Witaj
Gość

Wątek: Devastion - Low - Hellbound  (Przeczytany 16161 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 06, 2008, 04:39:47 pm »
Znow nerwy puszczaja? :)

Nie wiem czemu tak sie odcinasz od tej ameryki, adminem tam nie byles, ale za czasow super zapowiadajacego sie servera pisales chetnie, ze z nimi wspolpracujesz, a gdy okazal sie porazka juz ich nie znasz, czasami trzeba przyznac sie do bledu.

Zreszta america to i tak nie taki straszny fail, mial wstac il l2off, wstal il l2off i dalej dziala, tyle, ze nie tak jak zapowiadano ;p

Znów okres ? xD
heh jesteś śmieszny :D

Zgadza się współpracowałem z america i co z tego ?? masz jakiś problem ?? bo cie nie rozumiem ? Po co poruszasz tutaj temat america i passiona ??


  • Banned
  • Wiadomości: 414

  • Pochwał: -9

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 06, 2008, 05:10:23 pm »
Znow nerwy puszczaja? :)

Nie wiem czemu tak sie odcinasz od tej ameryki, adminem tam nie byles, ale za czasow super zapowiadajacego sie servera pisales chetnie, ze z nimi wspolpracujesz, a gdy okazal sie porazka juz ich nie znasz, czasami trzeba przyznac sie do bledu.

Zreszta america to i tak nie taki straszny fail, mial wstac il l2off, wstal il l2off i dalej dziala, tyle, ze nie tak jak zapowiadano ;p

Znów okres ? xD
heh jesteś śmieszny :D

Zgadza się współpracowałem z america i co z tego ?? masz jakiś problem ?? bo cie nie rozumiem ? Po co poruszasz tutaj temat america i passiona ??
na GM'a sie nei nadajesz bo masz durne odzywki tymbardziej na Admina.
od takiego stanowiska ludzie oczekuja kultury i normalnych wypowiedzi...

GL & HF


Odp: Nowy Serwer Devastion Hellbound
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 06, 2008, 05:18:54 pm »
Znow nerwy puszczaja? :)

Nie wiem czemu tak sie odcinasz od tej ameryki, adminem tam nie byles, ale za czasow super zapowiadajacego sie servera pisales chetnie, ze z nimi wspolpracujesz, a gdy okazal sie porazka juz ich nie znasz, czasami trzeba przyznac sie do bledu.

Zreszta america to i tak nie taki straszny fail, mial wstac il l2off, wstal il l2off i dalej dziala, tyle, ze nie tak jak zapowiadano ;p

Znów okres ? xD
heh jesteś śmieszny :D

Zgadza się współpracowałem z america i co z tego ?? masz jakiś problem ?? bo cie nie rozumiem ? Po co poruszasz tutaj temat america i passiona ??
na GM'a sie nei nadajesz bo masz durne odzywki tymbardziej na Admina.
od takiego stanowiska ludzie oczekuja kultury i normalnych wypowiedzi...

GL & HF


:) Tu masz rację ,ale wiesz tego to nie można powiedzieć o większości Gmów i adminów :)


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion L2off Interlude
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 06, 2008, 05:23:11 pm »
Znow nerwy puszczaja? :)

Nie wiem czemu tak sie odcinasz od tej ameryki, adminem tam nie byles, ale za czasow super zapowiadajacego sie servera pisales chetnie, ze z nimi wspolpracujesz, a gdy okazal sie porazka juz ich nie znasz, czasami trzeba przyznac sie do bledu.

Zreszta america to i tak nie taki straszny fail, mial wstac il l2off, wstal il l2off i dalej dziala, tyle, ze nie tak jak zapowiadano ;p

Znów okres ? xD
heh jesteś śmieszny :D

Zgadza się współpracowałem z america i co z tego ?? masz jakiś problem ?? bo cie nie rozumiem ? Po co poruszasz tutaj temat america i passiona ??
na GM'a sie nei nadajesz bo masz durne odzywki tymbardziej na Admina.
od takiego stanowiska ludzie oczekuja kultury i normalnych wypowiedzi...

GL & HF

Mam wysoka kulture, ale mam dzisiaj zły dzień ... do tego takie osoby jak skiik ...
Przepraszam xF


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion Hellbound
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 06, 2008, 05:32:41 pm »
A w którym miejscu Skik napisał nieprawdę?


  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer Devastion Hellbound
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 06, 2008, 05:49:20 pm »
Przeciez Cie nie obrazam, po prostu komentuje.
Zalozyles topic w ktorym zapowiadasz super server na mocnym sprzecie, il off, bez dotacji z mnostwem dzialajacych rzeczy, minely 2 tygodnie, nie zdazyla ruszyc beta i z super zapowiedzi wychodzi, a raczej ma wyjsc kolejny mierny l2j, chyba nie spodziewales sie, ze ktos bedzie gratulowal takiej zmiany?

Chyba, ze sie obrazasz za to, ze napisalem iz sie nie dziwie takiemu zakonczeniu, ale to juz nie pierwszy raz kiedy zapowiedzi roznia sie drastycznie od stanu faktycznego.
Nic zlego nie pisalem kiedy otwierales ten, juz kolejny (nie liczac tego hr l2j, ktory tez juz chyba padl?), projekt servera, choc bylo wiadomo jak skonczyl ostatni, ale znow nic z tego nie wyszlo i na slowach sie skonczylo


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion Hellbound
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 06, 2008, 05:52:41 pm »
A w którym miejscu Skik napisał nieprawdę?

A w którym miejscu napisałem ze kłamie ?


Po prostu nie wiem czemu porównuję mój serwer z america ?


  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Serwer Devastion Hellbound
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 06, 2008, 06:14:51 pm »
Dobra, niech bedzie, juz nie bede wspominal, ze cos Cie laczylo z america, choc jest to imo (zaznaczam IMO, zeby nie wywolywac kolejnej klotni :P) najlepszy server z 4 projektow, z ktorymi byles zwiazany, wstal i jakos tam dziala do tej pory.


Zreszta eot z mojej strony, nie bede juz psul krwi Jinowi, projekt servera byl, nie ma, szkoda sie na ten temat rozwodzic, skupmy sie na innych :D


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion Hellbound
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 06, 2008, 10:23:26 pm »
Zawiodłem się na tej zmianie, jak tak się zaczyna, to jak się skończy? Zajrzałem na ten serwer bo miał stanąć jako Interlude off, a tu się okazuje, że hellbound l2j, którego wszędzie pełno. Pozdrawiam, nie spotkamy się na tym serwerze.


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion Hellbound
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 07, 2008, 02:40:24 am »
Zawiodłem się na tej zmianie, jak tak się zaczyna, to jak się skończy? Zajrzałem na ten serwer bo miał stanąć jako Interlude off, a tu się okazuje, że hellbound l2j, którego wszędzie pełno. Pozdrawiam, nie spotkamy się na tym serwerze.
To fajnie, nikt nie czuje urazy ;].

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 11

  • Recenzent&Redaktor
Odp: Nowy Serwer Devastion Hellbound
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 07, 2008, 08:25:18 am »
Zawiodłem się na tej zmianie, jak tak się zaczyna, to jak się skończy? Zajrzałem na ten serwer bo miał stanąć jako Interlude off, a tu się okazuje, że hellbound l2j, którego wszędzie pełno. Pozdrawiam, nie spotkamy się na tym serwerze.

Faceta poznaje się po tym nie jak zaczyna, ale jak kończy?;p


  • Banned
  • Wiadomości: 414

  • Pochwał: -9

Odp: Nowy Serwer Devastion Hellbound
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 07, 2008, 02:03:59 pm »
Zawiodłem się na tej zmianie, jak tak się zaczyna, to jak się skończy? Zajrzałem na ten serwer bo miał stanąć jako Interlude off, a tu się okazuje, że hellbound l2j, którego wszędzie pełno. Pozdrawiam, nie spotkamy się na tym serwerze.

Faceta poznaje się po tym nie jak zaczyna, ale jak kończy?;p

nie wazne :D


lol serwer :D


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Slawenrind
Odp: Nowy Serwer Devastion Hellbound
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 07, 2008, 03:39:46 pm »
to będzie ten dual box w końcu? :P
"I may not be able to turn copper into gold, but I can turn germans into poles!"


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Serwer Devastion Hellbound
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 07, 2008, 03:45:08 pm »
to będzie ten dual box w końcu? :P
Nie


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Slawenrind
Odp: Nowy Serwer Devastion Hellbound
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 07, 2008, 10:09:40 pm »
hurra!!! pierwsza dobra wiadomość :D
"I may not be able to turn copper into gold, but I can turn germans into poles!"


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Devastion - Low - Hellbound
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 09, 2008, 07:41:05 pm »
Jin szybko programujesz. Miały być pliki "off" nagle są L2j i to w 75% zmodyfikowane przez was...


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Devastion - Low - Hellbound
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 09, 2008, 09:33:35 pm »
Jin szybko programujesz. Miały być pliki "off" nagle są L2j i to w 75% zmodyfikowane przez was...

off były kupione :P

l2j miałem już dość dawno, teraz je dopracowujemy :P


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Devastion - Low - Hellbound
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 10, 2008, 06:01:59 pm »
Trzeba przyznać, że potrafisz się przygotować na każdą sytuację.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Devastion - Low - Hellbound
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 18, 2008, 07:02:52 am »
Ponad 2 tygodnia leży i raczej nie wstanie  :P


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -1

    • Valdaron
Odp: Devastion - Low - Hellbound
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 19, 2008, 03:59:58 pm »
Niestety postawienie serwera L2 nie jest proste. Wydaje się proste, ale nie jest. Niektórzy porywają się z motyką na słońce i są efekty. Ważne że się próbuje.
Nie piszę poprawnie po polsku, ale chociaż się staram...


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 11

  • Recenzent&Redaktor
Odp: Devastion - Low - Hellbound
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 19, 2008, 06:39:16 pm »
Niestety postawienie serwera L2 nie jest proste. Wydaje się proste, ale nie jest. Niektórzy porywają się z motyką na słońce i są efekty. Ważne że się próbuje.

Nie.

Żeby coś robić trzeba się na tym znać, wtedy jest to proste. Większość polskich serverów, które powstają to niestety porywanie się ze scyzorykiem na czołg, a wszystko jest spowodowane tym, że projekty l2j są ogólno dostępne, gdyby nie było takiej sytuacji nie było by problemów i takich serverów.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: -1

    • Valdaron
Odp: Devastion - Low - Hellbound
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 20, 2008, 12:13:56 am »
Coś w tym jest...
Nie piszę poprawnie po polsku, ale chociaż się staram...


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 11

  • Recenzent&Redaktor
Odp: Devastion - Low - Hellbound
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 02, 2008, 07:36:43 pm »
Co z tym super Pro serverem na super plikach? Ruszy, istnieje, czy można wyrzucić?


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Devastion - Low - Hellbound
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 02, 2008, 07:38:22 pm »
pr000 jin zrąbał sprawę - gryzie ziemie
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 11

  • Recenzent&Redaktor
Odp: Devastion - Low - Hellbound
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 03, 2008, 07:22:42 am »
Przenosze do kosza jeżeli coś się by zmieniło prosze o pm