Witaj
Gość

Wątek: SK/SE czy SK/PS ?  (Przeczytany 2553 razy)

  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

SK/SE czy SK/PS ?
« dnia: Listopad 22, 2008, 05:20:16 pm »
Witam, mam poważny dylemat co do wyboru którejś z tych subek, mianowicie mam zamiar grać na statach SK i teraz mam pytanie która postać radzi sobie lepiej we wszystkich możliwych PvP (mass, siege, 1 vs 1, gank itp.) ? I jakby to wyglądało w walce SK/SE vs SK/PS ? oraz czy SK/Mag jest w stanie coś zdziałać w PvP na statach Tanka ? z góry thx za odpowiedź

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: SK/SE czy SK/PS ?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2008, 06:03:03 pm »
SK/Ps na tych statach co chcesz >> SK/Se na glowe jak ma tylko buffki(chociaz i bez tego sie da), o czym w sumie wspominac nie musialem bo sadze ze nikt "czystym" sk nie wychodzi na pvp.


A teraz juz tak ode mnie:
SK/mag lub SK/summoner na statach SK?? 0_0 masochista czy co? kurde na statach tanka to masz SK/SE - tank na buffie - zal w pvp z innymi zsubowanymi , SK/PS - tank z summonm - mega tank do bicia RB i tyle.


Takie postacie to tylko na statach magow i wtedy da sie nimi niezle pograc; do tego sk/ps to wg mnie moze nie najbardziej potezna suba ale napewno naj ciekawa i roznorodna.


Tyle ode mnie


P.S. jak masz sk i chcesz miec woja jednak to rob sk/aw lub sk/pr tylko (ale tez nie beda na statach sk). Reszta polaczen z sk na statach woja to porazka. ( nie rozpatruje mutantow bo temat jest w dziale dla DE)


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: SK/SE czy SK/PS ?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2008, 10:13:44 pm »
Po prostu lubię grać mieczyk+ tarcza :P SK/SE jako mag też w sumie jest niezły, a SK/PR przyznam się że takiej subki to jeszcze nie widziałem

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: SK/SE czy SK/PS ?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2008, 11:17:02 pm »
Swojego czasu byl taki jeden na DNx15


Jak lubisz tarcze+mieczyk to sk/des (ale to mutant) albo aw/sk (jesli za mieczyk moze robic sztylet :] )

Sk/se i sk/ps to fajni i oryginalni magowie polecam.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: SK/SE czy SK/PS ?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2008, 08:16:08 am »
Wiesz może jak "wypada" SK/PR w porównaniu do SK/AW ? Parę subek SK/mag widziałem i na PvE wymiatały naprawdę konkretnie, natomiast SK/PR i SK/AW na expie nie widziałem. Powiem tak nie chciałbym tracić tego dobrego p. defa już się przyzwyczaiłem do obrywania za małą wartośc :P Mutanta na razie nie chcę robić.

PS. SK/PR daje radę ? Zawsze na dystans można postrzelać, w zwarcie przejść na miecz+tarcza i tez będzie ok

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: SK/SE czy SK/PS ?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 28, 2008, 03:05:56 pm »
Lucznik ma male szanse vs tank/dager. Chyba, ze bedzie non stop wchodzil stun+hamstring. Ale to sa juz skrajne przypadki
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: SK/SE czy SK/PS ?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2008, 04:50:03 pm »
pr/sk vs pr/aw to na dobra sprawe (ocf przy podobnych buffkach i sprzecie) +1 dla daggera bo chyba sie nie ludzisz ze lucznik obroni sie przed half-tankiem tzn ze uda mu sie utrzymac takowego na dystans, a jak juz dagger podejdzie to lucznik gryzie trawe i taka jest prawda.

co do expienia to nie sa postaci super 1 vs moby ale w pt zawsze archer mile widziany, a i dobry dagger robiacy jako zbieracz mobow sie przyda.


co do pomyslu na zmine broni na na miecz i tarcze w zwarciu to 0_o - nie bede tego komentowal , chyba ze znasz jakis super szybki sposob na zmiane statystyk (tzn przejscie z statow pr na sk) w max 2 sekundy; po prostu archerem z mieczem i tarcza to pomylka, do tego bedziesz pewnie w maj light; zapomnij o tym pomysle. Sk lub innego tanka bierze sie do lucznika ze wzgledu na def itp nie na to zeby bic mieczykiem w zwarciu.

Jak lubisz bicie mieczem i jezeli ujdzie ci dagger zamiast sworda to bierz aw/sk i tyle bo juz kiedys doradzilem komus archera i potem mial zale, lucznik nie jest dla wszystkich wiec moze lepiej o nim zapomnij.


Pozdro


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 1

Odp: SK/SE czy SK/PS ?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2009, 11:26:55 am »
SK/Ps na tych statach co chcesz >> SK/Se na glowe jak ma tylko buffki(chociaz i bez tego sie da), o czym w sumie wspominac nie musialem bo sadze ze nikt "czystym" sk nie wychodzi na pvp.


A teraz juz tak ode mnie:
SK/mag lub SK/summoner na statach SK?? 0_0 masochista czy co? kurde na statach tanka to masz SK/SE - tank na buffie - zal w pvp z innymi zsubowanymi , SK/PS - tank z summonm - mega tank do bicia RB i tyle.


Takie postacie to tylko na statach magow i wtedy da sie nimi niezle pograc; do tego sk/ps to wg mnie moze nie najbardziej potezna suba ale napewno naj ciekawa i roznorodna.


Tyle ode mnie


P.S. jak masz sk i chcesz miec woja jednak to rob sk/aw lub sk/pr tylko (ale tez nie beda na statach sk). Reszta polaczen z sk na statach woja to porazka. ( nie rozpatruje mutantow bo temat jest w dziale dla DE)


Widze ze mało chłopie widziales , bo sk/ps na statach SK to machina do zabijania. AM'ka/FB+ tarcza + summon i jestes praktycznie nie do ubicie. Sk ma najwiekszy DMG ze wszystkich tankow, do tego jako summona bierzesz "tyczke" i nie ma bata na ciebie. Znam ludzi ktorzy rozwalali przy całkiem rozsadnym sprzecie gladow w dynasty i dobrymi dualami jak dzieci.
SK/PS mozna grac rowniez na statach ps jako mag tylko ze wtedy masz strasznie lipny attack range niemniej widzialem takich i tez potrafia namotac na pvp.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: SK/SE czy SK/PS ?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 25, 2009, 08:55:00 pm »
nie chce robic nowego tematu wiec napisze tu ja mam taki dylemat sk/ps czy sh/ps kto wygra pvp ?i jakich bufferow brac .mysle ze pp/bd i se a wy co myslicie?


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: SK/SE czy SK/PS ?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 25, 2009, 09:05:49 pm »
to tak :) SK/PS na statach SK to duper tank, a i w pvp 1 na 1 coś może zdziałać :) ale na statack PSa to już jest super postać, mocne nuki, troche debuffów, tp deflect arrows i  ud :)
co do SK/PRa to jest dość często spotykana postać miło sie nia gra, nieźle bije i ma sporo defa
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off