Witaj
Gość

Wątek: Devastion - Low - Hellbound  (Przeczytany 16157 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 01, 2008, 02:52:29 pm »
13 <--> 15 września beta myślę.


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

  • NO HEAL NO FUN xD
Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 01, 2008, 05:13:03 pm »
Oracle ma problemy to masz szanse zabrac im troche ludzi, spiesz sie :)
>.<


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 01, 2008, 06:11:06 pm »
Oracle ma problemy to masz szanse zabrac im troche ludzi, spiesz sie :)

Staram się staram.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 01, 2008, 06:29:23 pm »
Jak na oracle postawia C5 albo C4 to ja gram tutaj
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 01, 2008, 06:46:02 pm »
Jak na oracle postawia C5 albo C4 to ja gram tutaj
+1
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 01, 2008, 07:05:30 pm »
Jesli Oracle nie wstanie w ciagu ~2 tygodni to moze i ja zawitam ^^




  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 01, 2008, 07:35:17 pm »
Mam nadzieje że nibędzie donatów albo chociaż będą takie jak przykłądowo na l2darkside :) Bo jak będzie na safe enchant armory a grade s grade itd to ja podziękuje :P od razu wiadomo kto na takim serwerze jest najlepszy :)


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 01, 2008, 07:59:57 pm »
Mam nadzieje że nibędzie donatów albo chociaż będą takie jak przykłądowo na l2darkside :) Bo jak będzie na safe enchant armory a grade s grade itd to ja podziękuje :P od razu wiadomo kto na takim serwerze jest najlepszy :)

Nie bedzie dotacji, bedzie dobrowolna, na hosting, domene i pliki lepsze :).


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 05, 2008, 09:34:02 pm »
Uwaga Wielkie Zmiany ~!
Zapraszam na forum !!


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 05, 2008, 10:13:24 pm »
Cytuj
Uwaga~!
Zaszły pewnie zmiany związane z serwerem. Zapewne nie wszystkim sie spodobaja, ale nie mamy wyboru.

Administrator SHK udostępnił serwerowi nowego dedyka za prawie 20tys zl. Oczywiście za darmo. Dzieki czemu nasz serwer będzie mógł się rozwijać.Dokładne parametry nowego sprzętu wkrótce.

Dotacje. Dotacje będą później, ponieważ dedyka trzeba modernizować. Oczywiście będą to bardzo skromne dotacje.Nie musicie się bać .

Zapewne raty serwera również się zmienia.

Kolejna zmiana jaka nas czeka, to start serwera na plikach l2j Hellbound. Lecz są to pliki bardzo dobrej jakości, które są bardzo stabilne. Wszystkie questy działają 100% itp. Nie zawiedziecie sie na plikach. Skille kamaela działają wszystkie, jak i innych postaci oczywiście. Pliki są modernizowane w 75% przez nas.

To było by jak na razie na tyle.Mam nadzieje ze zmiany podeszły wam do gustu.

Pozdrawiam i zapraszam do gry.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Slawenrind
Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 05, 2008, 11:32:42 pm »
 :o ...omgwtflol!!  miało być tak pięknie...

to jak będzie z tym dual boxem? ;>
"I may not be able to turn copper into gold, but I can turn germans into poles!"


Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 05, 2008, 11:47:21 pm »
:o ...omgwtflol!!  miało być tak pięknie...

to jak będzie z tym dual boxem? ;>


Supcio tylko ,wiesz jak to by byla gracja jeszcze ,a zapomnialem dodac ze nie macie juz szans nawet chyba na 200Online na l2j:P Nawet jak cos tam dziala -A mialo byc tak pieknie chyba ze bys Jin sie naprawde postaral zrobil mid rate a poza tym zaczal szybko na l2j gracja pracowac mowa o rzeczach transformacje,all skille,kamaolka,vitallity system,forttes,b low +top c +Stale eventy+organizowane przez was tak to lipka:P


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 11

  • Recenzent&Redaktor
Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 06, 2008, 09:31:44 am »
Ogólnie Jin, zauważylem, że starasz się chyba wzorować na Kenie z Paradaisa. Najpierw opowiadasz jakie to masz wspaniałe pliki l2off, które chcesz sprzedawać za 500 złotych,nad którymi wytrwale pracujesz cały czas. Następnie stwierdzasz jednak nie i zaczynasz gadać o jakimś wspaniałym l2j, które jak wszyscy wiemy ze stabilnością nie ma nic wspólnego i nie pociągnie dłużej niż 2-3 dni bez restartu. Ludzie nie są głupi, nikomu nie wmówisz, że na maszynie za 20tysięcy złotych ktoś chce postawić l2jota. Było już dużo takich jak ty co porywali się z motyką na słońce, osobiści radze zastanowić się i nie wzorować na Kenie.


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 06, 2008, 11:44:17 am »
Ehhh... szkoda, szkoda serwer zapowiadał się b.dobrze :?, jednak tak jak się spodziewałem, dobrego polskiego priva nie ma/nie będzie  :dw_1_1:.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 06, 2008, 12:47:48 pm »
Iskierka, l2off nie ma bo w dedyk stoi w Polsce, a w Polsce to jest nie legalne.


heh 3 dni bez restartu ?
Sadze że są lepsze od tych twoich l2m ^^
to nie są pliki ściągnięte z http://l2jserver.com/


Ehhh... szkoda, szkoda serwer zapowiadał się b.dobrze :?, jednak tak jak się spodziewałem, dobrego polskiego priva nie ma/nie będzie  :dw_1_1:.

Dlaczego zapowiadał ? l2j hb jest o wiele lepsze od dotychczasowych plików l2off.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2008, 12:49:44 pm wysłana przez Jin »


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 11

  • Recenzent&Redaktor
Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 06, 2008, 12:53:26 pm »
Iskierka, l2off nie ma bo w dedyk stoi w Polsce, a w Polsce to jest nie legalne.


heh 3 dni bez restartu ?
Sadze że są lepsze od tych twoich l2m ^^
to nie są pliki ściągnięte z http://l2jserver.com/


Ehhh... szkoda, szkoda serwer zapowiadał się b.dobrze :?, jednak tak jak się spodziewałem, dobrego polskiego priva nie ma/nie będzie  :dw_1_1:.


Dlaczego zapowiadał ? l2j hb jest o wiele lepsze od dotychczasowych plików l2off.

Dla Twoich wiadomości OFF jest wszędzie nie legalny i co z tego?

L2m potrafi wytrzymać od 7 do 14 dni bez restartu więcej nikt nie próbował bo trzeba wgrywać poprawki
Widzę, że trzaskasz pliki szybciej niż ncsoft gratuluje , może zgłoś się na programistę L2m chętnie takiego przyjmą...

skoro te l2j jest lepsze od offowych to ja już się boje co to za pliki offowe były...


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 06, 2008, 01:04:07 pm »
Dlaczego zapowiadał ? l2j hb jest o wiele lepsze od dotychczasowych plików l2off.
Imho l2off > l2j\m\*, wolę grać na dobrym IL  :).
Cytat: Iskierka
L2m potrafi wytrzymać od 7 do 14 dni bez restartu
Zgadza się, jednak na serwerach opartych na plikach l2m, dużo rzeczy nie działa(i obecnie się nie zapowiada[strona projektu l2m zawieszona :?]).Poza tym obecnie l2m'u bliżej do l2j, niźli do plików l2off. Imho wolę serwer który będzie stał bez restartu krócej, jednak na którym działa więcej rzeczy, gdyż sam uptime, nie zapewnia komfortu rozgrywki.
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 11

  • Recenzent&Redaktor
Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 06, 2008, 01:10:42 pm »
Zgadza się, jednak na serwerach opartych na plikach l2m, dużo rzeczy nie działa(i obecnie się nie zapowiada[strona projektu l2m zawieszona :?]).Poza tym obecnie l2m'u bliżej do l2j, niźli do plików l2off. Imho wolę serwer który będzie stał bez restartu krócej, jednak na którym działa więcej rzeczy, gdyż sam uptime, nie zapewnia komfortu rozgrywki.
Pozdrawiam.

Zmiany l2m są podawane na forum l2-passion


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 06, 2008, 02:03:18 pm »
Jeżeli ma już być ten l2j(i ct1+) to wypadało by zmienić nazwę tematu, obecnie wprowadza w błąd chętnych graczy :wink:.
Pozdrawiam.


Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 06, 2008, 02:23:16 pm »
Jeżeli ma już być ten l2j(i ct1+) to wypadało by zmienić nazwę tematu, obecnie wprowadza w błąd chętnych graczy :wink:.
Pozdrawiam.


Mówcię sobie co chcecie L2OFF >L2j>L2m

Wiecie dlaczego L2j>L2m? Możecie sobie chronić i co z tego jak tam nie działa nic prawie IL -nie ważne A z kamaela HB Gracji to chyba tylko transformacja wilka parę pierdół i nie dopracowany kamael ...
Ludzię grają na l2j (nie wszyscy) Bo nie chce im sie juz grac na c4-il wiec wola L2j Np. gracja ,ale malo kto gra na low l2j
Raczej Tylko Mid rate mowa o x15 to raz ,a dwa to ze musi byc z 500-600Online bo tak to lipa no i ciagle update'y rzecz jasna


Dlaczego L2j Low odpada?
Bo na pomyslnych wiatrach duzych modyfikacjach l2j jest wstanie na uber sprzecie utrzymac w architektorze 64bit jakies 2000 Online ,a tak to 1000-1500Max ,a upadaja l2j low bo na low wazny jest rynek =Duzo Online 2k+ Mniej wiecej a na l2j tyle nie ma i nie bedzie pzdr.


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 06, 2008, 02:38:10 pm »
[ot]
Marvix ja się z tym zgadzam, że "l2off>l2j>l2m"(po co cytowałeś moją wypowiedź :?) co więcej po 1.5 rocznej przygodzie z serwerem opartym na l2m'ie, postanowiłem przetestować serwer l2j, i ku mojemu zaskoczeniu nie odczułem różnicy odnośnie lagów/uptime'u(odbywają się one częściej niż na l2m, jednak administracja zazwyczaj przeprowadza je w godzinach wczesnych 3-5AM), poza tym, więcej rzeczy działa na serwerach l2j, niźli na l2m :oops:. Jednak nie ma co porównywać l2off do l2j/m który zapewnia większy komfort gry ;)
[/ot]
Odnośnie tematu, jeżeli serwer będzie dobrze rozreklamowany, stabilny, to chętni zapewne się znajdą, jednak szkoda że zrezygnowałeś z l2off, miałem zamiar tu grać, obecnie pozostał mi do wyboru tylko Oracle ;).
Pozdrawiam.


Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 06, 2008, 03:12:53 pm »
[ot]
Marvix ja się z tym zgadzam, że "l2off>l2j>l2m"(po co cytowałeś moją wypowiedź :?) co więcej po 1.5 rocznej przygodzie z serwerem opartym na l2m'ie, postanowiłem przetestować serwer l2j, i ku mojemu zaskoczeniu nie odczułem różnicy odnośnie lagów/uptime'u(odbywają się one częściej niż na l2m, jednak administracja zazwyczaj przeprowadza je w godzinach wczesnych 3-5AM), poza tym, więcej rzeczy działa na serwerach l2j, niźli na l2m :oops:. Jednak nie ma co porównywać l2off do l2j/m który zapewnia większy komfort gry ;)
[/ot]
Odnośnie tematu, jeżeli serwer będzie dobrze rozreklamowany, stabilny, to chętni zapewne się znajdą, jednak szkoda że zrezygnowałeś z l2off, miałem zamiar tu grać, obecnie pozostał mi do wyboru tylko Oracle ;).
Pozdrawiam.

Ja tylko dokładnie wyjaśniłem na czym polegają rożnice ,ba mało tego

W L2m mamy dostępne 2 serwery=5podserwerow

graveland x4 -dotka na all prawiebronie +15/armor jewwels+10
Podobnie na everlascie tylko chyba bez enchantu:P


  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 06, 2008, 03:30:42 pm »
L2j dzisiaj to juz nie l2j z poczatkow l2. Dzis dziala calkeim dobrze i mysle, ze dla ludzi, ktorzy wola w l2 pve, nowe funkcje, skille tereny itp. bajery, a pvp nie jest ich priorytetem to jest to lepsze rozwiazanie niz l2off. Najwieksza zaleta offa jest ilosc graczy jaka moze utrzymac, a duzo graczy to podstawa dobrych masowek i siege ;]

Swoja droga jakos sie nie dziwie, znacznie bardziej zdziwilbym sie gdybym zobaczyl dobrze dzialajace il off z duza iloscia ludzi w wykonaniu jina ;p.
Najpierw jeden projekt iloff, ktory padl po tygodniu, bo ludzie nie chcieli wplacac kasy, pozniej zachwalanie kiczu l2america i teraz to :P. Mam nadzieje, ze w rl nie masz takiego pecha jak przy serverach l2 ;p


p.s. tak sie zastanawiam na temat plikow, jesli ktos gra na dex, frienz czy innym korzystajacym z tych plikow niech mnie oswieci czy dzialaja tam duele i aka

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2008, 03:35:37 pm wysłana przez Skik »


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 06, 2008, 03:38:18 pm »
L2j dzisiaj to juz nie l2j z poczatkow l2. Dzis dziala calkeim dobrze i mysle, ze dla ludzi, ktorzy wola w l2 pve, nowe funkcje, skille tereny itp. bajery, a pvp nie jest ich priorytetem to jest to lepsze rozwiazanie niz l2off. Najwieksza zaleta offa jest ilosc graczy jaka moze utrzymac, a duzo graczy to podstawa dobrych masowek i siege ;]

Swoja droga jakos sie nie dziwie, znacznie bardziej zdziwilbym sie gdybym zobaczyl dobrze dzialajace il off z duza iloscia ludzi w wykonaniu jina ;p.
Najpierw jeden projekt iloff, ktory padl po tygodniu, bo ludzie nie chcieli wplacac kasy, pozniej zachwalanie kiczu l2america i teraz to :P. Mam nadzieje, ze w rl nie masz takiego pecha jak przy serverach l2 ;p


p.s. tak sie zastanawiam na temat plikow, jesli ktos gra na dex, frienz czy innym korzystajacym z tych plikow niech mnie oswieci czy dzialaja tam duele i aka

Pecha ?
l2 america = Ja tam bylem nikim ~! Wiec STFU
Ja pisałem to co mieli na forum.

A co do projektu "wii" zrezygnowałem z niego bo było małe zainteresowanie, i mało kasy, teraz już kasa nie jest aż tak potrzebna.


  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 06, 2008, 03:57:45 pm »
Znow nerwy puszczaja? :)

Nie wiem czemu tak sie odcinasz od tej ameryki, adminem tam nie byles, ale za czasow super zapowiadajacego sie servera pisales chetnie, ze z nimi wspolpracujesz, a gdy okazal sie porazka juz ich nie znasz, czasami trzeba przyznac sie do bledu.

Zreszta america to i tak nie taki straszny fail, mial wstac il l2off, wstal il l2off i dalej dziala, tyle, ze nie tak jak zapowiadano ;p