Witaj
Gość

Wątek: [Pytanie] Wykupienie domeny...  (Przeczytany 2144 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
[Pytanie] Wykupienie domeny...
« dnia: Marzec 11, 2010, 09:08:54 pm »
Czy jest możliwość wykupienia forum, poprzez telefon? Nie chciałbym, żeby to było coś darmowego w stylu www.pr0servah.cba.pl czy coś. Bardziej mi zależy na czymś w stylu www.forum.nazwa.PL/Com/Eu/Net.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2010, 10:42:12 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2010, 10:12:37 pm »
Firma BOO.PL oferuje chyba najlepsze jakościowo miejsce w sieci jeżeli chodzi o polskie możliwości. Cena wynajmu w najniższej stawce to jakieś 8zł/3 miesiące (także metodą SMS). Oczywiście jeżeli chodzi o domeny .pl/.net/.com to proponuje OVH.PL - chyba najniższe koszty w kraju. Przy wyborze jednej z nich koszt zakupu domeny na rok to jakieś ~12-30zł (w zależności od rodzaju). Pamiętaj jednak, że owa domena wygasa po roku a przedłużenie umowy z reguły niesie za sobą większe koszty.

Z tego co widzę OVH.PL także posiada funkcje SMS. Wydaje mi się, że jest to także coś w rodzaju wirtualnego portfela, gdzie gromadzić możesz pieniądze. Jednak nie jestem pewien do końca, dlatego proponuje się z nimi skontaktować w tej sprawie z supportem i dowiedzieć się czegoś więcej.
Serdecznie pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2010, 10:13:47 pm »
A może raczymy przeczytać regulamin? Tyczy się to obu panów.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2010, 10:17:29 pm »
Dzięki za odpowiedź.
@Matim
Nie jestem pewien, gdzie powinienem o tym napisać, oraz jak. Dlatego postarałem się jak najprościej. Bądź tak miły i napisz co zrobiłem źle, a następnego razu w takowej sprawie nie będzie.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2010, 10:18:54 pm »
Nom, a może Tutaj ?


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2010, 10:21:16 pm »
W pośpiechu nie zauważyłem braków w temacie. Brakuje kilku elementów w nazewnictwie popraw to aby inni mieli lepiej na przyszłość. W regulaminie wszystko jest jasno opisane.

Rickert tak btw. to chyba kojarzę Ciebie z berserka. Prowadziłem klan Avalanche pod nickiem Castway, sądząc po opisie członek DraconiX.
Serdecznie pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2010, 10:26:27 pm »
Oj racja, dziwne, że od razu warn. Widocznie masz jakiś uraz do mnie.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 11, 2010, 10:30:42 pm »
Oj racja, dziwne, że od razu warn. Widocznie masz jakiś uraz do mnie.

Gdzież bym śmiał.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 11, 2010, 10:33:09 pm »
A jednak. Szkoda, że bez ostrzeżenia, czy też napisania powodu dlaczego. Ale spoko, chcemy tak postępować, nie ma sprawy.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 11, 2010, 10:40:57 pm »
A jednak. Szkoda, że bez ostrzeżenia, czy też napisania powodu dlaczego. Ale spoko, chcemy tak postępować, nie ma sprawy.

- jesteś starym użytkownikiem
- napisałeś w tym dziale już sporo wiadomości
- jesteś moderatorem

a jednak dalej nie respektujesz regulaminu. I popraw wreszcie swoje tematy, albo wylądują w koszu.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 11, 2010, 10:45:04 pm »
A jednak. Szkoda, że bez ostrzeżenia, czy też napisania powodu dlaczego. Ale spoko, chcemy tak postępować, nie ma sprawy.

- jesteś starym użytkownikiem - Racja.
- napisałeś w tym dziale już sporo wiadomości - Owszem, nie poprawnie napisałem temat. Ale by od razu tak.. heh.
- jesteś moderatorem - Co nie oznacza, że z pośpiechu, mogę się pomylić.

a jednak dalej nie respektujesz regulaminu. Hmmm, to, że nie spinam się, oraz piszę po swojemu, a nie udaje jakiegoś pr0 moderatora aka pedagoga szkolnego, to znaczy że nie respektuje regulaminu? Moderuje po swojemu, dotychczas nie widziałem zbytnio dużo skarg (zdarzały się jednorazowe, po czym po dłuższej konwersacji brakło argumentów).
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 11, 2010, 10:46:41 pm »
A jednak. Szkoda, że bez ostrzeżenia, czy też napisania powodu dlaczego. Ale spoko, chcemy tak postępować, nie ma sprawy.

- jesteś starym użytkownikiem - Racja.
- napisałeś w tym dziale już sporo wiadomości - Owszem, nie poprawnie napisałem temat. Ale by od razu tak.. heh.
- jesteś moderatorem - Co nie oznacza, że z pośpiechu, mogę się pomylić.

a jednak dalej nie respektujesz regulaminu. Hmmm, to, że nie spinam się, oraz piszę po swojemu, a nie udaje jakiegoś pr0 moderatora aka pedagoga szkolnego, to znaczy że nie respektuje regulaminu? Moderuje po swojemu, dotychczas nie widziałem zbytnio dużo skarg (zdarzały się jednorazowe, po czym po dłuższej konwersacji brakło argumentów).

W pośpiechu pomylić się dwa razy pod rząd? (W rzeczywistości to nic wielkiego, ale jesteśmy na forum)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Pytanie] Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 11, 2010, 10:48:19 pm »
Dlaczego, w drugim temacie nawet nie napisałeś, że jest coś źle? W sumie, sam teraz zauważyłem, że nie napisałem drugiego postu zgodnie z regulaminem. Sprawa była ważna, pewnie dlatego zapomniałem.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Pytanie] Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 11, 2010, 10:51:37 pm »
Po co mam powtarzać to samo ? Nie zastosowałeś się do regulaminu dwu krotnie, dla tego wyciągnąłem odpowiednie konsekwencje. Takie same jakie stosuje wobec każdego innego użytkownika, ponieważ nigdzie nie jest napisane, że Moderatorzy i inni członkowie administracji są bezkarne.

Tyle, nie mam ochoty ciągnąć tej dyskusji w nieskończoność.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Pytanie] Wykupienie domeny...
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 11, 2010, 10:52:28 pm »
Odpowiedź padła. Możesz zamknąć.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted