Witaj
Gość

Wątek: Allseron (x2) Gracia Epilogue start 01.10.2004  (Przeczytany 54367 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 29, 2010, 09:53:48 pm »
Jakoś nie mam dobrych wspomnień z Allseronu...
Muminkolandia, gdzie nie można było PKować bez powodu,
freezowanie siege Giran, bo "ktoś" spowodował mass dc,
o dotacjach już nie wspominając...

To zalezy czy ktos lubi klimat czy nie :)
Mi regulamin pasowal :)
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:04:18 pm »
Jaki przewidywany online ?


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:16:33 pm »
L2  to nie gra  do "klimaczenia"  , jak cos idz grac w  WOWa  czy cos  podobnego :)
L2 wlasnie dlatego sie wyroznia przez ten system pvp , w kazdej chwili i w kazdym miejscu (prawie)  mozesz sie bic lub PKowac


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:18:47 pm »
trzeba miec sprany leb zeby uzywac bota na serverze rpg


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:22:24 pm »
L2  to nie gra  do "klimaczenia"  , jak cos idz grac w  WOWa  czy cos  podobnego :)
L2 wlasnie dlatego sie wyroznia przez ten system pvp , w kazdej chwili i w kazdym miejscu (prawie)  mozesz sie bic lub PKowac

L2 mozna bardzo dobrze "klimacic" i historia swiata ciekawsze niz w WOW :P
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:25:28 pm »
trzeba miec sprany leb zeby uzywac bota na serverze rpg

Trzeba być idiotą by expić na ratach x2 (off ma takowe) na serwerze l2j



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:27:40 pm »
Ludzie mają za duże parcie na lvl i pvp żeby byli w stanie "klimacic"


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:27:57 pm »
trzeba miec sprany leb zeby uzywac bota na serverze rpg

Trzeba być idiotą by expić na ratach x2 (off ma takowe) na serwerze l2j

Od kiedy off ma x2?
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:38:29 pm »
trzeba miec sprany leb zeby uzywac bota na serverze rpg

Trzeba być idiotą by expić na ratach x2 (off ma takowe) na serwerze l2j

Od kiedy off ma x2?
Od kiedy jest RUOFF


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 29, 2010, 11:03:24 pm »
trzeba miec sprany leb zeby uzywac bota na serverze rpg

Trzeba być idiotą by expić na ratach x2 (off ma takowe) na serwerze l2j
no ok, jestem idiota, bo mam ochote pograc tak jak mi sie podoba, piona!


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 29, 2010, 11:04:34 pm »
Kilka lat temu, gdy grałam na Allseronie, wyróżniał się spośród innych serwerów klimatycznych... niestety dotacją, latające latary nic nie wiedzące o klimacie. Czytając teraz regulamin i forum myślę, że będzie dobrze i jesli nie wystartujemy z Ancient Legionem, na pewno u was zagram, powodzenia. :) :P


Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 29, 2010, 11:07:58 pm »
Arczi, to załóż sobie u nas konto na forum. I zobacz dział Bany i Blokady. Ponad 550 wpisów z czego większość za boty i dualboxy.
Serwer dodatkowo posiada automatyczną ochronę przed Dualboxem w postaci ograniczenia dla IP, przed botami chroni nas dodatkowo 5cio poziomowy system wykrywający. GM grze posiada specjalną komendę którą wysyła zapytanie do gracza "check" na który bot nie odpowie.
Dualbox offline wykrywany jest poprzez przesiew logów.
Jasne, pewnie parę osób się wymknie, ale w końcu wpadnie i wydaje mi się, że szkoda konta.
Wystarczy mieć 2 kompy w domu i powiedzieć, że się gra z bratem XD Albo wystarczy łączyć się przez proxy XD i tyle z anty dual boxa XD
albo XD wystarczy XD grac XD PSem XD na dead offie XD i XD byc XD kretynem XD


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 29, 2010, 11:35:30 pm »
Ale można botować będąc przy kompie doglądając co chwila..

Siedzenie przed kompem i patrzenie się na grającego bota? To ma sens!

Przyznam że nie rozumiem wypowiedzi chociażby Solara. Wydaje się on pojętnym człowiekiem więc po co wpycha się do tematu servera który jest diametralnie inny od jego wspaniałego offa? Nie bronię mu mówić że ma lepsze pliki i wyższy poziom PvP, w porządku, ale jaki sens ma pisanie w tym temacie dla samego pisania że server jest zły bo jest klimatyczny a nie PvP? Może ktoś lubi servery klimatyczne w l2. Czy oznacza to że jest od razu graczem gorszej kategorii? Uszanujmy swój wzajemny wybór i nie oceniajmy servera negatywnie za to że jest inny niż ten który nam odpowiada.

