Witaj
Gość

Wątek: Wybór postaci  (Przeczytany 1713 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: -1

Wybór postaci
« dnia: Czerwiec 13, 2011, 12:52:15 pm »
Hej, zamierzam pograć trochę na cerberusie i zastanawia mnie jak wygląda tu życie OL ( łatwo znaleźć klan, pt, czyli ogólne nastawienie do OL ) ? W grę wchodzą jeszcze HE i WC, ale póki co stawiam na OL.
| Trzeba się śmiać | Wariata grać | Wesołym być | Z życia drwić |

Piszę poprawnie po polsku.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Wybór postaci
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2011, 08:40:03 am »
Gram tu miesiąc więc mogę się mylić. Co do ol'a: owszem bardzo chętnie jesteś brany na siege/tw [oczywiście 83 lvl , minimum moirai etc. ], ale jeśli myślisz o zwykłym koksie,rb to mogą być problemy. Klan Cię przyjmie, ale mało kto będzie expił bo większość graczy już jest na 80-85 lvl. Więc prawie na pewno do 65-70 będziesz musiał solować. Mam kumpla w klanie, który gra ol'em to mówi, że mordęga. Ludzie wolą brać na koks swoje boxy wc [cały drop do nich, qi tylko ich etc.]. Mogę się oczywiście mylić bo w pvp to za każdym razem widzę jakiegoś ol'a w głównym party przeciwników.
Co do łuczników = klan bez problemu, sprzęt w giran można kupić po ładnej cenie [moirai light = 1.5kkk widziałem wczoraj]. Najważniejsze by znaleźć klan, gdzie ludzie mają niższe lvl i chętnie Cię podexpią.
Ja gram WC i nie narzekam, raczej chętnie mnie biorą do party. Jakiś DD i siedzę na Sel Mahum.
Pozdro


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Wybór postaci
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2011, 12:48:36 pm »
Zapomnij, że cię ktoś weźmie do pt, solo do endgame dopóki się nie wyekwipujesz.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: -1

Odp: Wybór postaci
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2011, 01:23:02 pm »
Namówiłem kumpla do gry. Podexpi mnie swoim SH i wtedy poszukamy klanu. THX :D
| Trzeba się śmiać | Wariata grać | Wesołym być | Z życia drwić |

Piszę poprawnie po polsku.