Witaj
Gość

Wątek: AdenaGate  (Przeczytany 35187 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

  • Ruda Wiedzma
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 07, 2010, 03:11:28 am »
Grasz to chwalisz , nie grasz to jest ci to albo obojętne albo starasz sie coś osiągnąć .
To że podbijasz temat nie znaczy ze przyciagniesz nowych graczy na jakiś tam serverek ...
A ze ci sie fajowsko gra zachowaj to dla siebie.

Gralem i tam i gram tu, a skoro serwer mi sie podoba to go chwale, bo uwazam ze warto i od tego jest ten temat wiec twoja jakze uprzejma prosba o zaprzestanie tej czynnosci z jakichs tam wymaiginowanych powodow zostaje odrzucona.

Soultaker 82 lv - AL x5


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 07, 2010, 11:50:03 am »
Grasz to chwalisz , nie grasz to jest ci to albo obojętne albo starasz sie coś osiągnąć .
To że podbijasz temat nie znaczy ze przyciagniesz nowych graczy na jakiś tam serverek ...
A ze ci sie fajowsko gra zachowaj to dla siebie.

co jak co to po to jest ten temat zeby mowic ze sie fajnie gra, no nie?
Niby tak, ale po co pisac takie glupoty, ze w 1 tydzien mi sie gra lepiej niz w 2 miesiace na l2ex czy cos w tym stylu.Powiedz mi ile Ty wylapiesz bugow przez tydzien? Bo pierwsze 2-3 dni jak nie wiecej to bedziesz nabijal do tego 76, a przed 76 watpie, zeby bylo cos naprawde zbugowane.
A przez 2 miesiace znasz prawie wszystkie lokacje na servie.Na dodatek tutaj podobno malo co dziala z GE, a potem takie osoby jak katlin wypowiadaja sie w dziale pvp i jak to nekro nie wrzuci 30 debuffow w palka, a potem go ubije /attack.



  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -2

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 11, 2010, 06:50:29 pm »
Grasz to chwalisz , nie grasz to jest ci to albo obojętne albo starasz sie coś osiągnąć .
To że podbijasz temat nie znaczy ze przyciagniesz nowych graczy na jakiś tam serverek ...
A ze ci sie fajowsko gra zachowaj to dla siebie.

Gralem i tam i gram tu, a skoro serwer mi sie podoba to go chwale, bo uwazam ze warto i od tego jest ten temat wiec twoja jakze uprzejma prosba o zaprzestanie tej czynnosci z jakichs tam wymaiginowanych powodow zostaje odrzucona.


Ciekawe, ze niektorzy ludzie, nie ogarniaja umysłem tego, ze post na forum, jest wlasnie dokladnie po to, by serwer mial recenzje. I to najlepiej od graczy, ktorzy tam nabili co najmniej 62 i ubrali sie w full a. Wtedy wiedza o czym pisza. Dziela sie sprawdzonymi (przez siebie, nie przez sasiada, czy nawet jego paprotke) merytorycznymi uwagami. Jak sie podoba, to prosze pisac, ze sie podoba. Jak nie, to czemu nie. Bo ja tez moge powiedziec, ze mi sie adena gate nie podoba. Ogolnie mieli problem z lagami/stabilnoscia/niskim online. (ktoryms z tych, paprotka mi mowila, tylko zapomnialem dokladnie) ; p

A powaznie. Na tym chyba polega reklama na forum? Czy sie myle?

p.s. Dig Dig, sciagam morze fanow. Wykopuje temat. ; p


« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 07:02:07 pm wysłana przez hastour »
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 11, 2010, 07:14:57 pm »
Grasz to chwalisz , nie grasz to jest ci to albo obojętne albo starasz sie coś osiągnąć .
To że podbijasz temat nie znaczy ze przyciagniesz nowych graczy na jakiś tam serverek ...
A ze ci sie fajowsko gra zachowaj to dla siebie.

