Witaj
Gość

Wątek: Pytanie związane ze spolszczeniem gry  (Przeczytany 1991 razy)

  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 1

Pytanie związane ze spolszczeniem gry
« dnia: Wrzesień 25, 2010, 02:17:41 pm »
Czy stosował ktoś spolszczenie do Gracji na Abyss jeśli tak to proszę o informacje jak działa czy poprawnie i czy nie ma żadnych problemów z używaniem tej łatki.  ?? ?? ??


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie związane ze spolszczeniem gry
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:39:19 pm »
Hej nie stosowalem tego na abyssie ale na innych serwerkach i dzialalo z roznymi skutkami. Wejdz sobie na l2jpolska sciagnij spolszczenie, wypakuj gdzies i prboj kopiowac pojedynczo pliki lub jak wiesz co do czego to paczkami i uruchamiaj gre :s Instalujac spolszczenie bezposrednio sa male szanse...proboj powodzenia:)


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie związane ze spolszczeniem gry
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:26:57 am »
Na cholerę wam spolszczenie...? Aż tacy z was anglojęzyczni analfabeci?
Zuy i mhroczny Gronostaj z Abyssa x3.

'Lepiej być faszystą niż pedałem.' - A. Mussolini.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 1

Odp: Pytanie związane ze spolszczeniem gry
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2010, 02:18:14 pm »
Nie każdy włada tak biegle językiem angielskim jak większość tu wypowiadających się, a tak na marginesie nie władam zbyt biegle tym językiem więc jeśli jest szansa poczytania w moim języku to wieli plus bo wiele więcej będę mógł zrozumieć z gry.   :oops:


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: Pytanie związane ze spolszczeniem gry
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2010, 02:24:39 pm »
I z nikim się wtedy nie dogadasz bo jak podasz jakąś po polsku nazwę matsa, broni czy armoru to nikt nie będzie wiedział o co ci chodzi, poza tym opisy questów i wszystkich innych tekstów od npc nie pochodzących z clienta i tak nie będziesz miał po polsku.



  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie związane ze spolszczeniem gry
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 29, 2010, 05:20:46 pm »
Gracze z tzw. serwerów klimatycznych noszą 'Zbroje Imperialnego Krzyżowca' albo handlują węglem, żelazem, zmielonym proszkiem z kości, koksem, lakierem, zamszem czy innymi ładunkami dusz.  :D


A tak całkiem serio, gry komputerowe mogą pomóc w poszerzeniu angielskiego zasobu słów i korzystnie wpłynąć na rozumienie tego języka. Ja osobiście wielu słów nauczyłem się dzięki 'skojarzeniom z L2'
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 05:23:43 pm wysłana przez Wraith »
Zuy i mhroczny Gronostaj z Abyssa x3.

'Lepiej być faszystą niż pedałem.' - A. Mussolini.