Witaj
Gość

Ankieta

Którą subklase byście wybrali dla SH?

SH/SE
11 (34.4%)
SH/SK
21 (65.6%)

Głosów w sumie: 32

Wątek: SH/SE czy SH/SK  (Przeczytany 5086 razy)

  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 8

SH/SE czy SH/SK
« dnia: Styczeń 23, 2008, 04:01:04 pm »
Wiem, że tematów o tym było mnustwo przeczytałam chyba każdy o SH i jego subach ale nadal mam okropny dylemat. Nie wiem na co się zdecydować SH/SE czy może SH/SK. Obie są kuszące. Gdybyście byli tak uprzejmi i zagłosowali będę wdzięczna.
MYSTERIUM TREMENDUM


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: SH/SE czy SH/SK
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2008, 04:22:13 pm »
według mnie SH/SE ze względu na emp i nne buffy oraz na heala :P szybciej zabijesz przeciwnika ale SH/SK tez jest dobry ale to bardziej defensywna subka
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SH/SE czy SH/SK
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2008, 04:36:19 pm »
sh/se to jedno-dwu strzalowiec.
Jesli z tych dwoch to zdecydowanie SH/SK,

ale imho zal marnowac horna na sh xPPP

według mnie SH/SE ze względu na emp i nne buffy oraz na heala :P szybciej zabijesz przeciwnika ale SH/SK tez jest dobry ale to bardziej defensywna subka
SH/SE szybciej zabije przeciwnika? Oo Chyba padnie zanim przeciwnik go targetnie  :D
SH/SK defensywna subka? hehehehehehe for sure NO!


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: SH/SE czy SH/SK
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2008, 04:48:46 pm »
ale imho zal marnowac horna na sh xPPP

/agree.

Jak masz trade'owalnego horna, to imo wyexp sobie nową postać i użyj na niej.
Jeśli chodzi o sub dla SH( w razie horna questowego) to imo SH/PS lepiej zrobić
;o


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 8

Odp: SH/SE czy SH/SK
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2008, 05:14:41 pm »
Jeśli chodzi o PS to nigdy nie grałam summonerem i jakoś mnie nie kręci ta postać, więc nie biore tej suby nawet pod uwagę. BD ponoć chwalą jako suba do SH ale bufowanie się co chwila conajmniej irytuje ;) Tak więc zostaja 2 sensowne postacie SK i SE. Root by się przydał i Emp ale z drugiej strony Lightning Strike tez jest niezły. A co do zrobienia nowej postaci i wylevelowania jej to żaden problem tyle że ja chce grać SH, bo poprostu lubie tą postać.
MYSTERIUM TREMENDUM


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: SH/SE czy SH/SK
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2008, 08:20:15 pm »
ale imho zal marnowac horna na sh xPPP

widać że nie grałeś raczej sh/sk ud w robe ssie to przyznam, ale sk ma takze  deflect arrow, toogle na p.defa i shield rate (guard stance, shield fortess), wystarczy bless the shiled i taki sr bije mnie po 100-200 crit 400 z db+0-3, jeśli masz niezle buffy i umiesz troche grać to np. he/pp sr/sws padaja aż miło, nie jeden łucznik pomylił sie flagując sie na mnie we fod i potem musiał wciskac to vilage. LS na statach sh wchodzi bardzo ładnie przez jego m.att.

ogóle rzecz biorąc sh/sk to twardsza wersja sh dochodzą 3 nuki, boli troche brak self-buffów na power, ale jak masz dance,pow,emp możesz napsuć sporo krwi szczególnie łucznikom którzy na mass pvp myślą że położą d.elf 2 critami, dodatkowo magic resistance dodaje sporo m.defa.

nie jest to postać prosta bo skilli ma naprawde sporo ale jesli lubisz grac sh i masz niezly klan to bierz sh/sk, sh/se jest baardzo miękki i z przydatnych rzeczy ma tylko heal i emp (właściwie tyllko heal bo o ol'a co ma ally emp w klanie nie trudno), jeszcze powinda który powinien sie przydac dla daggerów  :D
.. We're all afraid of dark inside ourselves...


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SH/SE czy SH/SK
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2008, 08:46:06 pm »
widać że nie grałeś raczej sh/sk ud w robe ssie to przyznam, ale sk ma takze  deflect arrow, toogle na p.defa i shield rate (guard stance, shield fortess), wystarczy bless the shiled i taki sr bije mnie po 100-200 crit 400 z db+0-3, jeśli masz niezle buffy i umiesz troche grać to np. he/pp sr/sws padaja aż miło, nie jeden łucznik pomylił sie flagując sie na mnie we fod i potem musiał wciskac to vilage. LS na statach sh wchodzi bardzo ładnie przez jego m.att.
Nie musze grac SH zeby powiedziec ze SH = zal (wszystko ladnie widac na porownaniu podobnych subek... SK/NE > SK/SH, SPS/ES > SH/PS, i mozna by tak wymieniac w nieskonczonosc) poza tym napisalem ze jesli juz ma robic subke na SH to najlepiej SK, nie wiem o co Ci chodzi, to po 1.
Po drugie prawie kazda postac na "dobrym buffie" ownuje (a SE/BD nawet na selfie xD).


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: SH/SE czy SH/SK
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 23, 2008, 10:28:16 pm »
Nie musze grac SH zeby powiedziec ze SH = zal
jeśli nie grałeś tylko widziałeś jak jakis nobek gra sh albo wiesz z opowiadań że sh=zal to tak naprawdę nie wiesz jaki potencjał ma sh i nie wiesz co potrafi zrobić gdy gra nim ktoś pr0

SK/NE
odpada mutant jak już to ne/pal poza tym [ne bez suby>inni nukerzy bez suby] ponieważ ma tp więc wybrałes szczególny przykład który pokazuje tylko że ne>sh tak samo jak ne>sorc, ne>sps itp itd, zresztą walki nuker vs nuker sa specyficzne i długo sie nad tym można rozwodzić

SPS/ES > SH/PS
powiem tylko mogło by byc ciekawie szanse 60:40 duzo zależałoby od szczęscia  wiec nie moża z pewnością pisac SPS/ES > SH/PS

poza tym każda postać zsubowana ma swoje mocne i słabe strony, jest specyficzna i nigdy wynik takich walk nie jest przesądzony z góry jak napisałes

tak poza tematem
a SE/BD nawet na selfie xD)
tak wychodzi z miasta dostaje crita za 5k w plecy od archera robi fik i nakrywa sie nogami, i z jego zasięgiem na pvp 1 vs 1 nie ma szans bo zanim dobiegnie do kogos to będzie leżał, se/bd jest naprawde bardzo dobry do party i czasmi cos ustrzeli na mpvp nic specjalnego

p3ace
.. We're all afraid of dark inside ourselves...


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: SH/SE czy SH/SK
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 05, 2008, 03:10:36 pm »
mam w klanie sh/sk i sadzac po tym ile razy zownil 2 tyrantow/xx naraz to zdecydowanie sh/sk. Zawsze mozna wziac dual boxa. Jednym slowem subklasy dd,nuker/buffer,supporter smierdza
Dragon x15 forever!