Witaj
Gość

Wątek: Berserker- przentacja  (Przeczytany 91697 razy)

  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 09, 2009, 03:56:26 pm »
Ta , a ponadto do tvt , siege , clan warów , itp
zdecydowanie build ograniczający przeżywalność klasy meele vs dużo oraz ilość potek/scrolli jakie możesz ze sobą wziąć jest gienialny na siege...
I'm offline.


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 09, 2009, 05:33:54 pm »
Ja tam wole mieć +4Str/-4Con tylko i wyłącznie , to jest genialny ale zarazem ryzykowny build no ale nie ma zabawy bez ryzyka ;)
do czego genialny? do pve?

Ta , a ponadto do tvt , siege , clan warów , itp
Jakikolwiek stun i gf. Te +4 str prawie nic nie daja do dmg ze skilli.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2009, 07:20:24 pm wysłana przez slon »
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 09, 2009, 07:41:35 pm »
Czyli czysty build jest idealny ?


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 09, 2009, 07:50:44 pm »
Ja preferuje +4 con - 4 str ale czysty tez sie ogarnie byle nie jechac po con


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 09, 2009, 08:01:06 pm »
Ja gram czystym (nie liczac +wit), ale chcialbym pokombinowac albo z -dex albo -str, chociaz kurde nie wiem, bo troche szkoda kasy na jakies dziwne testy.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 10, 2009, 11:20:30 am »
Ja bede sprawdzal -DEX +CON +STR bo w sumie co szkodzi stracic 30 a.spd i jakies inne sladowe ilosci statow a dostac w zamian hp,cp,troche dmg na full buffie i tak sie tego nie czuje


Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 10, 2009, 12:13:54 pm »
Ja bede sprawdzal -DEX +CON +STR bo w sumie co szkodzi stracic 30 a.spd i jakies inne sladowe ilosci statow a dostac w zamian hp,cp,troche dmg na full buffie i tak sie tego nie czuje
jestes pewien ze -8/9 dex to 30 a.speed? :D

nie wiem jak na zerku ale na gladzie to jest odczuwalne


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 10, 2009, 02:05:22 pm »
Nie jestem, walnalem przypadkowa liczbe, ale jak zerk ma MP to mu a.spd nie potrzebny :P


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 10, 2009, 05:33:01 pm »
Nie jestem, walnalem przypadkowa liczbe, ale jak zerk ma MP to mu a.spd nie potrzebny :P
Potrzebny, zeby szybciej skille sie uzywaly. Crushing pain ma dosc dluga animacje i im wiekszy atk speed tym lepiej.
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 11, 2009, 02:31:25 am »
Z tego co wiem, to im więcej bazowo dana postać ma DEX-a tym bardziej w stosunku do innych boli jego odjęcie. Np. odjęcie -4 DEX u humana i kamaela więcej odbierze kamaelowi niż humanowi. W ten sposób Zerk traci sporo atack speedu i speed movementu, a to boli Zerka jako postać dość mobilną na tle innych profesji.

Sorry za ew. błedy ale jestem po osiemnastce i nie do końca widzę klawiaturę O_o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 11, 2009, 09:48:24 am »
Z tego co wiem, to im więcej bazowo dana postać ma DEX-a tym bardziej w stosunku do innych boli jego odjęcie. Np. odjęcie -4 DEX u humana i kamaela więcej odbierze kamaelowi niż humanowi. W ten sposób Zerk traci sporo atack speedu i speed movementu, a to boli Zerka jako postać dość mobilną na tle innych profesji.

Sorry za ew. błedy ale jestem po osiemnastce i nie do końca widzę klawiaturę O_o

Nie pij tyle xP

A tak na serio to nie lepiej dać +4Men/-4Int by dodać troche więcej many ???? I tak nie mamy żadnych nuków a debufy są to psychicale więc trzeba P. Atk a nie M. atak


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 11, 2009, 05:19:37 pm »
Nie możesz modyfikować MEN-a...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 17, 2009, 11:19:41 am »
bardzo fajny i przydatny opis, mam jednak 2 zastrzezenia:

Slashing Blade atak AoE, o dosc duzej sile, srednio przydatne
oj, bardzo przydatne
Spread Wing piardniecie, ew. -_-'czka, w kazdym razie atak do tylu skrzydelkiem- zerowa przydatnosc ze wzgledu na range 40
gracia [email protected], skill dziala jak normalne aoe duzy range minimalnie slabsze niz slashing blade

oba te skille plus tank/wl i masz piekne trainy.
ofc samemu tez mozna:
http://de.truveo.com/Lineage-2-Retail-Teon-Server-Kamael-Berserker-AOE/id/3870959586
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 17, 2009, 04:31:42 pm »
bardzo fajny i przydatny opis, mam jednak 2 zastrzezenia:

