Witaj
Gość

Wątek: Prophet [PP]  (Przeczytany 106717 razy)

  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 31, 2006, 06:24:46 pm »
Cytuj
I oczywiscie dobry tank ma od razu nightmare i trzecia profke nie?

Od kiedy 3 profa jest potrzebna zeby nosic rzeczy A?


Przeczytaj to jeszcze raz, jesli nadal widzisz, ze napisalem, ze do noszenia A gradow potrzebna jest trzecia profka, to przeczytaj to jeszcze raz i tak do skutku. Poprostu chce Ci pokazac, ze nie zawsze w pvp kazdy jest ST, ma nightmare (czy tam inne cholerstwo pasujace do sytuacji), luk, miecz do walki h2h oraz miecz do nukowania. poza tym podczas roota chcesz walic z luku? I kogo dosciegniesz? Magow walacych freezing strikiem? A co jesli nie ma sie nightmare? 1-2 rooty i stoisz, w walkach party vs party root jest bardzo przydatny, w pve potrafi czasem uratowac dupe, w mass juz jest nieco gorzej bo zanim pp rzuci to juz go nie ma.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 31, 2006, 07:48:00 pm »
Cytuj
Przeczytaj to jeszcze raz, jesli nadal widzisz, ze napisalem, ze do noszenia A gradow potrzebna jest trzecia profka, to przeczytaj to jeszcze raz i tak do skutku.

To ty przeczytaj mojego posta.Dlaczego dopiero po 3 profie ma sie nosic graty A? znam paru ludzi co maja na 61 sprzet A.

Cytuj
Poprostu chce Ci pokazac, ze nie zawsze w pvp kazdy jest ST

I czemu ST? Zwykly SK sobie tez swietnie poradzi o ile roznica sprzetowa nie jest duza.

Cytuj
ma nightmare (czy tam inne cholerstwo pasujace do sytuacji), luk, miecz do walki h2h oraz miecz do nukowania

U SK starczy akurat jeden miecz zeby zabic PP czy kogos innego.

Cytuj
poza tym podczas roota chcesz walic z luku? I kogo dosciegniesz?

Nawet nie wiesz jaki panuje chaos na wojnie i jak latwo kogos ustrzelic.Nie raz nie dwa widzialem jak da walil z luku bedac na roocie  i zabijal typow.

Cytuj
A co jesli nie ma sie nightmare? 1-2 rooty i stoisz, w walkach party vs party root jest bardzo przydatny

W ptvpt to ciebie chronia buffy wiec nie wiem po co walic.Nawet jak dostane i sie na mnie rzuca to moge odpalic UD/VG.



  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 01, 2007, 05:57:38 pm »
Troche sie usmialem, no ale trudno, jak nie chcesz zrozumiec tego co napisalem to poprostu nie zrozumiesz. Tyle ode mnie.


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 01, 2007, 11:08:35 pm »
Troche sie usmialem, no ale trudno, jak nie chcesz zrozumiec tego co napisalem to poprostu nie zrozumiesz. Tyle ode mnie.

+1
Ryl-rece mi opadaja, na sile chcesz udowodnic, ze ktos (np ja) nie ma racji. PP ma heala i powinien go uzywac, sam uzywasz sprzeczynych argumentow- podczas wojny/siege panuje zamet i dlatego czasami healer nie jest w stanie obslugiwac calego 9cio osobowego pt. EOT.




  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 04, 2007, 11:19:22 pm »
Troche sie usmialem, no ale trudno, jak nie chcesz zrozumiec tego co napisalem to poprostu nie zrozumiesz. Tyle ode mnie.

+1
Ryl-rece mi opadaja, na sile chcesz udowodnic, ze ktos (np ja) nie ma racji. PP ma heala i powinien go uzywac, sam uzywasz sprzeczynych argumentow- podczas wojny/siege panuje zamet i dlatego czasami healer nie jest w stanie obslugiwac calego 9cio osobowego pt. EOT.

Tak a ty na siłe chcesz healowac PP... niezłe jak chcesz meić całe Aggro na sobie to proszebardzo ale z tymi healami pp to mozesz jedynie sobie... magów poleczyc i tyle pp to buffer nie HEALER!!... ale moze healowac wrazie czego ale mniejsza z tym...
The Abyss x7 | Bishop | Ino | 6x | ZoMoPL |


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 05, 2007, 03:51:52 pm »
Nigdzie nie napisalem, ze pp jest healerem, jednak opisywalem sytuacje podczas pvp i tam PP poza rootowaniem melee powinien leczyc. Podczas expienia lepiej zeby regenrerowal sobie mp na nastepny rebuff.




  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:38:20 pm »
ładnie mówicie że PP to nie healer ale wiele noobów w grze o tym nie wie i wmawia mi że mam healować .....


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:42:44 pm »
PP jest dobrym healerem...na krotki okres...i czy potrzeba dla danej osoby mocnego heala,raz na jais czas healnie to taka postac jest niezastapiona :)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:47:19 pm »
ta postać jest beznadziejna do 78 ale gdy robisz suba .... jest to maszynka do mielenia wszystkiego (mówię tu o DN)


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:50:23 pm »
ta postać jest beznadziejna do 78 ale gdy robisz suba .... jest to maszynka do mielenia wszystkiego (mówię tu o DN)

beznadziejna? Hohoho, to chyba nie widziales dobrze grajacego PP. Do expienia solo sie nie nadaje, fakt, ale w innych sytuacjach sprawdza sie swietnie (pt, RBpt, siege, mass pvp, gank, pvp xvx, pvp 1v1 self buff)




  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:51:44 pm »
ja nie mówie o dawaniu baffuw tylko o expieniu ...... i pvp no i nie powiem że jest nudna bo komu chce się dawać buffy poraz 999999999


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 11, 2007, 10:14:45 pm »
jesli pp na pvp daje tylko buffy, to jak mowilem- nie umie grac.




  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 12, 2007, 01:02:11 pm »
jesli pp na pvp daje tylko buffy, to jak mowilem- nie umie grac.


Twoimi hitami moze "posmyrać" wojów ;)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 12, 2007, 01:18:52 pm »
Posmyrać może bez zadnych konsekwencji jak ma roota i piken ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 12, 2007, 01:33:22 pm »
W c5 już jajko zrobi włócznią czy łukiem, a nawet dualami :D Jedynie czym może lać bez kar do acc to swordy, blunty staffy i etc.  :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 12, 2007, 01:34:29 pm »
ma guidance więc kara nie jest duża ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 12, 2007, 01:37:28 pm »
Guidance może niweluje niski acc z racji dexa, a kara za używanie broni niepreferowanej to -7 (tak mi się wydaje)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 12, 2007, 01:38:36 pm »
ja i tak ciągle trafiam ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 12, 2007, 01:40:13 pm »
Bo może napieprzasz w graczy ala HawkRanger Team :D łucznik z heavy, tank w light etc  :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 12, 2007, 01:41:16 pm »
moby i tanki trafiam. tanka można ladnie położyć o ile root bedzie wchdoził ładnie.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 12, 2007, 01:43:01 pm »
W praktyce to rzadko się zdarza, żeby prophet ubijał tanków etc, ale jak to w życiu bywa Shit Happens.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 12, 2007, 02:54:14 pm »
ciekawe ile trwa taka zabawa z tankiem .... a w ogóle co wy mówicie jak PP to nie postać do pvp


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 12, 2007, 03:08:06 pm »
ciekawe ile trwa taka zabawa z tankiem .... a w ogóle co wy mówicie jak PP to nie postać do pvp

lul, nie no brak mi slow. PP w 1v1 jest niemal niepokonany, w mass pvp nie ma zadawac dmg tylko dbac o to aby nikt z party nie padl (podleczyc, zrootowac wroga, ew ressnac main healera).




  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 12, 2007, 03:16:32 pm »
 nie mal nie pokonany OWNED przez kogo chyba tylko paladyna ... nie no zabiłeś mnie ty z Magami nie masz szans z łucznikami też no może ze sztyleciażami ma jakieś szanse reszta poprostu kładzie go w kilka sec


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 12, 2007, 03:37:52 pm »
zebys wiedzial... jedyne postacie ktore moga byc zagrozeniem dla niego to necro i OL, reszte w 1v1 na self buffach zjada na sniadanie. Oczywiscie jak sie umie grac PP, ale to jest dla mnie oczywiste jesli mowimy o mozliwosci postaci.