Witaj
Gość

Wątek: Ancient Legion; low, epilogue, 1 styczeń 2011  (Przeczytany 24647 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 04, 2010, 09:55:54 pm »
polaczQQ ? to jakis slang dzieci neostrady? czlowieku nie potrafisz normalnie pisac?

człowieku popatrz co Ty piszesz, nic nie wiesz o historii tego serwera i nagle swoje kretyńskie teksty.
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 05, 2010, 12:26:11 am »
a ja z chęcią spróbuję gry w takim klimacie, a nusz mi się spodoba.....zwykły l2 mnie już nudzi T.T się zobaczy :)


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 05, 2010, 01:46:30 pm »
Zapowiada sie bez nadziejenie. Daje max 50, no niech bedzie 55 online. Zal mi ludzi ktorzy beda chcieli tracic czas na takim serwie

No i taki debil pisze głupoty i zniechęca ludzi do gry a tak naprawdę -_-' wie za przeproszeniem. Tobie się nie podoba zamknij się i nie pisz w tym temacie bo nic nie wnosisz i tylko płaczesz. Są ludzie dla których taki właśnie serwer jest fajny bo mają coś więcej z gry jak tylko -_-' i drętwe granie. Wiec dla dobra wszystkich nie pisz więcej tutaj nawet napiszę:

>> PROSZĘ NIE PISZ DAJ NAM ŻYĆ I CIESZYĆ SIĘ GRA GDZIE ZECHCEMY <<
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 05, 2010, 03:12:45 pm »
Zostały 3 godziny do planowanego start.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 05, 2010, 04:43:05 pm »
Powodzenia :) Online duzy raczej nie bedzie, ale chyba nie o to tutaj chodzi. Moim zdaniem l2 juz jest za stare, by przyciagnac graczy na klimatyczny serwer. Zagralbym sobie na takim serwerze, ale nie ma z kim :)
Lamalamana  nie chcecie "gimbusow" na serwerze, ale niestety jest tak, ze oni maja wieksza wyobraznie, niz Ci starsi gracze :)

I takie pytanie nie zwiazane ze startem serwera.
http://188.40.60.21/ancient_legion/
Czemu wszystko jest po angielsku? Podobno ma byc to serwer klimatyczny, a wiec przeznaczony glownie dla polskich graczy :)


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 05, 2010, 04:49:51 pm »
I takie pytanie nie zwiazane ze startem serwera.
http://188.40.60.21/ancient_legion/
Czemu wszystko jest po angielsku? Podobno ma byc to serwer klimatyczny, a wiec przeznaczony glownie dla polskich graczy :)

Bo raczej nikt z tego nie korzysta, wszystkie potrzebne poradniki są na forum serwera łącznie z opisami zadań.

http://ancient-legion.pl/viewtopic.php?t=1134

http://ancient-legion.pl/viewtopic.php?t=18


E. Speedy, cienka z Ciebie wróżka..
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2010, 06:13:21 pm wysłana przez Lamalana »


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 05, 2010, 06:54:55 pm »
Jaki online? ;)


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 05, 2010, 07:26:38 pm »
ponad 80, poziom klimatu nie jest zły, kilku trzeba było uświadomić gdzie są


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 05, 2010, 10:08:17 pm »
online 80-90... klimatu jak na razie brak, albo wcale, ale trzeba poczekać parę dni i zobaczyć jak to się potoczy
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 06, 2010, 11:40:25 am »
Tylko nie próbujcie robić PK .Wczoraj przez przypadek zabiłem jednego gracza po czym dostałem 11 tyś karmy .Zbijając na mobkach schodziło po 80 .Pierwszy raz z takim czymś się spotykam żeby za pierwszym pk naliczyło aż tyle karmy .Próbowałem zbijać karmę ze znajomym ,zabił mnie dwa razy po czym straciłem 3 lvle po dwóch zgonach więc napisałem do gm'a ,który twierdzi iż tak ma być gl hf .Chce zobaczyć jak to będzie wyglądać na lvlach 76 + kiedy to ludzie będą tracić lvle hahaha .Powodzenia w grze na tym serverze  8)
nope


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 06, 2010, 12:35:54 pm »
 :D dobre...
przypomnę tylko wszystkim, którzy chcą założyć konto, że to serwer klimatyczny.


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 06, 2010, 01:10:30 pm »
:D dobre...
przypomnę tylko wszystkim, którzy chcą założyć konto, że to serwer klimatyczny.

Dobry ubaw wczoraj był jak polewkę ludzie mieli jak im powiedziałem co na serverze się dzieje  hahaha hahaha hahaha
nope


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 06, 2010, 01:45:09 pm »
Przykro mi, że nie mogłeś sobie pekować  :(


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 06, 2010, 02:56:17 pm »
Przykre jest to iż jesteście niekompetentni w tym co robicie i do tego wciskacie kity ludziom ,że tak prawidłowo system pk działa ,jak to zobaczyłem to nie wytrzymałem ze śmiechu :) :afro:.Przestań siebie pogrążać i zajmij się wreszcie buggami na serverze ,które niedługo wyjdą na jaw  :D
nope


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 06, 2010, 04:36:48 pm »
Kochanie, to nie jest bug.  :)


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 06, 2010, 05:19:15 pm »
To jaki z ciebie gm skoro masz poważne błędy o których nawet nie wiesz ? ,nie piszę tutaj o pk ,ale o innych kwestiach  :).Powodzenia z tymi buggmi ,a konkretnie z jednym  8).Ciekawe ile tobie to zajmie żeby go naprawić  hahaha hahaha
nope


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 06, 2010, 05:39:01 pm »
Nie jestem GMem kochanie i to nie jest bug.


