Witaj
Gość

Wątek: Sub dla necro  (Przeczytany 2347 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Sub dla necro
« dnia: Lipiec 03, 2007, 11:20:35 am »
Mam ogromny dylemat ze zrobieniem suby dla mojego necra. W sumie wiekszosc rozwiazan jest dobrych.
PP duży + (buffy 24h oraz zbuffowany summon na pvp), sorc (cancel, gloom, surrender = zabójczy efekt), paladyn/da ? nie mialem wiekszej stycznosci z tymi klasami, nie wiem jak wyglada polaczenie maga z fighterem na DN. Jaka suba byla by najlepszym rozwiazaniem (chodzi mi zarowno o pvp i o pve). Z gory dzieki.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Sub dla necro
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2007, 01:37:42 am »
jak dla mnie, sorc/necro, jesli masz juz w klanie support, jesli nie, necro/pp, z tankami duzo nie powojujesz, bo dadza ci tyle co tarcze,  kieruj sie tym, czy masz w klanie pp duzo, czy nie
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Sub dla necro
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2007, 04:52:21 pm »
jak dla mnie, sorc/necro, jesli masz juz w klanie support, jesli nie, necro/pp, z tankami duzo nie powojujesz, bo dadza ci tyle co tarcze,  kieruj sie tym, czy masz w klanie pp duzo, czy nie
tank, w tym wypadku pal, da ci: bardzo mocnego heala, ud, majesty (czyli wiekszy def kosztem evasion), no i tarcze czyli ogolnie duzo
pp da ci: boost hp, roota, buffy (i to nie sa takie o buffy tylko bardzo dobre i przydatne buffy), badz co badz fakt ze zawsze sam mozesz dac sobie takie buffki jak btb,shield,mbarrier, zerk i inne takie daje ci przewaga nad ewentualnym przeciwnikiem i wiekszy komfort zycia, juz nie bedziesz musial zulic pare minut o jakies tam buffki tylko bedzizesz je mogl dac sobie sam, i juz nigdy nie zdarzy ci sie sytuacja ze ktos ci da jakies resist fire czy kiss of eva, ktory tylko przepelnia ci pasek, nonsens
dotego mozesz sobie zawsze buffnac summona ktory jest naprawde dobrym kompanem na pvp
jesli bijesz sie 1 na 1 albo na selfie to zawsze masz taka przewage ze mozesz sobie rzucic pofa ktory doda ci ~1000 maxymalnego hp, co powoduje ze trudniej cie zabic, zreszta defa tez zwieksza ;p

ja bym bral pp
infinite........................


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Sub dla necro
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2007, 12:23:53 am »
necro/sorc - o zaletach tej postaci pisano tu na forum juz wielokrotnie

necro/da - summon zawsze i wszedzie i mozna wezwac od nowa ZAWSZE, UD x2, deflect arrow, wieceeej p.defa, stun z tarczy xD a nawet dwa, bardzo szybki drain na zasieg 600 - zawsze cos chociaz imho lepszy necro/sk

necro/bishop - zawsze przydatny, potrafi dowalic, czesto na mass pvp bezcenny

necro/pp - use return man... fast xD