Witaj
Gość

Wątek: BladeDancer !!!!  (Przeczytany 4334 razy)

  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

    • Dragon-Network
BladeDancer !!!!
« dnia: Luty 20, 2007, 10:58:01 pm »
Ostatnio na dragu jest mozliwosc zrobienia suba z innej rasy z laczynymi skillami wiec jaki teraz bylby najlepszy sub dla bd ??


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2007, 11:44:28 pm »
Ostatnio na dragu jest mozliwosc zrobienia suba z innej rasy z laczynymi skillami wiec jaki teraz bylby najlepszy sub dla bd ??
ee serio ??? jak tka możliwości jest kilkanaście -.- ja bym pomyślał nad czymś z orków Tyrant lub destro :) ( z tańcami ^^ mniam ) Stanowczo odradzałbym buferów... czemu ?? Bo BD z fulbufem w pvp i tak nie błyśniesz, ze względu na skromną ilość skili do ataku :) no chyba że chcesz być super party supportem :D

btw: jesteś pewien że jest opcja takich subów ??? 0_x
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2007, 11:53:15 pm wysłana przez Daab »


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2007, 05:55:48 am »
boze, do czego dochodzi na DN ;/
jesli mozesz laczyc to bierz Glada


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2007, 09:30:34 am »
sadze ze koledze sie raczej pomyliło  :P  nie mozna robic subek łaczonych z innej rasy.. a jedynie subke retailowa, zobaczył pewnie np. krasnoluda walacego czarami sps ^^  tez mi sie zdarzyło ale wiadomo ze to retail  8)

POZRO

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

    • Dragon-Network
Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2007, 09:40:18 am »
Naszczescie mi sie nie pomylilo (tak mi sie zdaje) widzialem bd pyszczajacego buffy i dance wiec to nie mzoe byc retail   

A taka subke mozna tylko zrobic poprzez tego questa (z tego co ostatnio slyszalem to tylko bug ale nei wiem)


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 2

Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2007, 02:49:34 pm »
Zostanie to lub juz zostalo usuniete wiec niema sie czym podniecac


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 6

Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2007, 03:30:55 pm »
Rozchodzi się o to, że np. tak jak jest w tym konkretnym przypadku, ktoś gra mrocznym elfem i robi sobie retail suba na np. pp. Teraz do tego pp dodaje dn suba, który może być wybrany tylko z rasowych klas, więc tutaj bierzemy bd i w ten sposób mam pp/bd lub bd/pp, jak kto woli  :P  ale prawdopodobnie drake usunie takie subki  :D oby, bo niektóre suby w ten sposób mogą być przegięte  :wink:


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2007, 01:26:13 am »
Rozchodzi się o to, że np. tak jak jest w tym konkretnym przypadku, ktoś gra mrocznym elfem i robi sobie retail suba na np. pp. Teraz do tego pp dodaje dn suba, który może być wybrany tylko z rasowych klas, więc tutaj bierzemy bd i w ten sposób mam pp/bd lub bd/pp, jak kto woli  :P  ale prawdopodobnie drake usunie takie subki  :D oby, bo niektóre suby w ten sposób mogą być przegięte  :wink:
Widziałem na SS kiedyś Necro/BD :) sic!


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2007, 09:35:11 am »
nekro/sk pfffffff, 2 paralize, tp, w cholere dubuffow, ud, skille na tarcze itd - n/c
faktycznie, mozliwosc robienia takich subow JUZ na dn istnieje tyle ze ludzie w koncu zauwazyli ze jest cos nie tak i tak byc nie moze. na forum dn ktos ankiete zrobil na ten temat i chyba ze 95% jak nie wiecej ludzie glosowalo za tym zeby te subklasy zniknely. w takim wypadku drake powinien usunac mozliwosc zrobienia takich subklas, ale znajac go moze mu sie po prostu nie chciec:P pozyjemy zobaczymy 
infinite........................


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -1

Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 06, 2007, 09:53:04 pm »
hehehhe niestety drake nie usunie tych sub za szybko;p
a nawet jesli to odda horny wiec warto nawet na jakis czas;p
jak masz bd to polecam SE...
masz kozackiego suporta i w pvp tez sie niezle sprawuje;p
zeby zrobic suba z innej klasy (nie retail) musisz zrobic questa jak na retaila i bedzie mozliwosc dodania klasy z innej rasy;p
mozesz kombinowac np wc, albo ol;p
ten drugi na statch maga moze byc niezly;p (zawsze masz full buf z emp (ol 3cia profka) i dance^^)
do tego zaj p def i m def;p full debuff (i hex itp) no i rowniez -_-'isty support dla klanu^^
nie oplaca sie isc w daggera, lucznika, tanka czy maga bo to masz w obrebie wlasnej rasy...
co do Glada... to nie jest taka dobra subka... dostaniesz same skile (a nic z pasywow)
mysle ze bd/ol to najlepsza opcja, w lajcie jakims, albo robe z bluntem + acu i dualkami do dance^^
zaraz po niej bd/se nie wymagajacy cross suba (bo tak to sie nazywa)
crossy sa ok wg mnie;] zwykla suba np tyr/destro jest przegienta, wiec czemu nie moglbym zrobic tyr/lucznik
ktory by tez byl mega^^
btw ja mam tyr/ol i jestem zadowolony^^ (z luku tez kozystam intensywnie^^)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 07, 2007, 04:14:15 pm »
Z tym, że na reatila NIE MOŻNA robić subki na ol i ws ^^. Tylko tyle. Więc, można zapomnieć o bd/ol. :D


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 07, 2007, 11:39:24 pm »
Nie rob se/bd bo to nie jest jakis super char (ale super na rb/party/support)

a bd/ol da sie zrobic... ale to malo Ciekawy sub.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -1

Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 08, 2007, 01:17:44 pm »
elvinku;p czemu mało ciekawy^^???
bigasz z dualami na statsach olka...
ktory z dance i selfbuff (full dla maga emp+zerk+acu zadna ina postac sama sobie tego wszytskiego nie da)
bedzie naprawde dobry^^ na mobki rewelka!!!
w pvp??? lol niczego sobie w mj robe masz takiego powera ze bajka!
debuffy wchodza, cast spd b duzy (jak na orca, a trzeba pamietac ze dobremu ol wystarczy ten cast co ma^^ zeby pojechac b wiele postaci) m atack tez... ol jest jednym z najciekawszych crosow!!! szczegolnie dla magow!!!
taki necro/ol to naprawde wymiatacz!!!
tp, sumon, soulguard, full buff (rowniez dla sumona czego brakuje necrusowi), cp regen, 2 drainy oO ludzie czemu nie probujecie nowych mozliwosci oO ciagle te same zjechane suby oO ruscie glowa, nie tylko th/da i nie tylko tyr/destro moga byc mega!!!
dla warriorow polecam cross sub na tyra!!! szczegolnie dla lucznikow!!! mega atack spd, od 50% hp mniejszy atack spd ale 500 critic!!! do tego mozliwosc walki wrecz bardzo skutecznej!!! polecam
co do bd.... sam zaluje ze nie wpadlem na to czesniej...;[ necro/ol juz robie bo to moj pomysl i moja koncepcja!!! jeden kolo ktoremu powiedzialem juz to ma!!! jest nieziemski!!!
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 01:25:57 pm wysłana przez spooknienty »


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 08, 2007, 02:53:27 pm »
elvinku;p czemu mało ciekawy^^???
bigasz z dualami na statsach olka...
ktory z dance i selfbuff (full dla maga emp+zerk+acu zadna ina postac sama sobie tego wszytskiego nie da)
bedzie naprawde dobry^^ na mobki rewelka!!!
w pvp??? lol niczego sobie w mj robe masz takiego powera ze bajka!
debuffy wchodza, cast spd b duzy (jak na orca, a trzeba pamietac ze dobremu ol wystarczy ten cast co ma^^ zeby pojechac b wiele postaci) m atack tez...
ol/bd nastatach ol... omg i co z tegomasz? OLa na tancach z dodatkowym drainem @___@
ni to wojownik, ni to mag... jak cos jest do wszystkiego to jest do dupy. Chyba zeby grac czysto "po magowemu" to moze by cos z tego bylo. Ale generalnie /delete


Cytat: Spooknienty
taki necro/ol to naprawde wymiatacz!!!
tp, sumon, soulguard, full buff (rowniez dla sumona czego brakuje necrusowi), cp regen, 2 drainy oO ludzie czemu nie probujecie nowych mozliwosci oO ciagle te same zjechane suby oO ruscie glowa, nie tylko th/da i nie tylko tyr/destro moga byc mega!!!
ale ze necro/ol to wymiatacz wiedza wszyscy.

Cytat: Spooknienty
dla warriorow polecam cross sub na tyra!!! szczegolnie dla lucznikow!!! mega atack spd, od 50% hp mniejszy atack spd ale 500 critic!!! do tego mozliwosc walki wrecz bardzo skutecznej!!! polecam
LoLoL to biedna suba bo w C5 totemy nie dzialaja z innymi broniami jak fisty... wiec sobie z luku gowno postrzelasz na totemach.

Cytat: Spooknienty
co do bd.... sam zaluje ze nie wpadlem na to czesniej...;[ necro/ol juz robie bo to moj pomysl i moja koncepcja!!! jeden kolo ktoremu powiedzialem juz to ma!!! jest nieziemski!!!

A teraz podsumowujac caly twoj post.
CROSS-RACE SMIERDZI
I nie robcie tego bo drake i tak to usunie, szkoda tylko horna (na shadow juz napewno tego nie bedzie).
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 09:53:43 pm wysłana przez Elvin »


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -1

Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 08, 2007, 09:44:01 pm »
nie do konca smierdzi;p
2 drainy to duzo^^
ol na dance nie jest taki slaby mam ol wiec wiem;p wcale nie jest do niczego;p
jak usuna crossa to oddadza horna wiec nie szkoda;p
a co do c5 to bedziemy gadac jak bedzie c5!
na razie jest c4 i gramy na c4 i jeszcze dluugo pogramy;p
nie starajcie sie szukac zlego w czyms ale dobre strony^^
he/ty bierze maga na hita;] i moze tych magow ubic wielu^^
ol/bd juz pisalem mega suport dla party magow i dla samego siebie!
w pvp tez niczego sobie! ma b duzy m def!
dla elvina jednyna suba sluszna to sps/ee;p
tylko co to za suba hehehhehh


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 08, 2007, 10:10:54 pm »
2 drainy to duzo^^
To gowno bo nie wiem czy wiesz ale drain ma to do siebie ze przy duzym m.defie drainowanego, potrafi byc sukcesywny tylko w polowie xD, a to juz bieda straszna.
Poza tym drugi drain jest taki sobie... mam se/bd wiec wiem jak to wypada na pvp (a ja se/bd bije duzo mocniej i szybciej tym drainem, wiec ork musi miec z nim zal.pl)

Cytat: Spooknienty
ol na dance nie jest taki slaby mam ol wiec wiem;p wcale nie jest do niczego;p
jak usuna crossa to oddadza horna wiec nie szkoda;p
Lolz, jak myslisz ze drake odda horny przy subwipe subek miedzy rasowych to lol..

Cytat: Spooknienty
a co do c5 to bedziemy gadac jak bedzie c5!
na razie jest c4 i gramy na c4 i jeszcze dluugo pogramy;p
bys sie zdziwil..
Poza tym nie kazdy jest takim nolife zeby ciagle expic nowa postac jak mu nerfna poprzednia. Ja mam pw/es ktory juz nie raz byl nerfowany a mimo to umiem nim wygrac pvp, albo poradzic sobie na mass pvp. I nie musialem robic sobie innych postaci lolz..

Cytat: Spooknienty
nie starajcie sie szukac zlego w czyms ale dobre strony^^
A czego tu sie doszukiwac, ol/bd ssie

Cytat: Spooknienty
he/ty bierze maga na hita;] i moze tych magow ubic wielu^^
A czemu nie zapomniales ze wymaga on do tego kazdego mozliwego buffera
A czemu zapomniales powiedziec ze he/tt nie ma w ogole m.defa? I ze po cancelu mag go jedzie jak zwykla szmate bez suby... taaa ownage. Do tego wchodzi mu kazdy debuff.. nara

Cytat: Spooknienty
ol/bd juz pisalem mega suport dla party magow i dla samego siebie!
w pvp tez niczego sobie! ma b duzy m def!
dla elvina jednyna suba sluszna to sps/ee;p
tylko co to za suba hehehhehh
wiesz ja za taki support podziekuje, wole se/bd
duzy m.def... heh
sam OL w tallumie robe moze miec te 1,3k m.defa bez zerka... ze skillami bd bedzie 1,4k, dodaj zerk 1,150, dodaj tatoo 1050, dodaj dye to masz z 1k.. heh fakt ogromny m.def, ja pw/es moge wyciagnac 1,6k

i na podstawie czego mowisz ze dla mnie jedyna sluszna suba to sps/ee? ta subka jest silna bardzo czy tego chcesz czy nie lol dla mnie najlepszy mag.
i ostatecznie sps/ee > ol/bd lol
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2007, 02:12:58 pm wysłana przez Elvin »


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 14, 2007, 02:06:05 pm »
SPS/ES > SPS/EE


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: BladeDancer !!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 15, 2007, 03:57:45 pm »
tyrant/lucznik to wcale nie takie dobre cus jak by sie zdawalo na pierwszy rzut oka. zapytaj geniusza o jego sr/tyranta to ci dokladnie opowie o koncu many po 2 sekundach bicia, o zerowym m.defie, niewielkiej ilosci hp, niewielkim accuracy. moze atk.spd ma niezly, ale to tyle co ta postac ma do zaoferowania. chyba ze wybiezesz inny styl walki np. idac tylko w p.atk czy w def. tyrantem mozna grac roznie, zalezy jak sie komu tam podoba
apropo cross subow to moim numerem jeden jest nadal necro/sk ^^ za nim sk/destro i sps/wc
infinite........................