Witaj
Gość

Wątek: EXP magiem 82+  (Przeczytany 4378 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

EXP magiem 82+
« dnia: Czerwiec 19, 2012, 07:44:23 pm »
Witam. mam nukera, obecnie 82, gram bez pa.

Obecnie siedze glownie na pi, nie idzie zle ale czytam czasem jak to ludzie niby do 85 w tydzien wbijaja rzekomo bez nolifu. W takim razie mam pytanie, czy jest jakas lepsza miejscowka dla nukera na tym lvlu czy raczej powinienem zostac na PI?


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2012, 08:01:19 pm »
na iss buffie nie dasz rady na swampland? chesty, wiedźmy i te slabsze moby chyba juz dasz rade
a jak by ci sie znudziło to probuj DV entrance, na drakosy


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2012, 08:13:13 pm »
może IT, o ile nie grasz necro, to chyba tragedii tam nie będzie (100k za mobka bez PA na vitcie)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2012, 08:17:27 pm »
Na swampland jeszcze dlugo schodza a exp nie jest proporcjonalny.
IT czy drakosy to zadnego porownania nie ma do PI. tam bez vita mam 40 - 65k expa z moba, targam po okolo 3 grupki wiec o niebo lepiej niz w it. Wiec pozostaje chyba PI ale ciagle pozostaje dla mnie zagadka jak wbic jeszcze szybciej jak niektorzy twierdza. chyba ze full vit, pa i runy na expa.


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2012, 08:26:32 pm »
Na swampland jeszcze dlugo schodza a exp nie jest proporcjonalny.
IT czy drakosy to zadnego porownania nie ma do PI. tam bez vita mam 40 - 65k expa z moba, targam po okolo 3 grupki wiec o niebo lepiej niz w it. Wiec pozostaje chyba PI ale ciagle pozostaje dla mnie zagadka jak wbic jeszcze szybciej jak niektorzy twierdza. chyba ze full vit, pa i runy na expa.


Kiedyś faktycznie na PI dało się wbić w tydzień luźno nukiem 85. Związane to było z powtarzalnym Q za który dostawałeś 15kk expa za około 4-5 minutową rundę (może nawet mniej nukiem jako że ja robiłem healerem). Od jakiegoś czasu jest 10x mniej expa i ludzie tam już nie chodzą.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2012, 08:50:44 pm »
Party w SoA.
Organizuj daily :P

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2012, 08:52:35 pm »
na 82 bij ile wlezie na PI dużo broni s grade leci


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2012, 09:28:04 pm »
Party w SoA.
Organizuj daily :P

Pozdrawiam
Chyba najlepsze rozwiązanie, postaraj złapać kontakt z jakimiś Polakami tak przed 90 lvl i niech Cie wezmą na podczepke do SoA.
My Russe wbiliśmy 82-85 w kilka godzin tylko on miał chyba PA i jakąś runke. Ale exp tam bedzie mega lepszy niż każdy inny gdzie mógłbyś samodzielnie koksać.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 19, 2012, 10:21:28 pm »
ja miałem 20% na jednym daily. fakt - z mentorem... ale to pokazuje różnicę :)
Raz posmakujesz SoA i nie będziesz chciał gdzie indziej expic :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 19, 2012, 10:37:48 pm »
ja miałem 20% na jednym daily. fakt - z mentorem... ale to pokazuje różnicę :)
Raz posmakujesz SoA i nie będziesz chciał gdzie indziej expic :)

Pozdrawiam
Tak na serio to Harnak, SoA i Orbis śmierdzą xD
Chociaż SoA zawsze fajne pvp się robiło na port spocie

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 19, 2012, 10:46:43 pm »
Tylko na Harnak musi być przebudzony albo suba bo z tego co się orientuję nie dało się tam wejść low lvlem.
Mnie do 85 doexpiali na GoG upper. Pa+vit = 0,5-1% za moba
PI imo dobre jest. Zależy jakie trainy tam ciągasz.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 20, 2012, 07:52:36 am »
Solo na PI z moich obliczen wychodzi najlepiej ale to i tak dlugo bedzie szlo. jestem w stanie bic 3 - 4 grupki.

