Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 571022 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #525 dnia: Listopad 18, 2010, 10:56:40 pm »
SIEMA KOLEDZY JAKA POSTAC POLECACIE NA POCZATEK


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #526 dnia: Listopad 18, 2010, 11:33:50 pm »
większość postaci można ogarnąć już nieźle od początku. Weź sobie przejrzyj na spokojnie w wyszukiwarce selekcjonując wg kategorii (tank, dd, caster, support itd.) weź sobie coś na początek co jest dostępne z rotacji i trenuj najlepiej na practice game kilka gier, żeby nie lamić z innymi graczami (chociaż na tym lvlu lami 80% osób zaczynając co jest naturalne). Oprócz tego jak już ci się jakąś postacią będzie nieźle grało to znajdź w necie dobry poradnik dot. swojej postaci i próbuj : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #527 dnia: Listopad 19, 2010, 11:33:40 am »
Ja zaczynałem od Ashe, jest tania, jest dobrym pickiem i dosc latwo ja ogarnac. Wiekszosc champow jest przydatna mniej lubie bardziej, omijaj tylko Evelynn i Sorake. No i tak jak pisał moj poprzednik przetestuj sobie champa na practice przed normalna gra czy zakupem. Polecam tez wyłączenie caps locka.

http://leaguecraft.com/strategies/guides/ a tu masz poradniki, wybieraj te najwyzej oceniane
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2010, 11:35:51 am wysłana przez Shen »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #528 dnia: Listopad 19, 2010, 03:03:49 pm »
Ja zaczynałem od Ashe, jest tania, jest dobrym pickiem i dosc latwo ja ogarnac. Wiekszosc champow jest przydatna mniej lubie bardziej, omijaj tylko Evelynn i Sorake. No i tak jak pisał moj poprzednik przetestuj sobie champa na practice przed normalna gra czy zakupem. Polecam tez wyłączenie caps locka.

http://leaguecraft.com/strategies/guides/ a tu masz poradniki, wybieraj te najwyzej oceniane
Dziwi mnie to, ze ma omijac Evelynn.Masz konto na forum LoL'a, nie widziales kolesa o nicku Kamael? Albo na streamie SorakaBot? SorakaBot to normalny gracz ofc, a ma elo 1800 i z hotshotem gral.
Kamael Evelynn z elo 1200 na 1500 wskoczyl, naprawde omijac ja? Mowie tu o AD Evelyn, ktora jungluje.



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #529 dnia: Listopad 19, 2010, 04:10:57 pm »
SorakaBot to naprawdę świetny gracz, te jego techniki junglowania, aż miło patrzeć ^^. Generalnie Soraka też jest bardzo dobra, często grałem z ową w teamie, i  na końcu (robiona pod tanka i ap) wychodziło, że w drużynie mamy 2 tanków.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #530 dnia: Listopad 19, 2010, 06:56:20 pm »
Ja zaczynałem od Ashe, jest tania, jest dobrym pickiem i dosc latwo ja ogarnac. Wiekszosc champow jest przydatna mniej lubie bardziej, omijaj tylko Evelynn i Sorake. No i tak jak pisał moj poprzednik przetestuj sobie champa na practice przed normalna gra czy zakupem. Polecam tez wyłączenie caps locka.

http://leaguecraft.com/strategies/guides/ a tu masz poradniki, wybieraj te najwyzej oceniane
Dziwi mnie to, ze ma omijac Evelynn.Masz konto na forum LoL'a, nie widziales kolesa o nicku Kamael? Albo na streamie SorakaBot? SorakaBot to normalny gracz ofc, a ma elo 1800 i z hotshotem gral.
Kamael Evelynn z elo 1200 na 1500 wskoczyl, naprawde omijac ja? Mowie tu o AD Evelyn, ktora jungluje.
Serio nie widzisz roznicy miedzy kims z 30lvl a graczem ktory dopiero zaczyna grac?


