Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2551325 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5375 dnia: Luty 07, 2012, 03:30:23 am »
a co do trajana - 3.5-4%/h to chyba nie tak zle na 90
dobrze wcale :P


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5376 dnia: Luty 07, 2012, 07:16:02 am »
Botów dalej na ncsh1cie jest więcej, ale to nie one stanowią problem tych serwerów, tylko programy do wspomagania na PvP jak i fajny dostęp do OE broni broni. I możesz gadać jak Zojka, że te bronie nic nei znaczą, ale fakt jest taki, że na waszych serwerach jest ich już kilka, a na Lancerze/core nie ma żadnej (mówimy o R grade++), mimo, że Zojka mówi, że są tak samo dostępne na obydwu serwerach (w końcu między 5k$ a 1k$ wg niektórych nie ma różnicy także...)

kłamstwo, nie przekręcaj moich wypowiedzi.

Sorry, to nie ja piszę, że programy na NCsh1cie służą "tylko pilnowania noblesa i spamu potek", a OE bronie +15 nie dają prawie żadnego boosta ; >

kłamstwo, nie przekręcaj moich wypowiedzi.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5377 dnia: Luty 07, 2012, 08:18:27 am »
Nie wiem czy było, nowy krotki fraps sławnego tyrr, ogladamy od połowy, musze przyznać ze dobrze targetuje hahaha


http://www.youtube.com/watch?v=zjt7jNebahw&feature=player_embedded


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5378 dnia: Luty 07, 2012, 08:45:56 am »
e no co ty on używa tylko do spamowania cp potek :P jak każdy inny na NC
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5379 dnia: Luty 07, 2012, 08:51:16 am »
Normalnie skacze jak żaba ale DPS ma kosmiczny z tymi dualami. Defro mógłby mu miecze pucować...


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5380 dnia: Luty 07, 2012, 09:47:29 am »
Server dalej off czy tylko mi się nie chce zalogować ?

Ma ktoś taki problem że aplikacje w treyu się zawieszają podczas uruchamiania l2 albo w trakcie grania. Nie każda tylko niektóre. A podczas włączania gry chrome mi się zawiesza. Robiłem formata i dalej to samo jest  nie wiem o co biega ;/


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 1

  • Othell 98
Core

Othell 98 / Wynn 88 / SH 80 / PS 80


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5382 dnia: Luty 07, 2012, 10:21:35 am »
https://forum.4game.com/showthread.php?t=7027&p=64244#post64244

I po co mi ten link jak bym nie umiał czytać. Po prostu się zapytałem bo przycisk play jest a ostatnio po maitance miałem podobny problem ....


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5383 dnia: Luty 07, 2012, 10:46:45 am »
 alariona  bys sie zdziwił na jakich skryptach niektore party na innovie jadą  :shock:


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5384 dnia: Luty 07, 2012, 10:52:33 am »

i tak, na NCsofcie w czasach gry na franz, to było totalne marnowanie czasu granie legit, gdy dookoła ciebie prawie każdy cisnął na jakimś chodziku.

jak wszyscy wokół Ciebie zaczną kraść to Ty też zaczniesz bo przeciez wszyscy wokół kradną
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5385 dnia: Luty 07, 2012, 11:31:19 am »

i tak, na NCsofcie w czasach gry na franz, to było totalne marnowanie czasu granie legit, gdy dookoła ciebie prawie każdy cisnął na jakimś chodziku.

jak wszyscy wokół Ciebie zaczną kraść to Ty też zaczniesz bo przeciez wszyscy wokół kradną
prosze was, nie zaczynajcie znowu tego tematu, juz kiedys wystarczylo te parenascie(conajmniej) stron w temacie franza, no i setki tematow w ktorych pojawialo sie to "przypadkiem"



to juz na prawde nie ten okres w dziejach l2, zeby porownywac botowanie do kradziezy irl, tak samo jak juz troche za pozno na flame kogos kto uzywa bota do lvlowania(just sayin)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5386 dnia: Luty 07, 2012, 11:41:11 am »
alariona  bys sie zdziwił na jakich skryptach niektore party na innovie jadą  :shock:

screen/ fraps or never happened. masz na myśli jakieś party z OOC? Jeżeli tak, to dużo im to nie dało, bo żadne jeszcze z nami nie wygrało, poza tym nic w oczy mi się nie rzuciło z ich strony specjalnego.

z ex HB? Tylko party arimasa wygrało, gdy wyprzedzili nas lvlowo/sprzętowo, więc czekamy na rewanż teraz od 3 dni już, z troszkę bardziej równymi szansami. Więc masz na myśli inne pt z HB? (Idealistasa? Seilosa?)
Może masz na myśli swoje pt, albo samych ruskich? Z wami akurat Queem ciągle wali jakieś excuses, więc nie wiem przyznam szczerze (dawno was na pvp nei widziałem). Z ruskimi pvp trwało 9 minut, więc raczej na programach nei jadą.

Także poproszę przykład cp jakiegoś, bo jakoś nie mogłem nic dostrzec... : (


@Bula
ja tego tematu nei zaczynałem, ale po prostu śmieszy mnie, gdy ktoś mówi, że na NCsofcie botów jest już tak mało jak na innovie, po czym gadam do 3 znajomych i sami zaznaczają, że w np. harnaku to co 3-4 party to boty.

Zaznaczyłem, mnie to nie przeszkadza, na tamtych serwerach kłują tylko programy używane na potęgę i możliwość kilkukrotnie (liczonego w tysiącach złotych) tańszego zdobycia broni R grade +15, przy czym koleś (albo 2) zaznacza, że te zjawiska są prawie (!) nieistotne, a jeden z nich sam na każdym kroku walił propagandę na temat możliwości OE broni na ru offie, przy czym gdy teraz da się u niego, to nagle bagatelizuje kwestię całkowicie.

Tak botowałem na franz i nawet kilka razy użyłem l2controla ( ; o ). Czy jestem z siebie dumny? patrząc przez pryzmat czasu nie, ale patrząc, że robili to wszyscy dookoła, to na swój sposób wygląda to inaczej.

Najbardziej się jednak z tego cieszę, że QQuentim dostał bana za botowanie i w ten sposób skończyliśmy grać na NCsh1icie i mogliśmy się przekonać, co to za gra na ru offie bez programów ( a widać ją było już przy pierwszych pvp). 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5387 dnia: Luty 07, 2012, 11:47:49 am »
Witam :) pytanie do kogoś ogarniętego. Mam SE 83 i daggera 85 na boxie moge odpalic. Siedziec dalej na swampland czy sa jakies lepsze miejsca do expa gdzie dam rade tym daggerem? Nie ogarniam tego GoDa :(


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5388 dnia: Luty 07, 2012, 12:02:07 pm »
streszczenie każdego wall of exta Analiona, nie trzeba czytać całego tego syfu, wystarczy wybiórcze zdania:
punt 1. ale jestemy zaje**ci pojechalismy to party, tamto sr amto, w 3 sekundy, majac 6 osób afk, cały spot na plecach i brak shotów
punkt 2. podważenie wszelkich niepochlebnych faktów na temat Innovy i oczywiście rdzeń całej wypowiedzi czyli- ten Ncsoft jest beznadziejny ( i tutaj w każdym poscie obowiązkowo przykład rangerów na pvp, broni OE +15 i jak to Zojka mówi ze to nie ma znaczenia, aha i jeszcze kosztu broni OE nie może zabraknać)
punkt 3. jak to dobrze go w gimnazjum, chyba jeszcze całkiem niedawno nauczyli, każde wypracowanie musi wstęp rozwinięcie i zakończenie. Tak więc w 3 części w podsumowaniu, musi się pojawić jaka to Innova jest wyśmienita, PvP jest boskie, antybot wychwytuje nawet jak sobie solniczke na F1 postawisz i za duzo red bulla wypijesz przed PvP, ping wynosi 0.0001, a aktualizacje wchodzą zanim jeszcze jakiś koreaniec je wymyśli.
I tak w każdym ku**a jednym poscie, mielenie tego samego kotleta
/ziew

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5389 dnia: Luty 07, 2012, 12:07:53 pm »
Fajnie się czyta jak alarin aka chorągiewka na wietrze gardzi ludzmi którzy grają na bocie a na franz pare lat temu nabijał się z tych co "marnują czas" grając legit.

