Witaj
Gość

Wątek: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5  (Przeczytany 31818 razy)

  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 28, 2009, 01:00:31 pm »
Zobacz sobie na pierwszą stronę, tam Ci wypisałem błędy.

Wszystko jest poprawione już dawno a tak naprawdę sam nie potrafisz powiedzieć jak powinno być.
Powiem tak w moich oczach jesteś śmieszny hah chłopie mówisz że coś jest źle a tak naprawdę sam nie wiesz jak powinno być więc skąd wiesz że jest źle??


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 28, 2009, 01:05:10 pm »
Ja jestem śmieszny? No way

najwarzniejsze - ort.
Przechodzac to - nie powinno być do* ? Popraw.
Dzięki takiej grze bez zbędnych błędów gra staje się przyjemniejsza i nie uważamy że straciliśmy czas na marne. - styl.
Serwery Nanaki i Aerith są bardzo stare ale admin coś wymyśli aby je pobudzić od nowa, ogólnie bardzo dużo ludzi oczekuje na nowy serwer. Ponieważ będzie to(po Nanaki) największy serwer oczekiwany od bardzo dawna. - To też coś tak dziwnie napisane.

To jest śmieszne.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 01:07:03 pm wysłana przez Tro1an »


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 28, 2009, 01:09:36 pm »
Ja jestem śmieszny? No way

najwarzniejsze - ort.
Przechodzac to - nie powinno być do* ? Popraw.
Dzięki takiej grze bez zbędnych błędów gra staje się przyjemniejsza i nie uważamy że straciliśmy czas na marne. - styl. Dawno poprawione (Ogarnij się).
Serwery Nanaki i Aerith są bardzo stare ale admin coś wymyśli aby je pobudzić od nowa, ogólnie bardzo dużo ludzi oczekuje na nowy serwer. Ponieważ będzie to(po Nanaki) największy serwer oczekiwany od bardzo dawna. - To też coś tak dziwnie napisane. Może i dziwnie ale sam nie wiesz co jest źle.

"Próbujesz mnie zaatakować, ale brak ci argumentów,
punchline’ow, melodii, sku********** i patentów."
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 01:11:57 pm wysłana przez Onegar »


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 28, 2009, 01:16:24 pm »


Czy wytykanie tobie błędów jest atakowaniem Ciebie?
Jakbyś nie zauważył to napisałem Ci błędy, które masz poprawić, bo prezentacja staje się nie czytelna. Lecz wszystko wiedzący Onegar myśli, że nie robi błędów i nie dociera do niego to, że jednak robi...

@UP
To, że skasowałeś "na marne" nie oznacza, że jest poprawione...
Ort. nie poprawiony.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 01:26:06 pm wysłana przez Tro1an »


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 28, 2009, 01:24:38 pm »


Czy wytykanie tobie błędów jest atakowaniem Ciebie?
Jakbyś nie zauważył to napisałem Ci błędy, które masz poprawić, bo prezentacja staje się nie czytelna. Lecz wszystko wiedzący Onegar myśli, że nie robi błędów i nie dociera do niego to, że jednak robi...

Hm wytykasz mi błędy a sam popełniasz większe. Zobacz na twoja składnie. Widać że piszesz w Wordzie.

Poza zwracaniem Mi uwagi na błędy stylistyczne czy ortograficzne nie masz nic do powiedzenia w Temacie. Jak już zauważyłeś jesteś jedyną osobą która zwraca na to uwagę. To jedno zdanie niema większego znaczenia.

Innym słowem nabijasz sobie posty w śmieszny sposób.

BTW: powinno być "ja pierd***" a nie "japierd***" jesteś hipokrytą wytyka ludziom błędy które sam popełniasz.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 01:26:58 pm wysłana przez Onegar »


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 28, 2009, 01:28:46 pm »


Czy wytykanie tobie błędów jest atakowaniem Ciebie?
Jakbyś nie zauważył to napisałem Ci błędy, które masz poprawić, bo prezentacja staje się nie czytelna. Lecz wszystko wiedzący Onegar myśli, że nie robi błędów i nie dociera do niego to, że jednak robi...

Hm wytykasz mi błędy a sam popełniasz większe. Zobacz na twoja składnie. Widać że piszesz w Wordzie.

Poza zwracaniem Mi uwagi na błędy stylistyczne czy ortograficzne nie masz nic do powiedzenia w Temacie. Jak już zauważyłeś jesteś jedyną osobą która zwraca na to uwagę. To jedno zdanie niema większego znaczenia.

Innym słowem nabijasz sobie posty w śmieszny sposób.

BTW: powinno być "ja pierd***" a nie "japierd***" jesteś hipokrytą wytyka ludziom błędy które sam popełniasz.

i ch** +1


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 28, 2009, 01:30:47 pm »
Może i robię błędy, ale ja się do tego potrafię przyznać w odróżnieniu od Ciebie. Jeżeli ktoś robi prezentacje, to niech zrobi to porządnie, a nie na odpie...


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 28, 2009, 01:37:39 pm »
Może i robię błędy, ale ja się do tego potrafię przyznać w odróżnieniu od Ciebie. Jeżeli ktoś robi prezentacje, to niech zrobi to porządnie, a nie na odpie...

Zobacz na ten temat oraz na inne tego typu a później się wypowiadaj bo nie dość że nie jesteś ogarnięty to widać że jeszcze ograniczony.

Lepiej być naturalnym i robić prezentacje niż czytać mądre poradniki, pisać w Wordzie i nie mieć pojęcia o tym co się mówi.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 28, 2009, 01:44:24 pm »
Wiem o czym piszę, więc nie próbuj mi wmawiać, że nie wiem. Gdybyś był na tyle mądry, to już dawno byś poprawił prezentacje, a ja bym się nie czepiał.
Nie piszę w Wordzie :P
Proszę Cię nie odpisuj już, bo to już staje się głupie, albo od początku było. Popraw chociaż te ortografy, bo aż rażą w oczy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 01:46:23 pm wysłana przez Tro1an »


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 28, 2009, 01:56:07 pm »
Cytuj
Weź z łaski swojej zobacz na pierwszą stronę, a potem wyedytuj tę:
Gdybyś był na tyle mądry, to już dawno byś poprawił prezentacje,
część swojego postu :D.

Po raz kolejny Twoja uwaga nic nie wnosi do tematu... Prezentacja jest przecież dobrze napisana i czytelna dla wszystkich - po za Tobą. Nie wiem czego w dalszym ciągu nie rozumiesz z mojego opisu... Jakbyś był łaskaw chodzić na lekcje języka polskiego w gimnazjum to poznałbyś rozwinięte zdania złożone, których ludzie na tym forum zwykli używać, tak?
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 01:58:12 pm wysłana przez Onegar »


  • Banned
  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: -1

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 28, 2009, 02:01:05 pm »
Trojan jak Cię tak wszystko razi to idz na moderatora i brykaj po topikach za ludzmi i poprawiaj błedy ort.
Co mi też wytkniesz błedy?
Jakoś każdemu użytkownikowi forum prezentacja się podoba i nikt nie wnosił żadnej skargi..
Także zamilcz chłopie!
PS: I zacznij od siebie..
A podpisu jakoś zabrakło xD


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 28, 2009, 02:01:58 pm »
Gdybyś ty chodził na te swoje lekcje to byś wiedział, że: "Przechodzac to tematu napisze o serverze najwarzniejsze info." jest źle napisane. Jak można przechodzić "to" tematu i od kiedy najważniejsze się pisze przez "rz"?

Dobra jestem głupi, piszę w wordzie potem wklejam to do notatnika, żeby sprawdzić czy nie ma błędów. Za to Onegar jest zajebisty i wszystko robi dobrze.

EOT

Proszę Cię nie odpisuj na to :) To jest tylko mój głupi flame.


  • Banned
  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: -1

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 28, 2009, 02:10:23 pm »
Ale ja chcę odpisać  :D
Jak czytam twoje posty to wiesz co mozna z nich wywnioskowac? Ze tylko sie zalisz a sam huja robisz :P
A podpisu jakoś zabrakło xD


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 28, 2009, 02:14:24 pm »
Poważnie się Ciebie spytam czy masz jakieś kompleksy Tro1an ?

Wytknąłeś po prostu takie błędy jakbyś chciał bardziej kogoś podenerwować niż naprawdę pokazać co zrobił źle. "To" - omg zwykła literówka, których pełno się ludziom przytrafia pisząc na klawiaturze, a jeszcze jak ma się ich kilka do wyboru to już w ogóle (np. komputer stacjonarny i laptop - dwa różne układy klawiszy choć z pozoru to to samo). Natomiast ten jeden błąd ortograficzny to sobie daruj, nie zmienia on w żaden sposób treści prezentacji i tak jak powyższy błąd z "To" często się może zdarzyć, czyż nie? Zresztą Onegar napisał, że KTOŚ mu to przetłumaczy, gdyż wstępnie prezentacja nie była po polsku zatem ostatecznie nie musi to być jego błąd :D


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 28, 2009, 02:23:54 pm »
Nie, nie mam kompleksów. Po prostu jestem taki, że zwracam uwagę na każdy szczegół i tego w sobie nie zmienię, choć może być złe. Dobra to nie temat o mnie itp. więc proszę przestańcie o tym pisać. Onegar już to poprawił, więc po sprawie.


  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 28, 2009, 02:32:03 pm »
trojan ma troche racji.. Jak robisz prezentacje to zrob to dobrze a nie poprostu zeby cos tam bylo..
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 28, 2009, 02:35:20 pm »
OMG Tro1an czy z Tobą na pewno wszystko w porządku?
Bo ja odnoszę wrażenie że Ty po prostu Onegara nie lubisz i dlatego wypisujesz takie bzdury.
1 literówka i już robisz wielkie halo.
Swoją drogą dziwię się Onegarowi że miał tyle cierpliwości bo gdybym ja był na jego miejscu to bym Twoje posty usunął bo niby jaki one mają związek z tematem, ciesz się że miał do Ciebie dość cierpliwości.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 28, 2009, 02:41:00 pm »
Otowrzcie sobie nowy topic pt. ortografia na forach internetowych i tam wytykajcie sobie bledy. Ten temat jest chyba o czyms innym albo mi sie wydaje ;]

//Onegar
Tak właśnie jak napisałeś więc wracamy do tematu Azure tylko i wyłącznie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 02:45:59 pm wysłana przez Onegar »


Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 28, 2009, 05:10:04 pm »
Jak w praktyce wygląda C5 Clan system ,wyrobią się przed startem /ewentualnie czy dodzą 2tyg. od live'a?


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 28, 2009, 05:44:50 pm »
staraja sie wyrobic a jak bedzie zobaczymy


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 28, 2009, 11:27:42 pm »
Witam mam takie pytanie, czy oprócz tych 28 Quests x7 wymienionych na stronie reszta będzie miała reward x1. ?


  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 29, 2009, 03:02:34 am »
Biedne dzieci poczytajcie forum azure lol klan system bedzie od razu gdy wystartuje serwer.. GM napisal ze serwer nie ruszy jak nie zrobia klanu c5 wiec dlatego jest ten start 3 lub 10 to zalezy do kiedy sie wyrobia:)
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 29, 2009, 09:37:25 am »
Biedne dzieci poczytajcie forum azure lol klan system bedzie od razu gdy wystartuje serwer.. GM napisal ze serwer nie ruszy jak nie zrobia klanu c5 wiec dlatego jest ten start 3 lub 10 to zalezy do kiedy sie wyrobia:)


Czytałem że live ma być 3 kwietnia potwierdzi ktoś date ?

3-10 kwietnia .

Optymiści twierdzą że 3 kwietnia a pesymiści że 10  :P

Edit: W przeciągu paru dni powinien powstać dział za L2 Supreme -> L2 Azure.


a realiści 15-25.04 :)
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 29, 2009, 11:48:36 am »
Aż chyba sobie zagram :) .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: -1

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 30, 2009, 08:33:02 pm »
No i sie teraz zacznie wielkie czekanie pierwszy termin juz praktycznie lezy :) o 3 mozemy zapomniec ;d oby sie chociaz do wakacji wyrobili :P