Gralem i tam i gram tu, a skoro serwer mi sie podoba to go chwale, bo uwazam ze warto i od tego jest ten temat wiec twoja jakze uprzejma prosba o zaprzestanie tej czynnosci z jakichs tam wymaiginowanych powodow zostaje odrzucona.


Ciekawe, ze niektorzy ludzie, nie ogarniaja umysłem tego, ze post na forum, jest wlasnie dokladnie po to, by serwer mial recenzje. I to najlepiej od graczy, ktorzy tam nabili co najmniej 62 i ubrali sie w full a.
Tutaj juz skonczylem czytac, dalej mi sie nie chce.Ale ogarnij sie chlopcze, bo twoje posty mnie ciagle wkurzaja...
Co Ci da 62 lv? Jak juz pisac recenzje to na 76+, zeby wiedziec o questach, a nie o tym ze gremliny dzialaja...



  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 11, 2010, 09:36:51 pm »
Tutaj juz skonczylem czytac, dalej mi sie nie chce.Ale ogarnij sie chlopcze, bo twoje posty mnie ciagle wkurzaja...
Co Ci da 62 lv? Jak juz pisac recenzje to na 76+, zeby wiedziec o questach, a nie o tym ze gremliny dzialaja...

przyznam ze w pewnym sensie jest tu troche racji, ale...mowic per 'chlopcze' do kogos o kim sie nic nie wie [zwlaszcza czy przypadkiem nie jest starszy od ciebie] jest co najmniej nietaktowne i pozbawione jakiejkolwiek kultury czy oglady.
"...bla bla bla, gowno wiesz, wiem bo nie czytalem twojego postu..." i teraz gryzie mnie w oczy - skoro wkurzaja cie jego posty to ich nie czytaj, po to jest forum zeby wyglaszac swoje zdania/opinie/wymieniac poglady z innymi np. graczami serwerow - przypatrz sie tym slowom a potem je zrozum - gracz, to taka osoba ktora gra, taka osoba moze sie wypowiadac, bo widziala na wlasne patrzalki, byla tam i wspoluczestniczyla w zyciu serwera. co mi da 62 lvl? panie znawco, chyba wiesz co jest na 62 lvlu? do 76 bijesz tylko gremliny? o ile dzialaja te oczywiscie ktore bijesz...dziwny sposob koxu, ale co ja tam wiem...i teraz zaczniesz szczekac, tylko ja mam w powazaniu glebokim twoje zdanie...zaczniesz tu grac to sie wypowiadaj, nie grasz, idz podpompowac rower dla szatana ;) pozdrawiam.
"...countin' bodies like sheep to the rhythm of the war drums..."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 11, 2010, 09:45:19 pm »
Tutaj juz skonczylem czytac, dalej mi sie nie chce.Ale ogarnij sie chlopcze, bo twoje posty mnie ciagle wkurzaja...
Co Ci da 62 lv? Jak juz pisac recenzje to na 76+, zeby wiedziec o questach, a nie o tym ze gremliny dzialaja...

przyznam ze w pewnym sensie jest tu troche racji, ale...mowic per 'chlopcze' do kogos o kim sie nic nie wie [zwlaszcza czy przypadkiem nie jest starszy od ciebie] jest co najmniej nietaktowne i pozbawione jakiejkolwiek kultury czy oglady.
"...bla bla bla, gowno wiesz, wiem bo nie czytalem twojego postu..." i teraz gryzie mnie w oczy - skoro wkurzaja cie jego posty to ich nie czytaj, po to jest forum zeby wyglaszac swoje zdania/opinie/wymieniac poglady z innymi np. graczami serwerow - przypatrz sie tym slowom a potem je zrozum - gracz, to taka osoba ktora gra, taka osoba moze sie wypowiadac, bo widziala na wlasne patrzalki, byla tam i wspoluczestniczyla w zyciu serwera. co mi da 62 lvl? panie znawco, chyba wiesz co jest na 62 lvlu? do 76 bijesz tylko gremliny? o ile dzialaja te oczywiscie ktore bijesz...dziwny sposob koxu, ale co ja tam wiem...i teraz zaczniesz szczekac, tylko ja mam w powazaniu glebokim twoje zdanie...zaczniesz tu grac to sie wypowiadaj, nie grasz, idz podpompowac rower dla szatana ;) pozdrawiam.
Skad wiesz, ze tu nie gralem Oo?
Poprostu jak juz tak bardzo chcesz okreslic "lvl jako pisanie recenzji o servie" to napewno nie bedzie to 62, bo w graci cala zabawa zaczyna sie od 78+ gdzie masz gracie i inne ciekawe instancje.
Tak bede szczekac...Gremliny, wiesz co to sarkazm? Poprostu naprawde trzeba miec "zdolny" (tu jest ironia, zebys sie nie pogubil) server, gdzie bedziesz widziec mase bugow na  62 lvu.Gdzie wiekszosc bugow wylapuje w end game instancjach/questach.
Co do "chlopcze" to oczywiscie nie bylo na powaznie, ale ocenianie serva graci na 62 lvu jest nie na miejscu.
Powiem inaczej.Nie bierz sobie wszystkiego do siebie, bo wyjdzie Ci to na zle  :).