Hm, z tym soa chetnie bym sprobowal, problem tylko czy jakiekolwiek party wezmie mnie na zula;)

Moze tutaj jest ktos kto chcialby wspomoc?;) bede wdzieczny



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 20, 2012, 01:29:52 pm »
Całe expienie na PI polegało na wykonywaniu questa gdzie trzeba było zabić 30 mobów i dawał sporo expa a był powtarzalny..
Działa on jeszcze? bo inaczej PI na tym lvl to syf IMO

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 20, 2012, 01:35:59 pm »
Całe expienie na PI polegało na wykonywaniu questa gdzie trzeba było zabić 30 mobów i dawał sporo expa a był powtarzalny..
Działa on jeszcze? bo inaczej PI na tym lvl to syf IMO
obcięli go niestety


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 20, 2012, 01:47:32 pm »
Na swampland jeszcze dlugo schodza a exp nie jest proporcjonalny.
IT czy drakosy to zadnego porownania nie ma do PI. tam bez vita mam 40 - 65k expa z moba, targam po okolo 3 grupki wiec o niebo lepiej niz w it. Wiec pozostaje chyba PI ale ciagle pozostaje dla mnie zagadka jak wbic jeszcze szybciej jak niektorzy twierdza. chyba ze full vit, pa i runy na expa.


Kiedyś faktycznie na PI dało się wbić w tydzień luźno nukiem 85. Związane to było z powtarzalnym Q za który dostawałeś 15kk expa za około 4-5 minutową rundę (może nawet mniej nukiem jako że ja robiłem healerem). Od jakiegoś czasu jest 10x mniej expa i ludzie tam już nie chodzą.



Całe expienie na PI polegało na wykonywaniu questa gdzie trzeba było zabić 30 mobów i dawał sporo expa a był powtarzalny..
Działa on jeszcze? bo inaczej PI na tym lvl to syf IMO



 :noob:


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 20, 2012, 02:34:13 pm »
Nie wiem tylko za bardzo gdzie w lepszy sposób można grindować expo. Na PI są i herby i vulny na magic. Mało tego spoty są tam teraz opustoszałe więc można ciągać trainy masakryczne, a exp sowity. Ja tam ciskałem nuka od 72-75 z issem na boxie i szło elegancko przy czym trainy ciągałem issem - od 76+ lajtowo dałby radę sam trainować mniejsze porcje.
Adena zwraca się na shoty i buffa.

Alternatywa do PI? Chyba tylko swamp. Ludzie zachwalają miejscówkę aczkolwiek nie wiem, nie expiłem tam za wiele bo PI na swój czas było zaje*istsze.

Solo na PI z moich obliczen wychodzi najlepiej ale to i tak dlugo bedzie szlo. jestem w stanie bic 3 - 4 grupki.
W zasadzie to powinno zamknąć już ten temat.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 20, 2012, 02:35:18 pm »
Wiem ze kiedys taki quest byl, teraz daje tylko 1,5kk expa wiec bez szalu. Solo poki co lepszego miejsca nie ma.
Dlatego tez pytam o alternatywe, albo czy ktos bylby wstanie wziac mnie na zula do tego soa;)


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 20, 2012, 04:33:18 pm »
skończcie dyskusje bo tylko Arimas sobie posty nabija ;p

Było powiedziane, że najlepszym rozwiązaniem jest:
- solo PI
- podczepka SoA
i tyle
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: EXP magiem 82+
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 20, 2012, 04:44:23 pm »
Wiem ze kiedys taki quest byl, teraz daje tylko 1,5kk expa wiec bez szalu. Solo poki co lepszego miejsca nie ma.
Dlatego tez pytam o alternatywe, albo czy ktos bylby wstanie wziac mnie na zula do tego soa;)
Jeszcze raz - SAM organizuj party - Daily SoA lf tank/iss/heall/dd
Nawet godzinne czekanie się opłaca.
Mało kto cie weźmie na podczepke na długi exp. Ale daily soa chce zrobić dużo ludzi :)
i wielu z nich nie patrzy na lvle :P byle zrobić quest. (20-30 min)
Zresztą też mozesz bic :) a i cyclone od czasu do czasu użyc :)
Ja nie "sprzedałem" cyclone :) I sie przydaje :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;