Witaj
Gość

Wątek: noobles quest  (Przeczytany 20389 razy)

  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: 0

noobles quest
« dnia: Sierpień 23, 2006, 09:30:16 pm »
mam pytanie gram mrocznym elfem i mam jzu subklase nekro i chce zrobic noobles tylko  nie wiem gdze  sie zaczyna teg oquesta jesli ktos wie prosze zeby mi napisale caly opis questa prok po proki z gory thx ;d POZDRO ALL


noobles quest
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2006, 09:41:04 pm »


  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: 0

noobles quest
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2006, 10:11:10 pm »
---------- 21:09 23.08.2006 ----------

a mam jeszcze jedno pytanie co dostaje sie po wykonaniu tego questa bo  nie wiem dokladnie ;d

---------- 21:11 ----------

aha i jeszcze jedno te linki mi niedzialaja ;(


noobles quest
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2006, 10:14:46 pm »
te linki działają na 100% tylko maja w tej chwili cos ze strona bardzo powoli sie otwiera albo bład wyskakuje spróbuj puzniej

tu masz linka do głównej strony
http://lineage2.stratics.com/

po wykonaniu 1 questa powinienes dostac to sry zle napisałem aby zaczac questa musisz miec to

 1 Hellfire Oil, 5 Lunaragents zeby to dostac trzeba tez quest zrobic zaczyna sie go w IT


jak wykonasz wszystkie questy stajesz sie noblee (szlachcicem)
tu znajdziesz opis Noblese co  to jest
http://www.lineage2.pl/site/readarticle.php?article_id=78


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
noobles quest
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 23, 2006, 11:31:10 pm »
Questa na n00blesa nie trzeba robic...niektorzy sie nimi rodza :P


  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: 0

noobles quest
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2006, 03:27:14 pm »
napisales mi zeby zaczonc robic questa na noobles musze najpierw miec ,1 Hellfire Oil, 5 Lunaragents w któr miejscu sie go zaczyna w itgdze dokladnie


noobles quest
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 24, 2006, 04:28:20 pm »
masz tu linka do tego questa trzeba go zrobic aby zaczac questy na Noblesse

jest to quest na itemy B grade
http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/quest.php?id=15039

Dopiero zaczynam robic te questy jak zrobie to je przetłumacze i ze skrinami umieszcze


  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: 0

noobles quest
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 24, 2006, 06:08:20 pm »
i jeszcze 1 na servie  chyba niemusze robic tego questu bo poszlem do tego klesia co daje quest na noobles  i dostalem to zadanie i nie wiem  czy jka wykonam quest noobles to zostanie mi zaliczony


noobles quest
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 24, 2006, 07:03:49 pm »
w.łasnie nie wiem jak jest dokładnie bo na samym koncu questa 1 na noblese jest dopiero mowa o tych 2 składnikach


  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: 0

noobles quest
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 25, 2006, 12:15:00 pm »
---------- 07:03 25.08.2006 ----------

ja juz wiem dochodze do tego kowala i  on daje mi zlecenie zebym poszedl to it i zdobyl te skladniki a jka zdobede zebym wrucil do niego i oddal mu je ;d

---------- 11:15 ----------

i pojawil sie nastempny problem  skladniki któr  sa potrzebne do quest noobles niechca dropic  droply m itylko 2 skladniki a reszta niedropi i mam prozmy czy muglby ktos napisac z jakiego moba co leci


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: noobles quest
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 25, 2006, 12:36:17 pm »
Mozna prosic o polska wersje tego questa? :P
Tego tekstu troche jest, a jak zle zrozumiem jakąs rzecz to nie bede wiedzial co robie zle ;]


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: noobles quest
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 12, 2007, 04:52:22 pm »
Witam all! Niemiałem co robić, więc postanowiłem przetłumaczyć quest na noblessa z strony: http://lineage2.stratics.com/ oraz dodałem kilka rzeczy od siebie których niebyło w opisie. Mam nadzieję że komuś się przyda.

Opis pierwszej części questu na Noblessa:

Żeby zacząć questa potrzebny jest 50lvl subclassy.

*Quest zaczynamy w Aden u Talien która jest na wschodniej stronie schodów prowadzących do Kościoła w Aden.
*Teleportujemy się do Giran i rozmawiamy z Gabrielle którą można znaleźć na Południowej stronie głównego placu.
*Idziemy do wejścia do Dragon Valley i rozmawiamy z Gilmore.
*Teleportujemy się do Beehive (niedaleko Dion). Spójrz na mapę i idź w stronę pinezki. Dojdziesz do jaskini gdzie znajdziesz meduzę za którą dostaniesz quest item.
*Teleportuj się do Aden i porozmawiaj z Talien. Teleportuj się do Heine. Idź do Magic Tradera i porozmawiaj z krasnoluda Melody Maestro.
*Idź do Dragon Valley. Na zachodzie znajdziesz Marluk Succubusy i Marluk Succubus Taureny za które dostaniesz 10talonów. Gdy już będziesz mieć wszystkie wróć do Heine i porozmawiaj z Melody Maestro.
*Teleportuj się powrotem do Aden i porozmawiaj z Talien. Teleportuj się do Rune a z stamtąd do Rune Castle Town Temple. Dojdź do Virgil, jednego z 3 NPCków na balkonie. Porozmawiaj z nim, powie ci, że musisz porozmawiać z pozostałymi NPCkami.
*Teleportuj się do zachodniego wejścia do Swamp of Screams. Zabij Sprinter Stakato Drones. Dostaniesz za nie Crimson Moss. Jeśli będziesz mieć już 5, wróć do Rune i porozmawiaj z Rune Gulid który zrobi lek.
*Teleportuj się z powrotem do Rune Castle Town Tample i zanieś lek do GrandDaughter. Porozmawiaj z nią. Powie ci że jest szczęśliwa i wyleczona. Porozmawiaj z Virgil. Wyśle cię do Goddard żebyś porozmawiał z Caradine. Jest na północy od GateKeepera (popatrz na mapę, jeśli nie możesz jej znaleźć).
*Caradine wyśle cię do blacksmitha 2 sklepy dalej. On powie ci że musisz przynieść mu 5lunargentsów i hellfire zoil. I tu zaczyna się zabawa;/ Lecimy do Ivory Tower. Schodzimy niżej i rozmawiamy z kimś (nie pamiętam jak się nazywał) kto da ci quest: Supplier of Reagants. Teraz musimy znaleźć te oto przedmioty:
1) 500moonstone shards
2) 100lava stones
3) 2 Sulfurs
4) 10 Blood Roots
5) 5 Quicksilvers\
6) 60 Volcanic Ashów
7) 100 Demons Blood
Te żeczy wypadaj z Reagent Boxów. Możemy zdobyć te boxy z: Hamas Ork Shamans oraz Lava Wyrms w Blazing Swamp albo w TOI z Platinum Guardian Shamans oraz Platinum Tribe Shamans. Jest to chyba najgorsza część tego questa;/ Na serwie z dropem 3x zbieranie tego wszystkiego to masakra… Następnie zabieramy te rzeczy do TOI i na -1 piętrze szukamy Mixing Urn. W tej Urnie mieszamy wszystko tak: z 100lava Stones i 10 Volcanic Ash i otrzymujemy 10 Magma Dusts. 10 Magma Dusts mieszamy z 1 Sulfurem i otrzymujemy 1 Fire Essence. Następnie tworzymy 1Demonic Essence za pomocą 10 Demonplasms i 1 Sulfura. 10 Demonplasm dostajemy za 100 Demon Blood i 10 Blood Root. Mieszamy Fire i Demonie Essence i dostajemy 1 Hellfire Oil. Na koniec mieszamy 500 Moonstone Shards i 50 Volcanic Ashes z czego wychodzi 50 Moon Dusts. Z 50 Moon Dusts oraz 5 Quicksilvers dostajemy 5 Lunargent. Następnie wróć do blacksmitha a potem do Caradine aby zakończyć questa. Dostaniesz Expo i list Virgil który mówi że Virgil potrzebuje twojej pomocy natychmiast. (dalej niestety nie doszedłem więc dalszą częścią będzie tylko czyste tłumaczenie)

*Gratulacje, ukończyłeś część pierwszą. Zostały już tylko 3. Idź zobaczyć się z Virgil’em aby zacząć część 2.

