Witaj
Gość

Wątek: Grafa  (Przeczytany 1653 razy)

  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Grafa
« dnia: Luty 04, 2011, 11:09:37 am »
Cześć. Mam pytanko do was. Jeżeli gram sobie np. w L2 często cały ekran "zanika", po prostu jakbym monitor wylaczyl i wlaczyl, ciągle ścina mi obraz w większości gier, tylko obraz, bo dźwięk płynnie dalej się odtwarza. Czy problemy te wynikają z karty graficznej? Dodam, że nie przegrzewa się, bo temp max ~70C oczywiście przy intensywnym graniu, a maksymalna temperatura mojej karty (GeForce 9600GT) podana przez producenta to 105C. Po prostu chcę się dowiedzieć, czy wg. Was to oznaki psucia się karty, więc bez flejmu proszę :P

@@
Wgrałem najnowsze ostatnio i nic to nie zmienia
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2011, 02:54:18 pm wysłana przez Avistel »


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Grafa
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2011, 02:26:33 pm »
sterowniki ?
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Grafa
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2011, 08:55:26 pm »
Cześć. Mam pytanko do was. Jeżeli gram sobie np. w L2 często cały ekran "zanika", po prostu jakbym monitor wylaczyl i wlaczyl, ciągle ścina mi obraz w większości gier, tylko obraz, bo dźwięk płynnie dalej się odtwarza. Czy problemy te wynikają z karty graficznej? Dodam, że nie przegrzewa się, bo temp max ~70C oczywiście przy intensywnym graniu, a maksymalna temperatura mojej karty (GeForce 9600GT) podana przez producenta to 105C. Po prostu chcę się dowiedzieć, czy wg. Was to oznaki psucia się karty, więc bez flejmu proszę :P

@@
Wgrałem najnowsze ostatnio i nic to nie zmienia
wgraj stery te co dostales razem z karta graficzna, tamte stery beda dzialac najlepiej, jezeli problem bedzie nadal wystepowal to zrob formata, jak nic nie da to bedziemy dalej myslec ^^


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Grafa
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2011, 03:03:22 am »
Też miałem podobne problemy na RPGu - za ciepło masz ogólnie rzecz biorąc.

Napisz też jaka kronika. O dziwo - Epilogue na full detalach mniej męczył mi kompa niż na low ustawieniach Final