Slashing Blade atak AoE, o dosc duzej sile, srednio przydatne
oj, bardzo przydatne
Spread Wing piardniecie, ew. -_-'czka, w kazdym razie atak do tylu skrzydelkiem- zerowa przydatnosc ze wzgledu na range 40
gracia [email protected], skill dziala jak normalne aoe duzy range minimalnie slabsze niz slashing blade

oba te skille plus tank/wl i masz piekne trainy.
ofc samemu tez mozna:
http://de.truveo.com/Lineage-2-Retail-Teon-Server-Kamael-Berserker-AOE/id/3870959586
Opis spread wing jest nieaktualny, bo ten skill zostal zmieniony w ostatniej kronice na atak wokol postaci zamiast w tyl. Ja slashing blade nie uzywam jakos super czesto, nie pamietam czy jest w nim dostepny enchant na element, ale raczej tak, a jesli sie go wbije na ++++, to pewnie i mozna poszalec. Ja tam postac robilem pod olimpiadowe 1 na 1, ale jak widac profesja jest dosc uniwersalna.
?? Serfer kor



  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 17, 2009, 04:42:14 pm »
jasne, ja jestem na etapie expienia postaci i naprawde ladne aoe da sie robic dzieki SB i SW. I to fakt, postac bardzo uniwersalna, nadaje sie w sumie do wszystkiego pomimo swojego cona :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 17, 2009, 09:05:34 pm »
Hmm , w sumie tak , ale , moim zdaniem tą postacią może ownować każdy kto choć troche umie nią grać i jest łatwa dosyć do opanowania .


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 17, 2009, 09:15:24 pm »
Hmm , w sumie tak , ale , moim zdaniem tą postacią może ownować każdy kto choć troche umie nią grać i jest łatwa dosyć do opanowania .
Tak jak większość postaci w tej grze :)
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 19, 2009, 06:46:23 pm »
jaka szanse na odbicie dmg ze skila ma strike back?


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 19, 2009, 07:05:39 pm »
jaka szanse na odbicie dmg ze skila ma strike back?
im wyzszy lvl przeciwnika tym mniejsze, przed 40 odbija chyba wszystko, im dalej tym gorzej. Jak na normalnym pvp zdarzy sie ze zadziala to wlasnie ujrzales cud:P Chociaz mnie zdarzylo sie na oly, ze dagger podszedl, wsadzil mi backstaba i wygralem:D
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 20, 2009, 08:35:54 am »
ok, pytam sie bo chce naprawic bug serva, na ktorym ten skill dziala z 90% land ratem (oO), tak wiec thx za pomoc  :P


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 21, 2009, 02:37:07 am »
Opis spread wing jest nieaktualny, bo ten skill zostal zmieniony w ostatniej kronice na atak wokol postaci zamiast w tyl. Ja slashing blade nie uzywam jakos super czesto, nie pamietam czy jest w nim dostepny enchant na element, ale raczej tak, a jesli sie go wbije na ++++, to pewnie i mozna poszalec. Ja tam postac robilem pod olimpiadowe 1 na 1, ale jak widac profesja jest dosc uniwersalna.
Hint: jeśli się nie mylę, to skillami AoE (tymi, co zadają dmg) można wykrywać daggerów podczas Hide ;D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 21, 2009, 07:25:26 am »
Tylko jak na celestialu siedzisz, to ryzykowne. Chociaż w sumie podobnie jak liczenie na to, że przeciwnik nie zauważy celestiala i od razu będzie próbował staba...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 21, 2009, 10:20:45 am »
Opis spread wing jest nieaktualny, bo ten skill zostal zmieniony w ostatniej kronice na atak wokol postaci zamiast w tyl. Ja slashing blade nie uzywam jakos super czesto, nie pamietam czy jest w nim dostepny enchant na element, ale raczej tak, a jesli sie go wbije na ++++, to pewnie i mozna poszalec. Ja tam postac robilem pod olimpiadowe 1 na 1, ale jak widac profesja jest dosc uniwersalna.
Hint: jeśli się nie mylę, to skillami AoE (tymi, co zadają dmg) można wykrywać daggerów podczas Hide ;D
Hm, o tym nie pomyslalem, a slashing blade, czy to poprawione spread wing sie do tego nadaja bardzo.
Cytuj
Tylko jak na celestialu siedzisz, to ryzykowne. Chociaż w sumie podobnie jak liczenie na to, że przeciwnik nie zauważy celestiala i od razu będzie próbował staba...
Ludzie sie juz nauczyli, ze to jest be;) I ze mam cele w augmencie:P
?? Serfer kor



  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 26, 2009, 10:11:47 am »
Ja miałbym pytanko do Słonia..<i nie tylko>

Mianowicie; jakie dye Twoim zdaniem najodpowiedniejsze na oli tylko i wyłącznie...czytałem temat i wiem że przewijały się już dye, ale co mi szkodzi zapytać...
Zapraszam do dyskusji..



pozdrawiam!


  • Banned
  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: -2

Odp: Berserker- przentacja
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 26, 2009, 10:18:04 am »
on nie ma