  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -2

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 11, 2010, 09:55:49 pm »
Grasz to chwalisz , nie grasz to jest ci to albo obojętne albo starasz sie coś osiągnąć .
To że podbijasz temat nie znaczy ze przyciagniesz nowych graczy na jakiś tam serverek ...
A ze ci sie fajowsko gra zachowaj to dla siebie.

Gralem i tam i gram tu, a skoro serwer mi sie podoba to go chwale, bo uwazam ze warto i od tego jest ten temat wiec twoja jakze uprzejma prosba o zaprzestanie tej czynnosci z jakichs tam wymaiginowanych powodow zostaje odrzucona.


Ciekawe, ze niektorzy ludzie, nie ogarniaja umysłem tego, ze post na forum, jest wlasnie dokladnie po to, by serwer mial recenzje. I to najlepiej od graczy, ktorzy tam nabili co najmniej 62 i ubrali sie w full a.
Tutaj juz skonczylem czytac, dalej mi sie nie chce.Ale ogarnij sie chlopcze, bo twoje posty mnie ciagle wkurzaja...
Co Ci da 62 lv? Jak juz pisac recenzje to na 76+, zeby wiedziec o questach, a nie o tym ze gremliny dzialaja...


Cóż. Twoje umiejętności czytania ze zrozumieniem postów poprzedników są zadziwiające. Zwłaszcza, jak na osobę starszą ode mnie. Na 62, po złożeniu secika a, zwykle już masz obraz serwera, siegów, manora, kat, craftingu, farmienia kulek, zbalansowania postaci, działania buffków. Wiesz także czy Ci kamerka wraca do PoV, czy jak klikniesz na mobka z shiftem to masz dropliste, oraz czy taka geo na przykład na brece, jest rozjechana jak nie przymierzając na pierwszym lepszym lolserwie. Oczywiście, możesz dobić 76, wtedy Twoja opinia o serwerze jest jeszcze głębsza, bo może już widziałeś hb, czy głupie tyrki.

Ale spójrz prawdzie w oczy. Jak serwer jest np. x4, to może nie koniecznie nabicie 76 trwa tydzień (tak, niektórzy nie mieszkają na maminim -_-'idołku i muszą np.: zarabiać na chlebek...) I zauważ drogi Sekenie, ze nie każdy dysponuje Twoja umiejętnością wróżenia z dupy przyszłości serwera. Czasami, niektórzy, być może, wolą się skupić na bardziej namacalnych/merytorycznych argumentach. Zwłaszcza, że jak widzę masz problem ze spokojnym przeczytaniem treści posta na forum. :]

I tak na koniec. Co Twoja antypatia, co do mojej osoby ma wspólnego z tym biednym serwerem? Idź załóż topic "moje frustracje", czy gdzie tam chcesz. Ew. odpisz mi na pm na tego posta. Bo tutaj tylko -_-'isz. :]


p.s. Skąd możesz wiedzieć czym jest ironia, nie umiejąc czytać? :D

p.p.s. Nie biorę nic do siebie. Ćwiczę sobie tak jak Ty, warsztat pisarski. Polując na tępe trolle. :] Nie, żebym kogoś palcem wskazywał...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 09:58:41 pm wysłana przez hastour »
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 11, 2010, 10:02:06 pm »
no jak Ty na 62 lvlu umiesz ocenić już serwer to masz dobrego skilla. Może napiszesz jeszcze coś o administracji serwera która ma serwer w dupie co widać na ich super x15?

a tak btw. Co do twojej sygny to jest troll a nie zabójca trolli.
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 11, 2010, 10:03:28 pm »
Skad wiesz, ze tu nie gralem Oo?
Poprostu jak juz tak bardzo chcesz okreslic "lvl jako pisanie recenzji o servie" to napewno nie bedzie to 62, bo w graci cala zabawa zaczyna sie od 78+ gdzie masz gracie i inne ciekawe instancje.
Tak bede szczekac...Gremliny, wiesz co to sarkazm? Poprostu naprawde trzeba miec "zdolny" (tu jest ironia, zebys sie nie pogubil) server, gdzie bedziesz widziec mase bugow na  62 lvu.Gdzie wiekszosc bugow wylapuje w end game instancjach/questach.
Co do "chlopcze" to oczywiscie nie bylo na powaznie, ale ocenianie serva graci na 62 lvu jest nie na miejscu.
Powiem inaczej.Nie bierz sobie wszystkiego do siebie, bo wyjdzie Ci to na zle  :).

hmmm masz racje, nie wiem, jednak zgaduje na chlopski rozum ze grasz na cerberusie jesli juz gdzies w koncu dobijasz wiecej niz 40+...rowniez czytam w wolnych chwilach to forum ;) po to sa wysokie bety przed startem zeby wlasnie sobie ow endgame przetestowac i w razie ewentualnych bugow zglosic to i naprawic...ocenianie serwera graci...nie przepadam za ta kronika co prawda, bo to gwiezdne wojny, jednak jakos wole te blyszczace miecze od spamowania jak za interluda na zmiane sleepa z nukiem; jednak co serwer gracji ma wspolnego z serwerem jakiejkolwiek innej kroniki skoro nie sama kronika ma wplyw na jakosc serwera co jego indywidualne pliki...i tak na dobra mete, kto tu bierze cokolwiek do siebie drogi sekenie? :)
"...countin' bodies like sheep to the rhythm of the war drums..."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 11, 2010, 10:05:54 pm »
Grasz to chwalisz , nie grasz to jest ci to albo obojętne albo starasz sie coś osiągnąć .
To że podbijasz temat nie znaczy ze przyciagniesz nowych graczy na jakiś tam serverek ...
A ze ci sie fajowsko gra zachowaj to dla siebie.

Gralem i tam i gram tu, a skoro serwer mi sie podoba to go chwale, bo uwazam ze warto i od tego jest ten temat wiec twoja jakze uprzejma prosba o zaprzestanie tej czynnosci z jakichs tam wymaiginowanych powodow zostaje odrzucona.


Ciekawe, ze niektorzy ludzie, nie ogarniaja umysłem tego, ze post na forum, jest wlasnie dokladnie po to, by serwer mial recenzje. I to najlepiej od graczy, ktorzy tam nabili co najmniej 62 i ubrali sie w full a.
Tutaj juz skonczylem czytac, dalej mi sie nie chce.Ale ogarnij sie chlopcze, bo twoje posty mnie ciagle wkurzaja...
Co Ci da 62 lv? Jak juz pisac recenzje to na 76+, zeby wiedziec o questach, a nie o tym ze gremliny dzialaja...


Cóż. Twoje umiejętności czytania ze zrozumieniem postów poprzedników są zadziwiające. Zwłaszcza, jak na osobę starszą ode mnie. Na 62, po złożeniu secika a, zwykle już masz obraz serwera, siegów, manora, kat, craftingu, farmienia kulek, zbalansowania postaci, działania buffków. Wiesz także czy Ci kamerka wraca do PoV, czy jak klikniesz na mobka z shiftem to masz dropliste, oraz czy taka geo na przykład na brece, jest rozjechana jak nie przymierzając na pierwszym lepszym lolserwie. Oczywiście, możesz dobić 76, wtedy Twoja opinia o serwerze jest jeszcze głębsza, bo może już widziałeś hb, czy głupie tyrki.

Ale spójrz prawdzie w oczy. Jak serwer jest np. x4, to może nie koniecznie nabicie 76 trwa tydzień (tak, niektórzy nie mieszkają na maminim -_-'idołku i muszą np.: zarabiać na chlebek...) I zauważ drogi Sekenie, ze nie każdy dysponuje Twoja umiejętnością wróżenia z dupy przyszłości serwera. Czasami, niektórzy, być może, wolą się skupić na bardziej namacalnych/merytorycznych argumentach. Zwłaszcza, że jak widzę masz problem ze spokojnym przeczytaniem treści posta na forum. :]

I tak na koniec. Co Twoja antypatia, co do mojej osoby ma wspólnego z tym biednym serwerem? Idź załóż topic "moje frustracje", czy gdzie tam chcesz. Ew. odpisz mi na pm na tego posta. Bo tutaj tylko -_-'isz. :]


p.s. Skąd możesz wiedzieć czym jest ironia, nie umiejąc czytać? :D

p.p.s. Nie biorę nic do siebie. Ćwiczę sobie tak jak Ty, warsztat pisarski. Polując na tępe trolle. :] Nie, żebym kogoś palcem wskazywał...
I to ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Nie biore nic do siebie przeciez bylo widocznie do aenimy, nawet on o tym pisal tak wiec /fail.
Nabicie 76 odpowiednia profa naprawde trwa moment.A pisac recenzje na podstawie 1 siege to bezsens.Nie mam pojecia jaki jest balans, bo pvp nie zaczynam od 62 lvla.
No, no droplista z shiftem wazna rzecz, moze przechylic o ocenie serva.Pisales same duperele typu droplista i dropienie kulek.Spoko.
/failmore.
Nie chce mi sie juz tutaj pisac, bo Ty jak zawsze stoisz na swoim i nie rozumiesz co, kto napisal.
Dobra napisze po twojemu moze zrozumiesz:
Seken skonczyc temat Ty nie pisac do Seken.
@aenima Teraz poprosze Cie o 10 argumentow przemawiajacych za tym, ze gracia to starwars.



  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -2

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 11, 2010, 10:08:17 pm »
no jak Ty na 62 lvlu umiesz ocenić już serwer to masz dobrego skilla. Może napiszesz jeszcze coś o administracji serwera która ma serwer w dupie co widać na ich super x15?

a tak btw. Co do twojej sygny to jest troll a nie zabójca trolli.


Treść "sygny":
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...

Treść avatarka:


Sugeruję, to co Sekenowi. Naucz się czytać. :) I następne pierdy w moją stronę prosze na pm. To nie miejsce na to trollu. :p
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 11, 2010, 10:09:46 pm »
no jak Ty na 62 lvlu umiesz ocenić już serwer to masz dobrego skilla. Może napiszesz jeszcze coś o administracji serwera która ma serwer w dupie co widać na ich super x15?

a tak btw. Co do twojej sygny to jest troll a nie zabójca trolli.


Treść "sygny":
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...

Treść avatarka:


Sugeruję, to co Sekenowi. Naucz się czytać. :) I następne pierdy w moją stronę prosze na pm. To nie miejsce na to trollu. :p
Jasne ja jestem trollem i to ja musze nauczyc sie czytac.  hahaha



  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -2

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 11, 2010, 10:12:31 pm »
[q
(...)
I tak na koniec. Co Twoja antypatia, co do mojej osoby ma wspólnego z tym biednym serwerem? Idź załóż topic "moje frustracje", czy gdzie tam chcesz. Ew. odpisz mi na pm na tego posta. Bo tutaj tylko -_-'isz. :]

(...)


