Witaj
Gość

Wątek: Jaka subka dla glada?  (Przeczytany 10321 razy)

  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 07, 2008, 06:00:33 pm »
troche zamieszał ale jak byś chwile pomyślał to byś zrozumiał :P
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 13, 2008, 12:50:49 pm »
Czyli już ja przynajmniej wiem kogo wezmę ,z tego co mówi thorns to dla glad/wk light armor (a ja nienawidzę light armorów). Ja bym wziął glad/pp ale to już twój wybór.

@Thorns wielkie dzięki (wiesz za co) :wink:

Co do light armor dla glada to byla wypowiedz z 10.04.2007 gdzie na DN (bynajmniej Shadow) laczyly sie jeszcze mastery
teraz GLAD/xx  tylko heavy  :wink:

/ThornsPL
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2008, 11:07:17 pm wysłana przez ThornsPL »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 15, 2008, 03:12:55 am »
Witam, właśnie zastanawiałem sie nad suba na glada, i przeczytałem już kilka tematow, i widze ze najlepiej wybrać WK, temat w kwietniu zamarł, wiec pytam czy aby napewno wszystko jest jak było z ta subą, czy czegos admini nie pomieszali na serwie czasami, no i jak dodał Thorns to teraz tylko hvy armor, bo własnie bede biegał w ic secie z tal*dle+4 (bede bil do 7/8 je), no i jak by sie przedstawiały staty z takiej suby jak ktoś moze orientacyjknie podać bede wdzieczny.

Nitryon, heh cos mi to mowi, troche sie grało razem z ReDIpS"em, no ale on juz zwiał na Arene i cos nie chce na dragona wracać...


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 15, 2008, 05:43:35 pm »
na pvp jak sie ma buffy pod ręką np z supportów to glad/wk albo glad/pal, jeżeli pvp na olly exp itp to imo glad/pp
jeżli wchodzą w gre mutanty to glad/ol ale to trza wtedy śmigać żabą z dualami ;P
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 17, 2008, 03:13:04 am »
Jak macie jeszcze jakies ciekawe wypowiedzi to dawać co sadzicie o tej subie, czy ja glad/wk bez buffa np bede miał szanse polozyc glad/pp na buffie, bo glad/pp szybki jest, i czy mi m.def podskoczy, bo niedawno na bs biegl sobie pk sps/xx , ja co prawda mialem tylko maja hevy i maj jew. ale to cos polozylo mnie na 2 hity za 6k i 8 k, czy glad/wk na buffie ma szanse zabic takie cos bo spory dmg byl, dobze sie nie skapłem o co chodzi i lezalem, bo tak to se sonc barier bym wlaczyl i 10s jeszcze pozył :p


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 21, 2008, 09:49:37 am »
glad/wk > glad/pp   oczywiscie na tym samym bufie,  glad/wk   ma przewage bo ma kotka z transfer pain i kotek tez potrafi przywalic no i ma oczywyscie cubicki i skill na crit rate.  Czy masz szanse pokonac sps/ee (sps/es) szanse zawsze sa
wszystko zalezy od umiejetnosci i sprzetu...  na pewno potrzebny ci bedzie duzy mdef  i resisty: aqua resist i elemental
sps/ee szybko sie leczy wiec czasami to syzyfowa praca :-) 

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 25, 2009, 07:11:11 pm »
Witam :)
Tak jak kolega zastanawiam się nad subą dla glada i utknąłem ;/ Zastanawiam się tylko na dwiema propozycjami: glad/wk i glad/pal. Pomóżcie mi wybrać. Chciałbym aby postać była dobra do expa samotnego jak i w pt oraz pvp :). O i jak możecie to dodarcie jaki ekipunek powinien mieć glad/wk.


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 25, 2009, 11:15:55 pm »
Witam :)
Tak jak kolega zastanawiam się nad subą dla glada i utknąłem ;/ Zastanawiam się tylko na dwiema propozycjami: glad/wk i glad/pal. Pomóżcie mi wybrać. Chciałbym aby postać była dobra do expa samotnego jak i w pt oraz pvp :). O i jak możecie to dodarcie jaki ekipunek powinien mieć glad/wk.

jak na moja prosta glowe glad powinien miec jakies duale no i oczywiescie jakis set najlepszy chyba będzie heavy.. ten najdrozszy oczywiscie, slyszlaem ze robe tez jest niezlym wyborem... dodaje many będziesz mogl dluzej skil uzywac
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2009, 11:18:51 pm wysłana przez Calmodi »


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 26, 2009, 09:27:20 am »
Robe dla Glada? No proszę Cie heheh.
Sprzęt no standard Dyna H, jak nie stać to IC.
Duale top S +++++++
Jew jak najlepsze. Jak stać bosówka jak nie to dyna, tateo....
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 26, 2009, 10:01:37 am »
Robe dla Glada? No proszę Cie heheh.
Sprzęt no standard Dyna H, jak nie stać to IC.
Duale top S +++++++
Jew jak najlepsze. Jak stać bosówka jak nie to dyna, tateo....

to co pisalem nie bylo na powaznie, wydaja mi sie to logiczne zeby sprzet byl taki na jaki nas stac, nie rozumiem po co takie glupie pytanie zadawac, chociaz moze ma to jakis tajmniczy ukryty sens...


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 26, 2009, 11:05:17 am »
to co pisalem nie bylo na powaznie, wydaja mi sie to logiczne zeby sprzet byl taki na jaki nas stac, nie rozumiem po co takie glupie pytanie zadawac, chociaz moze ma to jakis tajmniczy ukryty sens...

No tu się zgodzę zawsze mnie zastanawiało po co pytania tego typu są zadawane ;p
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 26, 2009, 06:59:32 pm »
Fakt. może pytanie o ekwipunek było bezsensu, ale nie chodziło mi o ekw samego glada tylko zsubowanego :). Mogło się przecież zdarzyć ze dla glad/wk będzie lepszy set roba niż heavy lub light, a przyznam się bez bicia w te klocki nigdy nie bylem najlepszy; mniejsza już o ten ekwipunek.
Która suba będzie dla glada lepsza??