Witaj
Gość

Wątek: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna  (Przeczytany 273588 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1350 dnia: Sierpień 20, 2009, 02:23:05 pm »
bump

TheHaunted hammer'd

hello, jak tam zimowy sen?


Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1351 dnia: Sierpień 20, 2009, 02:30:46 pm »
bump

TheHaunted hammer'd

hello, jak tam zimowy sen?
wow, teraz spojrzalem na date zalozenia tematu

qq


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1352 dnia: Sierpień 20, 2009, 02:58:41 pm »
Dobry ten bump :P

Meme --> Slowpoke :D


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1353 dnia: Sierpień 20, 2009, 03:45:49 pm »
Mozę mi ktoś krotko napisać to się stało z TeddyB clanem i dlaczego tylu hero untaget?
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1354 dnia: Sierpień 20, 2009, 04:22:59 pm »
Pt silenta i a11 transferuja sie na teona, stad sam silent juz troche kladzie lache na klan, w ktorym byle random stal sie cholernie wazny. Wiekszosc osob, ktore sprawily ze TB przez jakis czas bylo top clanem ma dosc uzerania sie z debilami, ktorzy nie rusza dupy na pvp jesli silent im tego nie powie, wiec robimy remake clanu.

edit: http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=126648

Scvorec : we dont go baium, we hav to lvl up, 14 days till we live teon" cos takiego w lamanym ingliszu ... Ktos chcialby byc z takim debilem w klanie?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2009, 04:26:28 pm wysłana przez bylyforumowicz »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1355 dnia: Sierpień 20, 2009, 07:01:23 pm »
OO jak silent robi transfer na teona, a ja akurat grać nie mogę :/ pewnie kozak do x pójdzie :D




  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1356 dnia: Sierpień 22, 2009, 10:31:51 pm »
Pt silenta i a11 transferuja sie na teona, stad sam silent juz troche kladzie lache na klan, w ktorym byle random stal sie cholernie wazny. Wiekszosc osob, ktore sprawily ze TB przez jakis czas bylo top clanem ma dosc uzerania sie z debilami, ktorzy nie rusza dupy na pvp jesli silent im tego nie powie, wiec robimy remake clanu.

edit: http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=126648

Scvorec : we dont go baium, we hav to lvl up, 14 days till we live teon" cos takiego w lamanym ingliszu ... Ktos chcialby byc z takim debilem w klanie?
Ta predzej nudzi się na lunie bo jest na maksa wykoksany XD w ogóle ja chyba też zrobie sobie eksodus z luny strasznie tam nudno

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1357 dnia: Sierpień 22, 2009, 11:01:26 pm »
:P zaniedługo na Teonie miejsca nie będzie




  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1358 dnia: Sierpień 23, 2009, 12:42:26 pm »
:P zaniedługo na Teonie miejsca nie będzie
Jak mi się kompletnie znudzi luna to też się przejde

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1359 dnia: Sierpień 24, 2009, 12:27:04 am »
Ta predzej nudzi się na lunie bo jest na maksa wykoksany XD w ogóle ja chyba też zrobie sobie eksodus z luny strasznie tam nudno
A co, też jesteś na maksa wykoksany? :P


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1360 dnia: Sierpień 24, 2009, 01:09:15 pm »
Ta predzej nudzi się na lunie bo jest na maksa wykoksany XD w ogóle ja chyba też zrobie sobie eksodus z luny strasznie tam nudno
A co, też jesteś na maksa wykoksany? :P
Nie ale na lunie wszystko jest drogie i prawie niczego sprzedać się nie da :P I jest nudno. Wcześniej więcej się działo

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1361 dnia: Sierpień 25, 2009, 09:58:25 am »
Nie ale na lunie wszystko jest drogie i prawie niczego sprzedać się nie da :P I jest nudno. Wcześniej więcej się działo
[/quote]

Luna: Ancient Adena (NG)   11
Teon: Ancient Adena (NG)   11
Pfoenix:Ancient Adena (NG)   6
Franz:Ancient Adena (NG)   9
to odnosnie drozyzny, jak dla mnie ceny sa porownywalne (do tego luna jest najmlodszym serwem wiec logiczne, ze czeny troche wyzsze)

jesli chodzi o sprzedaz, przez piatek i sobote zeszlo mi towaru za 2kkk, wiec mysle, ze wystarczy sie troche zainteresowac rynkiem by dobre interesy porobic :),

czy jest nudno? w poprzednim tygodniu zrobilismy rekord serwa na festivalu 31 :), wczoraj poszedlem spac o 0:30 bo mielismy fajne pvp z Enihaitem (odlam silowni :)), Enigma i Monolitem, ja tam sie nie nudze, wrecz przeciwnie wciaz brakuje mi czasu by zrobic wszystko co bym chcial :)

troszke jest spokojniej w walce najsilniejszych klanow, bo wszyscy czekaja co sie bedzie dzialo po przejsci TB na Teona, a czy wczesniej bylo ciekawiej? hmm..., wczesniej wiekszosc miala boota zapuszczonego wiec co bylo takie ciekawe?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1362 dnia: Sierpień 27, 2009, 05:53:02 pm »
Ehh przyjdzie ta cała bociarnia na teona nie będzie gdzie expić xD  Ekhm przepraszam, puścić bota :D




