Witaj
Gość

Wątek: Idealny High Rate ? Jaki?  (Przeczytany 23967 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 18, 2011, 07:44:37 am »
Ja bym proponował w sprawie MP rozwiązanie a la W][E: brak MP potków, przypakowany recharge ;) Był jeszcze jakiś custom serwer z reuse z ok 2,5 min 80 lvlowych skilli ładowarek. Ciekawy byłby zwiększony regen many: 3x bezruch, 2x PvE, 1,5x PvP
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2011, 07:48:41 am wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 18, 2011, 01:56:04 pm »
a ja bym proponował drugi low rate  :P


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 18, 2011, 02:29:41 pm »
Ja bym proponował w sprawie MP rozwiązanie a la W][E: brak MP potków, przypakowany recharge ;) Był jeszcze jakiś custom serwer z reuse z ok 2,5 min 80 lvlowych skilli ładowarek. Ciekawy byłby zwiększony regen many: 3x bezruch, 2x PvE, 1,5x PvP
-1, nie każdy gra w pt a tym bardziej na HR...

A co do postu Depoxa to całkowicie się zgadzam z Jego wizją serwera.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 18, 2011, 04:11:51 pm »
W RB zone/instancjach z rb mozna byloby by wylaczyc mana poty (jezeli w ogole by byly), wiec ee/se musi byc
Jezeli gra bez boxow to mozna nawet zabrac buffy, wtedy rb podkoksac troche i trzeba byloby full buffem latac
A na pvp to ofc, npc buff + suby

PS. Mogę się do kogoś zgłosić po zmianę niku? Ten jest bardzo przestarzały :)

//K -- poszedł PM
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2011, 10:48:11 pm wysłana przez Kamal »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 18, 2011, 04:22:40 pm »
Jak dla mnie idealny HR to taki gdzie:
- wszystko co zajmuje cenny czas zostaje wyłączone,
- każdy gracz na samym starcie otrzymuje dostęp do wszystkich możliwych przedmiotów,
- wszelkiej maści wzmocnienia i teleporty do każdej lokacji są dostępne z panelu gracza,
- gracze do dyspozycji mają tylko i wyłącznie jeden spot w którym dzień i noc mogą ze sobą rywalizować o miano największego koksa serwera !

Coby smutno nie było i był sens gry oczywiście licznik fragów zarówno na serwerze jak i na stronie internetowej.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 24, 2011, 08:57:23 pm »
A mogę napisać jak ja to widzę, bo grałem na kilku fajnych high/mid rate. Opisze tak mniej więcej jak Depox.

Kronika

Najbardziej lubię C5 więc na to głosuję, chociaż pograłbym też na interlude. Nowe kroniki mnie raczej na dłuższą metę nie interesują, raczej chwilowo, żeby zobaczyć co i jak i quit.

Początki

Normalne. Marki na 1 i 2 profke do kupienia w GM shopie. 3rd retail like cały quest.

Enchant

Enchanty od D do A grade dostępne w gm shopie po stosunkowo dość wysokiej cenie. Szansa enchantu i możliowść zdobycia(głównie to się tyczy S) ich retailowe. Max enchant +16.

Waluta i farmy

Waluta to adena, bez żadnych custom farm spotów i bez custom waluty. Jedynie coś w stylu coin of luck, żeby wymieniać np. 500kk adeny na 1 CoLa. Takie rzeczy jak enchanty, LSy powinny dropić retailowo, oprócz tego LSy w gm shopie stosunkowo drogie.

Epiki, itemy

Itemy od D do A grade dostępne z GM shopa. SA kryształy do lvlu 12 też. S grade, 13 SA, epiki zdobywane tylko retailowo. Normalny craft, wszystkie matsy do kupienia w gm shopie.

Olimpiada i hero

Wszystko retail like. CB otwarte, czas trwania hero miesiąc.

Skille, gc

Retailowo. Żadnego usuwania cancela i innych takich historii.

Profesja, suba, noblesse

Marki na 1 i 2 klasę w sklepie. Na 3 normalny quest, na sube i nobla quest. To częściowo zapobiegnie feedowaniu.

Buffy, buffer

Brak npc buffera. Dostępne w gm shopie scrolle z podstawowymi buffami. Bufferów trzeba robić normalnych (sprzedawanie full buffa to dobry sposób na zarobek). Czas trwania buffów to godzina, cov, pof, pow, powind 20 minut, dancy i songi z 2 klasy 20 minut, dancy i songi z 3 klasy 2 minuty. Buffy od kota i konia retail like.

Brak global GK, masz nobla masz teleporty.

Siege

Normalnie.

Dotacja

Musi być. Np. na czapeczki/akcesoria, 3 klase bez questa, subę, nobla.

Inne
Multibox - dozwolony.
Eventy - mogłyby być, ale nie muszą.
CP potki małe i duże w sklepie. Do tego qhp i mana potki. Tak samo s grade exlixiry.
Normalnie działające choroby z HS, bo to się rzadko zdarza (wyłączają).

Raty:
Exp i sp: 300-500x
Adena: ~20-50x
Drop: x1
Quest szansa i ilość: x1

Serwer wzorowany trochę na abyssie x300, na którym najlepiej mi się grało i trochę na innych serwerach. Wyrzuciłem to co mi się nie podobało, a zostawiłem to co działało bardzo dobrze i się sprawdzało. Takie serwery prawdopodobnie już nie powstaną, ale napisać można. Kogoś niektóre rzeczy mogą dziwić np. questy na 3rd itp. tam na prawdę było pvp, możecie wierzyć, a sprzedawanie buffów to był dobry zarobek. Nie było renewala i championa i sireny bez aktywnych bd i swsów dzięki czemu nie można było spamować blowami non stop, a magowie nie mieli m. critów co 3 hity. Na HRacie z podobnymi ustawieniami grałem kilka miesięcy, stał kilka lat co tylko świadczy, że na tle dzisiejszych lolswererów mógłby się dobrze trzymać, oczywiście tylko pod szyldem znanej marki. Chociaż czasy się zmieniły i możliwe, że ludziom by się to nie spodobało.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 25, 2011, 12:52:35 pm »
C5 ???? ta era dawno już minęła. na kronikach gracia + trzeba się pomęczyć; zrobić certy, wybrać seta itp.
tak naprawdę oly co tydzień jest lepsze-jeżeli będzie takie coś jak : "nie bo za dużo gc będzie" to zmniejszyć nagrodę w postaci oly tokenów.
btw.na jakim servie HR widziałeś quest na 3 klase i nobla? ile było online ?


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 25, 2011, 04:29:04 pm »
C5 ???? ta era dawno już minęła. na kronikach gracia + trzeba się pomęczyć; zrobić certy, wybrać seta itp.
tak naprawdę oly co tydzień jest lepsze-jeżeli będzie takie coś jak : "nie bo za dużo gc będzie" to zmniejszyć nagrodę w postaci oly tokenów.
btw.na jakim servie HR widziałeś quest na 3 klase i nobla? ile było online ?

Sam chyba napisał, że to są podobne ustawienia jakie były na Abbys bodajże x300... A jak wiadomo grało tam dość sporo ludzi swojego czasu.. I jak widać ich pomysł się przyjął.
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 26, 2011, 01:02:53 pm »
ślepy nie jestem, umiem czytać. ile 500 online ? nie bądź śmieszny


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 26, 2011, 03:33:23 pm »
Ja tam grałem 2 czy 3 lata temu, a wtedy ten serwer miał kilka lat, dokładnie nie pamiętam ile, ale więcej niż 2. Wtedy online był na poziomie 1.5k-2k (według licznika w grze) z czego część osób miała zalogowany full support (u nas w klanie on był na poziomie 15 max 20 wieczorami to 2 osoby miały full support cov, sws, bd czasem ktoś logował pp). Online realny pewnie był na poziomie 700-1000 tak około. Pvp było lepsze niż na tych wszystkich lolhratach graciowych na jakichś śmiesznych custom farmach. Pod goddard, HS, varka i ketra. Oprócz tego w fogu, IT i mosie. Też MDT i coloseum było żywe. Ludzie chodzili w party i często pvp pt vs pt przeradzało się w klan vs klan. Na siege wystawialiśmy 3 party (27 osób) +nasze ally co najmniej tyle samo, to wychodzi 60 osób. Na siege przychodziły tak po 3 ally i my też chodziliśmy na inne, żeby tylko poprzeszkadzać. Farmiąc w fogu pvp było co kilkanaście-kilkadziesiąt minut i trwało długo jeśli ten kto przegrał wracał. Oprócz tego na serwerze była bardzo dobra gospodarka. Jedyną wadą była dotacja na czapeczki z customowymi statami, najlepsza taka czapka dodawała tyle co epiki(już dokładnie nie pamiętam), na szczęscie było takie drogie, że takich botów było mało i grali głównie na siege/oly, bo farmić nie mieli po co. Podsumowując to był najlepszy high rate na jakim grałem, była to kronika interlude i co najlepsze serwer umarł po przejściu na gracie pt 2 QQ

Co do tej ery...fakt minęła. Tak samo jak minęła era kaset na rzecz mp3, co nie znaczy że to jest lepsze. Są dużo wygodniejsze, ale jakość dźwięku dużo gorsza. Dlatego napisałem, że taki server miałby rację bytu tylko pod znaną marką.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 29, 2011, 10:33:29 pm »
Kiedy wstanie ten HR?:D


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 30, 2011, 09:14:47 am »
szkoda słów ... przeczytaj parę postów w górę (koło wakacji możliwe że wstanie serv.)


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 30, 2011, 03:00:44 pm »
3 tygodnie tylko :P
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 23, 2011, 09:18:02 pm »
and?


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 21, 2011, 07:17:58 pm »
 :bump:
są jakies plany, aby server wystartował ?


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 21, 2011, 09:19:14 pm »
na pewno nie w wakacje
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 25, 2011, 06:29:13 pm »
imo najlepszy hr byl na theonline x500 custom farma ofc tylko dota troche bolala :P
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 1

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 27, 2011, 08:24:29 pm »
I jak tam idą postępy nad serwerem, parę postów wyżej wspominaliście, że zaraz po wprowadzeniu klienta H5 na lov rate serwer, dowiemy się więcej informacji o starcie i ustawieniach serwera, a H5 zostało już wprowadzone jakiś czas temu, więc czy można się spodziewać w najbliższym czasie jakiś informacji ? Ostatnie serwery high rate na jakich grałem okazały się totalnym niewypałem lub padły zanim wstały :D; więc jedynie jeszcze tylko z tym serwerem wiąże nadzieję :)


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 27, 2011, 08:26:19 pm »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Idealny High Rate ? Jaki?
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 30, 2011, 08:42:34 pm »
to jeszcze 2 dni i jako niespodziankę otworzą Hight rate, aby umilić dzień zmory - 1 września