Witaj
Gość

Wątek: /epic phail - Cerberus  (Przeczytany 29692 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #225 dnia: Lipiec 09, 2010, 09:59:41 pm »
I to jest koleiny ruski serwer.

Ja nawet gdyby ruskie serwery były jedynymi istniejącymi serwerami w L2 nigdy bym nie wszedł.
Pozostała awersja 5 letniej przymusowej nauki j. rosyjskiego i jak widzę cyrylicę rzygać mi się chce.

Ja pisałem o pozostałych nie ruskich off serwerach.

Medium ja codziennie przeglądam dział serwerów opartych na plikach off osobiście tydzień temu skasowałem z 20 nowo powstałych serwerów które padły po 2 tyg więc nie pisz mi tu o gwarancji takich serwerów bo się ośmieszasz.

Jedynymi grywalnymi serwerami OFF prywatnymi są ruskie serwery które mają najnowsze kroniki.

Pozostałe serwery oparte na plikach off interlude lub modach bo innych nie mają powiedz mi co ci tam działa poprawnie??
jak modują to i tak wszystko na oko ustawiają.

A nawet samo interlude jest ustawuane na oko bo plikom testowym brakuje dużo do pełnego interlude.

A jak zgłaszasz że coś działa źle to administracja odpisuje że to przecież pliki off i na pewno działa to prawidłowo.
Pisałem o serverach na plikach ruskiego PTSa, przeczytaj mój post, cały czas odnosiłem go do plików, które aktualnie są tylko na 3 ruskich serverac... Więc takie zdanie o ośmieszaniu wypowiadane przez Admina forum nie brzmi zbyt dobrze...
A co do Twojej awersji przed ruskimi serverami to /care, ja wole takie niż coś robione na skróty przez polaków...


Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #226 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:05:02 pm »
No tak, przecież pliki z PTSa są gorsze od l2jokeCerberus...
Polecane są z pewnością dlatego, że są o wiele wiele lepsze niż zwykłe l2joki, jak są bugi to takie same jakie były na OFFie, są stabilne i do tego jest o wiele większa gwarancja, że server na którym stoją nie padnie po 3 miesiącach...
Plikom z PTSa wcale nie brakuje aż tak wiele, chyba, że w porównujesz je do nowych kronik, ale to byłoby niewłaściwe porównanie... Bez przesady... A co do ustawień to bardzo ciekawe, co przez to rozumiesz ?
@pliki modowane do OFFa -> Myślę, że tematu Catalina i jego C4FINAL albo tego co jest na Abyssie nie powinniśmy nawet poruszać xD

Ja tu nigdzie nie widzę nawiązania do ruskich serwerów. Nigdzie też nie pisałem że ruskie off są złe ruski wykupiły pliki od nsoftu. Jak i moje pytanie tyczyło sie nie ruskich serwerów przecież wszystkie serwery off interlude stoja na pts

Polecam wszystko co śmiga na OFFowych plikach, na pewno nie l2joke

Ty jak równiez też nigdzie nie polecałeś Ru off tylko wszystko co stoi na off plikach
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2010, 10:09:06 pm wysłana przez Polgara »


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #227 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:11:52 pm »
Bo nigdy ru offa polecać nie będę. Jeśli nie zauważyłeś, że w tym temacie jedyne servery do których coś można porównać to te 3 ruskie no to coś jest nie tak. Ale jak chcesz łapać za słówka, nie ma problemu.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #228 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:19:12 pm »
Pisalem to wiele razy i napisze jeszcze raz. Kazdy gra na serwerze, ktory mu najbardziej odpowiada. Obecnie na Cerberusie gra srednio ponad 2k aktywnych graczy i nikt ich do tego nie zmusza. Graja tu, bo pasuje im taki serwer. Ciekawe czy dalej bedziecie grac na rpg clubie jak beda wychodzic nowe kroniki, a watpie, ze uda im sie kolejny raz ukrasc pliki. Moglibyscie skonczyc pisac o tym rpg clubie i ruoffie bo to juz jest chore, pojawia sie w kazdym powazniejszym temacie o serwerze bazujacym na javie. Kazdy wie, ze l2off>l2j i Wasza opinia na temat l2j nic nie zmieni, bo kazdy dokladnie o tym Wie jakie sa roznice, a i tak zdecydowal sie grac na tym serwerze.


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #229 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:22:29 pm »
No chodzą słuchy o Freyi ^^


Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #230 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:23:46 pm »
Ja sie odnosiłem tylko do twoich postów.

I podkreślę jeszcze raz że jak dla mnie wszystkie serwery na plikach off po za ruskimi to też joke.

I to nie tylko polskie l2 off padają a jest cała masa zagranicznych.

I żaden prywatny serwer nie daje CI gwarancji że będzie stał dłużej niz tydzień czy to l2j czy l2off.
Stabilności też.


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #231 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:31:17 pm »
Nie napisałem, że taką gwarancje daje, tylko, że ta gwarancja jest o wiele większa, bo skoro ktoś zainwestował w te pliki pieniądze, z przyczyn czysto ekonomicznych nie może od tak zamknąć servera ;)
Aby delikatnie sprostować, mówiąc o tych serverach "OFFowych" mam na myśli oczywiście tylko tą ruską trójcę... Reszta jak napisałeś to często nieporozumienie, ale może niezbyt dokładnie się wyraziłem ^^


Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #232 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:39:55 pm »
Nie napisałem, że taką gwarancje daje, tylko, że ta gwarancja jest o wiele większa, bo skoro ktoś zainwestował w te pliki pieniądze, z przyczyn czysto ekonomicznych nie może od tak zamknąć servera ;)
Aby delikatnie sprostować, mówiąc o tych serverach "OFFowych" mam na myśli oczywiście tylko tą ruską trójcę... Reszta jak napisałeś to często nieporozumienie, ale może niezbyt dokładnie się wyraziłem ^^

Tu mnie juz całkiem zaskoczyłeś najpierw polecasz wszystkie serwery off, potem piszesz że ru off nigdy polecać nie będziesz, po czym wychodzi że jednak ruoff polecasz, a raczej nie polecasz innych off serwerów.

Nie no zaje fajnie sie z Tobą pisze i co to nie wygląda śmiesznie ??


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #233 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:46:01 pm »
Lol kurwa koleś, odróżniasz server ru off od Ruskich privów na plikach PTSa ? Jak mniemam nie, ale cóż mnie tu może jeszcze na tym forum zaskoczyć.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #234 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:51:24 pm »
a) Polgara niewie że instnieją privy z plikami offa to wynika z xxx postów wcześniej przez niego napisanych
b) Medium jest lolneokidem co wszędzie flamuje że poleca l2off serwery a sam gra na l2j high rate z max 200 online na off dłużej niż tydzień go niema więc nie wiem po co się przejmujecie ja już dawno przestałem bo chłopak ma kompleksy i tyle :)

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #235 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:53:04 pm »
Felek teh leaver. Masz złe info chłopcze


Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #236 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:07:44 pm »
Lol -_-'a koleś, odróżniasz server ru off od Ruskich privów na plikach PTSa ? Jak mniemam nie, ale cóż mnie tu może jeszcze na tym forum zaskoczyć.

To ty chyba nie rozróżniasz RUOFF oficjalne od ruoff pts. Cały Twój problem polega w pisowni.

Jeśli piszesz z małych ruoff masz na myśli pts i ja tak samo i jeśli w jednym zdaniu nie polecasz ruoff a potem polecasz 3 serwery ruoff, to jak mam to rozumieć

a) Polgara niewie że instnieją privy z plikami offa to wynika z xxx postów wcześniej przez niego napisanych

Tu sie kłania umiejętność czytania

« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2010, 11:09:49 pm wysłana przez Polgara »


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #237 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:11:55 pm »
Ok, po pierwsze ruoff to z pewnością oznacza: http://l2.ru/
Kiedy pisałem o ruskich privach mających pliki PTSa z pewnością miałem na myśli 3 servery mające pliki Gracia Final z PTSa ruskiego...
Cały czas nie rozumiem z czym masz problem. Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, ale Ty po prostu tego nie rozróżniasz...


Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #238 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:17:53 pm »
Chodzi tylko o to wpisywał poprawne nazewnictwo bo nikt nie czyta w Twoich myślach i nie wie co masz na myśli

Przyjęte jest że jak piszemy RUOFF to piszemy o oficjalnych serwerach http://l2.ru/
Jesli piszemy ruoff to piszemy o innych serwerach ruskich na plikach off


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:18:25 pm »
Aha, a kto tak przyjal ?


Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #240 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:32:12 pm »
Jakbyś nie zauważył tu na tym forum samo nastało takie rozróżnienie

Jeśli mamy na myśli  http://l2.ru/ to piszemy Ruoff, RUOFF, RUoff, RuOff, 
Jeśli mamy na myśli inne serwery oparte na na plikach off piszemy ruoff.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #241 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:35:03 pm »
Jakbyś nie zauważył tu na tym forum samo nastało takie rozróżnienie

Jeśli mamy na myśli  http://l2.ru/ to piszemy Ruoff, RUOFF, RUoff, RuOff, 
Jeśli mamy na myśli inne serwery oparte na na plikach off piszemy ruoff.

Pierwsze slysze ; o
new future.


Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #242 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:49:35 pm »
Jakbyś nie zauważył tu na tym forum samo nastało takie rozróżnienie

Jeśli mamy na myśli  http://l2.ru/ to piszemy Ruoff, RUOFF, RUoff, RuOff, 
Jeśli mamy na myśli inne serwery oparte na na plikach off piszemy ruoff.

Pierwsze slysze ; o

Piszecie tak automatycznie wystarczy śledzić wątki gdzie poruszane są tematy o serwerach Rosyjskie oparte o pliki oiicjalne


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #243 dnia: Lipiec 10, 2010, 02:46:36 am »
Jakbyś nie zauważył tu na tym forum samo nastało takie rozróżnienie

Jeśli mamy na myśli  http://l2.ru/ to piszemy Ruoff, RUOFF, RUoff, RuOff, 
Jeśli mamy na myśli inne serwery oparte na na plikach off piszemy ruoff.
albo nie czytasz postow albo masz z tym problemy.


