Witaj
Gość

Wątek: omg... czy to normalne?  (Przeczytany 3262 razy)

  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

omg... czy to normalne?
« dnia: Luty 01, 2007, 09:41:13 pm »
no to tak, zrobilem sobie ladnie suba sk/se od razu na 76 lvlu, potem switcha na se, relog i nagle patrze, zniknal mi skill lightening strike... mysle se, wtf? robilem ta subklase tylko dla tego jednego skilla i teraz mi nagle on zniknal o.O?
chyba ze, to jest tak ze jak wezme suba na 76 i mi spadnie do 40 to z sk nie mam tych skilli co po 40 dochodza? czyli np. wlasnie lightening strike dochodzi po 40 lvlu :? jak daje switcha na sk i probuje kupic skile to mi pisze zebym przyszedl jak bede mial 43 lvl... o to chodzi czy to faktycznie jakis h****y bug?

o.O O.O O.o
infinite........................


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2007, 09:58:53 pm »
jesli robisz suba n 76 i cie deleweluje do 40 ma z rodzimej klasy masz skile na poziomie 50 lvlu. lepirj brac suba majac 78 lvl i znaczaca ilosc procentow najlepiej ponad 50% wtedy twoj sub bedie na ok 72lvl bodajrze i zachowujesz all skile
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2007, 10:00:21 pm »
to jest roznica na ktorym lvl wezme subke? o.O
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2007, 10:05:11 pm »
nie ma rooznicy tylko przy retailowej subce. ale przy dragonoskiej jest to spora roznica. ja np jak bede na infi robic suba to zaniose horna tylko w momencie dobicia 78lvl i ok 60% bo wtedy  moj sub bedzie na ok 72-74lvl. szczegolnie na 78 lvl pojedyncze procenty bardzo dużo daja

Poprawka...
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2007, 10:21:27 pm wysłana przez Cubu$ »
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2007, 08:22:48 pm »
no ok, juz sie dowiedzialem jak to z tym jest ale nadal mam pare pytan. dajmy na to ze mam jakiegos skila na 58 lvl, po subie mam 40 lvl, to zeby znowu miec tego skila musze po prostu dobic 48 lvl?czy po prostu dobic 58 i on sie sam pojawi?czy dobic 48 i go wtedy kupic?czy dobic 58 i wtedy kupic? i czy zeby go znowu kupic potrzeba na niego znowu spellbooka? czy moze ten skill znikl calkowicie? i jak jestem np. sk/se i ten skill mam z sk to zeby go kupic musze zrobic switcha na sk czy normalnie na statach se go kupic?
infinite........................


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 02, 2007, 08:48:06 pm »
nie ma rooznicy tylko przy retailowej subce. ale przy dragonoskiej jest to spora roznica. ja np jak bede na infi robic suba to zaniose horna tylko w momencie dobicia 78lvl i ok 60% bo wtedy  moj sub bedzie na ok 72-74lvl. szczegolnie na 78 lvl pojedyncze procenty bardzo dużo daja

Poprawka...


cos ci sie pomelalo zaduzo tych %

ja wlasnie niedawno zrobilem suba na 77 lvl i 91% bo na dymach sie zdelvelowalem, i mnie coflo do 72 rotfl i 40%


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 2

Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 02, 2007, 08:52:09 pm »
Jak masz 78 i kilka (okolo3%) to spadasz na 73. Mozesz tez bic do 78 i 60% to wyladujesz pod 75


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 02, 2007, 10:13:14 pm »
no ale wiele sie nie pomylilem. sam nie mam jeszcze suba wiecnie moge sie expertowac w tym temacie. co do zanikajacych skili to nie wiem dokladnie czy bedzie potrzeba zakupowania ponownie ksiazek
Nigdy nie dyskutój z Debilem, gdyż najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 27, 2007, 04:40:44 pm »
no ok, juz sie dowiedzialem jak to z tym jest ale nadal mam pare pytan. dajmy na to ze mam jakiegos skila na 58 lvl, po subie mam 40 lvl, to zeby znowu miec tego skila musze po prostu dobic 48 lvl?czy po prostu dobic 58 i on sie sam pojawi?czy dobic 48 i go wtedy kupic?czy dobic 58 i wtedy kupic? i czy zeby go znowu kupic potrzeba na niego znowu spellbooka? czy moze ten skill znikl calkowicie? i jak jestem np. sk/se i ten skill mam z sk to zeby go kupic musze zrobic switcha na sk czy normalnie na statach se go kupic?
sorka za odkopywanie tematu, ale nie padla tu na to odpowiedz, a ciekawi mnie bardzo ^^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 27, 2007, 05:05:46 pm »
przy moich 2 subkach  juz nie moglem wytrzymac i robilem na:

76 i 20%  spadlo do 54 lvl

76 i 80%    spadło do 63 lvl

jak kto woli ale sadze ze dobicie z np 63 lvl do 73 zajmie nam mniej czasu niz z 76 na 78 bo % ideą okropnie wolno
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2007, 05:08:17 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 30, 2007, 03:13:04 pm »
no i na pewno fajniej jest doexpiac nawet lvle od 40 do 78 po subce bo przynajmniej radocha jest a nie meczyc sie godzinami nad wbiciem tego 78 przed subka. pamietam jak wbijalem lvl od 74 do 76 to byla to ogromna meczarnia i jak w koncu wbilem ten 76 to wolalem postac usunac niz do 78 ja znowu bic. zrobilem subke i po subce bylo latwo szybko i przyjemnie :D
infinite........................


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 30, 2007, 03:48:39 pm »
no ok, wiadomo, latwiej po subce nabic wiecej lvli itd

ale pytanie zostaje bez odpowiedzi
Cytuj
76 i 20%  spadlo do 54 lvl

no i jak ze skillami?
rozumiem ze klasa #1 (glowna) zachowala skille z 64lvl, za to #2 (dodana) ma wszystkie wyuczone do 54
a co potem?

jak nabije np. 56 to moge sie uczyc skilli klasy #2  i ok, a skille #1 z 66 sie pojawiaja, czy dopiero bede musial nabic 66lvl zeby sie pojawily, czy musze je wykupowac od nowa?
jesli tak, to co z ksiazkami? niektore skille przychodza po 54lvl i co??
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 05, 2007, 10:41:30 pm »
A jaki jest wzro na to by obliczyc ile sapdne? Jak mam np 76 lvl i 10% to ile spadne?









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 3

Odp: omg... czy to normalne?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2007, 09:47:44 am »
77 lvl ponad 30% i zostaja skille
)