Witaj
Gość

Wątek: Akcja -uratujmy irańską kobietę  (Przeczytany 1339 razy)

  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Akcja -uratujmy irańską kobietę
« dnia: Styczeń 13, 2007, 11:09:07 pm »
Jako że forum popiera akcje typu "Pajacyk" proszę o pomoc w tej sprawie( to nie jakis joke)

URATUJ KOBIETĘ PRZED ISLAMSKIMI OPRAWCAMI !!!

3 stycznia 2006 Nazanin Mahabad Fatehi zostala skazana na smierć pod zarzutem morderstwa przez sad w Iranie po tym, jak ugodzila nozem jednego z trzech mezczyzn, ktorzy probowali zgwalcic ja i jej siostrzenice w parku w Karaj (przedmiescie Teheranu) w marcu 2005. Miala wtedy siedemnascie lat. Prawo miedzynarodowe zakazuje wykonywania wyrokow smierci na nieletnich, lecz moze on zostac podtrzymany podczas procesu, ktory odbedzie sie za kilka dni... Czy to jest sprawiedliwosc...? Podpisz internetowa petycje! Przylacz sie do akcji Pomoz Nazanin Fatehi

[http://www.helpnazanin.com/]

[www.myspace.com/savenazanin]


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Akcja -uratujmy irańską kobietę
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2007, 08:39:27 am »
Posłałem petycję - teraz będą się bali jej zabić  :evil:
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



Odp: Akcja -uratujmy irańską kobietę
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2007, 08:45:31 am »
Ty poslales petycje, ja poslalem Chucka. teraz musza ja wypuscic bo inaczej wpier**l  :evil: :evil:


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Akcja -uratujmy irańską kobietę
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2007, 11:04:07 pm »
Widać powagę,
Nie ma to jak se robić jaja z z dziewczyny :)
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Akcja -uratujmy irańską kobietę
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2007, 12:41:31 pm »
A czy wy w ogóle zdajecie sobie sprawę ile jest takich przypadków ? ile trza by takich petycji ?.
Jest to godne poparcia ale moim zdaniem,przedewszystkim trza pomóc ofiarom przestępczości w naszym kraju.
Chodzi mi tu nie tylko o przestępstwa kryminalne ale również pomac tym którzy żyją w ubustwie z powodu prywatnych posunięć naszych polityków/trakują Polskę jako własne rancho/ - bezrobocie itd. Pajacyk jest skutkiem takich właśnie poczynań.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+