Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1183164 razy)

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3275 dnia: Lipiec 14, 2010, 12:34:46 am »
innova nie ma plikow z PTS'a tylko live DLATEGO ze ma licencje


privy pokroju rpg cluba maja TYLKO pliki PTS'a bo wiecej nei udalo sie wykrasc


btw, wole grac na privie niz miec support NCSoftu w stylu "zaplac 50 euro to przerzucimy ci postac na inny serwer albo zmienimy nick" i na tym koniec wsparcia


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3276 dnia: Lipiec 14, 2010, 12:37:25 am »
Akurat Eido prawda jest taka, że RPG ma w 99% działające pliki z GF. Jeżeli już ktoś ma grać na privie a nie na ru ofie, to tylko ten priv bym polecał. Jedyną wadą może być podejście adminów (jak wiemy na privach jest ono z reguły dużo gorsze, co RPG czasem udowadniał, szczególnie na początku) oraz brak nowych kronik, co boli najbardziej. Czyli po prostu brak perspektywy na rozwój i koniec końców osiągnięcie (szczególnie na rate'ach x15 z ciasteczkami) wszystkiego i zwykłe znudzenie. Zależy jeszcze jaka jest sytuacja polityczna na serwerze, czy jest on zdominowany przez 1 ally itd.


Bula, tak jest na ofku. Na Ru ofie jednak podejście GM-ów jest zupełnie inne, co widać po ilości botów i programów typu L2control, Ranger itd.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3277 dnia: Lipiec 14, 2010, 12:40:53 am »
Bula, tak jest na ofku. Na Ru ofie jednak podejście GM-ów jest zupełnie inne, co widać po ilości botów i programów typu L2control, Ranger itd.
tylko ze na ruoffie to juz nie jest support ncsoftu


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3278 dnia: Lipiec 14, 2010, 12:41:37 am »
Hej teh pr0 OFF playerze:
1. Jakie masz wsparcie od NC Softu?
2. Widzę, że mimo iż grasz na ruskim offie to jesteś zbyt głupi aby zobaczyć, że RPG/theonline/gf.ru ma pliki PTSa. Może po prostu jesteś non factorem, do tego bez wiedzy. Sama gra na offie nie czyni Cie kimś kto wie więcej tbh. A jeśli grając tam nadal nie wiesz, że te 3 ruskie servery mają pliki PTSa to jesteś idiotą ;/
3. HF z ruskim community i tak Wam znowu zapierdolą pliki i będziemy mieć Freye szybciej niż Ty zobaczysz niebieską ikonkę koło Twojej profy.


  • Banned
  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3279 dnia: Lipiec 14, 2010, 12:55:09 am »
3. HF z ruskim community i tak Wam znowu za-_-'ą pliki i będziemy mieć Freye szybciej niż Ty zobaczysz niebieską ikonkę koło Twojej profy.


Lolpriv user, któremu brak odwagi żeby grać na ofie :) I wątpię żebyś miał freye na swoim privie w tym roku ) A odnośnie freyi jak ludzie używają tych celestów w dobrym momenci + wybijają miniony to nic trudnego nie jest. Frinta też banalna taktyka jak masz dużo high lvl łuków ) Smoki póki co są nie do zabicia ale pożyjemy zobaczymy )
Changed forum acc => Bubacz


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3280 dnia: Lipiec 14, 2010, 12:55:34 am »
jedyny powod dla ktorego uzwazam rpg za ujowy jest to, ze mial (nie wiem jak teraz) troche ujowych gmow.

Moze i pliki pts'a sa...ale nie zmienia to faktu, ze przez prawie miesiac gm'owie nie zrobili nic z "lagami" questow, gdzie z jednego q mogles wyciagnac np 10 nagrod jak recki na tateo, recki na weapony s..praktycznie wszystko.

dlatego ru off > rpg.

Reszty serverow nie znam.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3281 dnia: Lipiec 14, 2010, 12:59:16 am »
jedyny powod dla ktorego uzwazam rpg za ujowy jest to, ze mial (nie wiem jak teraz) troche ujowych gmow.

Moze i pliki pts'a sa...ale nie zmienia to faktu, ze przez prawie miesiac gm'owie nie zrobili nic z "lagami" questow, gdzie z jednego q mogles wyciagnac np 10 nagrod jak recki na tateo, recki na weapony s..praktycznie wszystko.

dlatego ru off > rpg.

Reszty serverow nie znam.
to chyba nie na tym rpg grałeś po "lagi" zostały naprawiony po kilku dniach :) jedyne co jest wkurwiające na rpg to zranger;]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2010, 01:08:14 am wysłana przez Kazuya »
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3282 dnia: Lipiec 14, 2010, 01:28:12 am »
Tyle stron świeżego flamu ja myślałem, że już coś na serwerze się wydarzyło ciekawego  :P A tu znowu jakaś jałowa dyskusja o privach... Grajcie gdzie chcecie abyście fun z tego mieli  :afro:
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3283 dnia: Lipiec 14, 2010, 01:29:52 am »
Midjum chcesz adres Eida? pojedziesz mu wpierdolisz z krzykiem na ustach "moj prif jest lepszy".

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3284 dnia: Lipiec 14, 2010, 03:50:04 am »
To sie nazywa Lancer Community vsAll  :bump:
cashed out


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3285 dnia: Lipiec 14, 2010, 05:12:20 am »
innova nie ma plikow z PTS'a tylko live DLATEGO ze ma licencje


privy pokroju rpg cluba maja TYLKO pliki PTS'a bo wiecej nei udalo sie wykrasc


btw, wole grac na privie niz miec support NCSoftu w stylu "zaplac 50 euro to przerzucimy ci postac na inny serwer albo zmienimy nick" i na tym koniec wsparcia
ok wlasnie dolaczyles do zaszczytnego grona kretynow, gz glupoty.
reszty fanboyow kradzionego pts sprzed 2.5 kroniki z x ratem i x exploitami szkoda nawet komentowac po pijaku :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3286 dnia: Lipiec 14, 2010, 05:58:13 am »
Polaczkowo zaraz wam napisze ze ich l2 jest bardziej l2 bo wy macie po rusku  :oops: i ze support rgp> support innovy.

Ale fakt Eido troche sie za bardzo podnieca.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3287 dnia: Lipiec 14, 2010, 07:52:01 am »
jedyny powod dla ktorego uzwazam rpg za ujowy jest to, ze mial (nie wiem jak teraz) troche ujowych gmow.

Moze i pliki pts'a sa...ale nie zmienia to faktu, ze przez prawie miesiac gm'owie nie zrobili nic z "lagami" questow, gdzie z jednego q mogles wyciagnac np 10 nagrod jak recki na tateo, recki na weapony s..praktycznie wszystko.

dlatego ru off > rpg.

Reszty serverow nie znam.
to chyba nie na tym rpg grałeś po "lagi" zostały naprawiony po kilku dniach :) jedyne co jest -_-'iające na rpg to zranger;]

z tego co pamietam i po rozmowach ze znajomymi co tez tam grali to trwalo to dosc dlugo, zeby zniszczyc server. Nie wiem co GMowie zrobili z tymi itemami, ktore zostaly w taki sposob wyciagniete ale ja dlatego wrocilem na ruoffa, bo nie chcialem grac na privie, gdzie w pierwszym miech takie rzeczy wychodzily. Podobnie spora czesc moich znajomych.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3288 dnia: Lipiec 14, 2010, 08:02:21 am »
Co z tego ze sobie ma pliki z ptsa? Skoro pan pryszczaty GM i tak sobie z moduje grę według własnego uznania, bomu się nie podoba jak działa dany skill, albo ktoś ma za mało hp?? i to właśnie sprawia ze ta gra już nie jest ta jaka powinna... nie wspominając innych rzeczy "bez stronność" gm-ow, kupowanie broni na +30 z dotacji,  nietykalność za $, grałem nie na jednym prive sam od nich zaczynałem i każdy był taki sam. Wątpię ze ten Wasz RPG czym kolwiek się rożni oprócz zmodowanych plików PTS-a, nie wspominając tego ze dziś serwer stoi jutro go może nie być. Nie uważam tez ze privy są bee, wręcz przeciwnie grałem nie na jednym na którym był "fajny klimat", co dalej nie zmienia faktu, ze do prawdziwego l2 privą daleko. A najzabawniejsi są już osoby atakujące mnie, nie potrafiące napisać żadnego konkretnego argumentu odnośnie samego l2, albo ich priva, zabawnie jest Was czytać, gdy paruje Wam z uszu na myśl o tym ze ktoś napisał ze privy to nie gra w l2 :D


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3289 dnia: Lipiec 14, 2010, 08:17:41 am »
Amen
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3290 dnia: Lipiec 14, 2010, 09:35:41 am »
Cytuj
2. Widzę, że mimo iż grasz na ruskim offie to jesteś zbyt głupi aby zobaczyć, że RPG/theonline/gf.ru ma pliki PTSa.

http://forum.pmfun.com/viewtopic.php?f=14&t=31119&start=0

następnym razem jak będziesz bił solo antharasa tym bedekiem to odmów zdrowaśkę aby Ci czasem ten pryszczaty GM serwera nie wyłączył. yo


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3291 dnia: Lipiec 14, 2010, 09:54:00 am »


Uploaded with ImageShack.us

Swiezutkie pewnie pierwsze na serverze Fisty Bofessa  :respekt:
cashed out


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3292 dnia: Lipiec 14, 2010, 09:57:49 am »
graty :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3293 dnia: Lipiec 14, 2010, 10:02:26 am »
to teraz error sprzedaje vespery?;D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3294 dnia: Lipiec 14, 2010, 10:05:10 am »
Bofessy pojda do Damona zeby mial motywacje na wbicie 84 :evil: :evil:
cashed out


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3295 dnia: Lipiec 14, 2010, 10:11:42 am »
Co z tego ze sobie ma pliki z ptsa? Skoro pan pryszczaty GM i tak sobie z moduje grę według własnego uznania, bomu się nie podoba jak działa dany skill, albo ktoś ma za mało hp?? i to właśnie sprawia ze ta gra już nie jest ta jaka powinna... nie wspominając innych rzeczy "bez stronność" gm-ow, kupowanie broni na +30 z dotacji,  nietykalność za $, grałem nie na jednym prive sam od nich zaczynałem i każdy był taki sam.
:shock: Otwierasz czasem oczy poza cyrylice i patrzysz co się dzieje w l2? Czy ostatnim razem grałeś na jakimś hr privie polaczkowym?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Banned
  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: -2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3296 dnia: Lipiec 14, 2010, 10:12:54 am »
to teraz error sprzedaje vespery?;D
bofesy 505 p atk moje vespery 548 + pimp :D


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3297 dnia: Lipiec 14, 2010, 10:21:49 am »
nup :)

Co z tego ze sobie ma pliki z ptsa? Skoro pan pryszczaty GM i tak sobie z moduje grę według własnego uznania, bomu się nie podoba jak działa dany skill, albo ktoś ma za mało hp?? i to właśnie sprawia ze ta gra już nie jest ta jaka powinna... nie wspominając innych rzeczy "bez stronność" gm-ow, kupowanie broni na +30 z dotacji,  nietykalność za $, grałem nie na jednym prive sam od nich zaczynałem i każdy był taki sam.
:shock: Otwierasz czasem oczy poza cyrylice i patrzysz co się dzieje w l2? Czy ostatnim razem grałeś na jakimś hr privie polaczkowym?

ja grałem na dexie długo i gdzie gm ustawiali sobie pewne rzeczy jak chcieli. W sumie też były to pliki pts więc nie widzę różnicy poza kronika.

nie można na zakena high lev wchodzić bo nie umiemy tego naprawić itd itd. Nie umiemy zrobić valdka normalnie trza zakaz wprowadzić. Czego nei zrozumiałeś?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2010, 10:23:57 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3298 dnia: Lipiec 14, 2010, 10:30:29 am »
jest juz gdzies pelna normalna rozpiska nowych skillów+armorów/zbroii/jewelów? jak tak to niech ktos zapoda.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3299 dnia: Lipiec 14, 2010, 10:54:48 am »
Co z tego ze sobie ma pliki z ptsa? Skoro pan pryszczaty GM i tak sobie z moduje grę według własnego uznania, bomu się nie podoba jak działa dany skill, albo ktoś ma za mało hp?? i to właśnie sprawia ze ta gra już nie jest ta jaka powinna... nie wspominając innych rzeczy "bez stronność" gm-ow, kupowanie broni na +30 z dotacji,  nietykalność za $, grałem nie na jednym prive sam od nich zaczynałem i każdy był taki sam.
:shock: Otwierasz czasem oczy poza cyrylice i patrzysz co się dzieje w l2? Czy ostatnim razem grałeś na jakimś hr privie polaczkowym?
No Rickert o lol hr Ty wkoncu najwiecej wiesz jak to pisales, ze owniles vervade i inne pro servery.A sam chyba postaci na ratach ponizej x10 nie miales na 8x.Wiec milcz.

Tak jakby gracie, no wiesz ekran logowania ten sam  :D
K, idź lolwnij lol'a lub sam się pochwal na którym to z offów grałeś.
Gralem troche na ruoffie.W sumie to krotko, ale gralem w porownaniu do Ciebie.