Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 571281 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1975 dnia: Lipiec 25, 2011, 02:20:21 pm »
Fajny ten nowy patch. :D
:D
obadamy tego nowego galio i czy dla trynda to bedzei boost czy nerf;p

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1976 dnia: Lipiec 25, 2011, 02:42:20 pm »
Niezle elo1500 zmienia ludziom poglady, jeszcze jakis czas temu seken mowil co innego.
Bo jak to ujales jeszcze 'jakis czas temu' sam siedzialem na unranked-1300 ( a sam wtedy swietnie nie gralem), a to ze Ty przez cala swoja kariere nie potrafisz wyjsc i sie zalisz to nie moja wina.

Cytuj
Brak supportu? Ok, powodzenia w walce na bocie z AD carry o creepy, powodzenia o wardowanie + cv.
Wiesz o tym, ze ad+support jest setupem nastawionym na farme? Nie raz widzialem na dole Siona i Xina czy cos innego.Nie raz widzialem blitza i Alistara, ktorzy czekali tylko na 1 moment po czym pull+hedbut i dzidzi turret kogos zabil.


Cytuj
Enemy team Caitlyn + support na bocie vs u nas 'najlepsze picki' leona i ashe, wynik - 8/1 cailtyn w creepach 2 razy więcej.
Przepraszam, ale o czym to swiadczy? Ja tutaj tylko widze fakt, ze leona i ashe zlamili, a gejm olwer to nie byl, bo Kejtlin jest mocna w early, a w late inni AD carry ja przescigaja.

Cytuj
Ok, kolejny mecz, idę supportem na linie z ashą, w creepach zoutfarmiła ezraela, w killach 0/0 bo graliśmy defensywnie, top wyfeedowany w -_-'.
Jak juz wspomnialem gra supportami na solo nie jest oplacalna, jezeli chcesz wygrac.

Cytuj
Nie ucz mnie grać w tą grę, gram mecze i widzę, że przegrywam przez retardów i ich picki, teraz mi powiedz skąd wywróżyłeś, że nie dominuje swojej linii, problem jest taki, że ja każdy mecz na swojej linii wychodzę lepiej niżeli enemy.
Tutaj faktycznie moj blad, mialem na mysli 'jesli', a nie 'skoro'..

Cytuj
Tak jeszcze dopisze, wybranie "swoich" najlepszych picków niżeli dobranie najlepszych picków do "gry" sprawdza się jedynie, jeżeli enemy team jest równie zretardziały.  I to już nie jest zależne od elo, bo jeżeli ty wybierasz linie ad/tank na bot i walczycie o creepy a enemy to powiedzmy taric ashe, to w creepach jesteś na minus(bo walczysz o creepy;f)  a wystarczy, że ta asha i taric grają defensywnie i już masz linie przegraną, to tylko taki przykład, jakich jest wiele więcej. :d
Czemu znowu tanka opisujesz? Swoja droga nawet z tankiem mozna last hitowac, bo jestes ranged i jakos dobijesz te kripy.

Cytuj
Trochę fail przykład, gdyby ta soraka zamiast soraki wzięła by swojego maina którym jest niczym westrice na akali to nie dość, że nie miał byś heala/mp na linii to i1/2 mnie creepów.
Gdyby zamiast Soraki bylaby dowolna postac (oprocz tankow, ktorych to tak namietnie molestujesz) to enemy byliby tak zdominowani, ze samo odsuniecie sie na metr od turreta= -50% hp.

Zachowujesz sie jak taka typowa osoba, ktora naogladala sie streamow i innego badziewia.To, ze nie masz supporta na lini nie znaczy, ze od razu przegrales, to ze nie macie junglera nie znaczy, ze przegrales (czasami jak jest 2v1) to taka Irelia, ktora jest sama nie dosc, ze jest zoutfarmiona to jeszcze straci turreta w pare minu, bo jungler nie bedzie gangowac topa caly czas.

A moral jest prosty i niektorym znany.
Przestan ogladac haj elo i graj po swojemu.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1977 dnia: Lipiec 25, 2011, 03:02:46 pm »
Widzę, że Twoje rankedy to rankedy z samymi retardami, w sumie dużo słyszałem na temat EU elo hell poziomie. :D

Skoro ranged AD z supportem daje się zbijać do 50% hp to znaczy, że na prawdę musisz mieć fajnych enemy.

No, żeby tanka nie wymieniać to skoro double linia AP(lol) i AD dla Ciebie jest lepsza, ze względu, że ludzie bardziej ogarniają swoje champy to gz.

I powiedz mi kuraw jak ma się do tego jakieś high elo, skoro dzięki supportowi stoisz all the time na farmiąc się na creepach + masz wizję czy idzie gank + cv w razie jak chcesz harrasować enemy. :o

Skoro u Was na EU ludzie lepiej grają na takich liniach bo jak to Ty mówisz, ogarniają swoje champy to współczuje.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1978 dnia: Lipiec 25, 2011, 04:14:57 pm »
[quot]Widzę, że Twoje rankedy to rankedy z samymi retardami, w sumie dużo słyszałem na temat EU elo hell poziomie.[/quote]
Nie wszystkie, ale jak chce sie wbic porzadny rejting to gra sie do konca, gdzie sporo championow dopiero sie rozkreca (co z tego, z ma 0/5 jaxem, jak dobijemy do late to wbije 10/5.)
Cytuj
No, żeby tanka nie wymieniać to skoro double linia AP(lol) i AD dla Ciebie jest lepsza, ze względu, że ludzie bardziej ogarniają swoje champy to gz.
Gdzie ja powiedzialem cos takiego? Ale odpowiadajac na pytanie to nie raz widzialem na dole twised fejta z Ashka i wcale nie szlo im jakos zle.
Cytuj
Skoro ranged AD z supportem daje się zbijać do 50% hp to znaczy, że na prawdę musisz mieć fajnych enemy.
To Ty musisz byc niezlym koksem jak nigdy nie miales vayne+tarica, ktorzy jako ad+support zbija Ci to 50% w sekunde,a Ty przez kolejne sekundy bedziesz musial uwazac, bo Sona nie wyhiluje w sekunde polowy hp, soraka z reszta tez.


Cytuj
I powiedz mi kuraw jak ma się do tego jakieś high elo, skoro dzięki supportowi stoisz all the time na farmiąc się na creepach + masz wizję czy idzie gank + cv w razie jak chcesz harrasować enemy
Grasz na poziomie gdzie tylko support kupuje wardy? No to nie chce mi sie pisac na ten temat, bo wszyscy powinni kupic wardy.Wiec tez masz 'wizje' czy idzie gank.
All the time ustoisz tylko z Soraka, bo sonie i reszcie kiedys mana sie konczy, a przy dobrym harasie bez dobrego ogarniecia nie ustoja dlugo...

Dobra koniec tematu, bo nie rozumiesz tego co do Ciebie pisze , nie chce mi sie juz klocic, bo to do niczego nie prowadzi.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1979 dnia: Lipiec 25, 2011, 07:33:38 pm »
Do kiedy można zmienić region?


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1980 dnia: Lipiec 25, 2011, 08:50:14 pm »
Miałem grę, gdzie bot u mnie w teamie - corki i soraka przegrali z mf i sionem, ale zrobili to tylko dlatego, że grali nieumyślnie i mf miała 4/0, a sion 1/0 po kilku minutach, bo głupki podchodziły do krzaków, gdzie stał sion i ten combo, mf combo i padali. Po kilku gankach na bocie już tak mf i sion fajnie nie mieli, ba - sion nie farmił creepów, a kasę wydawał na wardy, więc bez itemów to jego combo przestało być aż tak mocne.
Ja np. miałem teraz grę Brandem, gdzie double na bocie, bo ogarnąłem się w porę i zszedłem i dobiłem, a potem pomogłem corkiemu na topie.. miałem 4/0, ale mój amumu nie oddawał mi blue, a swain na blue z pomocą xina od 6 mnie divowali ostro, także zrobiło się 4/4, mf od nas dostała dc, tamci wypushowali lany, ogólnie mf to był random pick i dostawała dc co chwile, a na topie był corki, bo jak on już zatwierdził to dopiero ją dobrało. Tamci counter xin i irelia, czyli 2 bruisery szybko rozprawiali się ze mną i z corkim, a sona z mumu sobie mogli pogwizdać i game lost. Nie ważne jak by grali, 2 bruisery ownią papierów, a papiery raczej im nic nie zrobią. Wygrali w pickach i tyle.


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1981 dnia: Lipiec 25, 2011, 09:08:19 pm »
Zagrałem dziś 1-szy raz po splicie, i powiem wam że tak żałosnych gier dawno nie miałem. Wiadomo że tardy się zdarzały i miałem mniej więcej pół na pół loss/win, ale to co się teraz dzieje to jest największa porażka w dziejach lola.

EDIT: No bez kitu, gram dalej i ciągle w każdej grze mam jakichś 2 gości którzy zachowują się jakby mieli 5lvl. Nie chcę narzekać, ale coś jest na rzeczy :P.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2011, 10:56:18 pm wysłana przez Vascius »


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1982 dnia: Lipiec 25, 2011, 11:04:16 pm »
Zagrałem dziś 1-szy raz po splicie, i powiem wam że tak żałosnych gier dawno nie miałem. Wiadomo że tardy się zdarzały i miałem mniej więcej pół na pół loss/win, ale to co się teraz dzieje to jest największa porażka w dziejach lola.

EDIT: No bez kitu, gram dalej i ciągle w każdej grze mam jakichś 2 gości którzy zachowują się jakby mieli 5lvl. Nie chcę narzekać, ale coś jest na rzeczy :P.

Nie chciałem wysuwać pochopnych wniosków dlatego dałem sobie trochę czasu od splita, żeby móc to obiektywnie ocenić i poprzeć lub obalić. I powiem wam, WIEDZ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE. Nie da się grać. Rankedy mają tak nędzny poziom, że z 1450 spadłem do 1300 w 2 dni. Ludzie w ogóle nie myślą co pickować, w ogóle nie mają żadnego zmysłu jak prowadzić grę, wydaje mi się, że za cel tej gry uważają bicie creepów i składanie sprzętu. Zero logicznego myślenia, zero strategii. Aż żal patrzeć.
Guild Wars 2 Aurora Glade- Yvety 80lvl Ranger
DOTA 2 Steam ID: Winford
Diablo 3: Yvette#2536


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1983 dnia: Lipiec 26, 2011, 12:03:34 am »
Heh... no właśnie. Dlatego myśle że zmiana regionu się opłaci bo gorzej już i tak nie będzie ;). W razie czego można później zmienić sobie region, ale to już odpłatnie.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1984 dnia: Lipiec 26, 2011, 12:48:22 am »
Znajdzcie sobie team do grania albo chociaz kolege do duo  8) :afro:

http://riot-web-static.s3.amazonaws.com/images/news/July_2011/2011_07_25_wukong_skins/7.jpg  spoko ten skin jarvana
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 12:50:55 am wysłana przez Shen »


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1985 dnia: Lipiec 26, 2011, 10:42:30 am »
zjebany match making i tyle ty dostajesz w teamie ludzi z 10 winami z takim samym elo jak gościu co ma 400 winów.
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1986 dnia: Lipiec 26, 2011, 10:51:21 am »
-_-' match making i tyle ty dostajesz w teamie ludzi z 10 winami z takim samym elo jak gościu co ma 400 winów.
ee tam;d lepiej jak dolacza ludzi z 11xx elo jak ty masz 13xx:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1987 dnia: Lipiec 26, 2011, 11:39:25 am »
-_-' match making i tyle ty dostajesz w teamie ludzi z 10 winami z takim samym elo jak gościu co ma 400 winów.
ee tam;d lepiej jak dolacza ludzi z 11xx elo jak ty masz 13xx:D
Lepiej jest jak duo 1350+1554 gra z ludzmi 1,8k elo.
2 dni temu na streamie kumpla to widzialem, dodatkowo ten z 1350 gral nunu w jungli i zlozyl...latarnie.



  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1988 dnia: Lipiec 26, 2011, 11:43:52 am »
-_-' match making i tyle ty dostajesz w teamie ludzi z 10 winami z takim samym elo jak gościu co ma 400 winów.
ee tam;d lepiej jak dolacza ludzi z 11xx elo jak ty masz 13xx:D
Lepiej jest jak duo 1350+1554 gra z ludzmi 1,8k elo.
2 dni temu na streamie kumpla to widzialem, dodatkowo ten z 1350 gral nunu w jungli i zlozyl...latarnie.
no co:D latarnia ftw item;d

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1989 dnia: Lipiec 26, 2011, 11:50:23 am »
spoko update sie szykuje, zabili mi Kayle


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1990 dnia: Lipiec 26, 2011, 12:24:05 pm »
Monkey King <3 musze szybko uzbirać IP.
Kiedy on bedzie? Środa? Czwartek?
Guild Wars 2 Aurora Glade- Yvety 80lvl Ranger
DOTA 2 Steam ID: Winford
Diablo 3: Yvette#2536


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1991 dnia: Lipiec 26, 2011, 12:52:41 pm »
Monkey King <3 musze szybko uzbirać IP.
Kiedy on bedzie? Środa? Czwartek?
Jutro, ale ja bym sie tak nim nie podniecial, bo maja 5 lvli wiecej, 123123123 fragow ledwo co zabijal papiery typu veigar.
Co nie zmienia faktu, ze i tak go kupie, bo zaden champ ktorego nie mam mnie nie ciagnie.



  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1992 dnia: Lipiec 26, 2011, 01:27:50 pm »
Monkey King <3 musze szybko uzbirać IP.
Kiedy on bedzie? Środa? Czwartek?
Jutro, ale ja bym sie tak nim nie podniecial, bo maja 5 lvli wiecej, 123123123 fragow ledwo co zabijal papiery typu veigar.
Co nie zmienia faktu, ze i tak go kupie, bo zaden champ ktorego nie mam mnie nie ciagnie.

Na spotlighty to nawet już nie patrzę, poprostu podoba mi się skubaniec :)
Guild Wars 2 Aurora Glade- Yvety 80lvl Ranger
DOTA 2 Steam ID: Winford
Diablo 3: Yvette#2536


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1993 dnia: Lipiec 26, 2011, 01:38:07 pm »
Monkey King <3 musze szybko uzbirać IP.
Kiedy on bedzie? Środa? Czwartek?
Jutro, ale ja bym sie tak nim nie podniecial, bo maja 5 lvli wiecej, 123123123 fragow ledwo co zabijal papiery typu veigar.
Co nie zmienia faktu, ze i tak go kupie, bo zaden champ ktorego nie mam mnie nie ciagnie.

Na spotlighty to nawet już nie patrzę, poprostu podoba mi się skubaniec :)
yorick tez fajnie wygladal ;d

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1994 dnia: Lipiec 26, 2011, 01:52:49 pm »
Monkey King <3 musze szybko uzbirać IP.
Kiedy on bedzie? Środa? Czwartek?
Jutro, ale ja bym sie tak nim nie podniecial, bo maja 5 lvli wiecej, 123123123 fragow ledwo co zabijal papiery typu veigar.
Co nie zmienia faktu, ze i tak go kupie, bo zaden champ ktorego nie mam mnie nie ciagnie.

Na spotlighty to nawet już nie patrzę, poprostu podoba mi się skubaniec :)
yorick tez fajnie wygladal ;d
Polityka riotu jest taka glupia, ze szkoda gadac.
Wypuszczaja yoricka, najgorszy champ w grze.2 tygodnie pozniej yorick po buffie jest t1 championem, ktorego NIKT na solotopie nie zabije bez pomocy junglera 24/7, taki lepszy ww+zasieg do harrasu.Nie mowie tu o lamusach, tylko o porzadnych graczach.
Nastepnie riot szykuje nerf zupelnie czegos innego, zmiana jego ulti,a  dokladnie dmg.Przeciez teraz to ulti nawet dmg nie bedzie mialo, nie wspomne o tym, ze Yorick mial przegiety dmg z W+E, a nie ulta.
Nastepnie riot decyduje z W zrobic ap ratio, no wtf?
+ jeszcze jakies tam drobne nerfy i jorik witaj w t4.

To samo teraz z gp i Ania jest, riot dal im buffa, a teraz zaczyna nerfic.Gangplank dostanie juz 2giego nerfa, a zabieraja sie znowu od dupy strony, nerfienie bonusu golda z Q? No prosze was, przeciez to nic nie zmieni.

Jaxowi zmniejszyli Q z 1,0 do 0,7.Miesiac pozniej zwiekszaja z 0,7 do 1,0 no WHATTAFUCK? Jedyne co zrobili to zmniejszyli base dmg.
Czy oni naprawde robia wszystko spontanicznie i wgl nie zastanawiaja sie nad tym co robia? Mnie juz glowa zaczyna bolec od tego jak riot buffuje kogos na maxa, a potem zamiast w pewnym momencie zostawic zbalansowanego jeszcze bardziej ciagnie go w dol.

Nerf Orianny, najbardziej zbalansowanego championa (ktory zostal wydany od razu zbalansowany), nie rozumiem o co im chodzi.Moze im sie w pracy nudzi i probuja pokazac, ze cos robia?



  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 03:09:16 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1996 dnia: Lipiec 26, 2011, 04:04:29 pm »
Ja sie zastanawiam co im Kayle przeszkadzala, wystarczylo lekko wzmocnic jej early i zostawic w spokoju.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1997 dnia: Lipiec 26, 2011, 04:56:22 pm »
Kayle dostała 'nie wpsomnianego buffa" i głównie hotshot tym się zajął, kiedy zauważył, że na US Stanley0506 grał nią każdy ranked i miał staty imba, mimo, że składał 5 Doran ringów + berserker butki.

Postać nie była możliwa do zgankowania, na healu żaden slow jej praktycznie nie zwalniał, bo ciągle zapierdzielała.
Zwiększyli właśnie jej przelicznik z slowa, I tego speeda z heala, a nigdzie o tym nie wspomnieli itp.

HotShot po całym necie chodził żeby to znaleźć i właśnie na reddicie to odnalazł, potem aż stworzył custom game i zagrał kayle by się przekonać czy to prawda.

A teraz riot to poprawia, przecież to zawsze tak wygląda, coś komuś 'teoretycznie' zbuffują, za dużo ludzi nią zagra, wyjdzie im dobrze, zacznie się perma ban na nią, a następnie nerf.


heuheueuheuhe

Monkey King <3 musze szybko uzbirać IP.
Kiedy on bedzie? Środa? Czwartek?
Jutro, ale ja bym sie tak nim nie podniecial, bo maja 5 lvli wiecej, 123123123 fragow ledwo co zabijal papiery typu veigar.
Co nie zmienia faktu, ze i tak go kupie, bo zaden champ ktorego nie mam mnie nie ciagnie.

Na spotlighty to nawet już nie patrzę, poprostu podoba mi się skubaniec :)
yorick tez fajnie wygladal ;d
Polityka riotu jest taka glupia, ze szkoda gadac.
Wypuszczaja yoricka, najgorszy champ w grze.2 tygodnie pozniej yorick po buffie jest t1 championem, ktorego NIKT na solotopie nie zabije bez pomocy junglera 24/7, taki lepszy ww+zasieg do harrasu.Nie mowie tu o lamusach, tylko o porzadnych graczach.
Nastepnie riot szykuje nerf zupelnie czegos innego, zmiana jego ulti,a  dokladnie dmg.Przeciez teraz to ulti nawet dmg nie bedzie mialo, nie wspomne o tym, ze Yorick mial przegiety dmg z W+E, a nie ulta.
Nastepnie riot decyduje z W zrobic ap ratio, no wtf?
+ jeszcze jakies tam drobne nerfy i jorik witaj w t4.

To samo teraz z gp i Ania jest, riot dal im buffa, a teraz zaczyna nerfic.Gangplank dostanie juz 2giego nerfa, a zabieraja sie znowu od dupy strony, nerfienie bonusu golda z Q? No prosze was, przeciez to nic nie zmieni.

Jaxowi zmniejszyli Q z 1,0 do 0,7.Miesiac pozniej zwiekszaja z 0,7 do 1,0 no WHATTAFUCK? Jedyne co zrobili to zmniejszyli base dmg.
Czy oni naprawde robia wszystko spontanicznie i wgl nie zastanawiaja sie nad tym co robia? Mnie juz glowa zaczyna bolec od tego jak riot buffuje kogos na maxa, a potem zamiast w pewnym momencie zostawic zbalansowanego jeszcze bardziej ciagnie go w dol.

Nerf Orianny, najbardziej zbalansowanego championa (ktory zostal wydany od razu zbalansowany), nie rozumiem o co im chodzi.Moze im sie w pracy nudzi i probuja pokazac, ze cos robia?

To same odczucie, całkowicie się zgadzam z tym postem. Czasami to jest aż chore. :F
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1998 dnia: Lipiec 26, 2011, 10:48:48 pm »
no i elo hell zawitało u mnie dobzi ludzie graja na 1100 ;d "swain will be a tank" :))))))))))))))))))) o i kolejny -_-' ranked 2 randomów afk takich to tylko -_-' nożem pociąć w realu
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2011, 09:50:21 am wysłana przez kazuPwNz »
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1999 dnia: Lipiec 27, 2011, 05:36:07 pm »
Offtopowe pytanie :>

Chcę pograć w L2 i zastanawiam się jaki serwer wybrać. Wybieram między RPG x15, a Nexus x7. Na nexusie kariera od zera, natomiast na rpg mam full S sprzęt i CoV'a z tego merge'a.