Witaj
Gość

Wątek: Zbanowane postacie  (Przeczytany 1399 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Zbanowane postacie
« dnia: Styczeń 12, 2011, 11:40:14 am »
Zacznę od początku. Expiłam sobie na expowisku, z podpiętym boxem Kairem, jestem klasą nukera, więc normalne jest to, że potrzebuję manodaja. W trakcie expa, nagle, tak jakby mnie teleportowano, miałam czarny ekran, po czym wyłączyły mi się oba konta. Potem już nie mogłam wejść. Poszedłam na IRC, aby dowiedzieć się więcej, napisałam do InsOmni. Napisał mi on, że moje konto zostało zbanowane przez GameMastera Mithi z powodem BOT. Podobno takowy GameMaster pisał do mnie, przed nadaniem banicji. Raczej nie widziałam, aby on cokolwiek pisał, albo po prostu tego nie zauważyłam. Kazano mi napisać do Mithi'ego i wyjaśnić tę sprawę. Tak więc, wczoraj napisałam do niego PM na oficjalnym forum Cerberusa, no i póki co nie uzyskałam odpowiedzi. Próbowałam go też złapać w grze, ale to również zawiodło. Postanowiłam napisać tutaj, bo sama nie wiem, czy w ogóle odpowie na moje PW i czy go złapie, tak więc, proszę o rozpatrzenie prośby.
Nick zbanowanych postaci to Iskra i Kair.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Zbanowane postacie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2011, 12:29:11 pm »
"Poszedłam"     ze co? xD


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Zbanowane postacie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2011, 02:02:31 pm »
Wyłącz ten oczo walny czarny :P O jezus jeśli już to "poszłam" masz dylemat gościu.

Wątpię, że spotkasz tutaj GM-a który nadał banicję, bo z tego co widzę to w tym temacie tylko Insomnia się wypowiada z adminów cerberusa. No chyba, że o czymś nie wiemy :p.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)