Witaj
Gość

Wątek: [L2J] EndlessWar - ?? x3 - START 17.05.2019  (Przeczytany 1850 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

[L2J] EndlessWar - ?? x3 - START 17.05.2019
« dnia: Maj 05, 2019, 10:49:50 pm »
Cześć. 17 maja wstaje ruski serwer na heliosie pvr(rasa vs rasa) Wcześniej będą testy, można wypróbować klasy/rasy. czemu polecam ten serwer... ruscy stworzyli ciekawa wersje l2 (nowe skile, mapa podzielona na frakcje, mining, exp x3, aukcjoner,agation ,donate nie ma dużego wpływu na rozgrywkę) CO daje wam RvR: możliwość zabawy praktycznie od początku, nowe skile i balans klas, na tym serwerze nie ma czegoś takiego jak pk gdy widzimy obca rase mozemy od razu bic. Gralem na nim i jest świetny teraz startuje 2-ga edycja(3x szybsza farma) . Do zabawy nie potrzebujecie klanu tylko wybieracie rase i bawicie sie. Milej zabawy i do zobaczenia w l2 jest jeden szkopul by grac razem musimy wybrac ta sama rase polecam artheia poniewaz party, chat, trade,miasto, tp sa aby w okreslonej rasi, ze wzgledu na mobilnosc maja najwyzszy movoment speed, co daje ogromna przewage.link..      https://endlesswar.online    moj nick w grze: Kecik
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2019, 10:03:41 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

No, no, gdzieś Ty to wykopał? Wygląda świeżo, przez co interesująco. Jak wyglada sprawa z boxami?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Mozna miec dualboxa. Kiedys bylo na top zone albo hop zone juz nie pamietam.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Nie bardzo kumam o co bo - rozumiem że jak na wzór innych gier będziemy na początku wybierać frakcje, tak? A reszta gry pozostaje taka sama - bo pisałeś coś o nowych skillach - coś mi się to nie podoba:(
Chociaż kusi


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Tak jak piszesz na poczatku wybierasz rase ktora chcesz grac, masz wlasne miasto. Pt czy czat z innymi jest niedostepny aczkolwiek jest miasto handlowe  gdzie kazda rasa ma wstep i do tego aukcjioner ogolny. Mapa jest okrojona, skile sa calkiem inne dla wszystkich nie zobaczysz tu skila z innych kronik choc niektore sa podobne poprostu tak jakby to jest nowa kronika poprzerabiali wszystko ale grając poczułem sie jak kiedys gdy zaczynałem przygodne z l2 wciaga i daje nowe doznania odkrycia.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Całość clienta po rosyjsku?  nvm, sciągnąłem i wszystko jasne :)
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2019, 04:40:06 pm wysłana przez Grabeeek »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Klient jest po angielsku tylko troche jest po rosyjsku tlumaczenie dodatkowych misji gdzie zdobywamy punkty na talenty i jedna lista gdzie sa ustawienia dodatkowe takie jak widocznosc hp cp przeciwnika itp troszke to problematyczne jak sie gra samemu ale jak bedzie nas wiecej to mozna sobie podpowiadac co do misji i ustawien w grupie latwiej. Jest stronka wiki jak i forum gdzie wystarczy ustawic na tlumaczenie strony na polski i wszystko co do rozgrywki wiadomo jest ladnie opisane w razie pytan moge doradzic


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Z klientem to problemu nie bedzie - zawsze jakos sie cos ogarnie... Ja mam pytania odnosnie samej gry - pisales ze wybierany jedna z ras... I dalej nie kumam - sa 2 rasy tylko - czy moze sa do wyboru 2 obozy - i po wybraniu jednej ze stron mozemy tworzyc dowolna postac z l2 - spoila, crafta, daggera etc.?

I co do skilli - wszystkie sa nowe czy po prpstu dodano troszke ?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] EndlessWar - ?? x3 - START 17.05.2019
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2019, 11:23:31 pm »
Rase czyli humana,elfa, dark elfa, artheie, orc, spoil itd te rasy maja wlasne miasta i moga inne rasy bic ale nie moga bic sie miedzy soba no chyba ze duel ale to bardzo zadko. Kazda rasa ma inne skile ale te same profesje  luki, wl, bishopy itd. Czyli bierzesz orka i możesz miec każda profesje jak inne rasy tylko ruznia sie skilami i statami.     Zeby grac razem musimy miec ta sama rase.  Skile sa nowe.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2019, 11:25:19 pm wysłana przez krecikx »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] EndlessWar - ?? x3 - START 17.05.2019
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 09, 2019, 01:17:21 am »
Aha, teraz wszystko rozumiem... hmm, no to mozliwe ze zawitam - gram sobie troszku chwilami na privku x 4 - ale to bardziej zeby pobiegac za pvp - niz jakies granie na serio...
Hmm, a tu moze wbije - czyli wbije na stowe aby obczic o co chodzi - a kto wiem moze zostane na dluzej...

Wiemy cos o online - spodziewasz sie jakiejs liczby wiekszej? I pewnie 90% ruskiw beda...