Witaj
Gość

Wątek: DA/TH ??  (Przeczytany 3188 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

DA/TH ??
« dnia: Maj 18, 2007, 10:03:29 pm »
Zastanawiam się nad zrobieniem takiej subklasy, ale mam kilka pytań.
Czy z taka subklasą mogę zadawać porządne dmg (większe niż DA) i jednocześnie pozostac tankiem na RB? Jak tak to jaki set mi jest do tego potrzebny? Czy używanie cały czas NM heavy to dobry pomysł?
Jak już mówiłem to chce mieć większy dmg, ale zachować duży def do tankowania RB.


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: DA/TH ??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2007, 10:07:53 pm »
Na tankowanie wez sobie jakas bron z SA     HP ;) DA/TH jest bardzo silnym subem, NM heavy nie jest zlym setem, ja jednak wolalbym MJ heavy. Przy odrobinie szczescia wejdzie Ci shield slam, a wtedy kilka blowow w uciekajacego przeciwnika i masz +1[; (na szybkich dostajesz dasha od TH). Z magami nieco gorzej, choc jak dobiegniesz to tez pozamiatane, a m def nie jest taki zly(selfy z DA). No, to tyle ode mnie. Mysle, ze ten sub jest warty uwagi

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: DA/TH ??
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2007, 11:00:33 pm »
da/th to bardzo dobra subke ale tez trzeba nieco umiejetnosci zeby dobrze nia pokierowac. najlepszy set to maj heavy.
da/th oczywiscie ze zadaje wiekszy dmg niz zwykly da. jesli jestes madry to zalozysz pewnie dye +con - str wiec z tankowaniem nie ma problemu. jesli chcesz pobic kogos/cos to wystarczy zalozyc inne tatoosy np. na atk/spd czy speed czy jakie tam chcesz.
w otwartym pvp z magami nie ma raczej jakiegos wielkiego problemu, wystarczy tylko umiejetnie uzywac skilli (swotch,trick,bash i takie tam). z lucznikami tym bardziej
da/th to w ogóle jedna z najlepszych subek znana, lubiana, sprawdzona przez wielu graczy.
infinite........................


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: DA/TH ??
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2007, 08:38:05 pm »
Co do setu dla da/th to bym się kłucił.Wydaje mi się, że lepszy byłby nightmare.Str to nam raczej nie jest potrzebny(dmg blowów praktycznie nie zależy od str).W nightmare dostajemy troche resistów na sleep/root, co się przydaje.Nightmare dodaje też CON, a te -2 dex to nam za duzo i tak nie zmieni.
;o


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: DA/TH ??
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2007, 10:54:30 pm »
Co do setu dla da/th to bym się kłucił.Wydaje mi się, że lepszy byłby nightmare.Str to nam raczej nie jest potrzebny(dmg blowów praktycznie nie zależy od str).W nightmare dostajemy troche resistów na sleep/root, co się przydaje.Nightmare dodaje też CON, a te -2 dex to nam za duzo i tak nie zmieni.
resist na sleep i root przydalby ci sie w 1vs1. na mass i siege'ach raczej nie ma czasu na takie pierdolki. w najtmerze kusi +2 con i dodatkowy reflect.
imo resist na stuna od maja jest lepszy niz reist na sleep/root od nm, dodatkowo maj dodaje 4 accuracy ktorego da/th nie ma duzo, o czym przekonalem sie w wilokrotnych pvp z lucznikami, th '_- to nietrafianie bardzo boli.....

infinite........................


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: DA/TH ??
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2007, 11:04:50 pm »
NO ja osobiscie z A grade tez uzywalem MJ Heavy Set, res Stun przydaje sie walce z lucznikami i innymi DA/xx,
Chodz do tankowania i zabawy na Coloseum vs MAG NM troche lepszy... bo jak DA/th dostanie roota to juz po pvp...

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: DA/TH ??
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 25, 2007, 11:11:09 pm »
(sy jestem trochu na bani wiecmoge krecic cosik)
set najlepszy zalezy oD BIZUTERI
Jak masz zakena i ant queena to bierz talluma xD
jak masz tylko ant qeena to bierz naja
jak masz tylko zakena to bierz talluma


NM jest dla ludzi ktorych nie stac na bizuterie bo sleep i root I TAK NIE WCHODZI JAK MASZ DOBRA BIZUTERIE I SPITE STAFA Z MENTALEM 4

xD
nara


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: DA/TH ??
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 25, 2007, 11:21:53 pm »
ELVINEK ty juz nie PIJ  :o

Swoja droga wiesz w czy biegam.. i powiem ze mam DOBRA bizuterie  i czasami ten sleep czy root wejdzie :-) 
cale szczascie ze tylko czasami ...

Co do tallum dla th/da bym polemizowal daje +2str ktore dla wiekszasci BLOW dealer jest nie przydatny.. wiec tylko +8 % atk speed  ja osobiscie wole miec wiecej p.def i resa na STUN ktory nawet MJ set+zaken  wchodzi... czasami :-)

btw .. czamu biegasz w NM light?   :P
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2007, 11:24:30 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: DA/TH ??
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 26, 2007, 10:19:02 am »
ELVINEK ty juz nie PIJ  :o

btw .. czamu biegasz w NM light?   :P
1. Bede pil, chocby dzis sie uwale znow ^^, moge najwyzej nie pisac na forum :P
2. Pobiegalem trochu i Elvin n44brz0r wrocil do doom lighta xD

Wiem w czym biegasz. w imperialu xP ale to Sgrade :P
A co do armoru to tak mi sie wydaje z tym tallumem dobra opcja. Przy daggerze 8% to calkiem sporo. A zaken daje i tak wiecej stun ressista niz majestic. A z ant queenem i self buffem na m.def i dobra bizuteria... naprawde dostac roota to parodia (pw/es - ze SLABA BIZUTERIA 1,3km.defa bez songa ^^\m/ ). Tak samo z zakenem... tez trudno dostac stuna, wiadomo ze czasem sie zdarza, no ale generalnie mozna olac takie rzeczy :P

Pozdro. ^^


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

  • I NEED HORN !!!!!!!!
Odp: DA/TH ??
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 20, 2007, 09:19:35 pm »
A ja odkopie stary temat bo mnie ciekawi czy DC HEAVY nie był by czasami dobrym armorem z A grade dla TH/DA(PAL) :? :?

I HATE EMO KIDS


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: DA/TH ??
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2007, 02:09:43 am »
A ja odkopie stary temat bo mnie ciekawi czy DC HEAVY nie był by czasami dobrym armorem z A grade dla TH/DA(PAL) :? :?
nie.