Witaj
Gość

Wątek: ktory classic ?  (Przeczytany 2679 razy)

  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

ktory classic ?
« dnia: Luty 12, 2018, 07:50:44 pm »
Zastanawiam się nad grą na serwerze kroniką classica myślałem nad:
1.Talking Island x3 pts
2.dex Insolence x4

proszę o pomoc i jakieś uzasadnienie


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: ktory classic ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2018, 09:00:15 pm »
Idź na classiccluba. Uzasadnienie? Serwer stoi 2 lata, albo dłużej i cały czas ma stabilny dobry online.  Teraz weszła kronika 2.0 to pewnie troche nowych też przybyło.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: ktory classic ?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2018, 11:31:38 pm »
A ja bym poszedł na dex.
Większość z cluba powoli się tu przenosi.  Z 3 największe clany już się przeniosły.


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: ktory classic ?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2018, 09:09:12 pm »
Słyszałem ze pliki na dexie nie najlepsze i gracze czekaja na 2.0 z nadzieja na poprawę. To prawda ? I jaki jest online aktualnie ?


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: ktory classic ?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2018, 11:40:02 pm »
Słyszałem ze pliki na dexie nie najlepsze i gracze czekaja na 2.0 z nadzieja na poprawę. To prawda ? I jaki jest online aktualnie ?

Źle słyszałeś, online masz na stronie.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: ktory classic ?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2018, 01:30:27 am »
Bugi jak każde inne, zdarzają się i nie da się ukryć.
Ale faktem jest również to, że to na ten moment najpopularniejszy classic low rate.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: ktory classic ?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 15, 2018, 08:57:33 am »
Jezeli skelth odpada, to tylko dex, na cluba nie ma sensu sie pakowac to stary serwer, jak masz komp i lapka to sobie wyexp maina i pp/bd/cos w 4os pt do 58 i czekaj na 2.0 (lub po wyexpieniu bufferow do 58 szukaj cp).


Ew jak 1PC, to PP i archera lub sh/necro i se.
DD sobie odpusc na 1.5 niegrywalni a na 2.0 na pvp i tak dostaja ostro po dupie od magow i archerow. Na 1.5 nie ma othel run, to grind nimi to tez generalnie masakra.

Jak 2PC to jeszcze xp oprocz pp bd jako mag lub sws i bd jako archer.

Nie patrz na innych classic to long term, party teraz tez nie szukaj ogarnij sobie boxy, zeby byc samo wystarczalnym (pp 56, sws 55 se jak i main jezeli mag a bd 58).

Dlaczego tak? Bo na 90% skonczysz expiac kogos support i sie ociepli wiosna/lato i boxow nie zobaczysz, a bez buffa (mag se i bd min idealnie tez pp LUB pp, bd dla archera idealnie tez sws) to jak skonczysz na 60 to samemu juz nawet na szoty nie zarobisz.

Grac z ludzmi jak najbardziej, ale i tak najlepiej zaczac od zadbania o siebie na x4 to miesiac moze po 4-5h, zwlaszcza ze do tego czasu moze ogarniesz jakies cp co sie trzyma i ma 60+, a jak sie sypnie to zawsze mozesz w efektywny sposob spedzic kazda swoja in game godzine.

Dodatkowo pamietaj, ze na classiku dobrze sobie rozplanowac tzw. stage gry, a nie jak w przypadku il, gf, h5 sie rzucac na mainy itd.

Buffer PP i preferowalnie Bd/se to podstawa ze wzgledow, zarobkowych, mozliwosci w ogole gry post 58 jak nikogo nie ma.

Pamietaj, ze bedziesz latal w cgr(lub cgr+++) lub bgr max pozniej bez buffa ani rusz. O ile se/pp dla maga/archera wystarczy to dodatek BD bdzie zauwazalny.

« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2018, 09:10:54 am wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: ktory classic ?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2018, 07:01:01 pm »
@mattz miło, że są jeszcze na forum osoby, którym chce udzielać się rzeczowych odpowiedzi.

Wnoszę do moderacji o pochwałę dla tego Pana!

Co do samego pytania o to, który Classic wybrać. Czy mógłby mnie ktoś skierować do tematu lub wyjaśnić jakie dokładnie cechy wyróżniają serwery na tych plikach? Przez znaczną przerwę od L2 nie znam tej wersji, a mimo rozlicznych prób przepytywania forumowej wyszukiwarki nie znalazłem żadnego opisu Classica. To chyba nie jest oficjalna kronika? Trafiłem tylko na podobne pytania bez odpowiedzi, pozostawione przez innych użytkowników.

Przepraszam jak jestem debilem i nie umiem znaleźć, ale na prawdę nie trafiłem na wyjaśnienie :)


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: ktory classic ?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2018, 04:12:08 pm »
@mattz miło, że są jeszcze na forum osoby, którym chce udzielać się rzeczowych odpowiedzi.

Wnoszę do moderacji o pochwałę dla tego Pana!

Co do samego pytania o to, który Classic wybrać. Czy mógłby mnie ktoś skierować do tematu lub wyjaśnić jakie dokładnie cechy wyróżniają serwery na tych plikach? Przez znaczną przerwę od L2 nie znam tej wersji, a mimo rozlicznych prób przepytywania forumowej wyszukiwarki nie znalazłem żadnego opisu Classica. To chyba nie jest oficjalna kronika? Trafiłem tylko na podobne pytania bez odpowiedzi, pozostawione przez innych użytkowników.

Przepraszam jak jestem debilem i nie umiem znaleźć, ale na prawdę nie trafiłem na wyjaśnienie :)

Update Godess of Destruction wprowadzil 4te klasy i podzielil l2 na

l2, c1-h5 i;
 god+ w zasadzie nowa gra.


W zwiazku z duza niechecia community ncsoft zrobil taki restart l2 wypuscili serwery classic i dodaja po kawalku content lekko go zmieniajac. Dla eu/na oficjalny serwer to skelth 10e mc.

To po prostu taka opcja dla graczy, ktorzy uwazaja ze l2 poszlo po godzie w zlym kierunku, classic jest blizszy staremu l2 jakie ty znasz.

Exp na oficjalu na obecnych kronikach jest w miare ok podobny do IL na offie 4mc po 4-5h da sie dobic 76.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: ktory classic ?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 16, 2018, 04:44:27 pm »
l2, c1-h5 i;
 god+ w zasadzie nowa gra.
jezeli god to nowa gra, to w rownej mierze jest nia classic


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: ktory classic ?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 18, 2018, 02:51:48 am »
l2, c1-h5 i;
 god+ w zasadzie nowa gra.
jezeli god to nowa gra, to w rownej mierze jest nia classic

No.. raczej nie.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: ktory classic ?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2018, 11:36:39 pm »
Grałem na obu. Na dzień dzisiejszy wybrałbym Dexa :) To w miarę świeży server z dobrym online.  W przyszłości 2-3 miechy zapowiada się update do 2.0 więc jeszcze online podskoczy.