Witaj
Gość

Wątek: Allseron (x2) Gracia Epilogue start 01.10.2004  (Przeczytany 54367 razy)

  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #350 dnia: Październik 21, 2010, 09:47:18 pm »
Wpływa, jednakże w stopniu nieznacznym (trzeba blisko 2 lata regularnie dotować żeby mieć broń +20, a koszta tego wyniosą kilka tysięcy złotych)
Jeśli ktoś płaci na server, a za to nawet dostaje broń +20 (co oczywiste takich osób będzie bardzo niewiele, jeśli po tych 2 latach znajdą się 3 takie osoby to już absolutne max), to ja nie mam mu tego za złe, ani jemu ani administracji. Ba! jestem mu wdzięczny bo w końcu to on płaci na którym ja mogę grać sobie za darmo, z ogarniętą administracją nie strzelającą fochów, oraz pewnością że server nie zostanie zamknięty, z powodu focha jakiegoś admina.

Swoją drogą nie rozumiem czemu ludziom tak niesamowicie przeszkadza ta dotacja. Co jest w niej takiego złego? Ingeruje w rozgrywkę? Co z tego że ktoś ma broń +20, skoro jej blask powoduje że zanim cokolwiek zrobi już leży bo assist party magów sprawia że nie ma możliwości tego przeżyć. Poza tym nierealne żeby tylko jedna strona konfliktu miała w swoich szeregach donatora, zatem szanse się wyrównują. Armia doterów nic nie zdziała jeśli nie będzie miała ogaru.
Dysbalans na oly? Zatem niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego na allseronie gdzie ludzie biegają z broniami +50 to nie donatorzy trzęsą olimpiadą, tak jak wynika z postów co niektórych?



Server wygląda zachęcająco licznik graczy przekracza 250, administracja dba o to żeby server był stabilny, kontakt z administracją jest bardzo prosty i nie stwarza problemów, wystarczy jako taka kultura osobista i umiejętność konstruktywnej krytyki, a bez problemu można przedstawić administracji co się nie podoba na serverze.
Jedynie poziom PvP troche boli - jednak akcje gdy podczas normalnego PvP, kiedy 4 osoby wykaszają 10+, z drugiego co do potęgi klanu na serverze troche demotywuje. Mam jednak nadzieję że poziom PvP wzrośnie dzieki przybyciu nowych klanów które ostatni się pojawiły, a wtedy ciężko będzie serverowi coś zarzucić.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #351 dnia: Październik 22, 2010, 11:50:59 am »
Nie gram tam ale patrząc po klanach trzeba rpzyznać, ze serw się rozwija.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #352 dnia: Październik 22, 2010, 12:34:56 pm »
Noo taak sprzęt nie wpływa na rozgrywkę po co go składać będę biegał w commonie karmiana no albo już niech będzie że kupię secik i jak ogarne to zabije glada(co z tego że ma dualki na+20) bez problemu xD I do tego ktoś na bróń +20 musi wydać kilka tysięcy złotych... To co z tymi, którzy mają w samej broni +40 nie mówiąc a rzeczach innych xD? Low rate z licznikiem przekraczającym 250online to rzeczywiście zachęcające xD
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #353 dnia: Październik 22, 2010, 01:31:42 pm »
Noo taak sprzęt nie wpływa na rozgrywkę po co go składać będę biegał w commonie karmiana no albo już niech będzie że kupię secik i jak ogarne to zabije glada(co z tego że ma dualki na+20) bez problemu xD I do tego ktoś na bróń +20 musi wydać kilka tysięcy złotych... To co z tymi, którzy mają w samej broni +40 nie mówiąc a rzeczach innych xD? Low rate z licznikiem przekraczającym 250online to rzeczywiście zachęcające xD

Trochę ciężko się czyta Twój post, ale spróbuję odpowiedzieć.
1)O czym Ty mówisz że można biegać w commonie? Ja mówię TYLKO o itemach na +20 (no rzeczywiście 2 osoby na servie po dwóch latach w przeciwnych ally na pewno wprowadzą ogromny dysbalans!).
2)Byłbyś mi łaskaw wytłumaczyć dlaczego osoby z broniami +50 nie wymiatały jakoś na oly na allseronie x2?
3)Czy mógłbyś nauczyć się czytać? Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych jest to czarna magia, ale skoro tak to po co piszesz na forum odpisując w temacie, którego nie przeczytałeś? Max enchant wynosi +20, a nie jakieś +40, nie mam pojęcia skąd takie info wyciągnąłeś.
4)Jeśli chcesz server "over 10k online" czeka pewien ruski server. Infinitum zaś, rozwija się bardzo prężnie, a dzięki stabilności i ogarinętej administracji gra się całkiem przyjemnie, zatem proszę nie oceniaj wszystkich jedną miarę, jeśli Tobie server się nie podoba nie znaczy że nie może być zachęcający dla innych.


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #354 dnia: Październik 28, 2010, 02:14:11 pm »
Wczoraj zaczalem grac na tym serwerze i musze przyznac ze jestem mile zaskoczony dopracowaniem serwera jak i po przejrzeniu forum szybkosci w naprawianie bledow. Pierwsze co rzucilo mi sie w oczy to pieknie swiecace na mocno niebieski kolor fisty jednego z orkow.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #355 dnia: Październik 28, 2010, 05:34:25 pm »
to nie enczant tylko argumentacja;D


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #356 dnia: Październik 29, 2010, 02:22:33 pm »
Argumentacja wiem jak wyglada tak samo wiem jak wyglada wyenchantowana bron gdyz nie raz sie robilo takie.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #357 dnia: Listopad 02, 2010, 10:39:25 am »
Po dwóch tygodniach gry na tym serwerze.

"
Co do mrówki ma racje zbugowana była przez dłuższy czas i zdobycie ringa było banalne. Powinni wszystkie usunąć. Następna sprawa to skill crafta spoil lvl 1. Można nim spoilować każdego moba bez żadnej kary. Co do bota dzięki niemu można grać na dualboxie tutaj. Ja to robiłem ciągle żadnej kary. Dziwie się tylko że ustawia bota na takiej miejscówce. Myślenie nie boli.


Co do serwera faktycznie nie spodziewałem się takiej ilości bugów przy takiej ekipie "To wreszcie 25 osób w profesjonalnej ekipie, zajmującej się obsługą, administrowaniem i rozwijaniem serwera."

Np na festiwalu 64 dostałem party i OL-em 78 mogłem buffować party i ich leczy.

Następna sprawa dotacja niby nie wpływa na grę z tego co widziałem dużo osób wykupuje tutaj vita co znacznie uproszcza im szybki exp.

"Obecnie rozwijamy jeden z najdoskonalszych systemów opartych na L2J na świecie. Piszemy własne formuły, rozwiązania i poprawki."

Bez urazy, ale niektóre gotowe paczki wyglądają lepiej.

"Na naszym Bugtrackerze codziennie znika kilkadziesiąt zgłoszeń, w ciągu tylko ostatnich 30 dni naprawiliśmy kilkaset błędów. Poprawiliśmy jakość rozgrywki i daliśmy naszym graczom szansę na zasmakowanie L2 zbliżonego do serwerów oficjalnych. "

Z tego co widać na głównej stronie to błędy za szybko nie są sprawdzane już nie mówiąc o ich naprawie.
Na przykład bug z mrówką został zgłoszony "Zgłoszone przez Thorsleif (Khazad6) - sobota, 04 wrzesień 2010, 15:58 GMT+1" Serwer ruszył 10.10.2010r. po ubitych jakieś 9+ mrówkach administracja dopiero zabroniła jej bić do czasu naprawy bugu. Gdzie później zapewne ktoś i tak znajdzie sposób na jej wyciągniecie.

Następna sprawa to szarże Berserkera. Często się zdarza, że po takiej szarży nie można zaznaczyć Berka, po rozmowie z GM-em on mówi, że wiedzą o tym i, że tak czasami bywa. "



  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #358 dnia: Listopad 02, 2010, 09:40:30 pm »
Po dwóch tygodniach gry na tym serwerze.

"
Co do mrówki ma racje zbugowana była przez dłuższy czas i zdobycie ringa było banalne. Powinni wszystkie usunąć. Następna sprawa to skill crafta spoil lvl 1. Można nim spoilować każdego moba bez żadnej kary. Co do bota dzięki niemu można grać na dualboxie tutaj. Ja to robiłem ciągle żadnej kary. Dziwie się tylko że ustawia bota na takiej miejscówce. Myślenie nie boli.


Co do serwera faktycznie nie spodziewałem się takiej ilości bugów przy takiej ekipie "To wreszcie 25 osób w profesjonalnej ekipie, zajmującej się obsługą, administrowaniem i rozwijaniem serwera."

Np na festiwalu 64 dostałem party i OL-em 78 mogłem buffować party i ich leczy.

Następna sprawa dotacja niby nie wpływa na grę z tego co widziałem dużo osób wykupuje tutaj vita co znacznie uproszcza im szybki exp.

"Obecnie rozwijamy jeden z najdoskonalszych systemów opartych na L2J na świecie. Piszemy własne formuły, rozwiązania i poprawki."

Bez urazy, ale niektóre gotowe paczki wyglądają lepiej.

"Na naszym Bugtrackerze codziennie znika kilkadziesiąt zgłoszeń, w ciągu tylko ostatnich 30 dni naprawiliśmy kilkaset błędów. Poprawiliśmy jakość rozgrywki i daliśmy naszym graczom szansę na zasmakowanie L2 zbliżonego do serwerów oficjalnych. "

Z tego co widać na głównej stronie to błędy za szybko nie są sprawdzane już nie mówiąc o ich naprawie.
Na przykład bug z mrówką został zgłoszony "Zgłoszone przez Thorsleif (Khazad6) - sobota, 04 wrzesień 2010, 15:58 GMT+1" Serwer ruszył 10.10.2010r. po ubitych jakieś 9+ mrówkach administracja dopiero zabroniła jej bić do czasu naprawy bugu. Gdzie później zapewne ktoś i tak znajdzie sposób na jej wyciągniecie.

Następna sprawa to szarże Berserkera. Często się zdarza, że po takiej szarży nie można zaznaczyć Berka, po rozmowie z GM-em on mówi, że wiedzą o tym i, że tak czasami bywa. "


Bugi się zdarzają, jak na każdym serverze i nikt temu nie przeczy, ale administracja ogarnia swoją pracę, nie ma problemów z rozumieniem swoich zadań i jest bezstronna.
Za bota prędzej czy później dostaniesz bana, a to że już tu nie grasz chyba najlepiej o tym świadczy:P


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #359 dnia: Listopad 03, 2010, 09:18:23 am »
Bugi się zdarzają, jak na każdym serverze i nikt temu nie przeczy, ale administracja ogarnia swoją pracę, nie ma problemów z rozumieniem swoich zadań i jest bezstronna.
Za bota prędzej czy później dostaniesz bana, a to że już tu nie grasz chyba najlepiej o tym świadczy:P

Laner weź mnie nie denerwuj wiesz czemu nie gram to nie próbuj czegoś sugerować. Bota nie używałem więc naucz się czytać ze zrozumieniem. Pisałem, że można jak na każdym l2j-ocie działa l2net. Każdy serwer na jakim grasz zawsze musi być najlepszy. Przejrzyj na oczy wejdź kiedyś na ruoffa zobacz jak co powinno naprawdę wyglądać. Póki co administracja nie widać żeby cokolwiek ogarniała. Zobaczymy kiedy mrówkę będzie można bić. Sam posiadasz Ring of Queen Ant bo bugowałeś mrówkę no i faktycznie administracja jest bezstronna. Te ringi powinny zniknąć.

BTW do dzisiaj nie usłyszałem przeprosin za bezpodstawne nazywanie mnie złodziejem Laner. Ciągle czekam.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #360 dnia: Listopad 04, 2010, 07:01:22 pm »
A ja mimo wszystko bardzo zapraszam na Infinitum. Zachęcam zachęcam :) !!

« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2010, 08:45:15 am wysłana przez Zapraszam »


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #361 dnia: Listopad 13, 2010, 02:11:03 pm »


screen sprzed bicia baiuma ;p


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #362 dnia: Listopad 15, 2010, 12:10:49 am »
Fajny screenshot, jeszcze napisz ile h go klepaliście  :o


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #363 dnia: Listopad 21, 2010, 05:04:31 pm »
hm.. sredni online 50 ludzi   niezle :D


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #364 dnia: Listopad 21, 2010, 06:13:10 pm »
Online na stronie podawany jest wraz z offshopami wiec smialo mozesz liczyc 30 :)


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #365 dnia: Listopad 23, 2010, 05:26:44 am »


Następna sprawa to szarże Berserkera. Często się zdarza, że po takiej szarży nie można zaznaczyć Berka, po rozmowie z GM-em on mówi, że wiedzą o tym i, że tak czasami bywa. "


loooooool nie mozna zerka targetowac? czyli jak cie taki dopadnie to tylko gf
gralem na kilku serwach i zawsze po szarzy jak ktos mial dobry reflex to dalo sie targetowac ;D ale i odp gm'a mnie rozwalila xd
:oops: :D :) :( :o :shock: :bump: :? 8) :x :P :afro: :noob:


RPG-CLUB  x15 NADCHODZĘ!!


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #366 dnia: Listopad 24, 2010, 01:44:04 am »
serwer fail, 30 on line zrobilo sie z prawie 200, byla fajna atmosfera dobre pvp ale niestety wszystkie klany EMO QQ i poszly sobie bo byly ownione przez AyanMoore ,


Baiuma bilismy 4h pozniej 3 a jeszcze pozniej znowu 3

w 3 party


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #367 dnia: Listopad 24, 2010, 10:28:01 am »
Masz na mysli emo qq z powodow liczby bugow raczej , OUŁNOWALI chyba gremliny kolo TI.
Ps: biliscie tego Bajuma ktory wieszał sie ? KO
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2010, 10:29:33 am wysłana przez NOhope »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #368 dnia: Listopad 24, 2010, 03:22:57 pm »
serwer fail, 30 on line zrobilo sie z prawie 200, byla fajna atmosfera dobre pvp ale niestety wszystkie klany EMO QQ i poszly sobie bo byly ownione przez AyanMoore ,


Baiuma bilismy 4h pozniej 3 a jeszcze pozniej znowu 3

w 3 party

Bardzo, ale to bardzo proszę abyś nie pisał bzdur. Dopóki Fight team siedział na servie to cała reszta klanów była regularnie kasowana. Dzięki sprawnej organizacji FT nie dopuściło do tego aby ktokolwiek miał dostęp do noobla do końca miecha i tylko my mieliśmy hero.
Poza tym tylko FT zdobyło zamek, nie pozwoliło innym klanom na uczynienie tego samego. Brak jakiejkolwiek rywalizacji i zbyt duża łatwość spowodowały jednak że duża część klanu odeszła (część odeszła z innych powodów).

Dlatego uprzejmie proszę o nierozpowszechnianie tego typu rewelacji pozbawionych jakiejkolwiek prawdy, wyssanych z palca. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #369 dnia: Styczeń 20, 2011, 10:00:53 pm »
Nie zamierzam już komentować wypowiedzi moderatora. Wypowiedziałem się już raz w tej kwestii to skasowałeś mój post.

Czyzbym jednak mial racje co do tego serwera? Zmieniliscie stronke od Infinitum czy ten swietny serwer, ktory wszyscy atakowali zaliczyl faila?


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • Raket fjul!
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #370 dnia: Styczeń 22, 2011, 12:17:14 pm »
serwer fail, 30 on line zrobilo sie z prawie 200, byla fajna atmosfera dobre pvp ale niestety wszystkie klany EMO QQ i poszly sobie bo byly ownione przez AyanMoore ,


Baiuma bilismy 4h pozniej 3 a jeszcze pozniej znowu 3

w 3 party



Dobre sobie :D Nie trzeba nic więcej tłumaczyć co się działo na serwerze jak tam graliśmy(fightteam). Gdyby nie taka ilość bugów, ciągle spadający online nie przekraczający 150 osób oraz brak rywalizacji może i byśmy tam pograli.

Pozdrawiam
Volkus


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #371 dnia: Styczeń 23, 2011, 10:58:44 am »
Ach te wspomnienia :)
FightTeam mieszal tam wszystkich z ,,blotem,, FT vs reszta servera a i tak nieprzegralem ani jednego PvP
wiec Panie Tadku dobry z ciebie zartonwnis :D


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: Allseron (x2) Gracia Epilogue start 01.10.2004
« Odpowiedź #372 dnia: Luty 24, 2011, 11:39:22 pm »
sawa zasyneliście tylko z const lanera które było bardzo zgrane potem sam do nich dołączyłeś bo klan Ci się posypał :) ale może nie roztrzepujmy tych starych wspomnień.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron (x2) Gracia Epilogue start 01.10.2004
« Odpowiedź #373 dnia: Luty 25, 2011, 08:48:47 pm »
,,sawa zasyneliście tylko z const lanera które było bardzo zgrane potem sam do nich dołączyłeś bo klan Ci się posypał :) ale może nie roztrzepujmy tych starych wspomnień.,,


nigdy nie gralem w conscie lanera to raz, klan sie posypal bo odeszlem z servera to dwa, a trzy ze prawda w oczy kole wiec, bajek mi tu nie pisz :D