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #531 dnia: Listopad 19, 2010, 07:20:15 pm »
To jest zwykly stereotyp tak samo jak to, ze Anivia newbie nie powinni grac.
Powiedz mi czemu? W koncu cwiczenie czyni mistrza, a to czy zacznie ogarniac Anivie na 5 czy 30 lvlu to tylko zalezy od gracza.Tak jest ze wszystkimi postaciami, na poczatku mozna wziac sobie jakiegos ciezkiego champa i zaczac go po woli ogarniac.



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #532 dnia: Listopad 23, 2010, 02:53:46 pm »
Tyle miesiecy grania i pierwszy quadra kill słabiutka Irelia.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #533 dnia: Listopad 23, 2010, 03:52:24 pm »
Irelia mogłaby dostać buffa do ulti i skilla Q, bo de facto troche słabe skille to są. Anyway, potrzeba strasznie dobrego teamu, żeby Irelia była użyteczna, więc pewnie wysoko w tier list nie znajdzie się.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #534 dnia: Listopad 23, 2010, 04:36:20 pm »
Przeciez Q jest dobre, to E jest slabe bo ma przelicznik na AP


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #535 dnia: Listopad 23, 2010, 05:08:10 pm »
Tyle miesiecy grania i pierwszy quadra kill słabiutka Irelia.
Mozesz miec nia nawet penta killa.
a tak btw to gz grani tylu miesiec i 1szego quadra.
Co do tych multi killi, to tylko kwestia last hitu enemy, jak mozna zdobyc penta samemu? To jest niemozliwe poprostu sam 1 ubijesz, a reszte fartem dobijesz.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #536 dnia: Listopad 23, 2010, 08:16:07 pm »
najłatwiej postaciami z mocnym aoe, mi się już ze 3 x udało przypadkiem dobić ludzi na miss F. za pomocą jej ulti gdy wpadłem trochę "spóźniony" na team fight, a w zasadzie jego końcówkę, bo oprócz mnie przeżył jeszcze mój kumpel Dante, grający na Garenie.

Irelia jest imho tylko jako jungler, ale i wśród tych są lepsi od niej (warwick, rammus, olaf, shen, amunu itd. ). Postać nic nie wnosząca do team fight'u bez jakiegoś burst damaeg'u (pod tym kątem już leBlanc jest lepsza) więc imho max końcówka tiera 4 będzie dla niej.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #537 dnia: Listopad 23, 2010, 09:59:51 pm »
jak ja fajnie zrobisz pod tanka zajebisty dmg wyciągasz no i mega surv


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #538 dnia: Listopad 23, 2010, 10:34:26 pm »
tak jakby nei było innych postaci, które robią to kilka x lepiej ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #539 dnia: Listopad 23, 2010, 10:44:47 pm »
Moze i sa lepsze, Xin czy Olaf, ale w ogole mi nie leza.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #540 dnia: Listopad 24, 2010, 02:48:57 pm »
Moze i sa lepsze, Xin czy Olaf, ale w ogole mi nie leza.
Co nie zmienia faktu, ze Irelia jest slabym pickiem.



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #541 dnia: Listopad 24, 2010, 11:53:07 pm »
Zagraj nia najpierw zanim sie odezwiesz, chociaz moze lepiej nie, bo jak nie ogarniasz nawet pantheona czy xina to nia tez nic nie ugrasz.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2010, 12:08:02 am wysłana przez Shen »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #542 dnia: Listopad 25, 2010, 01:03:30 am »
Shen, uważasz, że na bardzo wysokim elo rankingowym raczej tej postaci nie uświadczysz. Poza tym uważasz, że ktoś na WCG by ją picknął? Postać fajna by się pobawić z średniakami. Na ogar pre made team na dobrym lvlu wiele nią nie zdziałasz (na tle podobnych do niej profek)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #543 dnia: Listopad 25, 2010, 10:38:16 am »
Hotshot sobie nia radzil na swoim elo, wiec mozna cos z niej wycisnac. Na moim czy Sekena elo sprawdza sie dobrze. WCG to juz inna bajka, tam masz kilka champow na krzyz granych.


Ten nowy champ mi sie podoba, debuffer ktory moze postac ad wylaczyc z teamfighta.


  • Wiadomości: 176

  • Pochwał: 1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #544 dnia: Listopad 25, 2010, 11:49:11 am »
Shen, uważasz, że na bardzo wysokim elo rankingowym raczej tej postaci nie uświadczysz. Poza tym uważasz, że ktoś na WCG by ją picknął? Postać fajna by się pobawić z średniakami. Na ogar pre made team na dobrym lvlu wiele nią nie zdziałasz (na tle podobnych do niej profek)

co ty możesz wiedzieć o high ELO, jeżeli nie masz nawet JEDNEGO premade rozegranego?

Hotshot możne nią wyciskać i tyrać na solo, 5v5 to inna bajka. Sam nie mam zdania na jej temat, bo za rzadko ją widuje IG


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #545 dnia: Listopad 25, 2010, 04:08:31 pm »
Zagraj nia najpierw zanim sie odezwiesz, chociaz moze lepiej nie, bo jak nie ogarniasz nawet pantheona czy xina to nia tez nic nie ugrasz.
Xina i pantheona nie ogarniam? Fail moar plz...
Gralismy ze soba 2 razy (a raczej przeciwko sobie bo tak nas MM dobral) za 1szym razem wygral "moj" team, bo mieliscie leavera, a staty mialem dobre.Za 2gim razem wy wygraliscie, a ja mialem staty kolo 2/5/3, bo przez 1sze 5 minut meczylem sie z podmiana heropacka zeby miec krew i cos pierdyknelo...
Nie wiem co u Ciebie jest do ogarniania Xinem czy Pantheonem?
Wszystkie postacie, ktore mam ogarniam (z wyjatkiem Udyra, ktorym gralem jakies 2 miesiace temu i nawet nie pamietam jak sie nim gra).



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #546 dnia: Listopad 25, 2010, 04:13:48 pm »
Dla Ciebie takie staty 8,2/9,6/8,9  to oznaka ogarniecia postaci? Prawie 10 zgonow na gre? Albo win ratio amumu 10%?


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #547 dnia: Listopad 25, 2010, 04:41:17 pm »
Dla Ciebie takie staty 8,2/9,6/8,9  to oznaka ogarniecia postaci? Prawie 10 zgonow na gre? Albo win ratio amumu 10%?
Ol rajt, bo staty to wyznacznik ogarniecia, wiesz co? Lepiej idz grac w jakies RPG gdzie staty sie licza, to jest gra 5v5 i momentami wole pasc i pomoc komus niz spierdalac jak najdalej, patrzac na to ile razy Ty padasz w grze to albo jestes pro uber mea koxem (i tu rodzi sie pytanie jakim cudem jestes na low elo) albo nie wiesz co to team play i jak ktos pada w team fightcie to kkthxbb ide do bazy.
Nie byles w tamtych grach, nie wiesz jak bylo tak wiec gtfo w dupie byles i gowno widziales.



  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #548 dnia: Listopad 27, 2010, 10:40:21 am »
witam ludzie, witam.


małe pytanie z mojej strony:
jak myślicie, jak w rankedach będzie się sprawował kennen (dopiero co wbiłem ten **** 30 lvl, więc jakoś nie mam jeszcze rozeznania xd)
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #549 dnia: Listopad 27, 2010, 11:17:57 am »
witam ludzie, witam.


małe pytanie z mojej strony:
jak myślicie, jak w rankedach będzie się sprawował kennen (dopiero co wbiłem ten **** 30 lvl, więc jakoś nie mam jeszcze rozeznania xd)
Kennen to bardzo dobry pick, jak dobrze wbijesz z ulti na team fight to robisz sajgon.