Witaj
Gość

Wątek: Kogo wybrac? pomocy !(interlude)  (Przeczytany 2204 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Kogo wybrac? pomocy !(interlude)
« dnia: Maj 03, 2013, 09:54:38 pm »
Witam, ostatnio zdecydowałem sie pograc na low rate serwach interlude ( x10) retail like, bez buffa itp. mam dylemat kim grac, do wyboru : dagger(th), tyrek i sps. wiem ze dagger rozlozy nuków na wyzszych lv i S grade( tak mi sie przynajmniej zdaje) lecz kryty tyrka i jego styl bardzo mi sie podoba. sps jak sps, cast speed i gra nim jest przyjemna. jak to wyglada na low rate z expem? co u spsa z maną jak sie skonczy? co najlepsze do expa? jak spisza sie te 3 klasy na pvp? Najbardziej jestem za spsem, dagger owni troszke pozniej a tyrkiem nie wiem czy zdaze dogonic;c prosze o pomoc :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kogo wybrac? pomocy !(interlude)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2013, 10:29:25 pm »
sps

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Kogo wybrac? pomocy !(interlude)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2013, 10:45:44 pm »
a coś więcej bys mogl o nim powiedziec? co z mana jak sie wyczerpie ?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kogo wybrac? pomocy !(interlude)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2013, 10:53:40 pm »
a coś więcej bys mogl o nim powiedziec? co z mana jak sie wyczerpie ?
A co ma być, nie ma many, nie ma nuków  :)
Każda klasa i tak ssie bez buffa
Zresztą sam napisałeś, że cie ciągnie do spsa

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Kogo wybrac? pomocy !(interlude)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2013, 12:27:45 am »
SPS = wysoki cast speed i m crit. Fajna postać, mój ulubiony nuker na interlude. Co do walki nuker vs dagger... Jak sps wypatrzy daggera wystarczająco wcześnie, to ten nawet nie dobiegnie. Exp też przyjemny, oczywiście lepiej w party niż solo.
Jeśli chodzi o exp: sps>tyrek>dagger. Dagger jak chce solo, to jedynie polowanie na zariche/akamanach mu pozostaje. Inaczej niewiele zdziała.
Jak chcesz coś wiedzieć to pytaj o konkrety


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Kogo wybrac? pomocy !(interlude)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 05, 2013, 10:19:11 am »
SPS = wysoki cast speed i m crit. Fajna postać, mój ulubiony nuker na interlude. Co do walki nuker vs dagger... Jak sps wypatrzy daggera wystarczająco wcześnie, to ten nawet nie dobiegnie. Exp też przyjemny, oczywiście lepiej w party niż solo.
Jeśli chodzi o exp: sps>tyrek>dagger. Dagger jak chce solo, to jedynie polowanie na zariche/akamanach mu pozostaje. Inaczej niewiele zdziała.
Jak chcesz coś wiedzieć to pytaj o konkrety

a jak to wygląda u tyrka? da sie expic bez party? tyrek jest tak silny jak na innych kronikach? ( nigdy nie gralem na interlude)


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Kogo wybrac? pomocy !(interlude)
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2013, 03:33:47 pm »
Nie wiem jakie inne kroniki masz na myśli, ale na zealot+bison+crt stun w weaponie kosi. Jak masz full buff to farmi bez problemu.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane