Witaj
Gość

Wątek: Warlock [WK]  (Przeczytany 215899 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlock
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 26, 2007, 05:29:06 pm »
BW light da ci taki bonus tylko, że będziesz miał więcej p defa... Przy czym w pve to takie ważne nie będzie, bo będziesz miał summona do tankowania. A bw robe będzie bardziej wygodna, zwłaszcza że, jak to pve. Light nie da ci takiego bonusu, jak robe (~600-700 mp różnicy to sporo, no i regen będzie raczej wyższy. bo casting speed jakoś zauważalnie nie jest wyższy w robe, zwłaszcza jak solujesz). Nie mówiąc już o tym, że bw light wygląda na human misticu idiotycznie (miałem i kilka razy dostałem pma, czemu chodzę w heavy...).

Inna sprawa, że bw robe jest raczej ciężko dostać na rynku... Na pewno ciężej od bw light.
A wytlumacz mi po cholere summonerowi c speed?? BW light nosi sie zeby miec wiekrza predkosc ataku(kubiki czesciej wchodza)i wiekrzy p def
Jezu, czemu się wszystkim ubzdurało, że te wszystkie mana up'y i bonusy z robe przyśpieszają m. regen?
bo te opisy skillow sa takie zawile :P i na "javie" moze daja :p

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Warlock
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 26, 2007, 05:52:10 pm »
ortografia ^^
League of Legends


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 26, 2007, 06:18:10 pm »
Jezu, czemu się wszystkim ubzdurało, że te wszystkie mana up'y i bonusy z robe przyśpieszają m. regen?

Nie tyle bonusy co sam robe:

Mana Recovery:
Increases MP regeneration when wearing a robe jacket and robe pants.

A wytlumacz mi po cholere summonerowi c speed?? BW light nosi sie zeby miec wiekrza predkosc ataku(kubiki czesciej wchodza)i wiekrzy p def

Możliwe że ten l2calc źle działa ale niema żadnej różnicy w att speed miedzy robe a lightem.
W przypadku robe mamy pasiva od poczatku do att speeda a w lighcie zbieramy niby całyczas z Light Armor Mastery. Tak jak mówie nie wiem czy ta stronka sie niemyli bo niemam zabardzo możliwości sprawdzenia tego 8)
Tu link jak by ktoś chciał: http://www.l2guru.com/l2calc/

Tak jak napisał Ryltar BW Light napewno jest lepszy do pvp niż robe, do expienia też ok, ale wydaje mi sie że jawron ma racje że do czystego pve lepiej bw robe.
Wtedy tankuje tylko i wyłącznie kot (więc ten większy def tak ważny niejest, zwłaszcza że mam dualki +4 z Health) a cubiców niema sensu odpalac jak ma moba na kilka strzałow.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Warlock
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 26, 2007, 07:22:51 pm »
Fakt, l2calc nie bierze pod uwagę bonusu do atk speeda w lighcie, ale raczej nie był on aż taki znaczący, inaczej bym o nim pamiętał ;)

Zresztą, to kotek jest od dd, nie ty. Jeszcze koło 40-50 lvlu można mieć podobny p atk co summon (przy top sprzęcie), ale potem już nie bardzo.

Poza tym, im wyższy lvl tym bardziej przydaje się robe.
wannabe
]|[


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlock
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 26, 2007, 07:59:55 pm »
błąd, light bierze sie z racji pdefa no i z racji tego ze kazdy + lvl mastery daje cast spd ;)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 26, 2007, 11:01:55 pm »
Cytuj
Nie tyle bonusy co sam robe:

Light Armor Mastery magow robi tak ze ten bonus w lighcie nie ma znaczenia.Masz chyba wszystko o 5% nizej niz w robe tyle ze robe nie daje atk.speed i daje MP.Ale i tak do tego 7x to czasami ty pouderzasz wiec dopiero po 7x warto uzywac robe bo leczysz glownie.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 28, 2007, 10:15:53 am »
Mam już prawie cały set BW Robe oprócz hełmu (ciężko go zdobyć, a jak już jeden znalazłem to koleś walnął taką cenę że spadłem z krzesła :dry:)
Zobaczę jak sie będzie grało, jak coś to mogę bez problemu sprzedać tunike & gacie i kupić leather (jeszcze trochę kaski wpadnie :) )


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 29, 2007, 04:17:52 pm »
Mam już prawie cały set BW Robe oprócz hełmu (ciężko go zdobyć, a jak już jeden znalazłem to koleś walnął taką cenę że spadłem z krzesła :dry:)
Zobaczę jak sie będzie grało, jak coś to mogę bez problemu sprzedać tunike & gacie i kupić leather (jeszcze trochę kaski wpadnie :) )

PO CO CO bw ROBE bw LIGHT LEPSZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlock
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 29, 2007, 04:19:47 pm »
jakzy woli grac jak chce ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Warlock
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 29, 2007, 04:36:16 pm »
Do expa lepszy jest bw robe (więcej mp i regen) do starć z magami również wydaje mi się odpowiedniejszą zbroją, chociaż zawsze biorę bw light (bo poprostu wole bw light) to nie uważam, żeby bw robe czy avadon robe były złymi setami dla summonerów (co innego doom/zubei robe:f).


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlock
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 29, 2007, 06:14:43 pm »
bw light tez jest dobry do expa z racji +def :)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 29, 2007, 07:08:29 pm »
Ja mam jeszcze takie dziwne pytanie i nie na temat :bag:
O ile wiekszy lv powinny mieć koty w momencie brania nowych skilli? 2 czy 3? (np. bierzemy skille na 48 to koty maja w tym momencie 50 czy 51lv?)
Sprawa o tyle dziwna ze kilka osób powiedziało że mieli o 3lv wyżej po zabraniu skilla a inni 2lv :shock:


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Warlock
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 29, 2007, 08:10:37 pm »
Kiedy dostajesz nowy lvl summona ma on 2 lvle więcej od Ciebie. Np. kupujesz skille na 48, to kotek ma 50, ciągniesz do 52 i wtedy kotek ma 54^.^.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Warlock
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 29, 2007, 11:08:33 pm »
Bardzo lubię grać warlockiem, :P lecz nie wiem czy opłaca mi się go zrobić na low rate. Gdyż potrzebne jest dużo crysz D a potem C i to może dużo wynosić dlatego zwarcam się do was o PORADE.
Z góry dzieki  :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 29, 2007, 11:13:11 pm »
Oplaca sie grac.A duzo krych nie jest potrzebnych a wszystko sie zwraca kilka krotnie chyba ze uzywasz cubow i masz toggle on bsps i ss.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlock
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 29, 2007, 11:17:17 pm »
Zwraca sie nawet jak uzywasz kubikow(tylko ze one sa tak uposledzone prawie jak te esa:P) i ssow dal siebie i summona to wszystko zalezy gdzie i naczym expisz

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 30, 2007, 12:45:08 am »
Ja glownie w pvp albo jak wiem ze bede musial uzywac bsps uzywam.Kaiem to uzywam tylko ss,mew wszystko,katem to roznie ale glownie ss,queen na mass tylko bsps.Co do uposledzenia...no ja walcze na dystans(czyli mam karamian i Homo z Acumen) wiec cuby mi nie sa potrzebne az tak.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Warlock
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 30, 2007, 08:48:47 am »
No dobra przekonaliście mnie ze opłaca sie grac Warlockiem lecz teraz gdzie mam expic "po" 40 lvl :]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 30, 2007, 09:00:43 am »
Ja robilem tak Ivorty Tower Crater do 48-49 potem na bazyliszki w tym Lesie(kawalek dalej).Potem mozna EV.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Warlock
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 30, 2007, 09:48:46 am »
Gdy zapytalem sie CL-a czy moge isc z nimi na exp, odpowiedz brzmiala nieco zaskakujaco ;"Nie ponieważ twój summon za dużo expa nam zabiera" omg...
Gosc mnie troche wnerwil bo co innego obiecywal czy przystąpiłem do nich, dlatego postanowilem dołączyc się do wroga ^^
na razie czekam na minięcie kary, [za wyjście z klanu] ale teraz posiadam w nowym klanie szacunek. Gdyż Warlock na początku jest to trudna postać. :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 30, 2007, 11:21:53 am »
Summon zre tylko tobie Exp -_-...


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Warlock
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 30, 2007, 11:41:14 am »
No własnie ale taki typek tego nie rozumie...[chociaż ja też gdy zaczynalem grac nie wiedzialem ] :bag:


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlock
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 30, 2007, 03:30:37 pm »
Gdy zapytalem sie CL-a czy moge isc z nimi na exp, odpowiedz brzmiala nieco zaskakujaco ;"Nie ponieważ twój summon za dużo expa nam zabiera" omg...
Gosc mnie troche wnerwil bo co innego obiecywal czy przystąpiłem do nich, dlatego postanowilem dołączyc się do wroga ^^
na razie czekam na minięcie kary, [za wyjście z klanu] ale teraz posiadam w nowym klanie szacunek. Gdyż Warlock na początku jest to trudna postać. :P
To mosi byc Pro CL XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Warlock
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 30, 2007, 06:30:25 pm »
Gdyż Warlock na początku jest to trudna postać. :P

lol kolejny co mysli ze gra trudna postacia. Rozczaruje ciebe, nie ma trudnej ani skomplikowanej postaci w L2, wystarczy are godzin zeby w stopniu dobrym opanowac kazda klase w l2.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Warlock
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 30, 2007, 07:22:09 pm »
LOl mi chodzi takze o zarabiane kasy, zdobywanie expa itd.. bo postac jest latwo obslugiwac, tylko trzeba dzialac na paru paskach ^^ co czasami moze wnerwic gdy klikniesz nie ten pasek. ^^
 

no a teraz Gdyby Ktoś wypisał jeszcze jakie armory i weapony uzywac ale od 1lvl-78  :angel:
to byl bym wdzieczny xD