*Na miejscu dowiesz się, że GrandDaughter miała straszliwy sen o księżnej która potrzebuje pomocy.
*Ta część jest wszystko trochę dla mnie dziwna. Nie pamiętam dokładnego rozkazu. Wierzę, że musisz znaleźć zbieraninę aniołów i okropnego wyglądającego NPC. Myślę, że aniołowie są dookoła Swamp of Screams, po prostu idź za żółtą pinezką. Porozmawiaj z nim to powie tobie, że próbował uratować księżną i musiał zabić wszystkich tych aniołów. Nie wie jednak gdzie ona poszła. Badasz ciała aniołów, bo niedługo znikną. Ostatecznie się respawnują. Kontynuuj robienie tego aż znajdziesz pojedynczy włos blondynki. Porozmawiaj z NPC który powie tobie, żebyś poszedł do Witch Calis bniedaleko Ivory Towet, która jest winna mu przysługi, aby rzuciła czar dzięki któremu dowiesz się gdzie ta księżna jest.
*Teleportuj się do IT i porozmawiaj z Witch Calis na Wschód od IT która powie tobie że potrzebuje składników aby czar działał. Biegnij do alchemika Matylda na Wschód od IT aby zdobyć składniki, następnie wróć do Calis. Nie jestem pewien co musisz potem zrobić. Albo teleportuj się dookoła i rozmawiaj z NPCkami albo prosto do Valley of the Saints.
*Przejdź prze Valley of Saints, aż znajdziesz jaskinię (tam gdzie pinezka jest na mapie). Zabij Quest Monstery (oni nie są towarzyscy) i dostaniesz orbis of binding (drop rate 100%). Ta część był trochę dziwna dla nas. Zasugerowałbym zabijać je sam (bo dostaniesz te 4 jako pierwszy) porozmawiaj ze wszystkimi sealami i użyj orbsów aby odblokować jednorożca. Jeśli tego nie zrobisz, pieczęcie się respawnują i będziesz musiał ciągle to robić, ale myślę, że niema znaczenia ile sealów zabiłeś. Czwarta pieczęć weźmie wszystkie z twoich orbs of binding. Tak jego niema sensu zbierać tego więcej. Kiedy zrobisz czwarty seal, porozmawiaj z jednorożcem który magicznie obudzi się i będzie to naprawdę księżna Hurra uratowałeś ją. Teraz wróć do Virgila!
*Po tym jak porozmawiasz z Virgilemi tamtymi NPCkami dostaniesz doświadczenie i list do Caradine który potrzebujesz aby zacząć następną część Nobless Questa.

Następne części Nobless questa za jakiś czas (może jeszcze dzisiaj, najwyżej jutro). Jeśli ktoś znajdzie jakiś błąd niech od razu powie, postaram się poprawić.


--------

Sry all ale miałem formata;/ Także następnej części nie zdąże napisać, muszę najpierw dojść do siebie po tym szoku:P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2007, 07:56:00 pm wysłana przez Pumarek »


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

    • TheAnarchy
Odp: noobles quest
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 14, 2007, 02:43:19 am »
Witam
Czy questy na noblessa trzeba wykonywac na subklasie, czy wystarczy miec subke na danym lvl?

pzdr Koshal


"Lenistwo to sztuka tak długo nic nie robić, aż minie niebezpieczeństwo, gdzie trzeba by coś zrobić" Guntner Philipp 


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: noobles quest
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 14, 2007, 08:27:38 am »
Witam
Czy questy na noblessa trzeba wykonywac na subklasie, czy wystarczy miec subke na danym lvl?

pzdr Koshal

Żeby być noblesse musisz mieć 76lvl na subklasie i zrobić powyższy quest.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

    • TheAnarchy
Odp: noobles quest
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 14, 2007, 12:35:18 pm »
Dziekuje, ale to wiem. Pytalem o co innego.
Czy questy na noblesse od 1 do 4 mozna robic na podstawowej klasie i tylko posiadac subke na danym lvl czy trzeba wszystkie te questy przejsc bedac na subklasie.


"Lenistwo to sztuka tak długo nic nie robić, aż minie niebezpieczeństwo, gdzie trzeba by coś zrobić" Guntner Philipp 


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: noobles quest
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 14, 2007, 12:40:00 pm »
Ja zmieniam subclassy co godzinie i jakoś nie przerwało mi questa:) a zabijam te potworki czasami będąc główną postacią czasami na subclassie, więc nie trzeba:)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

    • TheAnarchy
Odp: noobles quest
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2007, 03:43:40 pm »
to chcialem wiedziec, dzieki


"Lenistwo to sztuka tak długo nic nie robić, aż minie niebezpieczeństwo, gdzie trzeba by coś zrobić" Guntner Philipp 


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: noobles quest
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 18, 2007, 07:54:58 pm »
Witam i mam prospe czy moglbys dodatkowo zamiescic temperatury w jakich trzeba mieszac skladniki bo juz podczs robienia subclassy stracilem 100ms:/. z gory dziekowa i pozdro dla wszystkich


Odp: noobles quest
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 18, 2007, 08:26:01 pm »
Najnizsza-1 Degree, wtedy wszystko wychodzi.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

  • WTB PVP ^^
Odp: noobles quest
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 28, 2007, 07:34:26 pm »
Precious Soul – 1 (wymagany minimum 50 lvl subclassy).

1. Aby rozpocząć quest udajemy się do Talien (znajdziesz ją w Aden Castle Town na schodach na wprost od kościoła).
2. Teraz należy porozmawiać z Gabrielle (przy południowej bramie Giran Castle Town).
3. Udajemy się na tereny Beehive znajdujące się w pobliżu Floran Village, aby znaleźć wejście do jaskini i tam upolować Quest Monsters.
4. Wracamy do Talien.
5. Teraz udajemy się do Grocery Store w Heine Castle Town i odnajdujemy tam Melody Maestro Kantabilon.
6. Teleportujemy się na Dragon Valley i zdobywamy 10 itemów z Marluk Succubus lub Marluk Succubus Turen. Tutaj należy mieć trochę cierpliwości, ponieważ drop rate jest bardzo mały.
7. Wracamy do Kantabilon.
8. Następnie do Aden Castle Town porozmawiać z Talien.
9. Teleportujemy się do Hunters Village, aby tam odnaleźć Stedmiel (jest w Warrior Guild).
10. Teraz z powrotem do Talien.
11. Udajemy się do Krasnoluda Virgil, którego znajdziemy w Rune Castle Town a dokładnie na balkonie w Einhasad Temple (korzystamy z GK i przenosimy się do Rune Castle Town Temple).
12. Porozmawiaj ze stojącym obok orkiem Ogmar.
13. Teraz wracamy na pierwszy poziom Einhasad Temple by porozmawiać z Raharakti (stoi w Mistic Guild).
14. Idziemy do Swamp of Screams z Rune Castle Town w celu zebrania 5 itemów z Splinter Stakato Drone.
15. Wracamy do Raharakti.
16. Udajemy się do Kassandry, która stoi obok Virgil.
17. Teraz idziemy do Caradine (znajdziesz ją koło Magic Shop w Godard Castle Town).
18. Musimy zdobyć 5 Lunargent oraz 1 Hellfire Oil i idziemy do krasnoluda Noel (znajduje się w Godard Blacksmith).
*Jak zdobyc te itemy? - Trzeba zacząć quest (Supplier of Reagants) w IT na dole u pewnego kolesia (zapomnialem jak on sie nazywa:/) musimy zdobyc te przedmiaty : 500moonstone shards, 100lava stones, 2 Sulfurs, 10 Blood Roots, 5 Quicksilvers, 60 Volcanic Ashów, 100 Demons Blood . Dropimy te przedmioty z mobów (tutaj sobie przycytuje bo zapomnialem jak one sie zwaly) "Hamas Ork Shamans oraz Lava Wyrms w Blazing Swamp albo w TOI z Platinum Guardian Shamans oraz Platinum Tribe Shamans"
19. Teraz musimy te itemy zmiksowac aby odtrzymac 5 Lunargent oraz 1 Hellfire Oil. Więc
 idziemy na 1 pietro w TOI i szukamy tam Mixing Urn w ktorej mieszamy : 100lava Stones i 10 Volcanic Ash i otrzymujemy 10 Magma Dusts. 10 Magma Dusts mieszamy z 1 Sulfurem i otrzymujemy 1 Fire Essence. Następnie tworzymy 1Demonic Essence za pomocą 10 Demonplasms i 1 Sulfura. 10 Demonplasm dostajemy za 100 Demon Blood i 10 Blood Root. Mieszamy Fire i Demonie Essence i dostajemy 1 Hellfire Oil. Na koniec mieszamy 500 Moonstone Shards i 50 Volcanic Ashes z czego wychodzi 50 Moon Dusts. Z 50 Moon Dusts oraz 5 Quicksilvers dostajemy 5 Lunargent. Noi jak juz powiedziane trzeba isc do krasnoluda Noel któr znajduje sie blackmith w goddard.
20.Ponownie udajemy się do Caradine.


Gratulacje ukończyłeś Precious Soul – 1.

Precious Soul – 2 (wymagany minimum 60 lvl subclassy).

1. Udajemy się do krasnoluda Virgil (balkon Rune Castle Town Temple).
2. Rozmawiamy ze stojącą tuż obok Kasandra.
3. Teraz należałoby porozmawiac z Ogmar, który również znajduję się obok Virgil.
4. Idziemy na Devil Pass i odnajdujemy stojącego tam Mysterious Dark Knight wraz z otaczającymi go ciałami aniołów.
5. Teraz gadamy z wszystkimi Corpse of Angel.
6. Ponownie rozmawiamy z Mysterious Dark Knight.
7. Teleportujemy się do Ivory Tower i na północnym-wschodzie odnajdujemy wiedźmę Kalis (stoi na wzgórzu).
8. Musimy znaleźć stojącego na północny-zachód od Ivory Tower tuż za rzeką Alchemist Matyld
9. ponownie udajemy się do wiedzmy Kalis.
10. Z Rune Castle Town I teleportujemy się do Valley of Saints. Będąc już na miejscu zabijamy znajdujące się tam Quest Monsters (zdobywamy 4 Orbs of binding).
11. Rozmawiamy ze wszystkimi leżącymi tam Restrainer of Glory i poczekaj na odrodzenie się Unicorn po czym należy z nim porozmawiać.
12. Wracamy do Kasandra na balkonie Rune Castle Town Temple.

Gratulacje ukończyłeś Precious Soul – 2.

Precious Soul – 3 (wymagany minimum 65 lvl subclassy).

1. Udajemy się do Caradine stojącej koło Magic Shop w Godard Castle Town.
2. Zagadujemy do Ossia (stoi obok Caradine).
3. Z Rune Castle Town teleportujemy się na Valley of Saints i idziemy w prawo, następnie przez most by upolować znajdujące się tam Pledge of Shine oraz Pilgrims of Sine.
4. Posiadając 2 itemy wracamy do Ossian.
5. Teraz należy zabić Raid Bossa Barakiel. Znajdziesz go w świątyni na Valley of Saint (respawn 1-8 godzin). Samemu nie zdołamy go zabić. Potrzeba nam sporego party a przede wszystkim tanka i healera.
6. Po zabiciu Barakiela dostaniemy item, z którym należy się udać do Magister Ladd (czwarty poziom Ivory Tower).

Gratulacje ukończyłeś Precious Soul – 3.



Precious Soul – 4 (wymagany minimum 75 lvl subclassy).

1. rozmawiamy z Caradine, która stoi koło Mistic Shop w Godard Castle town.
2. Zostaniemy przeniesieni do miejsca gdzie należy porozmawiać z Lady of Lake.

Gratulacje ukończyłeś Precious Soul – 4.

I w tej chwili odtrzymojesz status Noobless


Wszystkie błędy prosze popoprawiać


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: noobles quest
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 29, 2007, 01:15:42 pm »
Ciał bambino. mam podobny problem co slugabozy:D czy wszyscy co skaczyli juz tego questa sa pewni ze temperatura w jakiej trzeba mieszac skladniki to 1?? bo z tego co pamietam w queście na subclase ostatnia temperataure trzeba bylo nastawic temperature na 3:D bardzo prosze o szybka odpowiedz i thx


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 1

Odp: noobles quest
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 29, 2007, 01:22:20 pm »
wlasnie robilem ta czesc questa u mnie na serwerku i zawsze ustawialem 1 i bylo ok :)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: noobles quest
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 01, 2007, 01:27:21 pm »
Witam. Chialem tutaj pare zeczy sprostowac co do tego questa.

Lecimy do Ivory Tower. Schodzimy niżej i rozmawiamy z kimś (nie pamiętam jak się nazywał) nazywa sie Wesley


Mixing Urn nie jest w TOI 1 tylko w Ivory Tower-Basement Underground Shopping Area.

Pozdrawiam :)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: noobles quest
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 14, 2007, 04:31:59 pm »
Tak offtopicowo: to nie jest "noobles" quest tylko "noblesse" quest. Poprawcie to.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: noobles quest
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 15, 2007, 11:25:07 am »
Ja i ta kzawsze się spotykam z noobless czyli mało noobowy, nienoobowy ^^
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired