Witaj
Gość

Wątek: Drobny błąd przy statystykach  (Przeczytany 1974 razy)

  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

  • TroubleMaker
Drobny błąd przy statystykach
« dnia: Czerwiec 17, 2009, 11:54:21 pm »
Zauważyłam małe niedopatrzenie na stronie. W statystykach Kamaelek mają napisane DEX 5 a powinno zdaje mi się być 35. Troszkę zostały skrzywdzone. To że nie mają jednego skrzydła nie znaczy że są jakieś niedorozwinięte;) A tak na serio to sugeruję to poprawić. Chciałam pomóc, to wszystko z mojej strony:)
W życiu nie ma nic niemożliwego. Są jedynie wydarzenia w najwyższym stopniu nieprawdopodobne.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Drobny błąd przy statystykach
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2009, 12:31:57 am »
Zauważyłam małe niedopatrzenie na stronie. W statystykach Kamaelek mają napisane DEX 5 a powinno zdaje mi się być 35. Troszkę zostały skrzywdzone. To że nie mają jednego skrzydła nie znaczy że są jakieś niedorozwinięte;) A tak na serio to sugeruję to poprawić. Chciałam pomóc, to wszystko z mojej strony:)

:P

Strona nie jest poprawiana, bo "wkrótce" ma być zrobiona od nowa.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

  • TroubleMaker
Odp: Drobny błąd przy statystykach
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2009, 01:55:33 am »
Nie wiedziałam ale będę czekać z niecierpliwością na nową, mam nadzieje jeszcze lepsza stronę:)
W życiu nie ma nic niemożliwego. Są jedynie wydarzenia w najwyższym stopniu nieprawdopodobne.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Drobny błąd przy statystykach
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2009, 01:57:10 am »
Strona nie jest poprawiana, bo "wkrótce" ma być zrobiona od nowa.
Tak czy siak spostrzeżenie Alice jest pomocne. Dzięki niemu już wkrótce (:P) unikniemy umieszczenia tego samego błędu na nowej stronie ;)