Witaj
Gość

Wątek: Nowy serwer ?  (Przeczytany 3054 razy)

  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Nowy serwer ?
« dnia: Luty 20, 2008, 03:01:59 pm »
Cytuj
We also have some exciting news to announce! Last week, we mentioned that we were currently discussing the possibilities of a new European server. The players on Teon and Franz and the rest of our European player community made it very clear to us that there is a great need for a new European server. We listened to you feedback, and have made that a priority. We're very happy to announce that this decision has been finalized, and the new European server will be coming this year! We will continue to strive for the best experience possible for our Lineage II community.

Please stay tuned for more details, and thank you all for you patience as we grow and evolve with the recent and future changes.
http://www.lineage2.com/archive/2008/02/server_transfer_1.html
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Nowy serwer ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2008, 04:23:11 pm »
ooo ;>
Widze, że niedługo sobie na retku pogram.
;o


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer ?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2008, 08:36:42 pm »
nie obiecywalbym sobie za duzo ;] od pierwszego dnia bedzie l2w i farmerzy beda koksac by rzucic adene na sell. Stawiam, ze bedzie to samo co na franz ale wiecej, duzo wiecej






  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Nowy serwer ?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2008, 11:11:55 pm »
Grałem na francy jak tylko powstała i wiem jedno: nigdy więcej na nowym serwie. Powinni już zrobic któryś z US serwerów serwerem euro byłoby dużo lepiej.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Nowy serwer ?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2008, 11:19:19 am »
No, wtedy miało by to sens jak mówi Coshoo. Prawdę mówiąc, zawsze znajdą się ludzie, którzy koxają mega szybko i którzy mogą szybko sie wybotowac. Nie zmienia faktu to, czy server jest świerzy czy nie. Bo rozumiem, że opór macie/ludzie mają, do tego, że trzeba gonic za czołówką. Prawdę mówiąc, fajne jest zaczynac od poczatku i cieszyc sie z każdej najmniejszej rzeczy, ale czy chciałbym teraz coś takiego znowu robic? Dont think so...
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Nowy serwer ?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2008, 04:31:31 pm »
Prosilbym aby ktos na biezaco podawal informacje dot. tego nowego serwa (tzn kiedy i co ewentualnie ..)(
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

Odp: Nowy serwer ?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2008, 05:25:14 pm »
Kazdy news by NC jest tutaj postowany.... a server to wedlug mnie kwestia kilku miesiecy

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • Będę brał Cię w Aucie ^^
Odp: Nowy serwer ?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 23, 2008, 04:10:02 pm »
Ja myślę że sens grania byćmoże jest ale tylko gdy ma się sporą ekipę. ja jestem za tym żeby zrobić jakieś duze party i było by Git. Ale pomysł coshoo bardzo dobry , ale tu trza by było petycję jaką składać do NC^^ I ponad 10-20k Podpisów ;P
Ja wam pokażę!:P