Witaj
Gość

Wątek: Co byście chcieli tu zmienic?  (Przeczytany 1703 razy)

  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Co byście chcieli tu zmienic?
« dnia: Listopad 04, 2007, 06:53:59 pm »
Jako że w ostatnim czasie zostałem Moderatorem tego działu proszę was o pomoc i poinformowanie mnie co trzeba zmienić usuną/dodać w dziale retail. Za mądre i wyczerpujące odpowiedzi będę bardzo wdzięczny.

A teraz nadszedł czas na małą prośbę mianowicie nasz dział Retail ma dość skromną liczbę stałych Bywalców, polećcie tą stronę waszym klanowiczą i znajomym z retaila a może oni nas odwiedzą i wniosą coś ciekawego do dyskusji. Sądzę że im więcej w tym dziale się będzie dziać tym więcej skorzystają wszyscy czytelnicy naszego forum.

Z wyrazami szacunku Jicc :)
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Co byście chcieli tu zmienic?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2007, 07:34:43 am »
Dobą rzeczą było by zamieścić opisy serwerów w celu wyeliminowania ciągłych zapytań który lepszy itd. Chodzi mi mniej więcej o np. jest mało botów, sami Hero, grają tam takie i takie klany polskie (zagranicznych chyba nikt spisywał nie będzie :D ) plus co tam jeszcze się powtarza w pytaniach. Po części trochę tego typu info już jest tyle że rozrzucone w kilku tematach. Niestety większość ludzi idzie na łatwiznę i w końcu zakłada nowy temat pytając o coś n-ty raz. A jeśli chodzi o zwiększenie ilości odwiedzin tego działu to może być trudne gdyż większość klanów ma własne fora i siedzi tam lub w grze :) No ale oczywiście spróbować nie zaszkodzi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2007, 07:42:05 am wysłana przez Isil »
Franz


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: Co byście chcieli tu zmienic?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2007, 05:47:17 pm »
wybacz że długo nie odpisywałem ale z twą opinią się zapoznałem co do polskich klanów To spis w sumie można by było zrobić w dziale serwer, ale już co do opisu serwerów  typu na którym jest mało botów,są tacy i tacy hero to już ciężej w końcu aby się naprawdę zorjętować co się dzieje na danym serwerze trzeba by było poświęcić mnóstwo czasu na każdy z osobna a to w naszym wypadku poprostu nie jest wykonalne(co nie znaczy że w części nie można spróbować) Jeśli znajdzie się jeszcze kilka pomocnych osób z różnych serwerów to kto wie może taki jeden wielki temat powstanie.

Z pozdrowieniami Jicc
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: Co byście chcieli tu zmienic?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2007, 02:01:12 am »
Wydaje mi się że temat z opisem sytuacji sił na serwerach wkrótce przerodzi się w zwykły flame Patrz inne serwisy o retail L2. Chyba że ten temat byłby zamkniety i tylko co jakis czas updatowany.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Co byście chcieli tu zmienic?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2007, 11:55:58 am »
Nie da się obiektywnie opisać sił na serverze, a tym bardziej na tym, na którym się gra. Tak samo nie da się rzeczywistych sił z innych serverów określić.
HATE ME MOAR!