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 06, 2010, 07:59:18 pm »
Widzę iż czytania ze zrozumieniem nie nauczyłeś się .W poprzedniej wypowiedzi napisałem ,że na serverze występują poważniejsze buggi niż karma ,a jakie to zobaczysz z czasem dlatego powodzenia życzę każdemu ,który tutaj zamierza pograć
nope


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 06, 2010, 10:10:20 pm »
Przeciez z gory bylo wiadomo, ze jak chcesz pograc na serwie z klimatem rpg, badz "niby" klimatem rpg to zagrasz tutaj. Maja swoje zasady itp. Komu cos takiego nie podchodzi to idzie gdzie indziej. Proste... Serio, nie ma co sie spinac, a jedynie podziwiac ludzi, ktorzy jeszcze tak podchodza do tej giery..
Btw; GL :P


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 06, 2010, 10:32:36 pm »
To jest serwer klimatyczny, wiec i pliki nie musza byc swietnie dopracowane. Jesli czuje sie klimat to bugi nie beda przeszkadzac, bo nie robi sie wyscigu o top lvl, sprzet, pvp, itp tak jak na innych serwerach, a gra sie dla czystej przyjemnosci.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 07, 2010, 02:41:03 am »
prostakow nalezy eliminowac w prosty irytujacy ich sposob, a brak odpowiedzi w postaci proby wsparcia terapeutycznego to poteguje.. zreszta widac to po kilku ostatnich postach (patrz, - bleble12) nie ma sensu sprzeczac sie z bledem genetycznym, a uogolniajac wiekszosc zjawisk na tym paranormalnym swiecie nie jest nikt w stanie pojac. Blebleble moze kiedys bedziemy w stanie Ci pomoc ;( Przytocze pewien cytat "U człowieka zwykle w jednej porcji nasienia wydalanego podczas wytrysku jest od 100 do 500 milionów plemników." owszem, byles najlepszy sposrod tylu kandydatow... a teraz dodam - jakim cudem dostales sie az tutaj... wytlumacz mi czemu myslac o wszechswiecie czyms kompletnie niezrozumialym dla kazdego czlowieka pomyslalem rowniez o Tobie... ;|


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 07, 2010, 09:50:47 am »
Mnie sie ustawienia bardzo podobaja nawet bez vitality herbow w 2 dni ludzie powbijali 50-60 lvle wiec jak na serwer rpg to duzo.
Online jak na start ktos wyzej napisal srednio 80 i tu rowniez dodam jak na wiekszosc serwerow RPG to tez dobry online oby sie zwiekszyl do 3 cyfrowki. Nie podobalo mi sie, ze sporo chamstwa i nieznajomosci klimatu bylo w 1 dzien jednak system podan nie dopuszczalby takich "dzieci" wiec pewnie powroci na serw. Co do PK nie wiem jak to jest bo nie PKowalem nie mialem zamiaru :), ale jesli ktos PKuje powinien sie liczyc z konsekwencjami ^^. Pozdrawiam i zapraszam do gry ludzie powoli B grady kompletuja wiec jeszcze nadgonicie spokojnie.


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 07, 2010, 12:41:50 pm »
Reasumując ,a mianowicie nawiązując do zagadnień metafizycznych periodyzmu mogę adekwatnie pokusić się stwierdzeniem iż sam jesteś prostakiem i nie interesuje mnie dalsza konwersacja z Tobą , ponieważ nie mieścisz się w brodziku moich potrzeb intelektualnych co koliduje z moja wysublimowana wiedza na każdy temat. :oops:

P.S Rozbawiłeś mnie swoją wypowiedzią i tak sobie myślę iż albo pracujesz w zawodzie ,który wymaga od ciebie takiej wiedzy o nasieniu (może jesteś dawcą nasienia :o ,a może recepcjonistą w jakimś zakładzie ,który ową rzeczą się zajmuję lub dopiero czeka ciebie prawdziwy egzamin z wiadomości pojętych podczas edukacji i dlatego pomyślałeś sobie ,że fajnie będzie jak napiszesz na forum i staniesz się prawdziwym fighterem .
Co do tego że byłem tam jednym na kilkaset milionów to miałeś racje ,ktoś musi takiemu jak ty odpowiedzieć bo możesz pomyśleć ,że twoja wypowiedz jest  tą ostateczną .

Czekam na więcej twoich dygresji odnośnie natury człowieka i w jaki sposób wszystko co jest dookoła nas funkcjonuje .
nope


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 07, 2010, 01:11:15 pm »
http://zapytaj.com.pl/Category/027,004/2,2966852,Zancie_jakies_teksty_do_pojechania_komus.html
http://zapytaj.com.pl/Category/027,004/2,517090,Jak_moge_pojechac_kogos_tak_zeby_nie_wiedzial_co_odpowiedziec_.html

hahaha ;D nie umiesz napisac czegos sam ?

moderatorow bardzo przepraszam za offtop, sytuacja juz sie nie powtorzy ;)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam takie pytanie, jak dlugo juz istnieje pierwszy swiat na "Ancient Legion" ? i czy kiedykolwiek zrobiono tam tzw. "wipe" ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 01:28:27 pm wysłana przez UnaX »


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: [Zapowiedź] Ancient Legion; low, epilogue, 5 listopad 2010
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 07, 2010, 01:18:13 pm »
Nie dajcie się sprowokować i pamiętajcie: "nigdy nie rozmawiaj z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".