  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1363 dnia: Wrzesień 03, 2009, 11:13:56 am »
Wątpię żeby nie dało się gdzie expić party Silenta i A11 to lvl 85 i 100% wczoraj słyszałem , że ITT w którym jest party A11 wygrało walkę o Valakasa. Nie wiem kto tam przeważał na Lunie. Siłownia dalej poszła expić szkoda tego durnego eventu poza tym trzeba 81 i może wreszcie w walce z DA bedzie wreszcie 9 na 9 live :P bo jak na razie szczególnie wczoraj :D to jest jakoś 4 na party jeżeli chodzi o  IT :)) w 2 starciu było was mniej to PR palneliscie :). Poczekajcie jeszcze troche jak się pokończą urlopy remonty i jeszcze inne cuda to można walnąć ustawkę na SV wtedy się pobawimy bez PRów i BSOE :D do ostatniego na glebie :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1364 dnia: Wrzesień 04, 2009, 12:11:17 am »
W pierwszym starciu tez było nas mniej... ale PR palnęliście :)



  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1365 dnia: Wrzesień 04, 2009, 12:36:29 am »
Full party na 4 live :/ raczej wątpię aby było was mniej , ale mniejsza o to :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1366 dnia: Wrzesień 04, 2009, 08:54:49 am »
Full party na 4 live :/ raczej wątpię aby było was mniej , ale mniejsza o to :)
Dla mnie taka silownia to najwiekszy syf w L2, banda dzieci, ktore o grze nie maja zielonego pojecia i psuja ja nie tylko innym ale i sobie. A dlaczego?
Cały czas mowia o tym, ze dla niech w L2 liczy sie pvp, ale w ogóle go nie widza, bo na bocie siedza gdzies w ciemnej d..., jak wreszcie jakis tam lvl wbija to wychodza i robaia pvp, ale oczywiscie z ludzmi o kilka lvl nizej, bo przeciez z przeciwnikiem na rownym lvl szans by nie mieli, przy czym w koncu okazuje sie, ze ten przeciwnik do bicia zbliza sie do nich lvl i juz nie mozna go na 1 hit sciagnac, wiec co sie dzieje, ano detag i go do ciemnej d... na miesiac :)
Na szczescie zazwyczaj konczy sie to tak, ze taka gra sie nudzi i znikaja z gry, uwazajac, ze juz wszystko w grze osiagneli bo wbili 85 lvl, tyle ze to iluzja, bo 90% tej gry to nie oni grali tylko komputer, mi na to by bylo szkoda kasy i na oplacanie konta i prad, to lepiej za ta kase isc na piwo :) , no ale coz piwo jest u nas dozwolone od 18 lat :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 09:43:02 am wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1367 dnia: Wrzesień 04, 2009, 10:47:27 am »
Niema to jak filizanka kawy rano i fresh drama na lunie :D

P.S Kard zgadzam sie z toba w 99%  :)


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1368 dnia: Wrzesień 04, 2009, 10:51:34 am »
Ojojoj Cry more. Jeżeli nie masz normalnego życia to trudno, ja pracuje w ciągu dnia i nie mam zamiaru spędzać całego dnia na wciskaniu F1 bądź innego klawiszu 100 tysięcy razy w ciągu dnia, stać mnie i na prąd i na opłacenie konta , jeżeli ktoś wymyślił Bota to czemu z niego nie korzystać.   A co do lvl  to niestety w L2 nadeszły takie czasy że mając set Full S i 79 lvl dalej jesteś low lvlem, i taka jest brutalna prawda jak wam to się wam to podoba to trudno.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1369 dnia: Wrzesień 04, 2009, 11:12:25 am »
Ma ktos jakies info jak tam chlopaki z luny po transferze na teon? Wiem ze pierwszego dnia redsky pocisnal ich sromotnie ale byli bez silenta :)


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1370 dnia: Wrzesień 04, 2009, 11:22:38 am »
Silent jeszcze wczoraj expil na green spocie, a przed wczoraj (przynajmniej tak GEM pisał) wygrali walkę o Valakasa z RedSkyami. Poczekamy do pierwszego Siga i pod koniec miesiąca oly , ciekaw jestem czy A11 będzie hero na Teonie i Dory.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1371 dnia: Wrzesień 04, 2009, 11:25:18 am »
Ojojoj Cry more. Jeżeli nie masz normalnego życia to trudno, ja pracuje w ciągu dnia i nie mam zamiaru spędzać całego dnia na wciskaniu F1 bądź innego klawiszu 100 tysięcy razy w ciągu dnia, stać mnie i na prąd i na opłacenie konta , jeżeli ktoś wymyślił Bota to czemu z niego nie korzystać.   A co do lvl  to niestety w L2 nadeszły takie czasy że mając set Full S i 79 lvl dalej jesteś low lvlem, i taka jest brutalna prawda jak wam to się wam to podoba to trudno.
a co ty misiu mozesz wiedziec o moim zyciu? jakas szklana kule masz? :P
i co ma do tego na co kogo stac, ja tylko napisalem, ze mi szkoda by bylo na taka forme rozrywki, w ktorej mam niewielki udzial wydawac kasy

a co do bota to ma go gdzies, gdybym sie nim przejmowal to juz dawno bym gre zmienil :) i nie o tym pisalem, ale widocznie nie dotarlo, albo i dotarlo ale cizeko sie do tego odniesc, wiec lepiej przemilczec :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1372 dnia: Wrzesień 04, 2009, 11:35:19 am »
Tez jestem ciekaw jak sobie dory poradzi na oli kiedy nareszcie bedzie mial jakas konkurencje :P


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1373 dnia: Wrzesień 04, 2009, 01:49:00 pm »
Dory prawdopodobnie nie bedzie hero, nawet jesli pojedzie wszystkich bdkow z RS (w co watpie, brakuje mu vesper duali) to zabraknie mu feeda w open oly, TT raczej brakuje farmerow oly.


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1374 dnia: Wrzesień 13, 2009, 05:06:25 pm »
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.

Ale kupowanie na potęgę postaci i adeny na allegro to już co innego. Na to jest miejsce.
Po mojemu to albo nie umiecie skonfigurować bota albo nie macie jaj, żeby go używać.
Żałosne.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?