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #244 dnia: Lipiec 10, 2010, 03:35:31 am »
Pisalem to wiele razy i napisze jeszcze raz. Kazdy gra na serwerze, ktory mu najbardziej odpowiada. Obecnie na Cerberusie gra srednio ponad 2k aktywnych graczy i nikt ich do tego nie zmusza. Graja tu, bo pasuje im taki serwer. Ciekawe czy dalej bedziecie grac na rpg clubie jak beda wychodzic nowe kroniki, a watpie, ze uda im sie kolejny raz ukrasc pliki. Moglibyscie skonczyc pisac o tym rpg clubie i ruoffie bo to juz jest chore, pojawia sie w kazdym powazniejszym temacie o serwerze bazujacym na javie. Kazdy wie, ze l2off>l2j i Wasza opinia na temat l2j nic nie zmieni, bo kazdy dokladnie o tym Wie jakie sa roznice, a i tak zdecydowal sie grac na tym serwerze.
Hmm. Poza legalnymi offami, ciągle updatowanymi - sorry ale prawda jest taka, że pozostałe daaawno wypadły z zawodów. Nawet z czystym, zaśmieconym, zbugowanym i nic nie mającym l2j raczej nie da się ich porównywać. Przecież to głównie na przerabianym C4 jest. Od C4 w L2 chociażby mechanika zmieniła się z 50 razy...

Więc tak: l2off (retail) = ruoff > l2j > l2off kombinowany. Jak ktoś ostatnimy czasy grał na retailu i nie wierzy - może wbić na mój serwer i pobiegać z dwa dni, zobaczyć jak to wygląda w obecnych czasach. Fakt L2J za C1, C2, C3 i jeszcze dalej tak na oko gdzieś pod Gracie 1 - był definitywnie "gorszym" rozwiązaniem. Ale... G1 już ładny czas temu było.
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #245 dnia: Lipiec 10, 2010, 10:07:29 am »
Na RuOffie juz jest Freya szybciej niz na EU serwach.
Co do RuOffa moze i cyrylica lekko odstrasza ale z ruskimi daje sie normalnie dogadac.
Jakby ktos chcial tam isc to na Lancerze jest najwieksze PL Community z kazdego.

Medium musze Ci odpisac:
Wyzywasz mnie od typowego polaczka..
Typowy Polaczek to taki idiota jak Ty ktory szuka na sile klotni i nie wie gdzie swoj nos wsadzic tak jak Ty latasz po tym forum i wypisujesz wszedzie durnoty takie ze...Jak sobie chwalisz tak off to wbij 85 lvl i idz tam ownic bez bugow nie kazdy ma czas aby poswiecac 12h na forum i 12 h na gre.

A teraz spadaj zakompleksiony,konfliktowy "polaczku" ciekawe jakie powiedzenie bedzie w nastepnym sezonie bo takie teksty z czasem mijaja i wchodza nowe zauwazylem.
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #246 dnia: Lipiec 10, 2010, 10:16:58 am »
Polgara ja Ci radze juz usunac ten spam na temat ruoff czy RuOff, bo z Medium sie nie dogadasz, on wie swoje i tak mozemy sie upierac przez 30 stron.



  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #247 dnia: Lipiec 10, 2010, 10:20:13 am »
A co on moze wiedziec jak nawet 40 lvl'a na Offie nie mial,zwykly forumowy low ktorych tutaj jest od groma.

Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #248 dnia: Lipiec 10, 2010, 10:24:59 am »
Aha, a ty panie high co pokazałeś na tym offie? Albo nawet inaczej - co osiągnąłeś "gdzie kolwiek"? Bo nawet na hr z online 200 nic nie znaczyłeś...  :shock:
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: /epic phail - Cerberus
« Odpowiedź #249 dnia: Lipiec 10, 2010, 10:42:05 am »
O Boze kto to mowi ...Wlasnie o takich low jak Ty mowie,totalny idiota,Ciebie i Twoich kolegow skladalem bez problemu wiec mi tu nie placz,zreszta co ja bede sie o Tobie wypowiadac.

http://www.youtube.com/watch?v=11KeiyKhcHg   <--I wszystko jasne.

Ty sie podniecales tym filmikiem na YT ze mial 270 wyswietlen w koncu jest sie z czego posmiac prawie dorownales tym do Wiesia Pro
http://www.youtube.com/watch?v=V24Szub38a0&playnext_from=TL&videos=5eBeM9oO_2E  <---To chyba Ty ten Wiesio bo z tego co wiem masz niezly problem z wymowa,zrob sobie z tego remix okej?

PS.Pocwicz wymowe bo Cie chlopaki na VT nie zrozumia jak bedziesz nimi kierowal na siege :D

Chciales pocisku to go masz.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2010, 10:44:36 am wysłana przez Argento »
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.