Sam zaczynałem na Allseronie, byłem wtedy jeszcze zbyt młody i głupi żeby pojąć czym jest klimat tego servera. Nie zagrzałem tam długo miejsca ale dzisiaj bardzo dobrze wspominam tamten czas. Dotacja była wówczas jednym z powodów dla jakich opuściłem server. Czytając teraz posty na forum odnoszę wrażenie że piszą je początkujący gracze, ale po chwili orientuję się że Ci gracze grają w l2 po kilka lat i mają rozeznanie w realiach tej gry (wnioskuję to po okresie gry). Pomijając fakt że koszt zrobienia broni na +20 wynosi kilka (lub kilkanaście) tysięcy złotych czy jedna osoba biegająca z taką bronią rzeczywiście tyle zmienia? Bez klanu lub chociaż ogarniętego cons party jest tylko pionkiem, a warto pamiętać że połysk jej broni powoduje że jeśli uczestniczy tylko w jakimś mass PvP jest "first target'em". Łatwo mówić że chcemy server bez dotacji wpływającej na rozgrywkę. W porządku, ilu z Was regularnie dotuje na server na którym gracie aby ten mógł długo funkcjonować?

Podsumowując, w obecnej chwili każdy znajdzie coś dla siebie : jedni wolą ruoffa (za sprawą ebaya ten server z pewnością pozbawiony jest wszelkich form dotacji) i wszechobecną cyrylicę, drudzy off i botowanko, inni z kolei przepadają za l2j serverami bez dotki wpływającej na rozgrywkę, z których większość upada po 2 miesiącach. Są również tacy którym nie przeszkadza to że ne serverze na którym grają, ktoś za uczciwie zarobione pieniądze, na które przecież musiał zapracować, bo nie spadły mu one z nieba, kupuje sobie enchanty, bo kiedy Ty farmisz je w grze, on pracuje żeby mieć za co je kupić. Dzięki takim ludziom Ty grasz na serverze mając pewność że nie upadnie, nie martwisz się o to że administracja strzeli focha i zwinie interes. Grasz na stabilnym serverze z ogarniętą administracją.

ps.przepraszam za tak długi tekst, jak już zaczynam nie umiem pisać krótko, zabardzo się rozpisuję;/


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 29, 2010, 11:38:47 pm »
Przyznam że nie rozumiem wypowiedzi chociażby Solara. Wydaje się on pojętnym człowiekiem więc po co wpycha się do tematu servera który jest diametralnie inny od jego wspaniałego offa? Nie bronię mu mówić że ma lepsze pliki i wyższy poziom PvP, w porządku, ale jaki sens ma pisanie w tym temacie dla samego pisania że server jest zły bo jest klimatyczny a nie PvP? Może ktoś lubi servery klimatyczne w l2. Czy oznacza to że jest od razu graczem gorszej kategorii? Uszanujmy swój wzajemny wybór i nie oceniajmy servera negatywnie za to że jest inny niż ten który nam odpowiada.

Ten typ tak ma, jak się z nim nie zgodzisz to tupie nóżkami i rzuca zabawkami. Szkoda tylko, że na podstawie swoich domysłów psuje komuś opinię, a widać, że administracja i gracze starają się.  :)


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 29, 2010, 11:41:24 pm »
oooooo to ja nie ide na żadne midy , hr  ^^

Allseronie WITAJ! :D wpadam na infi , czy jakieś klany mają otwartą rekrutację?


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 29, 2010, 11:55:02 pm »
Skoro jeszcze serwer nie stoi to nie wiadomo :)
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 30, 2010, 12:16:09 am »
Na forum jest już kilkudziesięciu użytkowników, o ile mi wiadomo jeden klan już ogłosił rekrutację. Można też wejść na irc i popytać, bywa tam już regularnie kilkanaście/dziesiąt osób z którymi można porozmawiać.
Laner, serdecznie dziękuję, Twój post pokazuje że nasza praca nie idzie na marne. Dzięki!


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:44:41 am »
Kurde, a ja mam straszny polew czytając wypowiedzi i trochę mi szkoda "GM'a" za kontem Allseron - pewnie to nie Eliot.

- Czy botowanie jest karalne i czy macie sposoby na bronienie się przed botami?
- Tak mamy 5 stopniowe, gm sprawdza, jest karalne (wypowiedź na 3 linijki).
- Ale i tak jest do dupy, bo ktoś pewnie botuje i pewnie go nie złapiecie.

