Witaj
Gość

Wątek: Ip block  (Przeczytany 2521 razy)

  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Ip block
« dnia: Wrzesień 19, 2010, 12:10:16 pm »
dawno nie logowałem sie na swoje konto i nie grałem na abyss, a z ciekawości chciałem sprawdzić czy moje postacie wciąż istnieją.. Chwilowo nie mam klienta, więc próbowałem przez privet cabinet.. a tu zonk - Access to services of the given account is prohibited from your IP! - rozumiem, że wprowadzono ip protection i czytałem, że przez cabinet można je wyłączyć.. Ale jak mam się dostać do cabinet? Czy jak zainstaluje klienta i spróbuje wejść na serwer to wtedy ip block zniknie? Czy jest inny sposób na wyłączenie ip block? Jeśli już gdzieś był ten temat poruszany, sorki za kolejny topic na forum..
Z góry dzięki za pomoc :)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Ip block
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2010, 10:35:11 am »
Witam,

chcę podłączyć się do tematu. Mam aktywne IP block i problem jest w tym, że mam dynamiczne IP i teraz nie mogę zalogować się ani na stonke, ani do gry, bo mam inny adres IP. Już nie wiem co mam zrobić bo pisałem na pomoc ([email protected]) i nie mam żadnej dpowiedzi. Może ktoś poradzić co dalej?

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Ip block
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2010, 12:53:03 pm »
Jeśli chodzi o mnie to sprawa rozwiązała się tak, że po zainstalowaniu klienta bez problemu wszedłem do gry na każde moje konto i jednocześnie po tym, mogłem wejść do privet cabinet.. Też mam dynamiczne ip i mimo tego po wejściu do gry Ip block zniknął - nie musiałem go usuwać i wszystko działa bez problemu..


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Ip block
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2010, 10:01:39 pm »
U mnie reinstalacja gry nic nie pomaga. Już próbowalem chyba wszystkiego a odpowiedzi ze strony administracji jak nie było tak nie ma. Chyba czeka mnie smutne pożegnanie się z postaciami i zaczęcie gry od samego początku. Nie wiem czy będę miał na tyle chęci.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Ip block
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2010, 12:59:09 am »
ip block wylącza się przez emial, dostajesz potwierdzenie mailem, ze ipblock zostal wlaczony, a wraz z mailem, linka do anulowania ipblocka.


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Ip block
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2010, 10:57:14 pm »
Już próbowałem przez podany link i trzeba się zalogować. Cały czas dostaje info "Access to services of the given account is prohibited from your IP!". Tak kółko się zamyka.

Edit:
Ok, sprawa już jest załatwiona. Administracja usunęła IP blocka i już wszystko śmiga.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 04:18:14 pm wysłana przez Arbuzzo »