Witaj
Gość

Wątek: TH/PP or TH/Warlock ?  (Przeczytany 3257 razy)

  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

TH/PP or TH/Warlock ?
« dnia: Sierpień 25, 2007, 11:00:44 pm »
Witam!
Jako ze na dragonie gram stosunkowo krotko, (mowiac szczerze normalny l2 juz mi sie znudzil) mam pytanie odnosnie subclass ktore wymienilem w temacie. Ktora jest bardziej interesujaca, ktora jest bardziej "overpowered" no i jakies +/- klas. Prosilbym o odpowiedz graczy ktorym DN sub nie jest obcy :]

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: TH/PP or TH/Warlock ?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2007, 11:44:32 pm »
napewno TH/WK jest ciekawsza i mocniejsza  (na buffach PP) + kotek & cubiki   jesli lubisz niezaleznosc  bierz th/pp  ale exp sie zawsze konczy a PP jest zawsze w party/klanie  na mass i siege ,  ja osobiscie jednak polecam TH/PAL :p & C5 rox
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2007, 11:46:52 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: TH/PP or TH/Warlock ?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2007, 12:38:52 pm »
ewentualnie moze jeszcze byc th/se


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: TH/PP or TH/Warlock ?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2007, 02:58:18 pm »
ale to juz mutant, zakladajac ze gosc ma juz TH  to go nie zrobi.....  :P

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: TH/PP or TH/Warlock ?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2007, 06:41:48 pm »
ale to juz mutant, zakladajac ze gosc ma juz TH  to go nie zrobi.....  :P
Nie bardzo rozumiem, ja mam necro a robie mutanta necro/sk co za problem...
Tylko nie mozna 3 profki robic bo nie jest repeatable.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: TH/PP or TH/Warlock ?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 26, 2007, 06:48:56 pm »
a jak juz przy mutantach, slyszalem wiele o zablokowaniu sobie postaci przy powrocie na retail, to jak to jest? zrobie mutanta i nie moge juz wrocic czy to  juz naprawione a moze tylko plotka?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2007, 09:30:13 pm wysłana przez Reina »
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: TH/PP or TH/Warlock ?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 26, 2007, 06:58:44 pm »
ale to juz mutant, zakladajac ze gosc ma juz TH  to go nie zrobi.....  :P
Nie bardzo rozumiem, ja mam necro a robie mutanta necro/sk co za problem...
Tylko nie mozna 3 profki robic bo nie jest repeatable.

NO z necro  raczej  necro/sk nie zrobisz... :P   musialbys zaczac od innego (human), nie wiem czy jest mozliwosc wybrania z retaila SK suby DN necro skoro 1 masz necro... moze sie cos skopac....

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: TH/PP or TH/Warlock ?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 27, 2007, 12:36:19 am »
to dziala w ten sposob...
robiac subke dn mozna zrobic np sps/sps (konkretniej to mm/sps bo 3rd proff quest nie jest repeatable), wr/pw, sg/he itd.. wiec mozna tez zrobic jakby nie bylo necro/soultaker
A rozpatrujac mutanty to poprostu necro|sk/soultaker

 :P


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: TH/PP or TH/Warlock ?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 27, 2007, 03:53:43 pm »
no ale od razu soultalera nie wybierasz tylko necro...  no ja ci życze ... tylko by potem złosci nie bylo..  :P i straconego czasu
na moje to powinno byc tak...  np.  HE > retail na sk i z SK > DN sub na NECRO
DN subki nigdy nie mogles wybrac z tej którą jestes wiec jesli to jest BUG ( robienie mutanta) to moze cos nie pojsc, zalezy jak to system widzi.....

GL  elvinek...  ja juz nie mam sily na robienie nowego chara, SHADOW robi sie pusty wiec siedzie teraz na DRAGONIE....

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: TH/PP or TH/Warlock ?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 27, 2007, 05:52:13 pm »
no ale od razu soultalera nie wybierasz tylko necro...  no ja ci życze ... tylko by potem złosci nie bylo..  :P i straconego czasu
na moje to powinno byc tak...  np.  HE > retail na sk i z SK > DN sub na NECRO
DN subki nigdy nie mogles wybrac z tej którą jestes wiec jesli to jest BUG ( robienie mutanta) to moze cos nie pojsc, zalezy jak to system widzi.....

GL  elvinek...  ja juz nie mam sily na robienie nowego chara, SHADOW robi sie pusty wiec siedzie teraz na DRAGONIE....
1. 3profe sie robi pozniej ;p, wiem ze nie mozna jej od razu wybrac ;p

2. a i tu sie mylisz, mozna zrobic sps/sps, se/se, pw/pw... tylko to jest bezsensowne rozwiazanie (chyba ze przy mutantach)

3. A i wlasnie, zauwazylem ze Cie nie ma... nie mam sie kogo o ceny pytac >__<



  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

Odp: TH/PP or TH/Warlock ?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 30, 2007, 11:57:18 am »
Juz od jakiegos czasu jestem TH/WK... dzieki :)

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye