Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2584461 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7650 dnia: Marzec 09, 2012, 01:07:37 am »
np. My vs Dywany (7min stalismy, a roznica lvlowa 3-4? wtf) zabilismy cala 1 osobe i gdzie tutaj walka skilla ..... 
Zabrzmiało jakby oni byli jakimiś nie ogarami  :drool:
pomijając fakt, że nimi są ^_^ trolololo


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7651 dnia: Marzec 09, 2012, 01:14:25 am »
ding 95...

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7652 dnia: Marzec 09, 2012, 01:15:19 am »
np. My vs Dywany (7min stalismy, a roznica lvlowa 3-4? wtf) zabilismy cala 1 osobe i gdzie tutaj walka skilla ..... 
Zabrzmiało jakby oni byli jakimiś nie ogarami  :drool:
pomijając fakt, że nimi są ^_^ trolololo
Oh you  :D btw. co tam rozrabiasz gruby

Hmm w sumie to chyba teraz jest jakoś tak:
HB/HI główni farmerzy orbis i jako-tako pvpujący się
Gute party aka forever in orbis  :D
BMF się rozpadło(right?)

LF info nt. OOC/Avalanche (ale takie prawdziwe ok)

Gratz stark

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7653 dnia: Marzec 09, 2012, 08:19:08 am »
Sry kamil ale 14 vs 7 to chodzi o pvp kiedy nas bylo 1 party + 5 osob a was 1 part + 2 sooby (healer i enchanter) wiec moje pytanie brzmi czy tak trudno policzyc do 14 ?? Nie jestes w stanie ?? Podobno studiujesz a to raczej prosta matematyka jest ?? Nie to zebym sie czepial albo exciusy walil ale wiesz matematyki nie oszukasz ... Tak wygladalo 1 pvp 2 bylo 12 na 12 od seliosa party 5 osob + pelne wasze ...

To tak w kwesti matematyki tylko kazda osoba dodatkowa od nas to pelne party a kazda od was to nie wazne bo nie miala wplywu na pvp - no nie do konca ...

14 v 7 2 razy z 1 dzień, ale przepraszam ze was nie policzylem  :(
Nie bmfy tylko Ares :C a bez lidera nie ma klanu :C

ares lider  hahaha pionek ktory zmienia serwer co miesiac  hahaha

powiedział gość który tylko driveruje :C

ok sweety
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 08:25:06 am wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7654 dnia: Marzec 09, 2012, 09:21:41 am »
a czy Innova Eu ma juz Harmony?


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7655 dnia: Marzec 09, 2012, 09:30:32 am »
a czy Innova Eu ma juz Harmony?

EU jest zdecydowanie w tyle za US. Nie działają nam także podstawowe programy z US jak boty i radary.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7656 dnia: Marzec 09, 2012, 10:18:37 am »
a czy Innova Eu ma juz Harmony?

EU jest zdecydowanie w tyle za US. Nie działają nam także podstawowe programy z US jak boty i radary.
czemu twierdzisz ze nie działają? działają i to bez problemu tylko nie są używane na taką skale jak na us...


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7657 dnia: Marzec 09, 2012, 10:22:15 am »
Na ruskim forum, jest notka, że nie będziemy mieć Harmony, ze względu takiego że znalazły się tam jakieś błędy, i harmonia będzie dodana razem z Tauti ~ 2013


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7658 dnia: Marzec 09, 2012, 10:23:25 am »



L2 jest grą w której trzeba ostro grać, żeby się pobawić - ale ta kronika to już w ogóle
to już wiemy Hell czemu ciągle zmieniasz serwery i cp. Napierniczanie 24/7 to mogło być na priv, o którym sie wiedziało, że postoi 3 miesiące. Na off liczy sie systematyczność i stabilizacja, z czym jak widać ludzie na core mają duże problemy bo consty które są w oryginalnym składzie(czyt wszyscy graja razem od początku) można policzyć na palcach 1 ręki. To samo tyczy sie systematyczności, weźmy takei pt xLifa - grali po 12h dziennie i po 2tyg pt sie posypało, a zaczęło sie od tego, że life wywalił Dewię bo przez kilka dni jej online spadł o kilka(2-3) godzin. OK, powiesz, "to jak ja mam konkurować z nolifami", według mnie równie dobrze mozesz zadać pytanie "dlaczego syn ksiecia Arabi ma na starcie ode mnei lepiej" tak juz jest, takie jest życie, że ktoś ma lepiej, a ktoś gorzej i nic sie z tym nie zrobi.Moze te nolify to dzieci Abramowicza i maja kaprys grać w l2, moze to jakieś pojeby i poświęcaja życie na gre, niewiadomo. Jedynie można systematycznei 3mać sie swojego z nadzieją, że kiedys sie ich podgoni (cieżko będzie dogonić), ale jak powiedział życie(tak samo i w grze) to nie jest bajka.

Dobra ja już naprawdę nie wiem o co wam chodzi quitneli to quitneli ich sprawa - zobaczymy za pare miesięcy kto miał rację, bawią się tylko Ci z onlinem, na serwer nikt nie przychodzi, ciekaw jestem czy do 99 dojdzie więcej niż 30 Party ( i ciekaw jestem co wtedy zrobicie) jak przyrost jest ujemny i to bardzo ....

jeśli do 99 dojdzie 30 pt to i tak będzie sukces (mowa oczywiście o 99 jak max lvl, przed wejsciem nowego update z nowymi lvlami)
30 end gameowych pt. Na tą chwilę powiedzmy mamy 4-5 poważniejszych klanów to daje nam 6 pt na klan. Dajmy na to, że z każdego klanu każdego dnia 2 pt będą mieć skład, co daje wynik podobny, jak i nie lepszy jak jest teraz.
Sorry, Hell ale mówić o sytuacji serwera, na którym sie nei gra od jakiegoś czasu, a wcześniej gra polegała na robieniu trajana to troche żart.Nie mówię, że serwer kwintnie pełna parą jest cud miód i malina, ale nei jest żadne wymarcie, neidawno robiłem kraśka od zera i widziałem początkowe lokacje, gdzie trochę ludzi sie pałeta. Dodatkowo jest masa casual graczy, któzy gwarantują utrzymanie low gospodarki, dzieki czemu nowy gracz nei będzie się trudził na początku. Np. Rusee ma mase znajomych, którzy graja od startu, a są w lvl 78-85 i oni będą grać długo, moze mało i niecodziennie, ale będą grać, dzieki czemu poważniejszy gracz będzie mógł bez kłopotów zaczynać od zera.

Dlatego Summonerzy cisneli was, cisna, beda cisnac i mozecie skakac na trampolinie na forum, a ing i tak bedziecie padac jak muchy - Kamiil dobrze o tym wie, bo online'u nie przeskoczycie i zaloze sie ze ma niezla zabawe:D
po 1wsze - zgoda, przeciętny gracz z wyższym lvl(>3lvl) powinien dać sobie w mairę radę nawet z bardzo dobrym pt. Tylko kwestia jest taka, że nasi summonerzy to straszne nieogary. Był moment, gdy pt arQQ ich lekko podgoniło, tak że mieli różnicę 2 lvl , gdy chłopaki spotkali ruskich z wyłączonymi programami, ruskei nei zbijały im nawet cp, Z nami przy sytuacji lvl 92 do 95-96, 1 vs 4 hero+programy męczyli sie ponad 8 min, gdzie przy zamianie miejsc i bez programów trwałoby to max 1min. Poza tym, jak wspomniałem kiedys ich podgonimy, a w tym przypadku jest to, przynajmniej na razie kwestia braku kary do dmg chłopaki będą dostawać bęcki nie tylko od nas, arQQ, ale prawdopodobnie nawet od zwykłych randomów. Przez najbliżysz rok nie wejdzie nowy lvl, więc czasu na podgonienie jest mnóstwo. ktos powie, że będą mieć lepszy sprzęt, enchant itp. OK, ale tak jak teraz maja bonus z hero i klas i nie potrafia tego wykorzystać właściwie, tak nei będą wykorzystywać nowych bonusów. Kwestia ciagle pozostanei lvl.
A kamilek? to kozak, który zabija 4 profką solo pt 3 profek, albo wycina pt wara w połowie z random składem, gdzie ludzie nawet sie nei flagują. Ewentualnei idzie na mass pvp w moback, gdzie pada jak szmata i potem dumnie pisze na forum jak to pojechał topowe pt wara, szkoda, że całą robotę wykonały tazmany i ruskie + ewentualnei jak walka na spocie to moby, które agrują się głównie na magów ze względu na aoe. Jak chcesz kamil, żebym zmienił zdanie o Tobie to zrób w końcu z nami, ewentualnie jakimś przyzwoitym pt ustawkę w neutralnym miejscu bez mobów.

Ta gra nie ma juz na proporcji typu 50% skill 50% EQ - 20% skill, 30% EQ , 50% LvL, enchant ....
Aka np. My vs Dywany (7min stalismy, a roznica lvlowa 3-4? wtf) zabilismy cala 1 osobe i gdzie tutaj walka skilla .....
jeśli mowa o walce, o której mówiłeś nam na ts, to uświadomiliśmy Cię, zę to Wy mieliście od nich wyższe lvl. Nawet jeśli chodzi o inną walkę to sorry, ale Dywana/Shocki pewną markę mają i zdanie to jest trochę żałosne bo przy równych lvl prawdopodobnie i tak dostalibyście po dupie(o czym można było sie przekonać przy pvp o którym pisałem na początku, gdzie mieliście wyższe lvl)
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7659 dnia: Marzec 09, 2012, 10:30:32 am »
omfg pobiłeś wall of texty Alariona  :o

niech ktoś to streści  hahaha
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 10:32:48 am wysłana przez SanchoPansa »


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7660 dnia: Marzec 09, 2012, 10:35:59 am »
Na ruskim forum, jest notka, że nie będziemy mieć Harmony, ze względu takiego że znalazły się tam jakieś błędy, i harmonia będzie dodana razem z Tauti ~ 2013
nawet mnie nie denerwuj...


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7661 dnia: Marzec 09, 2012, 10:40:19 am »
omfg pobiłeś wall of texty Alariona  :o

niech ktoś to streści  hahaha

+1

Co do harmony:

Cytuj
Обновление Гармония - это и работа над ошибками со стороны разработчиков и доведение до ума того, что не успели добавить в Goddess of Destruction chapter 1. В 2012 году игроков будет ждать глобальное обновление Goddess of Destruction chapter 2: Tauti, которое начнет новую главу в истории игры.

Google Translator:
Updating Harmony - that some errors on the part of developers and to bring to mind that did not have time to add in the Goddess of Destruction chapter 1. In 2012, players will wait for the global update Goddess of Destruction chapter 2: Tauti, which begins a new chapter in the history of the game.

lf confirm



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7662 dnia: Marzec 09, 2012, 10:45:41 am »
https://forum.4game.ru/showthread.php?t=456837 nie wiem ale to mozna roznie rozuiec imo...


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7663 dnia: Marzec 09, 2012, 10:58:35 am »
Wczoraj bylem w pt z Hellsign albo to nieogar albo jakiemus mlotkowi postac sprzedal.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7664 dnia: Marzec 09, 2012, 11:02:58 am »
a przeczytaliście caly temat ?

ja wywnioskowalem że są ze wszystkim gotowi i bardzo szybko harmony wprowadzają na ruskie serwery i dodatkowo gracze  moga oczekiwać w 2012 dużej aktualizacji czyli Tauti.

No ale ja to po rusku czytałem a nie z translatora :(
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7665 dnia: Marzec 09, 2012, 11:04:19 am »
a przeczytaliście caly temat ?

ja wywnioskowalem że są ze wszystkim gotowi i bardzo szybko harmony wprowadzają na ruskie serwery i dodatkowo gracze  moga oczekiwać w 2012 dużej aktualizacji czyli Tauti.

No ale ja to po rusku czytałem a nie z translatora :(
no tez mi się tak wydawało, a ten wycinek jest o tym że harmony to fix bugow a nie ze jest bugiem


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7666 dnia: Marzec 09, 2012, 11:12:57 am »
mozna do bound broni zrobic SA ?


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7667 dnia: Marzec 09, 2012, 11:16:18 am »
mozna
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7668 dnia: Marzec 09, 2012, 11:25:15 am »
Cytuj
A kamilek? to kozak, który zabija 4 profką solo pt 3 profek, albo wycina pt wara w połowie z random składem, gdzie ludzie nawet sie nei flagują.

oczywiscie 1 random sie nei flaguje ,ale to dla was połowa i sei nie liczy jako 14 v 7  :(
Cytuj
http://img705.imageshack.us/img705/20/takietamg.jpg

Cytuj
Ewentualnei idzie na mass pvp w moback, gdzie pada jak szmata i potem dumnie pisze na forum jak to pojechał topowe pt wara, szkoda, że całą robotę wykonały tazmany i ruskie
to nie ja dymeczku ide na pvpw mobach, tylko to HB ganguje i wpada jak my jestesmy na mobach , ale ok pisz bajki ze to my
zapytaj alariona o frapsa, pewnie to krecił ;)

padam jak szmata  :shock: wasz gang polegał na wpadnieciu na rapsody i sciagnieciu mnie na 2-3 hity (gdzie mam full atrribute) dotego bylismy na mobach ,ot taki pro skill w waszym wykonaniu, tylko ze my ogarnelismy i padliscie od mobow jak retardy a my stalismy i mielismy niezły ubaw

po 3 nie bylo party tazmana tam, tylko tazman doszedl na wasz ostatni fail, gdzie wzieliscie all online chyba

Cytuj
+ ewentualnei jak walka na spocie to moby, które agrują się głównie na magów ze względu na aoe.
sty jak walicie aoe na mobach to nie moja wina ze padacie potem, a i jeszcze pro jumping w waszym wykonaniu, ogar++



« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 11:47:55 am wysłana przez kamiil »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7669 dnia: Marzec 09, 2012, 11:31:32 am »
mozna do bound broni zrobic SA ?
Jedyne czego nie można robić z bound to trade. Enchant/SA/Augu robisz normalnie.

A co do postu dymy, wall of text jak wall of text ale przynajmniej czytelny :D
<3 books

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7670 dnia: Marzec 09, 2012, 11:32:01 am »
Co do Harmony na Ru, to pierwsze zdanie w tym poscie:
Совсем скоро на русские сервера Lineage 2 будет установлено новое обновление - Гармония (Goddess of Destruction chapter 1: Awakening - Harmony)
Chyba wszystko tlumaczy.
Ktos cos zobaczyl, wrzucil w google i zaczal siac panike.

Edit: przecinek :)


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7671 dnia: Marzec 09, 2012, 11:50:55 am »
np. My vs Dywany (7min stalismy, a roznica lvlowa 3-4? wtf) zabilismy cala 1 osobe i gdzie tutaj walka skilla ..... 
Zabrzmiało jakby oni byli jakimiś nie ogarami  :drool:
pomijając fakt, że nimi są ^_^ trolololo
7 min ?:D ło kutwa mi sie dash nie skonczyl :D poza tym na lagu stalem filmik jest. roznica lvl to nie wiem bo ja mialem 90  a Ty 89. no ale 90 - 89 =3

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7672 dnia: Marzec 09, 2012, 11:54:48 am »

Ta gra nie ma juz na proporcji typu 50% skill 50% EQ - 20% skill, 30% EQ , 50% LvL, enchant ....
Aka np. My vs Dywany (7min stalismy, a roznica lvlowa 3-4? wtf) zabilismy cala 1 osobe i gdzie tutaj walka skilla .....

frapsed, wlasnie ogladalem i pvp trwa 4 min 10 sec, jezeli chodzi o lvle to tank i summoner od nas mieli 90/91 a na dd i healerach wy mieliscie wyzsze lvle  (nie wiem czy bylo az 3-4 lvl jak pisales, mi sie wydaje ze max 2 ) :D
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7673 dnia: Marzec 09, 2012, 12:53:38 pm »
a czy Innova Eu ma juz Harmony?

EU jest zdecydowanie w tyle za US. Nie działają nam także podstawowe programy z US jak boty i radary.
Epic tekst :D
A na serio to niestety farmy dużo ale przynajmniej nie jest tak jednorodna jak kiedyś gdy można było dropić jeden FS na konia choćby przez 2 tygodnie.
A może by wrócić na oficjal :)


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7674 dnia: Marzec 09, 2012, 01:15:14 pm »
HI rekrutuje cp 91+ i solo 95 +