Witaj
Gość

Wątek: Ancient Legion; low, epilogue, 1 styczeń 2011  (Przeczytany 24653 razy)

  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: Ancient Legion; low, epilogue, 1 styczeń 2011
« Odpowiedź #150 dnia: Kwiecień 25, 2011, 11:33:02 pm »
Chyba trochę za późno. :(


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion; low, epilogue, 1 styczeń 2011
« Odpowiedź #151 dnia: Kwiecień 25, 2011, 11:54:05 pm »
NO ja pamietam czasy Forti  ;)  bylem wówczas w Czarnej Kompani z Mezalem Kratosem Iutkiem(Quczu) Fortisem Rapa Marrok Lukael Solbarg i reszta ferajny ;)


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion; low, epilogue, 1 styczeń 2011
« Odpowiedź #152 dnia: Kwiecień 26, 2011, 08:02:15 am »
Sartarius z reddragon/L2-passion?


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion; low, epilogue, 1 styczeń 2011
« Odpowiedź #153 dnia: Kwiecień 26, 2011, 08:31:06 am »
Pogrzebacze grali tam jeszcze 2 tyg temu.. od kilku miesiecy sami, ale poszli na cerberusa. Eh.. szkoda. Takiego serwera już nie bedzie, i żadne Kelemory i inne takie go nie zastąpia :) Najgorsze jest to, że nas tam była pokaźna grupka ludzi, która cały swój okres grania w L2. spedziła na serwerach klimatycznych.. No nic, może znajdzie się ktoś z dobrym sercem kto coś zrobi w kierunku takiego serwera, maszyne itp to już się załatwi od ręki, z takimi rzeczami nie problem. Najcięzej znaleźć odpowiedzialnych ludzi którzy by tam zostali HGM i Adminami.


Edit: To może sie nie udać, raczej nie łudze się zbytnio, ale może macie wiadomości o jakimś serwerze klimatycznym... który ma wystartować/ już jest. Albo chociaż o jakimś klanie RP, na jakimkolwiek serwerze? Lepsze to niż nic
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2011, 08:42:05 am wysłana przez AdenaGate. »


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Ancient Legion; low, epilogue, 1 styczeń 2011
« Odpowiedź #154 dnia: Kwiecień 27, 2011, 01:06:55 pm »
Wg mnie L2 kompletnie nie nadaje się do robienia serwerów RPG. Silnik gry (unreal) pozostawia dużo do życzenia, nie można nawet usiąść na ławce. Jest parę emotów w grze, ale nie zmienia to jego tragicznej sytuacji. Po za tym w najnowszych kronikach jest parcie tylko na level i sprzęt... i ma się to nijak do RPG - musisz albo koksać, albo odgrywać. Po za tym, jest też wiele elementów, które bardzo ciężko powiązać z fabułą świata. A propo fabuły - jest tylko mizernym nakładką na serwer :P

Próbowałem grać na takich serwerach - AL, Valdaron, Aurora. W ostateczności jest tylko koks i parcie na hero - tak jak na normalnych serwerze L2.



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion; low, epilogue, 1 styczeń 2011
« Odpowiedź #155 dnia: Kwiecień 27, 2011, 02:14:04 pm »
Zgodze sie z Toba, ale wiele też zależy od Graczy.. na Aurorze grałem sporo czasu, ale nie podobało mi sie tam zbytnio... za to zwyklym serwerze byłem w klanie RP i było całkiem przyjemnie :). Kronika to fakt, Interlude jest jak dla mnie jedyna opcja zeby zrobic serwer RPG, w freji czy nawet H5, nie trzeba krafcic A..  na AL grałem dłuuugi długi czas, i jak dla mnie był to bardzo dobry serwer RPG, ludzie nie patrzyli na to czego nie mozna zrobic, i co jest złe w mechanice gry, ale skupiali sie na tym co można i co jest dobre.. wiec tutaj podstawa do nastawienie graczy.


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: Ancient Legion; low, epilogue, 1 styczeń 2011
« Odpowiedź #156 dnia: Kwiecień 27, 2011, 02:33:47 pm »
Wg mnie L2 kompletnie nie nadaje się do robienia serwerów RPG. Silnik gry (unreal) pozostawia dużo do życzenia, nie można nawet usiąść na ławce. Jest parę emotów w grze, ale nie zmienia to jego tragicznej sytuacji. Po za tym w najnowszych kronikach jest parcie tylko na level i sprzęt... i ma się to nijak do RPG - musisz albo koksać, albo odgrywać. Po za tym, jest też wiele elementów, które bardzo ciężko powiązać z fabułą świata.

A od czego ludzie mają wyobraźnię?


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: Ancient Legion; low, epilogue, 1 styczeń 2011
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwiec 15, 2011, 04:00:09 pm »
Niestety serwer przeszedł do historii...  :beksa: