, to gra nabiera trochę rumieńców. Wtedy nie biegasz 2 kroki za party spamując klawisze, tylko trzeba też wykazać się trochę przy ofensywnych akcjach. Łatwe to nie jest, aby dało się tak grać, ale jak już ktoś ogarnie, to lepsze to niż stanie z tyłu i wciskanie klawiszy na przemian....
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #384 dnia: Wrzesień 25, 2010, 11:15:22 am »
Sona jest spoko, mam ja i jest naprawde fajna. Szybko mozna zebrac 20 stackow na meja i pozniej ma sie juz jakis dmg :D W early jak ktos lvluje Q to zarabisty pusher z niej. Nie wiem dlaczego ludzie placza ze jest OP. Z reszta to juz normalka ,ze przy nowym champie ludzie narzekaja :D

I nie jest to no-skill cahmp. Mozna siedziec z tylu w walic w klawisze jak bezmozgi zombie, ale mozna takze grac ofensywnie robiac niemaly dmg z Q oraz zmieniac TF swoja Rka. Trzeba przy tym pamietac ze jestesmy squishy i mozemy pasc jak mucha. Ja ide nia w AP. W end game heal za 400 i ladny dmg z Q i R.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2010, 11:23:49 am wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #385 dnia: Wrzesień 25, 2010, 04:15:14 pm »

Cytuj
Lore:

The earliest account of Swain's existence comes from a Noxian infirmary doctor's notes. According to them, Swain limped into the ward without cry or complaint; his right leg was snapped in half, with bone protruding from the skin. A small, scowling bird seemed affixed to his shoulder. The doctor gawked in horror as the young adolescent answered questions about his health and age with a calm, even stare. Even behind the echoing crack as the sand counterweights reset his tibia, Swain's measuring gaze never flickered, nor did his eyes twitch from the pop of his fibula. He refused the doctor's recommendation of magical treatment for the leg's inoperable damage, requesting only a spare crutch before shuffling away. He next surfaced in documents from the Noxian military, although it is evident that they are incomplete. Normally a crippled boy would be turned away in shame from Noxus' proud legion, but the records indicate his first designation was that of a ranking officer.
The men who've served under him (and survived) have remained in his charge with unshakable faith and loyalty. He leapt through the High Command's hierarchy, often ascending when superiors requested demotions to join his unit. A cunning strategist, Swain was decorated after every battle he fought, regularly hobbling in contemplation at the front of the assault. His rise to power seemed unceasing until he was suddenly relegated to inactive status prior to the Ionian Invasion - a bewildering decision which reeked of bureaucratic subversion. If Swain was upset by the events which unfolded, he never belied it. HIs face was so implacable that it was popularly rumored to be a mask, disguising something utterly inhuman beneath. More controversy surrounded the bird that never left his shoulder, whose name he whispered only to it. When Demacia escalated its presence in the League, Swain was immediately returned to active duty.

''If you haven't yet lost the ability to ask, you may not yet ask for relief.''-Swain

Tips:

    * Ravenous Flock has an increasing mana cost to maintain the spell. If you have low life, try waiting until Swain has transformed back into a human.

    * Swain can easily disable a single attacker. Coordinate with your allies when ganking him.

    * Damage dealt at the start of Torment has a larger effect on the potency of the spell. It's better to use defensive shields when the spell is first applied than wait to block the higher damage values later.

    * If you're having trouble rooting an enemy with Nevermove, try using Decrepify to slow them down first.

    * Damage dealt at the start of Torment has a larger effect on the potency of the spell. Landing Nevermove after applying Torment is a strong way to start increasing Torment's strength.

    * Mana regen items are important for maximizing Carrion Renewal.

forma człowieka

forma kruka demona


Cytuj
Abilities:

    * CarrionRenewal-passive
     
      Swain gains 150% increased mana regeneration for 5 seconds upon killing a unit.

Swain zyskuje 150% regeneracji many na 5 sekund, po zabiciu jednostki


    * Decrepify
     
      Swain sets his raven to cripple an enemy. Over the next three seconds, the target takes damage over time and is slowed

Swain wysyła swojego kruka by okaleczyć przeciwnika. W ciągu następnych 3 sekund cel otrzymuje obrażenia i jest spowolniony.

    * Nevermove
     
      Swain marks a target area. After a short delay, mighty talons grab hold of enemy units dealing damage and rooting them.

Swain zaznacza wybrany obszar. Po chwili, pojawiają się potężne szpony zadające obrażenia i uziemiające cel


    * Ravenous Flock
     
      Swain inspires dread in his enemies by temporarily taking the form of a raven. During this time ravens strike out at up to 3 nearby enemies. Each raven deals damage and heals Swain for the same amount.

Swain budzi strach u wroga, przybierając tymczasowo formę kruka. W tym czasie, ciosy kruka zadają obrażenia 3 najbliższym przeciwnikom. Każde obrażenie zadane w tej formie leczy go o tę samą wartość.

    * Torment
     
      Swain afflicts his target, dealing damage over time. Each tick deals additional damage based on a percent of all damage taken from Swain during Torment (this includes the spell's periodic damage).


Swain zaraża swój cel, zadając obrażenia w pewnym okresie czasu. Każde dotknięcie zadaje dodatkowe obrażenia w procentach ilości przyjętych obrażeń od Swaina(włącznie z obrażeniami Tormentu).


Cytuj
Items:

    * Hexdrinker: +20 Damage +30 Magic Resistance
      UNIQUE Passive: After taking magic damage you gain Attack Damage for 8 seconds. Bonus stacks up to 25 Attack Damage after taking 600 magic damage.

    * Runegorger: +50 Damage +40 Magic Resistance +16% Lifesteal
      UNIQUE Passive: After taking magic damage you gain Attack Damage and Magic Resistance for 8 seconds. Bonus stacks up to 50 Attack Damage and 50 Magic Resistance after taking 800 magic damage.

Evelynn REMAKE
Cytuj
    * Passive: Theft of Vitae
      On kill/assist, Evelynn heals (100+LV*30) health. 130~640.

    * Hate Spike
      20% spell vamp
      Improved AP ratio (.35? from .28)
      Now targets two opponents near Evelynn (previously targetted one then bounced to another)
      Prioritizes champions
      Currently glitched so that if only one opponent is in range, they will be struck twice

    * Shadow Walk
      Stealth 40sec at all levels
      Stun 1sec at all levels
      10~26% improved movespeed while stealthed and for 4 seconds after
      Reduced stealth delay to 1.25 from 1.5
      Stealth bug still not fixed (loses stealth on animation start instead of on hit like all other stealth champions)

    * Ravage
      Incorporates a mini-dash to the target
      No longer requires a back-attack to apply debuff
      Slight range increase to account for dash. Range isn't high enough to hit people through walls.
      "Ravage's AP Ratio was reduced to 0.7" -- Haemorrhage

    * New Ultimate: Exuding Embrace
      AOE skill, affects champions only
      Affects instantly, doesn't "persist" I think (looks like a cloud)
      ZERO damage (since Shadow Walk applies stuns on damage)
      40~60% slow
      Blinds all champions in radius
      3 (???) second duration on all targets hit
      Radius approx 200 units? Pretty small. Smaller than the graphic/aoe circle anyways.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #386 dnia: Wrzesień 25, 2010, 08:03:40 pm »
Sona jest spoko, mam ja i jest naprawde fajna. Szybko mozna zebrac 20 stackow na meja i pozniej ma sie juz jakis dmg :D W early jak ktos lvluje Q to zarabisty pusher z niej. Nie wiem dlaczego ludzie placza ze jest OP. Z reszta to juz normalka ,ze przy nowym champie ludzie narzekaja :D
Nie jest OP? Przeciez ta postac ma wszystko...Umiejetnosci ofensywne (Q), defensywne (E), mozna gonic (W), a na dodatek wykluczyc enemy team na 2,5 sekund (ulti). Nie mow mi, ze nie jest OP...



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #387 dnia: Wrzesień 26, 2010, 09:37:13 am »
Zawsze się mówi, że nowa postać jest OP. A miss jest cienka, tylko łatwo się nią gra. Co czyni ją postać nudną, może nie tak, jak Ryze, ale w pierwszych grach od razu 20+ fragów, więc śmiech jak ktoś nie potrafi jej ogarnąć ^_-.

A przeciw Sonie grałem parę razy, mocna jest, ale nie od razu, że super OP ^^
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #388 dnia: Wrzesień 26, 2010, 10:40:35 am »
Zawsze się mówi, że nowa postać jest OP. A miss jest cienka, tylko łatwo się nią gra. Co czyni ją postać nudną, może nie tak, jak Ryze, ale w pierwszych grach od razu 20+ fragów, więc śmiech jak ktoś nie potrafi jej ogarnąć ^_-.

Oo? Z tego co pamietam nie dawno zaczales grac.Bez urazy, ale na poczatku gra sie z taboretami i jakikolwiek bulid nie bedziesz mial, to i tak wygrasz.



  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #389 dnia: Wrzesień 26, 2010, 02:26:04 pm »
op postac moze gonic!!


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #390 dnia: Wrzesień 26, 2010, 04:19:45 pm »
Zawsze się mówi, że nowa postać jest OP. A miss jest cienka, tylko łatwo się nią gra. Co czyni ją postać nudną, może nie tak, jak Ryze, ale w pierwszych grach od razu 20+ fragów, więc śmiech jak ktoś nie potrafi jej ogarnąć ^_-.

Oo? Z tego co pamietam nie dawno zaczales grac.Bez urazy, ale na poczatku gra sie z taboretami i jakikolwiek bulid nie bedziesz mial, to i tak wygrasz.

Bez urazy, ale grałem z 30 lvlami ^_-. Owszem, niedawno zacząłem, ale nadgoniłem dość szybko. Albo inaczej, grając ze znajomymi, którzy mają 30-te, przy moim 20+, zawsze trafiam na 30. No chyba, że 30 lvl to taboret, wtedy ~~
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #391 dnia: Wrzesień 26, 2010, 04:21:02 pm »
Wrzucilem gunblade na Miss Fortune i zajebiscie mi sie z tym gra, spell vamp duzo daje przy E i ulti.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #392 dnia: Wrzesień 26, 2010, 04:30:19 pm »
Zawsze się mówi, że nowa postać jest OP. A miss jest cienka, tylko łatwo się nią gra. Co czyni ją postać nudną, może nie tak, jak Ryze, ale w pierwszych grach od razu 20+ fragów, więc śmiech jak ktoś nie potrafi jej ogarnąć ^_-.

Oo? Z tego co pamietam nie dawno zaczales grac.Bez urazy, ale na poczatku gra sie z taboretami i jakikolwiek bulid nie bedziesz mial, to i tak wygrasz.
Bez urazy, ale grałem z 30 lvlami ^_-. Owszem, niedawno zacząłem, ale nadgoniłem dość szybko. Albo inaczej, grając ze znajomymi, którzy mają 30-te, przy moim 20+, zawsze trafiam na 30. No chyba, że 30 lvl to taboret, wtedy ~~
Twoje gry musza, byc naprawde spoko jak wbijasz 20+ killi, gdzie 1szy raz grasz miss fortune...

Sona to jest NAJLEPSZY support, niema lepszego...Z reszta co ja sie bede klocic, bedzie next patch i zobaczycie, ze ja nerfia...



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #393 dnia: Wrzesień 26, 2010, 10:05:35 pm »
No zapewne znerfią. A pierwsza gra to może przesadziłem, ale koło 20 było. Przesłanie chyba zrozumiałe. Tylko szczerze, co takiego trudnego jest w Miss Fortune, by jej nie ogarnąć?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #394 dnia: Wrzesień 27, 2010, 01:19:10 am »
jest to szklanka i trzeba cholernie uważać (już sam ten fakt czyni zawsze z range carry DD trudne postacie), na dodatek ja grając miss fortune biegam jak szalony między ścieżkami wykorzystując olbrzymiego speeda tej postaci (nie będę mógł się do malzahara przestawić gdy ją zabiorą z rotacji... ; /  ). Kupuję jej buty na speed (te +3) phantom dancer'a i w tym momencie mając aktywnego jej pasywa (kolejna sprawa to ogarniać, by go tracić jak najrzadziej), względnie dobrze celować "Make it Rain" i dobrze się wpasować ultimą (nie zawsze jej odpalenie przynosi sensowny skutek, gdy enemy mogą łątwo odbiec na bok, bądź w end game gdy mimo ulti po prostu cię łatwo ścisną, bo jesteś carry).

Tak naprawdę nie jest to wybitnie trudna postać, ale trzeba mieć dobre wyczucie na end game, bo jesteś wtedy głównym pusherem w teamie, pilnować by nei dać się złapać (Jak wiemy Range carry DD mają zwyczaj posiadania sporej ilości fragów) i nei dać enemy +1000 golda za ubicie ciebie.

Ogólnie postać jak tristana trochę, z tym że imho mobilniejsza i dająca większe szansę na dobicie enemy. Tristaną ledwo uciekałem, bądź nawet padałem, miss fortune ucieknę w 90% przypadków (zawsze biorę ghost'a).
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #395 dnia: Wrzesień 27, 2010, 09:20:26 am »
Przeciez tristana ma ten swoj odskok, latwiej nia uciec niz miss


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #396 dnia: Wrzesień 27, 2010, 12:47:33 pm »
nie prawda. Fortunka dostaje jakieś prawie 70 speeda po kilkunastu sekundach, to jest naprawdę dużo. Jeżeli enemy nei jeszt szybki i nie ma ghosta, ew jakiś skilli pokroju kasadina co teleprtuje się i wrzuca slowa i tak w kółko i cię nei wypuści i nawet make it rain nie pomoże, to tristana bazowo jest wolniejsza, nie ma bonusu żadnego i długość animacji tego skoku w stosunku do dystansu jaki pokonujesz jest na tyle nieopłacalna, że nie uciekniesz tym. Wyjątek, gdy jesteś akurat w dobrym miejscu

Zastosowanie skilla doskoku jest bardziej, by spowolnić przeciwnika (bo taki ma efekt) i ew go przeskoczyć i użyć wypchnięcia z ulti na przecwniku do swojego teamu.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #397 dnia: Wrzesień 28, 2010, 07:03:00 pm »
Ktos ogarniety chetny na solo ranked? Dzis 2 wygrane na 8 gier, w kazdej feeder w stylu annie ktora w 20 minut nabila 1/17/3


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #398 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:04:38 pm »
Ktos ogarniety chetny na solo ranked? Dzis 2 wygrane na 8 gier, w kazdej feeder w stylu annie ktora w 20 minut nabila 1/17/3

Nie zdazylo mi sie jeszcze bym zawsze mial super staty raz ma sie + raz minus takie juz walory tej gry
Panie Shen nie ladnie tak pisac o kims bo nie napiszesz mi chyba ze nigdy nie byles federem ;]
Ta gra to jedna  wielka ruletka sa duze przewroty akcji ;]
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #399 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:24:27 pm »
Nigdy w zyciu nie mialem 17 zgonow w jednej grze. moj rekord to chyba 7 ale przy sporej ilosci fragow, a staty mam w wiekszosci gier na plus.

Biore jednak Miss Fortune, fajnie sie nia gra na midzie.