Witaj
Gość

Wątek: znośne PK  (Przeczytany 19021 razy)

  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 05, 2012, 11:36:22 am »
lol jak można lubić zabijać setki miliony potworów ~~ Mogę zrozumieć jeżeli aspekt pve w l2 był by ciekawy jakieś q z fabuła albo jakieś ciekawsze rozwiązania pve ale zwykłe siedzenie na spocie i tłuczenie tych samych potworków non stop jest fajne? To albo ze mną jest coś nie tak albo z wami ><


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 05, 2012, 11:46:22 am »
Przykro mi to stwierdzic ale to z Tobą jest coś nie tak. Właściwie to wiem co. Otóż dolega Ci chroniczna nietolerancja, brak dopuszczenia do sytuacji ze ktos moze miec inne zdanie.
K U R W A !!!! Jedni lubią blondynki inni brunetki, jedni lubią chleb inni bułki !!!!!!!!!!!!!!!
Przestancie byc cholernymi ignorantami !!!! Ja nie gram PvP bo jestem w tym cienki i nigdy mi to nie wychodziło wiec nie zajmuje sie tym, po co mam sie bralźnic. Ale do kurki wodnej nie najeżdżam na ludzi grających PvP. Uwielbiam bic moby, dropić itemki ( choć na retailu to marzenie niespełnione ) i w ogóle nie przeszkadza mi ze L2 to z założenia gra massive multiplayer. Ja se gram single player i juz.
Niestety to jest wlasnie główna bolączka naszego narodu - brak tolerancji

//Acid -- Ochłoń trochę... 10% za omijanie cenzury.
Jednocześnie przypominam o pisaniu na temat.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 11:52:20 am wysłana przez Acid »
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 05, 2012, 12:04:53 pm »



IN PVE WE TRUST!!!!!!111ONE
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 05, 2012, 12:17:03 pm »

//Acid -- Ochłoń trochę... 10% za omijanie cenzury.
Jednocześnie przypominam o pisaniu na temat.


Już ochłonąłem, przepraszam ale brak tolerancji bardziej mnie denerwuje niż ceny paliw.
Alarion, ja rozumiem że ludzie tacy jak Ty będą sie naśmiewać z nas casualowych graczy PvE tylko nigdy nie zrozumiem dlaczego ??? Czy ja Ci przeszkadzam ze gram sobie tylko po to by bić mobki i tylko mobki ?


IN PVE WE TRUST!!!!!!111ONE
Czy moderatorów to nie powinny obowiązywac nieco wyższe standardy zachowania na forum ?

Acid zamiast dawać ostrzeżenia zamknij ten temat
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 12:25:05 pm wysłana przez skrzydlaty »
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


Odp: znośne PK
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 05, 2012, 01:49:00 pm »
Powinny, cierpliwości.

Rzeczywiście lepiej będzie jak zamknę temat.