Witaj
Gość

Wątek: AW jaka subka najlepsza?  (Przeczytany 4563 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

AW jaka subka najlepsza?
« dnia: Maj 22, 2007, 10:25:39 pm »
witam.
Zacznę od tego ,że czytałem tematy gdzie przejawia się dagger czarny elf.   Jezeli  chodzi  o subklasy dla niego  jakoś mało ,wg mnie  oczywiscie jest jakis konkretnych rzeczy napisanych.. ktos cos radzia itp..ale dlaczego to a nie inne akurat bez jakis  w miarę rzetelnych wyjasnień
.
Mam lvl 77  i dobije do 78 i z tego co wyczytalem polecana subka to SK , tylko ,że jedni pisza ze AW (GH) w hejvy nie bedzie mial tego exvasion i blowy ,jezeli bym biegal z tarcza rzadziej wchodza..
Ja osobiscie zastanawialem się nad SE  ,ale  z gry ( na infinity gram) polecaja albo wlasnie SK albo PS . ja akurat o tych kalsach nie mam pojecia , za SE  jego bufki mnie przekonuja a wyzej wymienione???

Proszę   jezeli ktos ma chwile o napisanie jakis wnioskow :)


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2007, 12:25:26 am »
Evasion w heavy... hmm po co Ci evasion jak bedziesz mial 1,4k p.defa? xD
Blowy z tarcza rzadziej wchodza... totalna bzdura.

Co do suba, te 3 sa fajne, tzn aw/se, aw/sk i aw/ps
Przy czym ps bardziej pasuje do lucznika. Dagger bije raczej z blowow glownie wiec szansa na uzyteczne odpalenie stun cubica jest srednia.

Ja bym bral miedzy sk/aw i aw/se... sk/aw niby jest ok, ale buffy, i wlasny POW sklanialyby mnie do aw/se (a jak sie ogarnie all skille tej postaci i co kiedy uzyc to jest ostry pwnzor)


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2007, 06:50:52 am »
aw/se jest bardzo malo i to dodatkowy plus dla tej postaci, chocby dlatego warto nim grac
aw/sk tez jest bardzo fajny i bardzo dobry ale trzeba go najpierw opanowac
infinite........................


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2007, 01:31:18 pm »
a co z aw/bd? dance na krytyki i blowy maja niesamowita moc :D
sam mam aw i sie zastanawiam nad bd ale czy ktos robil taka sube?
...littering and smoking the reefer :P




  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 24, 2007, 02:05:03 pm »
a co z aw/bd? dance na krytyki i blowy maja niesamowita moc :D
sam mam aw i sie zastanawiam nad bd ale czy ktos robil taka sube?
bd/aw useless
imho to samo co w przpadku bd/pr... pr na buffie db i... i tyle @__@


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 24, 2007, 02:33:35 pm »
aw/sk


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 24, 2007, 09:26:33 pm »
hm no to wprawdzie czasu troche jeszcze ale  bede myslal nad AW/SE (do ktorego sie sklaniam coraz bardziej przez wlasnie buffy i  ciagle z POW)  a  AW /SK.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

  • Tell me what the fuck is wrong....
Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 30, 2007, 08:46:36 pm »
Od razu napiszę że nie wiem jak na Dragonie są suby, ale jeśli skille i staty się łączą proponowałbym AW/DA.
Dlaczego? Duży P.def, sporo HP, STUN, no i panterka, która chociaż mamy blowy zawsze pomoże ;]
I've given up
I'm sick of living
Is there nothing You can say
Take this all away
I'm suffocating
Tell me what the fuck is wrong with me


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 31, 2007, 12:09:19 am »
ta skille sie lancza ale sub tylko z main race xP


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 31, 2007, 11:03:46 pm »
ta skille sie lancza ale sub tylko z main race xP
niekoniecznie, mozna zrobic aw/da ale zabawy przy tym co nie miara xP 2 razy wiecej roboty niz przy zwyklym subku
aw/se zawsze na powie, jesli umiejetnie uzywasz tricka to wygrasz z wieloma postaciami, na massowkach zrobisz tych pare '+' zanim padniesz, magowie na 2 blowy, bardzo fajna subka, tylko malo wytrzyma
infinite........................


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 01, 2007, 07:24:02 am »
Wiem ze mozna zrobic cross race... ale nie licze tej opcji bo to bug i zostanie usuniety xD


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 01, 2007, 08:47:51 am »
Jezeli wezmiesz AW/SE na olympiadzie tankow bedziesz mial na pare blowow, zwykly dagger TH/PP hitni mnie po 1500-2000, a AW/SE do 3000-4000  zalezy czy buffy ma!!
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 16, 2008, 10:19:45 pm »
Witam Ponownie.
Jezeli mozna to zadam  pare pytan w tym watku..zrobilem w kocu no juz dosc dawno jednak sube na SK. I bede nia gral bo mi sie podoba:)
Teraz mam pytania bo w sumie caly czas gram bez dye ..czy warto jakeis zakladac? , na chwile obecna gram z As+cd i maj heavy ,niedlugo moze bedzie IC..:)


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 16, 2008, 11:40:05 pm »
Witam Ponownie.
Jezeli mozna to zadam  pare pytan w tym watku..zrobilem w kocu no juz dosc dawno jednak sube na SK. I bede nia gral bo mi sie podoba:)
Teraz mam pytania bo w sumie caly czas gram bez dye ..czy warto jakeis zakladac? , na chwile obecna gram z As+cd i maj heavy ,niedlugo moze bedzie IC..:)

+4 dex / -4 str
+4 con / -4 str


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

  • BK...
Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 04, 2008, 11:02:15 am »
Jak chcesz mozesz nawet takie dye
- 4 str + 4 dex
- 1 str + 1 dex
- 4 str + 4 con
Nigdy nie miałem takich, a niedawno co zacząłem grać aw, ale jak goście na OFFie tak gimpują STR to widocznie to się opłaca
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2008, 11:04:06 am wysłana przez Rhodos »
Muthapukkin G's

Nightmare (Dragon-Network) x30

Kalmatar ( sh/bd +noblesse ) OFF
Avalor ( aw/sk +noblesse ) OFF

L2 Dex x4

Kemper 4x( bounty hunter ) ON
EmpQueen 4x ( shillien elder ) ON


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 12, 2008, 12:50:46 am »
Jezeli wezmiesz AW/SE na olympiadzie tankow bedziesz mial na pare blowow, zwykly dagger TH/PP hitni mnie po 1500-2000, a AW/SE do 3000-4000  zalezy czy buffy ma!!

Lol, Tank na pare blowow? I wish o,o
Może gdyby łaskawie stał plecami przez cały czas i dostał 4 krytyki pod rząd z focus death i na wyenchantowanym VS.

Gram AW/SE 79 i nigdy w tanka nawet krytem nie machnalem na 2k+ (na selfie i bez bossowek)
Z buffami BD i zakenami, baiumami i innymi smieciami moze ciachnalbym takiego za 3 klocki krytem, nie wiecej.

Inna historia z magami/lajciarzami, tych mozna ladnie ciepnąć:)

Generalnie AW/SE to przyjemna postać jeżeli lubisz grać sam, masz praktycznie full buff i możesz szaleć bez duali na plecach... Na mass pvp jednak sie nie sprawdza, buffer z reguły jest wiec umiejetnosci calej twojej suby sa bezuzyteczne. Dobre jest to, że jako SE nie ma problemu ze znalezieniem party, np. na dino.

Najwiekszy bol to ilosc HP/CP, niecale 4k hp/1,5k cp robia z ciebie trupa po 2-3 strzałach.


@Dye
Na pvp rzeczywiście opłaca się zjechać str na rzecz con ale generalnie preferuje:

+5dex -5str
+4wit  -4int

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2008, 12:53:15 am wysłana przez Letoo »


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 19, 2008, 04:30:04 pm »
@Dye
Na pvp rzeczywiście opłaca się zjechać str na rzecz con ale generalnie preferuje:
+5dex -5str
+4wit  -4int
Przy obcietym str o -4 juz i tak nie ma co oszczedzac tej staty. A marnowac 2 miejsca na dye na dex to tez niezbyt dobry pomysl. Jednak lepiej dodac con i wytrzymac jednego hita wiecej  :D


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: AW jaka subka najlepsza?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 19, 2008, 04:38:24 pm »
ja ostanio deszedłem do wniosku że u wariora szkoda robić dye... czyba że u tanka który ma być prawdziwym tankiem można odjąć str a dać con i dex(shield block, speed, a speed sie przydają ;) ) bo tak to jak dasz str-con to stracisz hp a dostaniesz troche p atack więc praktycznie w pvp wychodzi na to samo... i tak samo jest z innymi statami... za to u maga można odjąc troche many i m defa dla casta itp. i zawsze można spokojnie dożucić con-str ;)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off