Witaj
Gość

Wątek: Dyskusja o profkach i konfigach pt  (Przeczytany 8471 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Dyskusja o profkach i konfigach pt
« dnia: Lipiec 20, 2011, 04:15:33 pm »
SK jest stricte pod farmę, ew. gdy masz się super zamksymalizowany DPS (np 2 zielonych + Glad).

Uniwersalni, przydatni w różnych sytuacjach to Pal i DA. Obaj mają wiele zalet, ale sprawdzają się w różnych configach rożnie.

DA to mocniejsze debuffy (triple ToD FTW ; p) i fajnie współgra z pewnymi technicznymi profkami, jak np SLH (tylko wymaga ogarnięcia i zgrania, o co nie jest łatwo) + Cancel pantery

Pal to trochę większa przeżywalność (FI + ToL na bishu i jesteś prawie nie do ruszenia, tylko fear cię niszczy, ale i tak wchodzi gorzej niż bez tego setupu ; p). FI daje dobre survi dla pt, gdy support nie wykręca się co 3 sekundy i wie jak grać, poruszać się, umie wykorzystać swoje atuty jak chain heal + bardzo duży speed (bez archera z conter dashem nie dogoni się takiego supportu, chyba, że dagger). Pod kątem farmy, to FI jest przydatne tylko gdy mamy deskę, lub zerka. W innych przypadkach to tylko free speed (mało przydatny) i atack speed.

Paladyn ma jeszcze 1 olbrzymią zaletę, jaką jest phoenix z cleansem. Już dziesiątki razy to uratowało mnie od silence lub fear'a, kiedy SWS nie miał już gotowego Song of purification.

Dlatego wybierajcie bardziej pod kątem tego, kto czym umei grać, bo tanki to wg mnei zaraz po EE/bishach/SLH najtrudniejsze do ogarnięcia profki. Trudno znaleźć kogoś, kto wie jak wykorzystać tanka w 100% na PvP i trochę też na PvE.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2011, 09:59:32 am »
Alarion ty nie przesadzaj z tym ogarem na tanku...


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2011, 10:17:11 am »
no tank jest w chu... ciezki do ogarniecia XD moze na oly ale napewno nie na open pvp;] o wiele ciezsza jest gra kazdym innym DD

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2011, 10:20:49 am »
na oly ma p.def i czas do namysłu w porównaniu do innych klas  :shock:


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2011, 10:24:03 am »
Jakby tak do tego podejść to każda postać w L2 wymaga mega ogaru...oh wait, to L2, a nie NASA. Wystarczy, że znasz skille, masz jakieś podstawowe zgranie z ludźmi, w miarę dobry komputer, podzielną uwagę, refleks przynajmniej na normalnym poziomie i gwarantuję Ci, że każda postacią w L2 będziesz dobry zarówno w pvp i pve.

edit
To było o poście Alariona.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2011, 10:25:16 am »
Jednak zostanę przy moim stwierdzeniu. O ile grając typowym DD (Dagger, tyrek) twoja główna umiejętność musi polegać, by obrać dobry cel (lub wziąć asystę), uważać kiedy ten target ktoś ci zrzuca i generalnei walić serię combo, tak by zabić i wziąć się za kolejny target.

Grając tankiem nei dosyć, że czasem też musisz DPS-ować, to przede wszystkim z dobrym wyczuciem używać Agro (aż 3 typy), roota (dobry OE z peic jew wchodzi ładnie nie tylko na oly), czasem stuna postawić kogoś na +30 na time, różne inne debuffy, jak tribunal itd. po wspólnej assyście main DD).

To również umiejętne odpalanie kluczowych skilli opartych na świetnym wyczuciu czasu i sytuacji, jak np deflect magic i wejście w bańkę, lub zagrowaniu nuka w tym czasie, odpalenie FI lub mass Tod'a (umieć naładować się samemu), operowaniu petem dając np. cleanse'a bishopowi lub wyczekanie na chwilę, by dać PT UD (odpalanie tego skilla na początku PvP to zazwyczaj fail).

Mało? Pewnie bym się zastanowił, to jeszcze coś bym przypomniał sobie, ale jestem zaspany. Dlatego mało jest osób, co umieją dać z tanka 100% możliwości, jakie oferuje ta profka.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2011, 10:45:48 am »
Kocham jak ludzie ktorzy nigdy nie grali owa klasa zawsze wiedza o niej najwiecej ^^

tak samo mozesz powiedziec o kazdym innym dd, musi wiedziec kiedy odpalic zaelota kogo brac na target , jak zajsc za plecy, kogo disarmowac, komu wrzucac najpierw feara itd itd... tank nie jest jakas imba trudna postacia do ogarniecia glownym celem na pvp to agro i tyle. obierasz najmocniejszego przeciwnika i go nekasz KROPKA w miedzy czasie uzywasz kilku skili ale to nie jest to samo co latac dd ktory ma agro na mordzie i probuje gdzies je stracic, gdzie w miedzy czasie placzesz ze ci ee spalil mane, ze masz block ww na ryju i nie mozesz dojsc itd...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 10:50:54 am wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2011, 10:49:31 am »
Alarion czasem mnie zaskakujesz bez kitu :D

              Daggerowi w pvp a do tyrka daleko jak nam do marsa... chyba ze dla Ciebie granie na dagerze to ultra prosta sprawa nawet na open szczególnie ze tyrkiem nie jestes i nie przystoi bic cel gdzie popadnie, jesli uwazasz ze zebranie targetu po konkretnym agro jest sprawa prosta równiez Ci pogratuluje. Od siebie dodam ze jesli wasz tank agruje nuki na open to gf & hf

           wiesz dager musi wiedziec kiedy odpalic ud/wr hp potki lub użyć ss kiedy wejsc w hide itp....  tak gadac mozna o kazdej klasie :D w sumie apocalyptik napisał wszystko w temacie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 10:51:47 am wysłana przez Itherus »


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 21, 2011, 10:54:44 am »
mysle,ze polemika z alarionem nie ma sensu bo bedzie to wygladalo zawsze tak samo.


Cytat: Alarion
Jednak zostanę przy moim stwierdzeniu.







>>>> TU WSTAW WALL OF TEXT <<<<







« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 10:56:25 am wysłana przez Sarin. »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:04:38 am »
:):)
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:16:52 am »
ogarnięcie tanka można porównać do ogarniania bd / sws a nie do daggera...

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:19:06 am »
ogarnięcie tanka można porównać do ogarniania bd / sws a nie do daggera...
tank jest trudniejszy, niz jakis lol dagger ktory spamuje 3/4 skille +2/4 co jakis czas i 2 togle... ojezu taki ogar trzeba mieć ze wstrzasow ludzie dostaja grajac daggerem..


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:24:45 am »
Alarion co ty gadasz przecież tank jest tak samo banalną postacią jak wc, pare skili wystarczy znać i tyle...tylko chwila w takim razie jaką klasą gra shogal bo po jego grze stwierdzam, że gra postacią, którą 3ba ogarniać w ciul....

@Stark
wierz mi, ale Alarion mimo, że nie grał tankiem (chyba) wie o tej postaci więcej niż 3/4 krzykaczy na forum, niby pro tanków. Zna skile i wie czego ma wymagac od tanka na pvp, a nie jest to łatwe do ogarnięcia.

@ither
tak sie składa, że w naszym pt nie ma problemów ze zbieraniem targetów,co wynika z naszej taktyki, podobnie tank agruje nuki ze względu na wcześniejsze ustalenia, ale część osób tego nie zrozumie bo jest nauczona tylko prostych schematów
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:30:10 am »
ogarnięcie tanka można porównać do ogarniania bd / sws a nie do daggera...
tank jest trudniejszy, niz jakis lol dagger ktory spamuje 3/4 skille +2/4 co jakis czas i 2 togle... ojezu taki ogar trzeba mieć ze wstrzasow ludzie dostaja grajac daggerem..

Hahaha następny.... Mistrz i Padawan.   :oops:

Alarion w tej uber grze tankiem nie napisałeś nic zaskakującego jak zwyczajne używanie skilli którymi dysponuje dana klasa, a kto jak będzie grał daną klasą zależy tylko i wyłącznie od operatora a nie typu postaci. Zresztą Apocalyptik trafnie ujął to w swoim poście.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 11:32:13 am wysłana przez Acid »


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:32:23 am »
ogarnięcie tanka można porównać do ogarniania bd / sws a nie do daggera...
tank jest trudniejszy, niz jakis lol dagger ktory spamuje 3/4 skille +2/4 co jakis czas i 2 togle... ojezu taki ogar trzeba mieć ze wstrzasow ludzie dostaja grajac daggerem..

bardziej mi chodziło o trudność w obieganiu enemy itp niż spamowaniu blowów , gdy ktoś cie agruje itp to nie jest takie proste

@Acid grałem tym i tym na ru offie więc bajki o mistrzu i padawanie możesz sobie wsadzić w kapelusz, jak nie ogarniałeś jak grałem tak pewnie nie nieogarniasz dalej aczkolwiek nie jest to temat na flame...

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:34:14 am »
Ja gralem Tankiem,a dokladnie DA w pt u alariona , gralem tez wczesniej nim na rpg i wiem na czym polega gra tankiem i co sie nim robi. pamietam jak kiedys na hb mielismy pvp z pt korevasa ,bylego hero pw i moim zadaniem bylo agro... po pvp napisal do alariona "great tank" i tyle. I to jest cale zadanie tanka;] agro+do tego jakies tam debuffy typu hamstring czy root slam udki..

a spojrz na inne klasy np tego daggera ktorego sie wszyscy czepiaja w tym topiku, jest to jedna z trudniejszych klas wg mnie i wg 99,999(9)% ludzi... a jezeli ktos mowi ze sws bd wc to jest ciezka postac :D to niech zmieni gre na sapera^^
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 11:38:22 am wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:36:33 am »
Alarion co ty gadasz przecież tank jest tak samo banalną postacią jak wc, pare skili wystarczy znać i tyle...tylko chwila w takim razie jaką klasą gra shogal bo po jego grze stwierdzam, że gra postacią, którą 3ba ogarniać w ciul....

@Stark
wierz mi, ale Alarion mimo, że nie grał tankiem (chyba) wie o tej postaci więcej niż 3/4 krzykaczy na forum, niby pro tanków. Zna skile i wie czego ma wymagac od tanka na pvp, a nie jest to łatwe do ogarnięcia.

@ither
tak sie składa, że w naszym pt nie ma problemów ze zbieraniem targetów,co wynika z naszej taktyki, podobnie tank agruje nuki ze względu na wcześniejsze ustalenia, ale część osób tego nie zrozumie bo jest nauczona tylko prostych schematów

        Po pierwsze on wie wszystko o wszystkich postaciach to nie ulega wątpliwosci, ale prosze cie zlituj sie i nie robcie z tanka nie wiadomo czego.. wczesniej napisal ze tank agruje nuki wiec skomentowałem. Jesli chodzi o zbieranie targetów to równiez nie mam z tym problemów ale z uderzeniem juz tak. Taktyki zachowaj dla siebie ale jesli mówisz o tajmeniczej taktyce zbierania targetu po wc to chyba zadna nowosc, shogal gra tak jak powinien grac normalny nie boxowany wc wiec nie wiem o jakim dodatkowym super ogarstwie mówisz.
 
       zaraz pojawi sie tutaj raziel i napisze wam cos o ogarnianiu BD potem orlok z PP i tak mozna w koło.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:39:02 am »
ogarnięcie tanka można porównać do ogarniania bd / sws a nie do daggera...
tank jest trudniejszy, niz jakis lol dagger ktory spamuje 3/4 skille +2/4 co jakis czas i 2 togle... ojezu taki ogar trzeba mieć ze wstrzasow ludzie dostaja grajac daggerem..

Hahaha następny.... Mistrz i Padawan.   :oops:

Alarion w tej uber grze tankiem nie napisałeś nic zaskakującego jak zwyczajne używanie skilli którymi dysponuje dana klasa.
padawan to ty i tobie podobni tak po 1 sze
po 2'gie jak dla ciebie tank sie ogranicza do f1 i spam stuna aggro to fajnie, ale na oly trzeba wiedziec kiedy wlaczyć ud tol'a kiedy zaczać ładować spirity... ale ty i tak wiesz swoje.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:39:47 am »
Alarion co ty gadasz przecież tank jest tak samo banalną postacią jak wc, pare skili wystarczy znać i tyle...tylko chwila w takim razie jaką klasą gra shogal bo po jego grze stwierdzam, że gra postacią, którą 3ba ogarniać w ciul....

@Stark
wierz mi, ale Alarion mimo, że nie grał tankiem (chyba) wie o tej postaci więcej niż 3/4 krzykaczy na forum, niby pro tanków. Zna skile i wie czego ma wymagac od tanka na pvp, a nie jest to łatwe do ogarnięcia.

@ither
tak sie składa, że w naszym pt nie ma problemów ze zbieraniem targetów,co wynika z naszej taktyki, podobnie tank agruje nuki ze względu na wcześniejsze ustalenia, ale część osób tego nie zrozumie bo jest nauczona tylko prostych schematów

        Po pierwsze on wie wszystko o wszystkich postaciach to nie ulega wątpliwosci, ale prosze cie zlituj sie i nie robcie z tanka nie wiadomo czego.. wczesniej napisal ze tank agruje nuki wiec skomentowałem. Jesli chodzi o zbieranie targetów to równiez nie mam z tym problemów ale z uderzeniem juz tak. Taktyki zachowaj dla siebie ale jesli mówisz o tajmeniczej taktyce zbierania targetu po wc to chyba zadna nowosc, shogal gra tak jak powinien grac normalny nie boxowany wc wiec nie wiem o jakim dodatkowym super ogarstwie mówisz.
 
       zaraz pojawi sie tutaj raziel i napisze wam cos o ogarnianiu BD potem orlok z PP i tak mozna w koło.
to nie orlok gra pp tylko masterjedi xD

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:41:52 am »
Wiem, że to różne profesje i inne zadania w party. Jeżeli chodzi o agro na mordzie u DD, to kwestia mieć tylko targetera w party, którego nikt nie agruje i target wraca tak samo szybko jak znika. Gorzej, gdy wasz główny targeter łapie agro, ale to trzeba się dynamicznie przystosować do sytuacji.

Tank jeżeli agruje tylko i wyłącznei w każdym PvP ciągle DD-ków, to też trochę fail, bo sytuacyjnie agro lock na EE/Bisha jest skuteczniejszy, niż agro kolejnego DD-ka, ale wszystko wymaga wyczucia.

Odnośnie odpalania potków i jakiś unikatowych buffków, to tank ma ich nawet więcej + kilka istotnych dla party, czego akurat DD-cy nie mają. Tank też odpala potki i też traci WW i tym podobne, ale to już rola bisha by ściągał block ww, a WC by przebuffował co jakiś czas combo lub inne.


@Sarin
Przeczytaj mój post i post Ithera i policz ile zdań był dłuższy mój niż jego. 2-3 zdania. Wow, wall of text jakich mało, więc fail stary ^^


@Acid
Tak, ale sam wiesz dobrze, że 90% tanków zostaje przy samym agro i ew pt UD. I potem ludzie mówią, że tank to warzywo i mało profitów przynosi party.

@Ither
Ither, nasz skład teraz w waszym przekonaniu nie powinien mieć racji bytu, gdyż mamy:
Tank (waszym zdaniem useless profka)
Dagger
Tyrek
i 2 x EE, czyli w waszym przekonaniu jesteśmy teraz całkowicie bez DPS-u.

mimo to chętnie zapraszam na PvP z party, które ma pure DPS, czyli takei jak wasze lub Dantego. Myślę, że PvP będzie bardzo ciekawe i dosyć długie : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:43:41 am »
@xXxFelekxXx

Skomentowałem post PuFF'a nie Twój, więc się nie spinaj. ;]

ogarnięcie tanka można porównać do ogarniania bd / sws a nie do daggera...
tank jest trudniejszy, niz jakis lol dagger ktory spamuje 3/4 skille +2/4 co jakis czas i 2 togle... ojezu taki ogar trzeba mieć ze wstrzasow ludzie dostaja grajac daggerem..

Hahaha następny.... Mistrz i Padawan.   :oops:

Alarion w tej uber grze tankiem nie napisałeś nic zaskakującego jak zwyczajne używanie skilli którymi dysponuje dana klasa.
padawan to ty i tobie podobni tak po 1 sze
po 2'gie jak dla ciebie tank sie ogranicza do f1 i spam stuna aggro to fajnie, ale na oly trzeba wiedziec kiedy wlaczyć ud tol'a kiedy zaczać ładować spirity... ale ty i tak wiesz swoje.

Tak samo dagger musi wiedzieć kiedy wejść w hide, kiedy odpalić UE/EA, kiedy uciekać, a kiedy bić. Nie wiem czy czytasz ten topić, ale jest o open pvp, a nie o oli gdzie gra daną klasą to indywidualny ogar, a nie team play.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:46:27 am »
imo to jest najgorszy setup ever....
na 3 dd by sie sprawdzil ale nie na 2+tank

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:53:09 am »
tank nie jest jakas imba trudna postacia do ogarniecia glownym celem na pvp to agro i tyle.
loled... gratuluję skilla, srsly!!

na pewno healerzy, dagerzy i slh są trudniejsi do opanowania od tanków, ale na pewno nie limity/łuki - jak wiadomo jestem stronniczy w tej kwestii, ale Alarion wyjątkowo trafnie napisał kilka istotnych aspektów odróżniających tanka conajwyżej dobrego od megaogarniętego...

Itherus, pamiętaj o AMA - wtedy spokojnie z SoFem da się przetrwać kanonadę nukerów

proponowałbym pograć większością klas przez jakiś dłuższy czas i dopiero formułować opinie ;)

sry za offtop^^
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:55:54 am »
tank nie jest jakas imba trudna postacia do ogarniecia glownym celem na pvp to agro i tyle.
loled... gratuluję skilla, srsly!!

na pewno healerzy, dagerzy i slh są trudniejsi do opanowania od tanków, ale na pewno nie limity/łuki - jak wiadomo jestem stronniczy w tej kwestii, ale Alarion wyjątkowo trafnie napisał kilka istotnych aspektów odróżniających tanka conajwyżej dobrego od megaogarniętego...

Itherus, pamiętaj o AMA - wtedy spokojnie z SoFem da się przetrwać kanonadę nukerów

proponowałbym pograć większością klas przez jakiś dłuższy czas i dopiero formułować opinie ;)

sry za offtop^^
a powiedz mi co jest glownym celem tanka? damage dealowianie?  i powiedz mi ze jest imba trudny, bo jezeli tank jest dla Ciebie ciezki do ogarniecia to podziekuj sam sobie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 11:58:39 am wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Dyskusja o profkach i konfigach pt
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:57:10 am »
imo to jest najgorszy setup ever....
na 3 dd by sie sprawdzil ale nie na 2+tank

To jest bardziej setup pod def + wypalenie many przeciwnikowi ale dps w tym pt to raczej za dużego niemacie. Poza tym raczej pvp w tym pt wydaje mi się być nudne bo każde jest raczej bardzooo długie aczkolwiek nie wiem jak to wygląda w praktyce :P.

@Acid soz odczytałem to trochę inaczej

@Alarion to ile tych unikatowych buffów dla pt ma tank ...

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)