Witaj
Gość

Wątek: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka  (Przeczytany 6975 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

>>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« dnia: Styczeń 26, 2010, 07:18:14 pm »
Powiedzcie mi w jaki sposób pokonac te 2 klasy, mam też problemy z tyrantem, nie obrażę się jeżeli ktoś pomoże :)
Z góry dziękuje


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2010, 08:54:09 pm »
z sb módl sie zeby wchodzily cryty ze skilli a z berserkerem robcie walke na disarmy (riposte stance ON)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2010, 09:58:55 pm »
to nie takie proste ...z berserkerem jest tak, odbiegam to do mnie podlatuje i stun, zadko wchodzi ale jest a jak nie to zdejmuje bron,
jak sie wezme do bicia to wlacza ud a jak nie ud to revival :/


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2010, 03:27:22 pm »
dlatego kocham wlasnie kamaeli =) do walki z wiekszoscia klas maja odpowiednie skille

chodzi o oly ?
jesli tak to na final secret + max zaladowanie pusc tssa od razu, dmg bardzo duzy, a jesli wejdzie cryt i berserk nie wlaczyl ud na poczatku to moze byc od razu win

mozesz tez kombo ze skilli przy wlaczonym riposte stance pokolei (final secret oczywiscie + enchantuwany duelist spirit jak najwiecewj jak mozesz na dodatkowe pvp dmg): najpierw obszarowki, tss - przy takim atk speedzie obszarowka z bliska chyba sie juz odnowi, wiec maximum sonic force i jeszcze raz od poczatku - jak po tym wszystkim nie padnie to gratulacje za sprzet dla niego


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2010, 08:01:36 pm »
zerk? omg wielki problem...
odpalasz na poczatku bariere, 10 sekund ud jest z glowy, nastepnie odpalasz lh, forti, riposte i caly czas uciekasz. zejdzie mu ud to 2 serie i gf
co do sb to hummer crush na +30 i duzo szczescia
z tyrantem tez duzo szczescia w krytach


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2010, 08:49:12 pm »
tak uciekaj przed zerkiem a daleko zajdziesz ;S zginiesz w te 20 sekund ud co zostalo na 100% jak zerk o stuna sie boi to storm assault enchantowany na element tez malego dmg nie robi


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 28, 2010, 04:13:51 pm »
Ripost Bariera i się rozbierasz :D jak wali z mele hitów to padnie na kilka szczałów .


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2010, 04:24:40 pm »
tak uciekaj przed zerkiem a daleko zajdziesz ;S zginiesz w te 20 sekund ud co zostalo na 100% jak zerk o stuna sie boi to storm assault enchantowany na element tez malego dmg nie robi
no ba lepiej jest bic go na ud niz uciekac...
btw samymi szarzami na 100% zabije glada z ~17 k hp+cp w 20 sekund (p def z shield10 tez nie najgorszy), tym bardziej ze odbije sobie 1 na 3 stuny
btw o co Ci chodzi z tym storm assault bo nie kapuje


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 28, 2010, 04:53:48 pm »
zerk? omg wielki problem...
odpalasz na poczatku bariere, 10 sekund ud jest z glowy, nastepnie odpalasz lh, forti, riposte i caly czas uciekasz. zejdzie mu ud to 2 serie i gf
co do sb to hummer crush na +30 i duzo szczescia
z tyrantem tez duzo szczescia w krytach

Aha... uciekanie przed zerkiem ma sens tak samo jak walka summonerem w heavy i z nożem na oly.
Zdajesz sobie sprawę z tego że podczas uciekania będziesz dostawał taki sam damage jakbyś stał w miejscu a do tego jest szansa na stuna prawda?


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 28, 2010, 05:41:39 pm »
lol niektorzy mnie rozbijaja  :P po to sie ucieka zeby musial uzywac szarzy i stunowal sam siebie
a tak przy okazji, zerk ma jakies skile dystansowe? czy taki cast skili, ze zanim glad zdazy odejsc, to zerk wpakuje mu serie?


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 28, 2010, 06:27:32 pm »
storm assault to szarza z drugiej profy aoe bez reuse z dosc niskim powerem, ale enchantowana na ele da na tyle duzy dmg zeby wygrac


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 28, 2010, 07:07:14 pm »
power tego skilla - 2192. teraz liczysz na to, ze przebijesz sie przez 1500 p defa (ic +6) i okolo 17k hp+cp tym skillem w 20 sekund? ofc zostaje weapon blockade, ktory wchodzi ladnie (dissarm tez, ale jak odbijesz to kaplica)


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 28, 2010, 10:04:11 pm »
storm assault to szarza z drugiej profy aoe bez reuse z dosc niskim powerem, ale enchantowana na ele da na tyle duzy dmg zeby wygrac

Aha.

To wole nie myśleć na ile duży dmg da wyenchantowany na ele TSS,DSS + obszarówki wraz z h4x duelist spirit lol+20%pvpdmglol w light usera.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 30, 2010, 04:00:52 pm »
To proste. Zalezy jak te klasy dzialaja na twoim servie i na czym=]. Jak na oly to z imbaonewingedemokradziejembufowlol jest ciezko, o ile sie w ogole da xD. Modlic sie zeby nie dostac paralizu to chyba najlepsza metoda.
 Z zerkiem... A to zalezy od zerka i tyle. Tak naprawde z doswiadczonym oly farm zerkiem ciezko jest wygrac chocbys mial te smieci co wyzej prostokat wymienia.


