Witaj
Gość

Wątek: Arcana lord vs Titan  (Przeczytany 24962 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Arcana lord vs Titan
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 26, 2011, 10:36:30 pm »

wszędzie wtrąci swoje trzy grosze. wiemy że grasz na offie, daj sobie siana synu :)
Tak, jakbyś Ty tym postem nie wtrącał. No i przyniosłeś do wątku wiele cennych informacji.
A propos mojego posta - zajrzyj w stopkę. Szczególnie pozycję Pozostałe. Może załapiesz, dlaczego się tutaj wypowiedziałem.

Pozdrawiam

no faktycznie, wniosłeś do tematu w ch*j.. po prostu ogarnij się, ludziom dawno przestalo imponować że ktoś gra na offie (pewnie w prehistorycznej już freyi  hahaha )

@topic destro vs al
imo deska na limitach frenzy+zealot+otb+rage+lionheart+ celka z augu (na wszelki wypadek), oczywiście z młotkiem rsk.focus i warlock spływa na 2 hity ;)
od h5 nie na 2 hity

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Arcana lord vs Titan
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 27, 2011, 04:24:37 pm »
no to na 4 czy 6, mniejsza o to, w kazdym razie, w czasie trwania celki chociazby, tudzież w czasie trwania hummer crusha
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Arcana lord vs Titan
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 27, 2011, 05:00:04 pm »
Po pierwsze zacznij czytać to co piszesz i _gdzie_ piszesz
@topic destro vs al
topic jest Arcana Lord vs Titan

Po 2gie
imo deska na limitach frenzy+zealot+otb+rage+lionheart+ celka z augu (na wszelki wypadek), oczywiście z młotkiem rsk.focus i warlock spływa na 2 hity ;)
Facet, zacznij grać w L2, a nie jakieś historyczne wersje to możemy pogadać. Jest tak jak solar napisał.
Oczywiście w walce z 85 Tyrkiem (+30 wszyskie skille, +5000 elementu w broni +25 oczywiście bo przecież z +3 to to siara wychodzić na olimpiadę) to Warlock (ani żadna inna klasa) nie będzie miał celki czy z augmentacji, czy z suby, będzie 76 lvl w Major arcana, bez OE silli.
Weź sie ogarnij.
A co do grania na offie, to czy to się komuś podoba, czy nie to właśnie off wyznacza trendy rozwoju 99% privatów. Ten 1% to DN-o podobne mutacje nie mające nic wspólnego z L2 poza teksturami.

Pozdrawiam
PS. wczoraj udało mi się pojechać destro na oli ;D nieogar bo nieogar, ale poszedł do piachu :D:D jeden Glad też.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 05:02:28 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Arcana lord vs Titan
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 27, 2011, 05:02:05 pm »
Daj screena, będzie zabawnie.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Arcana lord vs Titan
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 18, 2011, 10:55:00 pm »
Sam gram Warlockiem... i chociaz przykro mi to mowic ale ------>    DESKA > warlock
wk na kilka hitow zlatuje, nawet z tp.
 

pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Arcana lord vs Titan
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 18, 2011, 11:30:01 pm »
Po pierwsze zacznij czytać to co piszesz i _gdzie_ piszesz
@topic destro vs al
topic jest Arcana Lord vs Titan

Po 2gie
imo deska na limitach frenzy+zealot+otb+rage+lionheart+ celka z augu (na wszelki wypadek), oczywiście z młotkiem rsk.focus i warlock spływa na 2 hity ;)
Facet, zacznij grać w L2, a nie jakieś historyczne wersje to możemy pogadać. Jest tak jak solar napisał.
Oczywiście w walce z 85 Tyrkiem (+30 wszyskie skille, +5000 elementu w broni +25 oczywiście bo przecież z +3 to to siara wychodzić na olimpiadę) to Warlock (ani żadna inna klasa) nie będzie miał celki czy z augmentacji, czy z suby, będzie 76 lvl w Major arcana, bez OE silli.
Weź sie ogarnij.
A co do grania na offie, to czy to się komuś podoba, czy nie to właśnie off wyznacza trendy rozwoju 99% privatów. Ten 1% to DN-o podobne mutacje nie mające nic wspólnego z L2 poza teksturami.

Pozdrawiam
PS. wczoraj udało mi się pojechać destro na oli ;D nieogar bo nieogar, ale poszedł do piachu :D:D jeden Glad też.
Mi też udało się ppołożyć deske ale tylko dla tego, że skasowałem mu  jego 2 pro buffy :D a ten się nie połapał z gladem też było podobnie bo chopak nie ogarniał :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926