I inne tego typu perełki :D
Może Allseron powinien się zastanowić, czy na pewno chce mieć takich graczy :)

PS:
Cytuj
L2  to nie gra  do "klimaczenia"  , jak cos idz grac w  WOWa  czy cos  podobnego
I to jest piękno WOLNEGO WYBORU. Chce klimaczenia, ide na Allseron, a nie grać w Wowa, bo niechce grać w Wowa. Niechce klimaczenia - nie ide na Allseron.

Co do powaleńców od x2 ratów: kolego, w 2004 roku to większość mogła marzyć o offie i napewno by grali, nawet na x0.5
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 30, 2010, 09:11:08 am »
Troszkę zmęczony byłem i zrozumiałem. że ten 5cio stopniowy sposób wykrywania dotyczy DB, a zabezpieczenia dotyczące botów to tylko GM, który może wysłać zapytanie :D Sorry mój błąd  :oops:


  • Banned
  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 30, 2010, 09:40:45 am »
Jeee nie ma to jak grać na kolejnym l2jocie w czasach gdzie sie ma darmowego ruoffa i serwery na kradzionym ptsie gf hahaha. Zwłaszcza ze serwer tylko dla polaczków pl bez pl w nicku ^^

A znasz inny serwer na ktorym mozesz usiasc w Giran pograć w kosci, wypic jakis trunek, pogadać o swoich wedrowkach podróżach?
Znasz serwer gdzie przywitanie w klanie brzmi "Nastał Świt" a odpowiedz "Mrok Upada"?
Serwer na ktorym nie liczy sie Twoj lvl tylko osobowość?
Serwer na ktorym od 20 lvl'u ludzie zbieraja sie zeby wspolnie pograc i ida na RB pod Gludio na szczura nazywajac ja Tytanem?
Serwer na ktorym od godziny 00:00 zbiera sie ekipe w Dion i leci robic Raid Bossy juz na takim lvlu?
Serwer na ktorym panuje taka przyjazna atmosfera i wojny w tak milym klimacie bez 1000 wulgaryzmow?
Na ktorym sa swietne eventy organizowane przez GM gdzie wygrac moze nawet low lvl? (Pamietam taki event gdzie GM rzucal pierwsza litere [6 os w grupach kolejkami sie podchodzilo do kola :D ] wymyslalo na iegu wyraz na ta litere. Zajalem na 30 lvl pierwsze czy drugie miejsce dostalem za to bizu B :) + jakas ozdobna maske :)
Serwer na ktorym w klanie zeby zmienic range z adepta musisz wykonac jakies zadanie wyznaczone przez klan?
(ja musialem zorganizować impreze w CH urodzinowa dla kogoś. Kupic alkohol, ozdobic sale etc ^^ zabawa byla swietna)

__
Pozdrawiam jezeli jest ktos na forum ze starego Runedaru :) (niestety nie istniejacego juz)

Jezeli ktos zainteresowany czasem (zadko) wpadam zeby sobie poklimacic na Allserona
nick: Aliagan

Oblezenie Innandril :) 2007 rok :D to byly czasy:
http://www.youtube.com/watch?v=TQG7tMoKaS4

Allseron - raty 2x
www.allseron.com


20 minut pozniej:



Super ze sie w koncu tutaj reklamujecie


/Wspominam ten serwer na prawde swietnie :)
Moje ulubione 3 serwery z przeszłości to
1. Allseron
2. L2 Freedom
3. Paradise

Chcialem sobie tu zagrac ale jak napisales ze na 30 lvl dostales jewelke b od gm'a za event to ja chyba jednak podziekuje, nie widze w tym nic fajnego i to jeszcze na 2x. Jak gm sobie wymysli ze nagroda bedzie weapon c +10 to czy tez bedzie tak fajnie ;/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 09:43:55 am wysłana przez siemasz123 »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 30, 2010, 11:04:32 am »
Hmmm, a to ciekawe. W tamtych czasach byłem jednym z nielicznych GMów, i jakoś nie przypominam sobie żeby ktoś coś takiego rozdał. Coś się Materidowi chyba pomyliło :) Poza tym zdaje się że na Infinitum nie będzie żadnych eventów prowadzonych przez GMów, więc strachu nie ma.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 11:08:25 am wysłana przez Kriserr »


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 30, 2010, 11:22:55 am »
Bylo pamietam dostalem pierscionek B-grade i maske :) w Evencie :)
Dzieki temu kupilem sobie armor pozniej bo sprzedalem te rzeczy :)

Event w giran kto szybciej napisze wyraz, kolejka sie podchodzilo :) i pozniej wyczytaliscie 3 os :) mialem pierwsze miejsce to bylo za pierwsze :)
Zabawa byla przednia :)

Cytuj
30 lvl dostales jewelke b od gm'a za event to ja chyba jednak podziekuje, nie widze w tym nic fajnego i to jeszcze na 2x. Jak gm sobie wymysli ze nagroda bedzie weapon c +10 to czy tez bedzie tak fajnie ;/
Ale to byl event gdzie kazdy mogl wygrać :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 11:34:58 am wysłana przez Materid »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 30, 2010, 02:18:08 pm »
Jeee nie ma to jak grać na kolejnym l2jocie w czasach gdzie sie ma darmowego ruoffa i serwery na kradzionym ptsie gf hahaha. Zwłaszcza ze serwer tylko dla polaczków pl bez pl w nicku ^^

A znasz inny serwer na ktorym mozesz usiasc w Giran pograć w kosci, wypic jakis trunek, pogadać o swoich wedrowkach podróżach?
Znasz serwer gdzie przywitanie w klanie brzmi "Nastał Świt" a odpowiedz "Mrok Upada"?
Serwer na ktorym nie liczy sie Twoj lvl tylko osobowość?
Serwer na ktorym od 20 lvl'u ludzie zbieraja sie zeby wspolnie pograc i ida na RB pod Gludio na szczura nazywajac ja Tytanem?
Serwer na ktorym od godziny 00:00 zbiera sie ekipe w Dion i leci robic Raid Bossy juz na takim lvlu?
Serwer na ktorym panuje taka przyjazna atmosfera i wojny w tak milym klimacie bez 1000 wulgaryzmow?
Na ktorym sa swietne eventy organizowane przez GM gdzie wygrac moze nawet low lvl? (Pamietam taki event gdzie GM rzucal pierwsza litere [6 os w grupach kolejkami sie podchodzilo do kola :D ] wymyslalo na iegu wyraz na ta litere. Zajalem na 30 lvl pierwsze czy drugie miejsce dostalem za to bizu B :) + jakas ozdobna maske :)
Serwer na ktorym w klanie zeby zmienic range z adepta musisz wykonac jakies zadanie wyznaczone przez klan?
(ja musialem zorganizować impreze w CH urodzinowa dla kogoś. Kupic alkohol, ozdobic sale etc ^^ zabawa byla swietna)

__
Pozdrawiam jezeli jest ktos na forum ze starego Runedaru :) (niestety nie istniejacego juz)

Jezeli ktos zainteresowany czasem (zadko) wpadam zeby sobie poklimacic na Allserona
nick: Aliagan

Oblezenie Innandril :) 2007 rok :D to byly czasy:
http://www.youtube.com/watch?v=TQG7tMoKaS4

Allseron - raty 2x
www.allseron.com


20 minut pozniej:



Super ze sie w koncu tutaj reklamujecie


/Wspominam ten serwer na prawde swietnie :)
Moje ulubione 3 serwery z przeszłości to
1. Allseron
2. L2 Freedom
3. Paradise

Chcialem sobie tu zagrac ale jak napisales ze na 30 lvl dostales jewelke b od gm'a za event to ja chyba jednak podziekuje, nie widze w tym nic fajnego i to jeszcze na 2x. Jak gm sobie wymysli ze nagroda bedzie weapon c +10 to czy tez bedzie tak fajnie ;/

Zgadzam się w 100%! Dostępność biżuterii B grade z eventu wprowadza niewyobrażalny dysbalans. Kto to widział żeby GM dawał nagrody za event. Jeśli już, to powinien dawać takie które nie wpływają na rozgrywkę, żeby było mniej chętnych do uczestniczenia w eventach a tym samym GM będzie miał mniej pracy.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 30, 2010, 02:38:44 pm »
Zgadzam się w 100%! Dostępność biżuterii B grade z eventu wprowadza niewyobrażalny dysbalans. Kto to widział żeby GM dawał nagrody za event. Jeśli już, to powinien dawać takie które nie wpływają na rozgrywkę, żeby było mniej chętnych do uczestniczenia w eventach a tym samym GM będzie miał mniej pracy.

Mam nadzieje że to był sarkazm  :D

W swoim czasie był na roxy event w którym można było wygrać taki łuczek które strzelał serduszkami, niby fajna zabawka nie ingerująca w grę  ale okazało się że skillem z tego łuku można całkiem ładnie koksac ^^  po czasie przestawili skilla i było normalnie ;p   

Co innego wygrać nawet takiego Core ,a co innego jakieś jevelery b ;p


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 30, 2010, 02:40:35 pm »
Ehh ludziki, Wy nie rozumiecie, że to było 3 lata temu - w czasie gdy podejście graczy, jak i administracji do serwera było zabawą - bez spinki i dram... Nikt teraz czegoś takiego nie robi - bo gracze mają wygórowane widzimisię...
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted