Witaj
Gość

Wątek: SE/xx na PVP  (Przeczytany 2668 razy)

  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

SE/xx na PVP
« dnia: Lipiec 27, 2008, 10:26:21 am »
Jaka poleacie sube dla SE zebym mial jakeis sznase w PVP/mass PVP/ i pare punktow w oly

Najpierw chcialem SE/BD ale kumpel z klanu bedzie tego robil a w pt wystarczy ejden czy na rb
Zastanawiam sie na AW/SE krytyki, szybki, pow albo kumpel radzi SE/SK cubicy, drain, duze defa.

Przelecialem sporo forow i troche poczytalem ale ciagle mam dylemat.

Co polecacie z tego wybrac? A moze jakis mutant?


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2008, 12:03:07 pm »
Żebyś miał szanse na pvp, to nie polecałbym BD/SE, bo w party i tak będziesz jako support...ewentualnie mógłbyś powalczyć w 1v1.
Ja bym wybierał, między AW/SE i SK/SE.
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 27, 2008, 07:52:14 pm »
SE/BD chyba nie zrobie z tego wzgledu ze kumpel robi i nie chce tego samego.
SE/SK podobno dobry byl w C4 a teraz oslabili.
Najbardzije widiz mi sie AW/SE i do tego daggerzy mi sie podobaja tylko musze zobaczyc jak sie nimi gra.

A z mutantow cos byscie moze polecili tez bo retiala tez robie.
Moze cos xx/Aw lub xx/PR ?


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 27, 2008, 08:10:16 pm »
Żebyś miał szanse na pvp, to nie polecałbym BD/SE, bo w party i tak będziesz jako support...ewentualnie mógłbyś powalczyć w 1v1.
Ja bym wybierał, między AW/SE i SK/SE.
bd/se jest fajny jak lubisz troche wszystkiego ale postac nie jest w niczym najlepsza... no moze oprocz bycia bufferem xP

aw/se jest ok pow<3  > all

A z mutantow to chyba obecnie dla aw nie ma nic fajnego... no moze aw/wk ale tylko ze wzgledu ze jest 200% x lepszy niz aw/ps.

A dla pr... moze byc wc (ale tu musisz sie dowiedziec czy w dark elv body nie bedziesz mial nerfow), wk (j/w), ew zawsze mozesz retaila zrobic he i subka na bd xP

A co do daggerow... wbrew wszystkiemu (ale to tylko imho) ta postacia sie nie gra latwo, trzeba byc szybkim, dobrze sie orientowac, zachowac spokoj (wciskanie chaotycznie Fow do blowow nic nie da xD), no i dobrze dobrac equ, dye, buff... zeby daggerem grac DOBRZE trzeba troche sie przyzwyczajac i pouczyc.

Pozdro.


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 27, 2008, 09:19:34 pm »
Elvin czytalem sporo twoich postow i wszedzie zachwalasz bd/se bo grasz ta postacia :)

Chyba zrobie jednak AW/SE i na retiala jakiegos nukera albo archera zeby latwiej horna zdobyc i na rb pt byc.

A jak zdecyduje sie na mutanta to faktyczni chyba dobry wybor HE/BD bo widzialem co ta postac potrafi.

Pogram troszke daggerem i zobacze jak mi sie podoba taka walka bo zawsze w grach gralem postaciami co wala na dystans


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 27, 2008, 09:35:58 pm »
Elvin czytalem sporo twoich postow i wszedzie zachwalasz bd/se bo grasz ta postacia :)
Zachwalam te postacie ktore sa rly dobre/fajne (bo to roznica  :D).
A bd/se akurat imho jest fajna postacia (fakt ze nia gram chyba wynika wlasnie z tego ze jest fajna xD), nie jest to postac do uber wymiatania, ale jest fajna  :P (a posty to zalezy z kiedy byly bo w zaleznosci od kroniki ta postac sie zmieniala trochu ;P)

I zupelnie swoja droga, bd/se gralem dosc krotko, glownie pw/es xP (sorki za wyklad ale zawsze mnie wkurzaly takie teksty ze chwali sie tylko swoje xD)


aaa i swoja droga, ale to bylby nuker, mozesz z se jeszcze zrobic necro/sk, tez fajny  :)

Pozdro.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 27, 2008, 09:38:43 pm »
AW/SE mi sie bardzo podoba( nigdy nie grałem, ale widziałem kilku takich w akcji, zmuszę sprawdzićtego chara na arenie). Teraz trochę inne pytanko: Mianowicie czy SK/SE na statach SK może coś namieszać w PvP albo na oli ?

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 27, 2008, 10:59:45 pm »
Z magow se/sk, mutant necro(sorc)/sk. Z fighterow jak bym mial zrobionego retaila to wziął bym wl/pr ewentualnie he/bd
.. We're all afraid of dark inside ourselves...


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 27, 2008, 11:15:51 pm »
Elvin spoko :) chodzilo mi raczej o to ze wieksozsc mowila ze bd/se to kijowa postac a ty jej zaciekle broniles i to podziwialem :)

Troche poczytalem i chyba wybiore nastepujacy wariant:
Zrobie retial na HE i zanim zdobede horna pogram sobie HE i AW a zanim zdobede juz ttego horna zdecyduje czy zrobic HE/BD czy AW/SE (tu chyba mowicie gry na statsah AW tak?)

Co sadzicie o tym pomysle?


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 27, 2008, 11:21:20 pm »
zdecyduje czy zrobic HE/BD czy AW/SE (tu chyba mowicie gry na statsah AW tak?)
tak


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 29, 2008, 01:45:29 pm »
Jesli zrobie AW/SE i retial na HE to warto mi zalozyc Draconic set czy lepiej pozosta czy Maj Light? Chce jeden set dla daggera i lucznika


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 29, 2008, 07:15:45 pm »
ja bym polecal draco zawsze mi sie dobrze w nim gralo duzo osob zachwala maja ale mysle ze dla lcuznika i dagerowca bardziej uniwersalny bylby draco:P


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 05, 2008, 12:55:19 pm »
Powiedzcie mi jeszcze jedno bo nie chce nowego watku otowierac.
Jak zdobede horna na retailu to moge zrobic sube zwyklego czy musze zrobic sube na retialu?
Z tego co slyszalem to horn questowy jest na obydwu postaciach ale wole miec potwierdzenie.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 05, 2008, 05:24:27 pm »
mozesz zrobic sube na retailu jak rowniez na bazowej postaci;p


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: SE/xx na PVP
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 06, 2008, 08:40:02 am »
mozesz zrobic sube na retailu jak rowniez na bazowej postaci;p
Dziekowac bardzo :)