Seken nie "zakumał" widzę za pierwszym razem, że nie pisze na privie, tylko w temacie serwerka... ;p Tragiczne... Ktoś wie, co on tu robi, jak sie czytać nie nauczył?

p.s. Za drugim też nie zakumał...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 10:14:11 pm wysłana przez hastour »
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 11, 2010, 10:15:06 pm »
I to ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Nie biore nic do siebie przeciez bylo widocznie do aenimy, nawet on o tym pisal tak wiec /fail.
Nabicie 76 odpowiednia profa naprawde trwa moment.A pisac recenzje na podstawie 1 siege to bezsens.Nie mam pojecia jaki jest balans, bo pvp nie zaczynam od 62 lvla.
No, no droplista z shiftem wazna rzecz, moze przechylic o ocenie serva.Pisales same duperele typu droplista i dropienie kulek.Spoko.
/failmore.
Nie chce mi sie juz tutaj pisac, bo Ty jak zawsze stoisz na swoim i nie rozumiesz co, kto napisal.
Dobra napisze po twojemu moze zrozumiesz:
Seken skonczyc temat Ty nie pisac do Seken.
@aenima Teraz poprosze Cie o 10 argumentow przemawiajacych za tym, ze gracia to starwars.

odpowiem na twoim poziomie moze, ehhh a ja stawialem na twoja wiedze o linejdzu, coz za glupiec ze mnie.... http://www.lineage2.com/news/graciaepilogue_01.html milej lektury :] niestety nie jest napisane na poziomie "seken teraz czytac", ale wierze ze dasz sobie rade.
"...countin' bodies like sheep to the rhythm of the war drums..."


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 11, 2010, 10:15:35 pm »
[q
(...)
I tak na koniec. Co Twoja antypatia, co do mojej osoby ma wspólnego z tym biednym serwerem? Idź załóż topic "moje frustracje", czy gdzie tam chcesz. Ew. odpisz mi na pm na tego posta. Bo tutaj tylko -_-'isz. :]

(...)


Seken nie "zakumał" widzę za pierwszym razem, że nie pisze na privie, tylko w temacie serwerka... ;p Tragiczne... Ktoś wie, co on tu robi, jak sie czytać nie nauczył?

p.s. Za drugim też nie zakumał...

ale czemu spamujesz nie na temat serwera?
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 11, 2010, 10:17:53 pm »
ale czemu spamujesz nie na temat serwera?

...a Ty? :p przynajmniej topic jest na gorze ;)
"...countin' bodies like sheep to the rhythm of the war drums..."


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -2

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 11, 2010, 10:23:59 pm »
Ja tu tylko na głupie trolle poluję. :P Masz w sygnaturce Logicznie wytłumaczone. Może naucz się czytać?

btw.: Nie ma to jak pomylić gotreka z trollem. xD I kolejny raz pm z tematem na forum. ;p
Moze czasami sie zastanawiasz, czemu akurat sie przypieprzam do Ciebie. Spojrz w avatarek. To moj idol. Jest zabojca trolli. A Ty, jestes trollem...


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 19, 2010, 01:23:22 pm »
Wiadomość otrzymana na skrzynkę @

Bardzo przepraszamy wszystkich graczy za wszelkie uniedogodnienia, ale
staliśmy się celem ataków DDoS. Tym razem atak był tak silny, że
serwerownia dla bezpieczeństwa odłączyła naszą maszynę od sieci. Zostały
podjęte odpowiedni kroki wraz z usługodawcą, aby wyeliminować nieczystą
konkurencję.

Nie poddamy się! Nie martwcie Cię, otrzymacie niedługo rekompensatę z
powodu niedostępności serwera ;)
Administracja AdenaGate.