Jak tam płaczku, podasz wreszcie swój nick, czy dalej jako anonim będziesz głośno szczekał tylko?

nie poda bo z miasta nie wyjdzie
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5390 dnia: Luty 07, 2012, 12:48:20 pm »
@Bula
ja tego tematu nei zaczynałem

dlatego tez moj post byl skierowany do wszystkich


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5391 dnia: Luty 07, 2012, 01:03:54 pm »
Prawda jest taka, żę Innova>NCSoft i tyle. Na nc botów od zayebania nonstop ktoś wrzuca frapsy na fora i widać jak zabija boty itp. wrzuca kolo frapsa co stojąc w aden targetuje typa w giran, a ncsoft nic z tym nie robi. NC ma servery l2 od 2004roku, od paru lat 99% serva nakvrwia na bocie i zero zmian. Więc nie pieprzcie mi, że na Core jest tak samo. A ten zyeb co powiedział, że control itp są do kontroli nobla, cp potek i healerów żeby nie wstawali i że broń +15 nie daje dużego boosta niech se lepiej yebnie baranka w ściane i nie robi z siebie kretyna.

//Omijanie cenzury - 10%
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2012, 05:20:50 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5392 dnia: Luty 07, 2012, 01:24:37 pm »
Nie wiem czy było, nowy krotki fraps sławnego tyrr, ogladamy od połowy, musze przyznać ze dobrze targetuje hahaha
http://www.youtube.com/watch?v=zjt7jNebahw&feature=player_embedded
Nie dość, że targetuje tak dobrze jak żaden z nas nigdy nie będzie w stanie  :P
to jeszcze muzyka od połowy mi się podoba  :afro:
Kto pokoksa ze mną tyr 72 ??
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5393 dnia: Luty 07, 2012, 01:27:00 pm »
Prawda jest taka, żę Innova>NCSoft i tyle. Na nc botów od zayebania nonstop ktoś wrzuca frapsy na fora i widać jak zabija boty itp. wrzuca kolo frapsa co stojąc w aden targetuje typa w giran, a ncsoft nic z tym nie robi. NC ma servery l2 od 2004roku, od paru lat 99% serva nakvrwia na bocie i zero zmian. Więc nie pieprzcie mi, że na Core jest tak samo. A ten zyeb co powiedział, że control itp są do kontroli nobla, cp potek i healerów żeby nie wstawali i że broń +15 nie daje dużego boosta niech se lepiej yebnie baranka w ściane i nie robi z siebie kretyna.
buhaha ale się uśmiałęm,jagermaister albo ch... wie jak on się zwie na naia ma +15 broń i co??na oly jest chyba 8 albo niżej,więc posiadanie takiej broni nie daje nie wiadomo jakiego kopa. Jak grać nie umiesz to nawet i +10000 broń ci nic nie da.


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5394 dnia: Luty 07, 2012, 01:27:43 pm »
cokolwiek Zojka czy ugh by nie napisali to robią to z kulturą, nikogo nie wyzywając, a dzieci z Innovy? no cóż, wystarczy popatrzec na posta Yukidian'a wyżej.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5395 dnia: Luty 07, 2012, 01:45:19 pm »
Prawda jest taka, żę Innova>NCSoft i tyle. Na nc botów od zayebania nonstop ktoś wrzuca frapsy na fora i widać jak zabija boty itp. wrzuca kolo frapsa co stojąc w aden targetuje typa w giran, a ncsoft nic z tym nie robi. NC ma servery l2 od 2004roku, od paru lat 99% serva nakvrwia na bocie i zero zmian. Więc nie pieprzcie mi, że na Core jest tak samo. A ten zyeb co powiedział, że control itp są do kontroli nobla, cp potek i healerów żeby nie wstawali i że broń +15 nie daje dużego boosta niech se lepiej yebnie baranka w ściane i nie robi z siebie kretyna.
buhaha ale się uśmiałęm,jagermaister albo ch... wie jak on się zwie na naia ma +15 broń i co??na oly jest chyba 8 albo niżej,więc posiadanie takiej broni nie daje nie wiadomo jakiego kopa. Jak grać nie umiesz to nawet i +10000 broń ci nic nie da.

a taka broń ma dawać tylko boost na oly?
daily pvp, a oly to we większości przypadków 2 różne bajki.

Alarion nie dzwoń do mnie bo i tak teraz nie wejdę do gry :)
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5396 dnia: Luty 07, 2012, 01:45:51 pm »
Alarion

nie tylko party Arimasa.
Tazmany na swoim frapsie rozpoczynaja z akcją jak was rozwalaja w 20 sec
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5397 dnia: Luty 07, 2012, 01:49:18 pm »
cokolwiek Zojka czy ugh by nie napisali to robią to z kulturą, nikogo nie wyzywając, a dzieci z Innovy? no cóż, wystarczy popatrzec na posta Yukidian'a wyżej.

A jak nazwać kogoś co próbuje zrobić z ludzi idiotów? Btw jeżeli mi ktoś by powiedział takie bzdury to uznałbym, że ma mnie za debila. Więc co jak co, ale w pewnym sensie jest to obraza.

Prawda jest taka, żę Innova>NCSoft i tyle. Na nc botów od zayebania nonstop ktoś wrzuca frapsy na fora i widać jak zabija boty itp. wrzuca kolo frapsa co stojąc w aden targetuje typa w giran, a ncsoft nic z tym nie robi. NC ma servery l2 od 2004roku, od paru lat 99% serva nakvrwia na bocie i zero zmian. Więc nie pieprzcie mi, że na Core jest tak samo. A ten zyeb co powiedział, że control itp są do kontroli nobla, cp potek i healerów żeby nie wstawali i że broń +15 nie daje dużego boosta niech se lepiej yebnie baranka w ściane i nie robi z siebie kretyna.
buhaha ale się uśmiałęm,jagermaister albo ch... wie jak on się zwie na naia ma +15 broń i co??na oly jest chyba 8 albo niżej,więc posiadanie takiej broni nie daje nie wiadomo jakiego kopa. Jak grać nie umiesz to nawet i +10000 broń ci nic nie da.

Na oly już trzeba umieć. Ale daily pvp? Na full buffie z bronią +15 robi co chce.


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5398 dnia: Luty 07, 2012, 02:19:56 pm »
cokolwiek Zojka czy ugh by nie napisali to robią to z kulturą, nikogo nie wyzywając, a dzieci z Innovy? no cóż, wystarczy popatrzec na posta Yukidian'a wyżej.
Wiesz, gdybym zaczął twierdzić otwarcie, że Ziemia jest płaska i kulą nigdy nie była to nawet największym luzakom by w końcu puściły nerwy na takiego debila.
Więc co się dziwisz, że ludzie tak jadą po zojce i jemu podobnych? Ile można znosić głoszenie takich głupot ??
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5399 dnia: Luty 07, 2012, 02:20:25 pm »
alariona  bys sie zdziwił na jakich skryptach niektore party na innovie jadą  :shock:

screen/ fraps or never happened. masz na myśli jakieś party z OOC? Jeżeli tak, to dużo im to nie dało, bo żadne jeszcze z nami nie wygrało, poza tym nic w oczy mi się nie rzuciło z ich strony specjalnego.

z ex HB? Tylko party arimasa wygrało, gdy wyprzedzili nas lvlowo/sprzętowo, więc czekamy na rewanż teraz od 3 dni już, z troszkę bardziej równymi szansami. Więc masz na myśli inne pt z HB? (Idealistasa? Seilosa?)
Może masz na myśli swoje pt, albo samych ruskich? Z wami akurat Queem ciągle wali jakieś excuses, więc nie wiem przyznam szczerze (dawno was na pvp nei widziałem). Z ruskimi pvp trwało 9 minut, więc raczej na programach nei jadą.

Także poproszę przykład cp jakiegoś, bo jakoś nie mogłem nic dostrzec... : (


@Bula
ja tego tematu nei zaczynałem, ale po prostu śmieszy mnie, gdy ktoś mówi, że na NCsofcie botów jest już tak mało jak na innovie, po czym gadam do 3 znajomych i sami zaznaczają, że w np. harnaku to co 3-4 party to boty.

Zaznaczyłem, mnie to nie przeszkadza, na tamtych serwerach kłują tylko programy używane na potęgę i możliwość kilkukrotnie (liczonego w tysiącach złotych) tańszego zdobycia broni R grade +15, przy czym koleś (albo 2) zaznacza, że te zjawiska są prawie (!) nieistotne, a jeden z nich sam na każdym kroku walił propagandę na temat możliwości OE broni na ru offie, przy czym gdy teraz da się u niego, to nagle bagatelizuje kwestię całkowicie.

Tak botowałem na franz i nawet kilka razy użyłem l2controla ( ; o ). Czy jestem z siebie dumny? patrząc przez pryzmat czasu nie, ale patrząc, że robili to wszyscy dookoła, to na swój sposób wygląda to inaczej.

Najbardziej się jednak z tego cieszę, że QQuentim dostał bana za botowanie i w ten sposób skończyliśmy grać na NCsh1icie i mogliśmy się przekonać, co to za gra na ru offie bez programów ( a widać ją było już przy pierwszych pvp).
a kto powiedzial ze ktores z tych cp jada na pvp scryptami?:D
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2012, 02:25:56 pm wysłana przez Kamyl89 »