P.S Kwadrat - nie kazdy gra na elo x10000 albo ofie zeby miec IC sety +6 , augmentacje w 5 broniach i skile +40. pozdrawiam =]
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 30, 2010, 04:04:10 pm »
To proste. Zalezy jak te klasy dzialaja na twoim servie i na czym=]. Jak na oly to z imbaonewingedemokradziejembufowlol jest ciezko, o ile sie w ogole da xD. Modlic sie zeby nie dostac paralizu to chyba najlepsza metoda.
 Z zerkiem... A to zalezy od zerka i tyle. Tak naprawde z doswiadczonym oly farm zerkiem ciezko jest wygrac chocbys mial te smieci co wyzej prostokat wymienia.


P.S Kwadrat - nie kazdy gra na elo x10000 albo ofie zeby miec IC sety +6 , augmentacje w 5 broniach i skile +40. pozdrawiam =]

Eeee, na kamalola sie wychodzi w DC i anchor juz tak straszny nie jest  :)
new future.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 30, 2010, 04:09:48 pm »
P.S Kwadrat - nie kazdy gra na elo x10000 albo ofie zeby miec IC sety +6 , augmentacje w 5 broniach i skile +40. pozdrawiam =]
fakt powalilo mi sie z tym ic+6, wiekszosc ludzi chodzacych na oli na offie ma juz dynasty/vesper sety
Z zerkiem... A to zalezy od zerka i tyle. Tak naprawde z doswiadczonym oly farm zerkiem ciezko jest wygrac chocbys mial te smieci co wyzej prostokat wymienia.
ciezko jest pobiegac gladem 20 sekund na wlaczonych togglach, a pozniej wpakowac tss+dss, nie ma co...

co do para z bariery - forti + tezza + resist debuff z suby i nie jest zle
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 04:11:22 pm wysłana przez Kwadrat »


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 30, 2010, 10:00:46 pm »
P.S Kwadrat - nie kazdy gra na elo x10000 albo ofie zeby miec IC sety +6 , augmentacje w 5 broniach i skile +40. pozdrawiam =]
fakt powalilo mi sie z tym ic+6, wiekszosc ludzi chodzacych na oli na offie ma juz dynasty/vesper sety
Z zerkiem... A to zalezy od zerka i tyle. Tak naprawde z doswiadczonym oly farm zerkiem ciezko jest wygrac chocbys mial te smieci co wyzej prostokat wymienia.
ciezko jest pobiegac gladem 20 sekund na wlaczonych togglach, a pozniej wpakowac tss+dss, nie ma co...

co do para z bariery - forti + tezza + resist debuff z suby i nie jest zle

eeee jakie forti ?? przeciez glad nie ma Fortitide togla ... (chyba ze chodzi o cos inego to my mistake)



  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 30, 2010, 10:24:03 pm »
zgadza sie moj blad, myslalem ze jak tyrant ma to glad tez :> ewentualnie jeszcze zostaje talizman na resist para


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 30, 2010, 10:32:00 pm »
do tego malego dmg z storm assault dodaj 2x crushing pain + enuma elish - nawet jesli przezyjesz to wszystko to zostanie ci na tyle malo hp zebys zwyczajnie przegral, a skoro mowa o skillach +20 - 30 to wez tez pod uwage disarm na +time (odbije to sciagne soul cleansem)


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 30, 2010, 10:51:07 pm »
zerk zdarzy to wszystko wladowac bedac na ud duzo wolniejszym od glada? naaah
poza tym podejdzie - hummer crush i bedzie tyle z tego, wg mnie jedyna szansa zerka to wladowac stuna, ale to jest ciezkie do wykonania. ogolnie to zerk ma ciezko z hvy armor userami, natomiast reszte zazwyczaj cisnie


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 31, 2010, 09:25:13 am »
oe stun glada>zerk

nie tak trudno przebić kurczaka. UD- kurczak wolny Glad - szybki eot latać za KFC i pakować stuny przez 30 a potem tylko 1 seria i so long good bye
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 31, 2010, 10:45:35 am »
A czy jak załączy mi sie Celestial z suby to SB-k moze mi go zajumac Steel Divine-m ? Czy tez jestem całkowicie bezpieczny ?



  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 31, 2010, 01:46:36 pm »
ja nie widze problemu we wcisnieciu szarzy a zaraz po tym crushing paina

mozna sie tez pokusic o majestica w trakcie trwania ud, nie wiem czy to wypali


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 31, 2010, 03:21:08 pm »
ja nie widze problemu we wcisnieciu szarzy a zaraz po tym crushing paina

mozna sie tez pokusic o majestica w trakcie trwania ud, nie wiem czy to wypali

To wtedy gladi odpala buffki w tym final secreta i UD Cie nie uratuje  :D
new future.


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

  • NO HEAL NO FUN xD
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 31, 2010, 06:14:44 pm »
riposte stance takze jest uzyteczne
>.<