Jest Moc!!


sprzedam przez allegro adene
paczki po 1,5kk za 10 zł - http://allegro.pl/show_item.php?itedm=1235078902
AQ ring (oferty)
Zainteresowani PM



Nowa aukcja:
http://allegro.pl/lineage2-adenagated-ad ... 84445.html

Jest to zabronione w Regulaminie servera , no cóż friend gm'a ma chyba inne prawo.
Oczywiście cała ta adena jest z Vip coinów które zostały zbugowane.

Polecam server każdemu kto chce sie dobrze pośmiać !
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2010, 03:11:32 pm wysłana przez jh0ri »
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 19, 2010, 02:38:30 pm »
przecież obiecali że po pierwszym hacku (z dublowaniem itemów) będzie naprawiony ten exploit czy jak to się zwie, a jeszcze nie dawno słyszałem że robili od tego czasu 10 razy rollbacka czasowego bo ktoś zdublował, to jak to jest? naprawione czy ich FIX nazywa się ROLLBACK?

śmiech serwer ;d


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 19, 2010, 02:59:51 pm »
To sie nazywa LoL server.
Ja dostałem bana na forum za to że miałem jakieś "ALE" co do sprzedawanej adeny która była z (dup'y) wyczarowana.
No ale co poradzisz masz znajomości (czyt. Nolias) na takim Pro servie to i zarobić możesz całkiem niezłą kasę.
Тихий!!! Тихий!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 19, 2010, 03:08:54 pm »
Wiadomość otrzymana na skrzynkę @

Bardzo przepraszamy wszystkich graczy za wszelkie uniedogodnienia, ale
staliśmy się celem ataków DDoS. Tym razem atak był tak silny, że
serwerownia dla bezpieczeństwa odłączyła naszą maszynę od sieci. Zostały
podjęte odpowiedni kroki wraz z usługodawcą, aby wyeliminować nieczystą
konkurencję.

Nie poddamy się! Nie martwcie Cię, otrzymacie niedługo rekompensatę z
powodu niedostępności serwera ;)
Administracja AdenaGate.

Jest Moc!!


sprzedam przez allegro adene
paczki po 1,5kk za 10 zł - http://allegro.pl/show_item.php?item=1235078902
AQ ring (oferty)
Zainteresowani PM



Nowa aukcja:
http://allegro.pl/lineage2-adenagate-ad ... 84445.html

Jest to zabronione w Regulaminie servera , no cóż friend gm'a ma chyba inne prawo.
Oczywiście cała ta adena jest z Vip coinów które zostały zbugowane.

Polecam server każdemu kto chce sie dobrze pośmiać !
Na tym forum tez to jest zabronione.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 19, 2010, 03:13:33 pm »
Dlatego linki są przekreślone.
A nie chce nikogo zachęcać do kupowania Adeny.
Тихий!!! Тихий!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 03, 2011, 01:14:59 am »
Hm, co sądzicie o serwerze ? Czy ktoś tu w ogóle gra?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 03, 2011, 10:19:22 am »
Hm, co sądzicie o serwerze ? Czy ktoś tu w ogóle gra?

Grałem tam równo rok temu i powiem tak:
serwer wtedy był dość świeży max. było s80 i było naaaprawdę świetnie, potem dodali serwer x15, który na początku jakoś się trzymał potem umarł, gm dodali moirari i vespery oraz kilka innych zmian, pojawiły się straszne bugi i przekręty (nie mówię, że wcześniej ich nie było, ale nie były to poważne) dużo ludzi odeszło, ja wtedy też odpuściłem bo moja ekipa się wykruszyła. Specjalnie zajrzałem na stronkę klanu i coś tam pisali że online był 1,7k, ale też od razu podkreślili, że połowa to boxy i teraz sam sobie dodaj off shopy do tego, nie wiem może serwer się ogarnął, ja oddałem wszystkie itemy i wracać nie zamierzam, serwera raczej nie polecam- jeszcze rok temu warto było, dziś podejrzewam, że już nie.
Pozdrawiam  :wink:


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 04, 2011, 01:48:09 am »
Nie warto było od samego początku, kiedy to admin na prosbe graczy, zeby wyłączyć global chat powiedział, że nie bedzie instalował od nowa calego serwera ^^.