Witaj
Gość

Ankieta

Co skuteczniejsze?

Nuke  Build
14 (93.3%)
Archer Build
1 (6.7%)

Głosów w sumie: 15

Wątek: BD/SE, styl walki  (Przeczytany 1739 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
BD/SE, styl walki
« dnia: Październik 06, 2007, 09:22:47 am »
Mam zamiar przetestowac te postac i bardzo mnie ciekawi, jak sie nastawiac na gre nia,  mianowicie:
nuker build i  jazda, ale przeciez mamy duzo buffka dla wojowinka, widzialem raz bd/se w cata strzelajacego z luku, szlo mu bardzo nieprzecietnie.
Stad moje rozmyslania, jak uwazacie, lepszy  nuke czy moze archer build dla takiej postaci?
Uzasadniajcie swoje wybory
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: BD/SE, styl walki
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2007, 10:32:04 am »
archer build jest bez sensu, po update to masz zwyklego bd z buffami SE ktory strzela z luku LOL

mage build ftw


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -1

Odp: BD/SE, styl walki
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2007, 04:09:11 pm »
dokładnie tak jak wyżej;]]] nie radze próbować też wali dualami choć na dragonie jest taki oO (kingsrako;ppp)
uwież mi że pocisnoł go sps bez suba i na potkach;]]]

wiec tylko mag i tylko na maga statach;]]]
z tego co piszesz wynika że nie masz problemu z hornami;]]]
dlatego subke bd/se raczej na support polecam;]]]
do walki raczej sk/ps;]]] wiecej drainow, cubici, summon który może używać swicha, błyskawica,
wada jest taka że masz 0 selfbuffka;]]] --> zaleta że summonerzy z każdym następnym cX dostaja jakiś bonus;]]]
na c6 są już całkiem mocni;]]]
jak chcesz grać subą dobrą na self to imo polecam cross na ol i na wc (dla wc cross nie tzreba wyglądać jak orc!!! i zaczynac od orca:) oczywiście ol dla maga i wc dla maga/warriora;]]]